forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 DAN REPUBLIKE!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/11/2016 : 09:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
danas mi več ujutro par ljudi sa posla i okruženja čestitalo...
malo sam bio zapanjen jer nisam imao pojma koji je to novi slo praznik 29.11.(moždane vijuge pre prve kave mi i nisu nešto naročito razpoložene)ali sam shvatio da se radi o bivšem, DANU REPUBLIKE...
YUGOSLAVIJE naravno....
nisam neki naročiti jugonostalgik ali nemam loše uspomene na taj dan i bivšu državu...
znam da se na taj dan na selu bavilo kolinje, otvarale fabrike, rezale vrbce vrtića i škola, feštalo i prežderavalo...
danas se na taj dan radi ko na svaki drugi, da se zaradi za crkavicu i preživljavanje...
Kakve su vaše uspomene na taj dan?...

ps. topic je za generaciju 60 i neke...klinci rođeni u državicama koje su nastale poslje Yuge nek se uzdrže komentiranja...nemaju kompetence zato.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

adriano
Advanced Member

Croatia
4338 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/11/2016 : 09:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
moje uspomene su vezane uz put u Dalmaciju i berbu maslina, koje su se redovito brale krajem 11. Danas se beru i 2 mjeseca ranije.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/11/2016 : 09:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
ja sam rođen u kako ti kažeš "državi" i za taj dan nemam nikakve posebne uspomene ni loše ni dobre ali čini mi se da smo već trebali do danas shvatiti i da je stvar elementarnog odgoja da ne treba slaviti nikakve praznike totalitarnog komunističkog/fašističkog režima.
nekad bio i daj Bože da se nikad nigdje više ne ponovi.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4208 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 29/11/2016 : 09:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
cestitam
slavi se
lepe uspomene
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/11/2016 : 09:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Do sada smo si čestitali u topicu Ja volim YU, pa možemo i sada.
Hvala!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000