forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Povratnici
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 25/10/2016 : 15:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Dajte glas najlošijem pojavljivanju starog neprijatelja.


Results:
Olaf Botegosky (Pecina sa mumijama- Toninelli/Ferri)i [2%] 1 votes
Hellingen (Hellingenovo naslijede- Burattini/Ferri/Verni) [26%] 13 votes
Demonska Maska (Indijanska magija- Burattini/Ferri) [8%] 4 votes
Akkronijani (Dan invazije -Rauch/Ferri) [2%] 1 votes
Robert Gray (Krv Mohawka -Burattini/Chiarolla) [6%] 3 votes
Stephan/Haggoth (Znak zla -Capone/Ferri) [2%] 1 votes
Rendal Scull (Povratak mutanta -Burattini/Verni) [8%] 4 votes
Krojac (Zagor protiv Krojaca-Burattini/Verni) [10%] 5 votes
Kandrax (Povratak Kandraxa-Boselli/Ferri/Toricelli/Marcelo) [10%] 5 votes
Rakosi (Vampir-Boselli/DellaMonica) [4%] 2 votes
Hellingen (Hellingen je živ-Boselli/Ferri) [4%] 2 votes
Supermike (Supermike se vraca-Castelli/Ferri) [8%] 4 votes
Ben Stevens (Krilati osvetnik-Nolitta/Ferri) [0%] 0 votes
Eskim (Neranjivi-Toninelli/Donatelli) [4%] 2 votes
Nat Murdo (Otocka skupina-Boselli/Laurenti) [6%] 3 votes


Poll Status: Locked »» Total Votes: 50 counted »» Last Vote: 27/10/2016 11:36:19

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 28/10/2016 09:20:25

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/10/2016 : 15:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Zadnji Hellingen.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29191 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/10/2016 : 15:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Rakosi

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/10/2016 : 15:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Supermike.....ali nemam srca da glasam protiv Supermike, jer mi je jedan od najomiljenih likova iz Zagorova svijeta....ali onako među nama, šteta kakvu glupost su napravili sa Supermikeom u drugom pojavljivanju,....nadam se, da če se pojaviti i treči put i da bude onaj pravi Supermike iz "Sedme runde" a ne nekakav "Super Pokajnik".....(koja glupost!!!!)
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/10/2016 : 15:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Otočka skupina definitivno, nisam se mogao načuditi kako je napisana takva glupost.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/10/2016 : 16:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Neka bude Bosellijev Kandrax. Scenaristicko i vizuelno brljanje sa tri razlicita crtacka stila u jednoj prici.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 25/10/2016 : 16:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
Bure apsolutni favorit ovog pola...glasao za demonska maska povratak...ali komotno može i krojač i Robert Gray

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 25/10/2016 : 16:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Krojač, u onoj neopisivo dosadnoj i jedva čitljivoj priči koju je nacertao tada mi antipatični Verni.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

tomassi
Starting Member

Croatia
49 Posts

Member since 04/10/2007

Posted - 25/10/2016 : 19:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tomassi a Private Message  Reply with Quote
dvojba između Stephana Hagota i Demonske Maske.. Glasao za Stephana jer se moglo puno više izvuči iz ovog neprijatelja, šteta...
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 25/10/2016 : 19:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Joj, povratak mutanta je bio tako glup. Razvuceno do bola, a zadnji dio je bio kao korisnicke upute za slaboumne.

I zasto su svi likovi pokretani samo mrznjom i osvetom?! Mozda bi se netko mogao pokajati, kao Supermike? Ili mozda neki negativac moze zapravo imati dobre namjere, ali nespretnim odlukama izazove kaos? To me podsjeca na Trapersku izvidnicu koju je crtao Della Monica. To mi je bila bas dobra epizoda.

No sikiriki
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/10/2016 : 19:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archy

Joj, povratak mutanta je bio tako glup.


Da budem iskren, meni je njegov povratak bolji od premijerne epizode.
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 25/10/2016 : 19:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archy

Joj, povratak mutanta je bio tako glup. Razvuceno do bola, a zadnji dio je bio kao korisnicke upute za slaboumne.

I zasto su svi likovi pokretani samo mrznjom i osvetom?! Mozda bi se netko mogao pokajati, kao Supermike? Ili mozda neki negativac moze zapravo imati dobre namjere, ali nespretnim odlukama izazove kaos? To me podsjeca na Trapersku izvidnicu koju je crtao Della Monica. To mi je bila bas dobra epizoda.


Povratak Supermajka meni osobno je najbolji povratak, uz Sclavijevog Helingena, baš zato jer mu je Castelli dao drugu dimenziju, kako i ti dobro primjećuješ

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/10/2016 : 20:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
glasao za Murda
genijalan lik koji je olako upropašten
šteta
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/10/2016 : 21:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Pa nije Murdo upropašten. Murdo je je Boselliju, a i većini čitatelja, karizmatičan lik, i Boselli ga nije htio ostaviti među zlikovcima. Prebacio ga u dobrice. Daleko od toga da ga je uništio. Murdo je od početka bio sivi lik.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/10/2016 : 21:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Inače najlošiji scenarist za "povratnike" je Burattini. Boselli barem ide na veliku epsku priču i većini slučajeva mu uspije. Burattini ide na malenu tekstom razvodnjenu priču bez ikakva većega začina. Od Krojača pa do zadnjeg Hellingena. Njemu bi trebalo zabraniti pisati povratke. Neka Rauch odnosno netko novi pokuša.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/10/2016 : 21:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Archy

Joj, povratak mutanta je bio tako glup.


Da budem iskren, meni je njegov povratak bolji od premijerne epizode.


Definitivno.
Što neće reći da se radi o nekoj genijalnoje pizodi.

Ja glasao za Buretova Hellija.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 26/10/2016 : 02:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
100 ljudi, 100 ćudi :) Glasao sam za Buratinijevog Helingena.To je vjerovatno nesto najgore od Zagora sto sam ikada citao.

Slažem se sa Kingom da je drugi mutant fakticki bolji od prvog, a nikako se ne slazem za Boselijevog Kandraksa,jedini pravi epskofantasticni Zagorov strip ikad.


Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/10/2016 : 06:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Pa nije Murdo upropašten. Murdo je je Boselliju, a i većini čitatelja, karizmatičan lik, i Boselli ga nije htio ostaviti među zlikovcima. Prebacio ga u dobrice. Daleko od toga da ga je uništio. Murdo je od početka bio sivi lik.



znam ja to, ali baš zbog toga što ga je učinio dobricom Boselli je uništio, odnosno učinio nezanimljivim
zapravo je to bilo ono što ga je odvajalo od ostalih likova u serijalu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/10/2016 : 11:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kako je u pitanju najsvježiji povratak od svih, nije ni malo čudno što je zadnji Hellingen u vodstvu.
Ljudi najviše pamte ono što su nedavno čitali, još kada se tome pridodaju (pre)velika očekivanja ispadne tako kako jest.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 26/10/2016 : 11:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Burattinijev Hellingen debelo vodi,ne mogu reći da sam iznenađen.Da li je to zbog sveukupne ideje koju su nabacali u to štivo(indijanski terminatori,kloniranje starog vraga,događaji u bazi Drugdje,ime Garth) ili je to zbog njegove nove karakterizacije nabrijanog rasiste i eugenika?

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 26/10/2016 11:27:57
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 26/10/2016 : 11:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

100 ljudi, 100 ćudi :) Glasao sam za Buratinijevog Helingena.To je vjerovatno nesto najgore od Zagora sto sam ikada citao.

Slažem se sa Kingom da je drugi mutant fakticki bolji od prvog, a nikako se ne slazem za Boselijevog Kandraksa,jedini pravi epskofantasticni Zagorov strip ikad.





Ubacio bi ja tu i odličan Bosellijev Princ vilenjaka sa odličnim i neobičnim Torricellijem.
I ja navlačim za drugog mutanta,nekako mi je kvalitetniji od prvog.Scull nikad nije bio megaloman koji zbog svojih moći ima opsesiju da zavlada svijetom već jednostavno pljačka banke zbog love.Zbog takve karakterizacije i nema neku prođu među dosta fanova.Kad se sve zbroji i oduzme prvi ima veću dozu atraktivnosti radnje zbog odlično obavljene pljačke.Drugi je ipak malo zreliji pa se veća pozornost dala Scullu pa saznajemo neke detalje iz njegove prošlosti.A i kraj je ostavio razne mogućnosti.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4325 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/10/2016 : 13:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
teško se odlučiti između indijanske magije, kandraksa i otočke skupine. 3 top gluposti jedna gora od druge, ali sam ipak odabrao kandraksa jer je tu uništeno njegovo lik i djelo. NIkada ne odustajem od čitanja prije kraja epizode, ali ta 3 puta sam bio u velikom iskušenju. Princ viljenjaka ide u tu skupinu, ali on nije povratak. Hrpa likova iz par dimenzija koji se kolju sve u 16, to je ukratko radnja princa vilenjaka.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/10/2016 : 15:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Krojač. Fali Mortimer, glasao bi za njega.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 26/10/2016 : 17:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Hellingen,ali onaj Nolittin zadnji,jednostavno je Nolitta upropastio kraj jedne epizode koja je do tada tekla jako dobro,Rendal je u povratku bolji nego u prvoj priči,ne zato jer je Burattini napisao neku ekstra priču nego zato jer je prva epizoda s njim samo blagi prosjek,čak razočarenje s obzirom da je on negativac koji je definitivno imao potencijala ali nije iskorišten!!

Burattinijev Hellingen ce bit razočarenje ako Burattini u sljedećem nastavku napise neku prosječnu epizodu,međutim ako nas Burattini iznenadi i napise jednu od najboljih epizoda(al sumnjam)onda cu moći reci da ovaj Helingen nije bio promašaj!!

Castellijev vampir je slab po meni,pogotovo ako se uzmu u obzir Bosellijev i Nolittin koji su po meni znatno bolji!!

Od svih priča sa Mortimerom prva mi je naj slabija,tako da me nastavci nisu razočarali,mozda drugi jer je malo kratak,kraj je ubrzan smatram da je trebalo ići mozda i na tri sveske,treći Mortimer,dakle onaj sa Krojačem mi je odličan,osim nekih detalja(Zagorovo zaključivanje i razgovor na kraju sa onim političarem),četvrti mi je najbolji susret(peti nisam cito),da nema toliko objašnjavanja to bi mi bila jedna od najboljih epizoda Zagora!!

Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6590 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 28/10/2016 : 10:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Bosellijev Kandrax. Kandrax mi se i inače ne sviđa kao neprijatelj ali to na koji način i koliko je rastegnuto te bućkuriš crtača suprotnih stilova su nešto epsko

loading...
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 28/10/2016 : 11:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
Ben Stevens, al po meni, nezasluzeno malo prostora za povratak je dobio.

Od drugih zlocja, voleo bih da vrate Obojenog coveka, al da bude jos ludji i manijackiji. Hilerijus lik.

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000