forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 volitve v Zdruzenih Drzavah Amerike
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 32

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/10/2016 : 15:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Doduše, pitanje koliko možemo vjerovati ovim stajalištima iz prva dva stupca.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/10/2016 : 22:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
http://www.adweek.com/news/advertising-branding/arnold-schwarzenegger-wishes-he-were-running-president-year-174199

Eh, da bar...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/10/2016 : 22:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Tek sad vidim da je KRAŠ u prvom postu stavio link od InfoWarsa.
Ako je nekom do zabave, preporučam komentare Alexa Jonesa uz prvu Clinton-Trump debatu.

Ili, naravno, s ovogodišnjeg RNC-a:


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37355 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/10/2016 : 22:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

mali offtopic, nije Kraš nego Kras, po podrucju: https://hr.wikipedia.org/wiki/Kras_(regija)


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/10/2016 : 22:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ja sam mislio da je po Marku Liciniju Krasu, ali sam napisao KRAŠ jer bolje zvuči.
:)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/10/2016 : 23:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


mali offtopic, nije Kraš nego Kras, po podrucju: https://hr.wikipedia.org/wiki/Kras_(regija)





Još jedna misterija je riješena :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 26/10/2016 : 23:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Jesu li onda i zackoljicofil, a ne začkoljicofil, i kucak, a ne kučak?

Mislim, možda u nekom srpskom lokalizmu postoji izraz "zackoljiti", a na srpskom izraz za kujicu od milja je kuca, pa bi onda mužjak mogao biti kucak.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/10/2016 : 00:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Muzjak je Dzeki

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 27/10/2016 : 00:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Ma največa misterija foruma je lwood... je li to ajvud, elvud ili vanvud? :D
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37355 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/10/2016 : 11:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

pa pojasnio covjek vec par puta :P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 27/10/2016 : 12:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

amerikanci nemaju baš neki izbor, ovaj Trump je seljačina teška a ova Hilarica glupača neviđena. No svejedno če pobjediti ova Hilarica, što če donjeti loše svima (ne samo USA), a da je pobjedio Trump bilo bi loše samo za Latinose....Nadam se, da če im Putin uzeti Aljasku!
Da slučajno dođe do rata, Amerikanci nemaju nikakve šanse.

Rusi, Kinezi na jednoj strani protiv Amerike i Britanije na drugoj.

Pošto Britanija više nije u EU, nema nikakav vpliv u EU, pa bi se i Eu podijelio (jedni za Ruse, drugi za Amerikance) mislim da bi više ljudi bilo za Ruse, več zbog toga što bi Britanija bila za Amerikance. A i vrijeme je da netko spraši dupe tim Amerikancima.

Ako pogledamo Balkan, oni osim Hrvata nemaju saveznika. Slovenija, Srbija, Crna Gora, Makedonija su sigurno za Rusiju, Hrvatska je za Amerikance a možda i Bih isto tako, Bugari, Grci su isto tako za Rusiju, možda čak i Rumunjska. Italija i Španjolska su sigurno za Rusiju, pitanje su Francuska i Njemačka, Poljska je za Amerikance, no za Madžarsku mislim da bi oni više bili za Rusiju (bar dok je ovaj Orban predsednik), sve ostale Ex- sovjetski savez zemlje (osim dijela Ukrajine i Litve, Latvije i Estonije) su na strani rusije, Japan je za Amerikance, Indija i Pakistan su nepoznanica za sada, Iran, Sirija su za Rusiju, Izrael je za Ameriku, Skandinavske zemlje i Švica budu neutralne (po svom običaju, ionako nema nikakve koristi od njih), Afričke zemlje su na strani Kine ( a samim time i Rusije), Južno američke zemlje su sve na strani Rusije, Latinosi su svi za Rusiju, Karibi (osim Kube) su za Amerikance, Avstralija je za Amerikance, Filipini i Vietnam su za Rusiju, Sjeverna koreja je za Rusiju, Južna Koreja je za Amerikance,....e sada treba samo izbrojiti tko do svih ovih ima više raketa, tenkova, vojnika,....i tko ima veče srce za borbu. Razmaženi Amerikanci koji u svojim redovima imaju obične seljačine bez osnovne škole i crnce iz getova ili Rusi, koji če za svoju majku Rusiju žrtvovati 20 milijuna boraca ako bude to potrebno, kako su to napravili za vrijeme Napoleona, Hitlera,....kladim se na Rusiju


Evo da ja odgovorim za BiH. Mi nismo ni na cijoj strani, pogotovo ne an strani ratno huskaca, ko zeli rat dabogda mu bio u kuci. BiH je vec dovoljno propatila u ratu, najebali smo najvise od svih, a ti slovenac sto prizivas Rat, MRŠŠŠŠŠ

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/10/2016 : 12:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by 1Euro

amerikanci nemaju baš neki izbor, ovaj Trump je seljačina teška a ova Hilarica glupača neviđena. No svejedno če pobjediti ova Hilarica, što če donjeti loše svima (ne samo USA), a da je pobjedio Trump bilo bi loše samo za Latinose....Nadam se, da če im Putin uzeti Aljasku!
Da slučajno dođe do rata, Amerikanci nemaju nikakve šanse.

Rusi, Kinezi na jednoj strani protiv Amerike i Britanije na drugoj.

Pošto Britanija više nije u EU, nema nikakav vpliv u EU, pa bi se i Eu podijelio (jedni za Ruse, drugi za Amerikance) mislim da bi više ljudi bilo za Ruse, več zbog toga što bi Britanija bila za Amerikance. A i vrijeme je da netko spraši dupe tim Amerikancima.

Ako pogledamo Balkan, oni osim Hrvata nemaju saveznika. Slovenija, Srbija, Crna Gora, Makedonija su sigurno za Rusiju, Hrvatska je za Amerikance a možda i Bih isto tako, Bugari, Grci su isto tako za Rusiju, možda čak i Rumunjska. Italija i Španjolska su sigurno za Rusiju, pitanje su Francuska i Njemačka, Poljska je za Amerikance, no za Madžarsku mislim da bi oni više bili za Rusiju (bar dok je ovaj Orban predsednik), sve ostale Ex- sovjetski savez zemlje (osim dijela Ukrajine i Litve, Latvije i Estonije) su na strani rusije, Japan je za Amerikance, Indija i Pakistan su nepoznanica za sada, Iran, Sirija su za Rusiju, Izrael je za Ameriku, Skandinavske zemlje i Švica budu neutralne (po svom običaju, ionako nema nikakve koristi od njih), Afričke zemlje su na strani Kine ( a samim time i Rusije), Južno američke zemlje su sve na strani Rusije, Latinosi su svi za Rusiju, Karibi (osim Kube) su za Amerikance, Avstralija je za Amerikance, Filipini i Vietnam su za Rusiju, Sjeverna koreja je za Rusiju, Južna Koreja je za Amerikance,....e sada treba samo izbrojiti tko do svih ovih ima više raketa, tenkova, vojnika,....i tko ima veče srce za borbu. Razmaženi Amerikanci koji u svojim redovima imaju obične seljačine bez osnovne škole i crnce iz getova ili Rusi, koji če za svoju majku Rusiju žrtvovati 20 milijuna boraca ako bude to potrebno, kako su to napravili za vrijeme Napoleona, Hitlera,....kladim se na Rusiju


Evo da ja odgovorim za BiH. Mi nismo ni na cijoj strani, pogotovo ne an strani ratno huskaca, ko zeli rat dabogda mu bio u kuci. BiH je vec dovoljno propatila u ratu, najebali smo najvise od svih, a ti slovenac sto prizivas Rat, MRŠŠŠŠŠ



znači ti govoriš u ime cijele Bih?
Baš če se tebe pitati.....
Rat če se dogoditi kad tad, jebi ga.
Treba početi graditi bunker, obskrbiti ga sa namirnicama, stripovima, tv, radio, municijom,.....ja več gomilam stripove, jer mi se ne ide na ratište, radije ču čitati stripove, dok če se za mene Rusi boriti.


































































Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 27/10/2016 : 17:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message
Mislim da govorim u ime svih normalnih ljudi, koji misle svojom glavom i zele dobro svojoj djeci. Tebi je pametnije da zapocnes neki od svojih silnih projekata, i manis se foruma...

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/10/2016 : 18:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by gerilac1

Mislim da govorim u ime svih normalnih ljudi, koji misle svojom glavom i zele dobro svojoj djeci. Tebi je pametnije da zapocnes neki od svojih silnih projekata, i manis se foruma...




ma nemoj. A zašto Amerikanci vode sve svoje ratove? Oni isto tako žele osigurati dobro za SVOJU djecu, kužiš? Isto tako i ostali narodi i TU nastaje problem.
Jer teritorij, nafta, zlato,.....sve to oni ukradu nečijoj djeci i daju ju svojoj.
Ali zato smo tu mi i Rusi, pa čemo to spriječiti hehe!
Treba početi uzimati Amerikancima. Eto, ovdje na forumu objavljivam sveti rat Amerikancima!
Bit če to nova vrsta rata, do sada neviđena ali ona če Amerikance najviše zaboliti, bit če to EKONOMSKI RAT protiv njih.
Nečemo trebati iči u šumu (ko partizani) pa da se borimo protiv njih. Ova če borba biti puno strašnija, vodit če se po kafanama, restoranima, bioskopima,....
Trebamo zbiti svoje redove, organizirati akcije, npr nočno lijepljenje plakata protiv Coca Cole po gradu u dva ujutro, trebamo bojkotirati Mc Donalds, Američke filmove,....sve što je američko,pa da vidimo kako če se usrati oni tamo u Americi.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/10/2016 : 19:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by gerilac1

Mislim da govorim u ime svih normalnih ljudi, koji misle svojom glavom i zele dobro svojoj djeci. Tebi je pametnije da zapocnes neki od svojih silnih projekata, i manis se foruma...




ma nemoj. A zašto Amerikanci vode sve svoje ratove? Oni isto tako žele osigurati dobro za SVOJU djecu, kužiš? Isto tako i ostali narodi i TU nastaje problem.
Jer teritorij, nafta, zlato,.....sve to oni ukradu nečijoj djeci i daju ju svojoj.
Ali zato smo tu mi i Rusi, pa čemo to spriječiti hehe!
Treba početi uzimati Amerikancima. Eto, ovdje na forumu objavljivam sveti rat Amerikancima!
Bit če to nova vrsta rata, do sada neviđena ali ona če Amerikance najviše zaboliti, bit če to EKONOMSKI RAT protiv njih.
Nečemo trebati iči u šumu (ko partizani) pa da se borimo protiv njih. Ova če borba biti puno strašnija, vodit če se po kafanama, restoranima, bioskopima,....
Trebamo zbiti svoje redove, organizirati akcije, npr nočno lijepljenje plakata protiv Coca Cole po gradu u dva ujutro, trebamo bojkotirati Mc Donalds, Američke filmove,....sve što je američko,pa da vidimo kako če se usrati oni tamo u Americi.



Znači ti si za to da Slovenija uvede sankcije SAD-u?
pa zašto ih želiš toliko uništiti?
Pomisli samo na običan narod koji će gladovati - pa što su ti oni krivi?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/10/2016 : 19:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Ma največa misterija foruma je lwood... je li to ajvud, elvud ili vanvud? :D




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 27/10/2016 : 20:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
Mi Slovenci mozemo se svi sakriti u podzemni kraski koplex postojnska jama u slucaju nuklearnog rata...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/10/2016 : 20:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

Mi Slovenci mozemo se svi sakriti u podzemni kraski koplex postojnska jama u slucaju nuklearnog rata...



a šta bi ili tamo? čovječje ribice?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

MD72
Average Member

643 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 27/10/2016 : 20:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by gerilac1

Mislim da govorim u ime svih normalnih ljudi, koji misle svojom glavom i zele dobro svojoj djeci. Tebi je pametnije da zapocnes neki od svojih silnih projekata, i manis se foruma...




ma nemoj. A zašto Amerikanci vode sve svoje ratove? Oni isto tako žele osigurati dobro za SVOJU djecu, kužiš? Isto tako i ostali narodi i TU nastaje problem.
Jer teritorij, nafta, zlato,.....sve to oni ukradu nečijoj djeci i daju ju svojoj.
Ali zato smo tu mi i Rusi, pa čemo to spriječiti hehe!
Treba početi uzimati Amerikancima. Eto, ovdje na forumu objavljivam sveti rat Amerikancima!
Bit če to nova vrsta rata, do sada neviđena ali ona če Amerikance najviše zaboliti, bit če to EKONOMSKI RAT protiv njih.
Nečemo trebati iči u šumu (ko partizani) pa da se borimo protiv njih. Ova če borba biti puno strašnija, vodit če se po kafanama, restoranima, bioskopima,....
Trebamo zbiti svoje redove, organizirati akcije, npr nočno lijepljenje plakata protiv Coca Cole po gradu u dva ujutro, trebamo bojkotirati Mc Donalds, Američke filmove,....sve što je američko,pa da vidimo kako če se usrati oni tamo u Americi.



Znači ti si za to da Slovenija uvede sankcije SAD-u?
pa zašto ih želiš toliko uništiti?
Pomisli samo na običan narod koji će gladovati - pa što su ti oni krivi?


Ovo me podsjeti na onaj vic kad je komarac,zeljan sexa, zaskocio kobilu.
Ova ga drapne i razlijepi komarca na zid,a on ce na to:
-Prdis kurvo kad te bata cepa!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 27/10/2016 : 21:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message
E, moj Euro1 čim se ti rokaš.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 27/10/2016 : 22:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Ma največa misterija foruma je lwood... je li to ajvud, elvud ili vanvud? :D


vanvud
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/10/2016 : 23:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by gerilac1

Mislim da govorim u ime svih normalnih ljudi, koji misle svojom glavom i zele dobro svojoj djeci. Tebi je pametnije da zapocnes neki od svojih silnih projekata, i manis se foruma...




ma nemoj. A zašto Amerikanci vode sve svoje ratove? Oni isto tako žele osigurati dobro za SVOJU djecu, kužiš? Isto tako i ostali narodi i TU nastaje problem.
Jer teritorij, nafta, zlato,.....sve to oni ukradu nečijoj djeci i daju ju svojoj.
Ali zato smo tu mi i Rusi, pa čemo to spriječiti hehe!
Treba početi uzimati Amerikancima. Eto, ovdje na forumu objavljivam sveti rat Amerikancima!
Bit če to nova vrsta rata, do sada neviđena ali ona če Amerikance najviše zaboliti, bit če to EKONOMSKI RAT protiv njih.
Nečemo trebati iči u šumu (ko partizani) pa da se borimo protiv njih. Ova če borba biti puno strašnija, vodit če se po kafanama, restoranima, bioskopima,....
Trebamo zbiti svoje redove, organizirati akcije, npr nočno lijepljenje plakata protiv Coca Cole po gradu u dva ujutro, trebamo bojkotirati Mc Donalds, Američke filmove,....sve što je američko,pa da vidimo kako če se usrati oni tamo u Americi.



Znači ti si za to da Slovenija uvede sankcije SAD-u?
pa zašto ih želiš toliko uništiti?
Pomisli samo na običan narod koji će gladovati - pa što su ti oni krivi?



ne radi se o sankcijama nego o bojkotu svega što dolazi iz Amerike od svih koji ne žive u Americi, pa če se usrati ko golubovi u Veneciji, jer neče imati kome prodavati, osim samima sebi.
Tko nas tera da kupujemo američko? Treba ih početi ignorirati, bojkotirati,....ko da ih nema.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/10/2016 : 23:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by gerilac1

E, moj Euro1 čim se ti rokaš.




što pričaš ti?
Ja sam ti najčistiji čovjek na svijetu, nikada nisam popio kap alkohola, niti sam cigaretu zapalio, svaki dan trčim 20 km, živim zdravo ko riba
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 28/10/2016 : 09:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
http://www.advance.hr/vijesti/putin-o-optuzbama-iz-sad-a-ovo-je-histerija-rusija-da-utjece-na-americke-izbore-zar-je-amerika-banana-republika/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37355 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/10/2016 : 09:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by KRAS

Mi Slovenci mozemo se svi sakriti u podzemni kraski koplex postojnska jama u slucaju nuklearnog rata...



a šta bi ili tamo? čovječje ribice?


Zato ih i gojimo.

A da nam bude komotnije, tu su i Skocjanske jame. Svetsko cudo, preporuke za posjetu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 32 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000