forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 IZBOR ZA DR. ZAGOROLOGA - polufinale (B)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 17/12/2016 : 23:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Dodsferd.
Zna najviše o Zagoru i nesebično dijeli svoje znanje

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/12/2016 : 08:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ispravljam se, nije pola godine. Naime, potencijalni Zagorolog godine je zadnji post ostavio 11.4. Smiješno. U zdrav mozak!


Broj postova ne bi smeo biti merilo. Nije u redu da ja to isticem posto vodim takmicenje, ali stinky ima veliki uticaj na forum cim se pojavi. Da ne spominjemo veoma cenjeno "filozofiranje sekirom" i uredan zagoroloski CV van mreze (tekstovi za epicenter na primer)

Hocu da kazem, covek je deo zagorovackog jezgra ove strane Jadrana i poseduje svepotrebne kvalitete da se nadje na ovom takmicenju

Postoji li zivot posle foruma?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 18/12/2016 08:36:20
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/12/2016 : 09:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ma pusti ih Patak. Ali svejedno je šteta što je nekima glavni kriterij pri izboru znanje tipa: tko je traper sa dabrovom kapom koji je ulovio najvećeg soma u Darwoodu.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6652 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 18/12/2016 : 09:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Pravdajte kako znate ali opravdat se ne može. I ne trebamo se dalje nabadati jer očito ni ja tebi ni ti meni nećeš promijeniti mišljenje (iako vjerujem da znaš da si u krivu). Ali šamar je forumašima koji su predano radili čitavu godinu.

Nadam se da stinky neće popustiti i vratit se na forum čak ni da se zahvali na tituli jer mi ovo sve izgleda kao podli pokušaj da ga se ovim nevinim putem natjera da pogazi svoju riječ da je s njegovom aktivnošću gotovo.

Dakle, namjera mi je bila samo skrenuti pažnju na forum jer po vašem titulu je komotno mogao dobiti i Ferri, kako kaze mogorovic, ili ju može dobiti netko s Darkwoodova foruma. Miss svijeta se bira od prijavljenih i onih koje su izašle na podij. Jasno da izabrana nije najljepša na svijetu ali se ta najljepša očito nije natjecala. Tako je i s ovim. Ništa on u tri mjeseca nije uradio čime bi premašio 11 i pol rada drugih (u biti je radio 2 mjeseca i kusur jer je prvi post ove godine napisao 31.1.). A to što je radio van foruma ne bi smjelo imati nikakve veze jer ste onda kao kandidata trebali staviti onoga što stavlja na You Tube pa komentira. Toliko od mene

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 18/12/2016 10:25:39
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/12/2016 : 10:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ma pusti ih Patak. Ali svejedno je šteta što je nekima glavni kriterij pri izboru znanje tipa: tko je traper sa dabrovom kapom koji je ulovio najvećeg soma u Darwoodu.


Pa ti kriteriji su na vama da odlucite kome i zasto da date prednost. Dodsferd odlicno poznaje junaka, stinky zna dobro da se izrazi, legaz pomaze tehnicki na izdavanju US Zagora, i tako dalje. Odlucite sami, a sigurno i da simpatije prema odredjenim forumasima igraju vaznu ulogu. Kako bilo, bez obzira ko ove godine trijumfuje, bice zasluzeno.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 18/12/2016 : 10:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Koji će penis nagor na ovoj listi? WTF?

Wtf?

Edited by - bagi on 18/12/2016 12:34:33
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/12/2016 : 11:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Zamolio bih sve prisutne da podrze Valterov ulazak u finalnu rundu.
Evo nekoliko originalnih predizbornih slogana:

"Glasajte za Valtera, budite humani!"

"Valter brani zagorologiju. Das ist Valter!"

"Brdar ima znanje, Stinky filozofiju, Valter nagorologiju."

"Dokazi da si faca i jebac, glasaj za Valtera."

"Bilo kuda, Valter svuda."

"Valter cita samo dobre stripove - Zagora."

"Ako je King "king", onda je Valter "valter"!"



Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6366 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/12/2016 : 11:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Trenutno čitam Carla Barksa, svakako s ambicijom da jednog dana istaknem kandidaturu za doktora scroogemcduckologa.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/12/2016 : 11:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ma pusti ti tog scromudologa, zagorologija te treba!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6366 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/12/2016 : 11:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Moram si naći specijalističku nišu, zagorologa k'o pljeve! Premišljam se između scroogemcduckologije i asteriksologije.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/12/2016 : 11:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav ljudi,
evo obraćam se, kako reče, miomirisan i čio, svetiji nego ikad (a još uvijek posrnuli, veliki grešnik, što ćete uostalom i vidjeti u ovoj poslanici).

Da, nije me bilo jedno vrijeme, eon nekome, a drugome prekratko. Looney Tunes je izračunao da "nije pola godine, 11.4., smiješan datum za zadnji post". Ali Bog mi je svjedok da to nije dovoljno vrijeme da se razgovara u osami sa Bogovima. Ja, stinky, povukao sam se u Svete Predjele kako bih u osami razgovarao sa Bogovima i kako bih spoznao Istinu. Na tome Putu prošao sam krugove ljudskog znanja, vidio sve i svašta, doticao se Istine i odbijao od Nje, a tragično je i komično: i dalje ne znam što mi je raditi. Mislim, znam više i bolje od sviju Vas, a opet ne znam.

A ovo znam.
Prijatelj mi kaže da sam u procesu postajanja doktorom zagorologom, komisija me pokušava obuhvatiti u doktorat. I pogledam i vidim, neki ljudi kažu koju lijepu o meni.
Sada bih se ja ogriješio o Dobro kada bih rekao, ma sve je to lijepo, ali i bezveze, gacanje po plićaku. Drago mi je da neki (ona bolja polovica haha) misle lijepo i prepoznaju trud, znanje, nastojanje... to je u redu i lijepo je to. Možda će mi navući i košulju doktorata, sve je to okej.
No nema više onog sjaja kako reče kucak "časti, melema i prijatnosti". I opet, meni je drago da je kucaku forum melem i da nalazi drage i ljubazne ljude. Nisam jedan od tih, nisam prijatan čovjek za ćaskanje, a dao bih čast doktora zagorologa njemu, kucaku ili dodsferdu ili velki, ako im znači i ako su dobri prijatni ljudi, što možda i jesu, ne znam ih dovoljno i nisam baš puno na forumu. Ono malo što znam da oni jesu kao forumaši uzorni. Dao bih im da budu doktori zagorolozi... kada bi to bilo pravedno.
Međutim je li?

Problem scoma je dubok i deblji od manhuntera. Moderatura ne valja, markos nije dorastao, pravila su stupidna, a u svemu tome jedan ja ne znam što je činiti i istovremeno kroz smetlište scoma pročisti se i oblaže melem na ranjene i osjetljive dušice, što je divna krasna stvar (pogotovo u ovo divno vrijeme očekivanja Božića).

Da bi izbrisao grijehe scoma, treba jedan Krist. Nitko, ama baš nitko od prijatnih, ali ni viđenijih, ali ni postavljenih, ali ni takozvani vlasnik, također ni doktori zagorolozi ni svi spameri nemaju snage nositi križ. Najviše što se približilo, makar nedostatno, zbrkano i nisko, ovakvo je stinkijevsko pisanje kada se, na svjetlo dana, probija i raskriva sacer komponenta.

E tu smo.
Doktor zagorolog je laička, svjetovna, sekularizirana stvar, koja ima svoje momente i nosi određenu čast. U tim dobrim momentima je treba podržati i King, a sada i Patak imaju zasluge i nešto pokušavaju, trude se... Ali nije dovoljno. Manjka sacer. King ima ambiciju i u svjetovnim stvarima, dok ga ne pogode u sujetu, je prijatan i uzoran, spaja zagorologiju kao teoriju i prijatno ćaskanje sa ljudima... ali nije sacer. Ni Patak to nije. Ni Johnny Difool na drugoj strani.

Malo je nezgodno reći tko se, makar nedostatno i nisko, približuje sacer biću. To je ono što zbunjuje. Kako netko koga nema može biti zagorolog, a još je i tako drzak, napuhan i nenormalan. Lonney Tunes ne shvaća ovu dvosmislenost u sakerizmu: štovanje i preziranje. Sacera se ne može mjeriti običnim mjerilima, tipa koliko je ili nije na forumu. To je za rulju, a ne za sacera. Uopće je demokratska zaraza (nagorizam) misliti kao Looney Tunes, pa na istoj ravni promatrati forumsko ćaskanje i sacer-pisanje odozgo, iz viših regija Bića.

Biti doktor zagorolog je dobro, ali poučiti forum odlučnim razlikama i time ga pripremiti za Dolazak - još je bolje. Podizanje foruma za dva boda, to je zadaća sacera. Sacer radi na:
- zajednici
- svetosti
- mjeri
- pravdi
- duhovitosti i duhu uopće
- konzervativnoj ili "reakcionarnoj" prosvjećenosti
- učenju moderaturi
- učenju vlasništva
- vjeri

i naravno, čitanju Zagora. Te svemu ostalome.

U potpisu,

Poeta Sacer Doktor Zagorolog
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/12/2016 : 11:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Secerni doktore, mislim da bi svima bilo draze da se posvetis malo vise zagorologiji a manje sukobima sa moderatorima i Markosom.
Ono sto treba da shvatis je, Markos se moze poraziti i na jedan drugi, manje direktan i vise eficijentan nacin, a to je prosirenjem rijeci zagorologije, koju on ne mirise bas najbolje. :D
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/12/2016 : 11:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Pa kakvim sukobima kad me ni nema??
Ne, nego trebaš razumjeti ovo: ili forum pokušava biti najbolje mjesto ili je bezvezno ofucano smetlište. Mene zanima samo ono prvo, a već kao ta okolnost se nalazim u "sukobu"... sa svime. To nije sukob kako ga ti shvaćaš, tj. ne shvaćaš bit, nego je otvorenost, koja otvorenost podrazumijeva bolje uređivanje stvari. Ako markos i moderatori (po definiciji) zastupaju sadašnje stanje stvari, onda jesam s njima u "sukobu". Ne oružanom, ali latentnom... i konstantnom.

Što se tiče Zagora, ima već nekoliko mjeseci da istražujem rang listu. Na rang listi će se naći Zagori poredani u 3 kategorije, pri čemu će prva biti top lista najboljih Zagora u univerzumu i ta će biti rangirana. Ostale dvije neće, nego će samo biti pobrajane epizode koje spadaju u 2. i 3. kategoriju. To je istraživanje dugotrajan posao koji će potrajati još mjesecima.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/12/2016 : 12:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pa nema te upravo zbog tih stalnih sukoba s njima. Ti si jedan od nas, kao takvog smo te prihvatili i postujemo te.
U toku godina izgradili smo od zagorologije stub ovog foruma i sajta.
Imamo najkvalitetnije rasprave. Imamo najbolji sou. Bez nas od ovog foruma bi samo svastara ostala, zato nas tzv. vlast ni ne dira. Oni su vlast, mi smo iluminati. :D
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/12/2016 : 12:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Ovo si dobro rekao, to se slažem.
Kako sam jednom rekao solaru, možda si/ste i u pravu. Možda je bolje biti, što kaže kucak, prijatan i ljubazan i uzorni forumaš.
Ali to ne mogu ja... više. Ne u smislu valterovske tinejdžerske romantičarske pobune radi pobune, nego ne mogu prihvatiti kao pravedno očite budalaštine vođenja foruma. Ne mogu se ni reducirati, samog sebe, samo na Zagora. Nego, kroz-Zagora-sve.
Dakle,
nije stvar da nisam više ili aktivnije na forumu iz principa ili da se držim neke ortodoksije pravila... stvari stoje tako da ili pustim da mlađo divlja, a ja radim u tišini ili dođem i u "sukobu" sam.
Kome je to pravo, bravo za njega.
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 18/12/2016 : 13:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Stinky čini mi se da nismo nikada razgovarali na forumu, ne mogu se sjetiti, oprosti ako je drugačije, ako sam zaboravio..
Smatram te vrlo simpatičnim, kroz upise i dobrim čovjekom... Koliko se kod netko trudio - ako je dobar ne može biti loš - kao dobri brat Simon....
Molim te nemoj dublje ulaziti u ovo što sam rekao, nisam od velikih rasprava, nisam svadljiv, volim dobre ljude, uzorne nisam spominjao... Dobar čovjek ili forumaš ne treba se truditi da bude dobar, on je jednostavno takav... A i što je uzor... Nemoguće ga je definirati...
Spomenuo sam znanje... A kakav bih bio da ne spomenem da se iskreno divim ljudima koji toliko imaju znanja, naspram meni koji nemam.. Ako nešto nemaš, tome se diviš... Primijetiš, oduševi te... I ti si u toj kategoriji... Pun znanja, prepun, ne samo o vražjem Zagoru, nego o životu, spoznajama, tajnama, mudrostima - iskreno ti to govorim....
Volio bih jedino da si više s nama.. Zato moj glas nije otišao tebi... Ali jebeš glas... Jebeš izbor ako se bilo tko ljuti ili zamjera krivi glas ili propust glasa...
Da, ovaj forum mi je kao melem, zapravo ne forum, ovih par topica o Zagoru... Svaku večer prije spavanja ga čitam... I mnogo mi znači... I mnogo mi znači pročitati koju pametnu o tome... Patkovu analizu, Kingovu Nolittovsku procjenu.... Svatko drugačiji melem na svoje rane stavlja... Netko bježi u drugi svijet kao ja...
Na kraju volio bih se da se vratiš na forum i na Zagorove topice jer ti si čovječe već odavno pobjednik... Utakmica je završila.. Uživaj ovdje - valjda ima tebi dragih ljudi. One manje drage, ili koji su te nečim povrijedili - zaobiđi radi svojeg osjećaja dobra u komunikaciji s dragim ljudima. Ne treba od svega raditi veliku filozofiju...
Moj poziv imaš, bit će mi drago i uistinu čast prozboriti koju s tobom....
Dobar čovjek više u životu - i ne, nije floskula - forumski čovjek je jednak čovjeku s kojim sjediš za stolom...
I virtualno se može pružiti ruka...

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 18/12/2016 : 13:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Edit za upis gore - ja najmanje mogu pričati o uzornosti - nekoliko puta sam uvrijedio dosta ljudi na ovome forumu - mea culpa, ali tek toliko da vidiš da nisam nimalo uzoran.. Trudim se biti što bolji, a koliko uspijevam, ili koliko tko uspijeva, zna najbolje sam za sebe kad sjedne sam sa sobom...
Nažalost za mene ipak se moram truditi biti dobar..

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 18/12/2016 : 13:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
I ovo sto govoris za svaštaru u pravu si. Bolje da ne pocnem pisati o tome, jer se odmah razbjesnim. Imam pravo reci da pravila nisu ista za sve i tu cu se zaustaviti. Ne zelim trovati ovaj topic. Samo sam ovim htio reci da pokusas poput mene ne navracati tamo. Zrak je ovdje puno cistiji, a naravno prvenstveno zbog toga jer smo ovdje radi stripova (Zagora).. :))

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/12/2016 : 13:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Jako lijepo kucak, lijepo si napisao.
Da, i ja mislim da nismo pričali, ali evo... sada pričamo i to baš pravo.
Iznenadilo me, priznajem, da i ti tražiš put. Da "transcendiraš" (haha), tražiš "pravu zbilju". I dobro je da vjeruješ u ljude, sve mi se to sviđa.
Pričat ću o Zagoru, ovdje ili tamo, da.
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 18/12/2016 : 14:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Evo već mi je jako drago što smo prozborili koju riječ... Hvala!!!
Ma naravno da ćeš pisati na forumu, pa vidiš koliko te ljudi cijeni i voli....
Umirem od želje da vidim tvoju top listu Zagora.. Znam da to nije lak posao, jer pretpostavljam na koji ćeš način to napraviti.. Duboko, a bistro...
Kakvu je agoniju Zagor prolazio u bitci sa svojim egom, ili pak nije nego je mislio o dobrobiti Darkwooda u borbi sa Supermikeom. Mislim da jedino ti to možeš pokušati zaključiti. Meni nije uspjelo... Ili su oba odgovora točna...
S kojim se demonima Zagor bori, kakve su mu rane ostale od one užasne noći kad je kao dječak izgubio sve... Misle li scenaristi ikada o tome...? Je li itko uistinu "upoznao" Zagora osim Nolitte i Ferrija? Rado ću pokušati raspravljati o svemu tome s tobom i sa svim drugim forumašima... Ali budi nam tu.... Jedan si od stupova...
Vidiš - svatko doprinosi forumu koliko može.. Nisu svačije mogućnosti iste... Nečije su manje, nečije veće.. Kod tebe su jako velike... Imaš tako bogat način izražavanja i dočaravanja vizija, što je jako rijetko za vidjet.. Ljudi su to prepoznali...
Treba cijeniti, naravno, i najmanje doprinose... Treba cijeniti svaki mali podatak... Kuća se gradi i od velikih i malih kamenja... Između velikih treba puniti praznine malim, ne mogu sami sa sobom...
Ali svakako je najvažnije - čovjek ozdravlja kad susreće dobre ljude...
I zato - evo ti ruka čovječe!!!
A nazdravit ćemo ako Bog da zdravlja jednom i s 12 godina starim viskijem....


Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 18/12/2016 : 14:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
legaz
Čoveka ne znam lično, ali imamo zjedničkog prijatelja, koji ga odlično zna, i kako smo i genarcija, nesumljivo poseduje veliko iskustvo i znanje u Zgorovoj stripografiji
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2280 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 18/12/2016 : 14:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

Što se tiče Zagora, ima već nekoliko mjeseci da istražujem rang listu. Na rang listi će se naći Zagori poredani u 3 kategorije, pri čemu će prva biti top lista najboljih Zagora u univerzumu i ta će biti rangirana.



E - super.
To mi baš treba - za moju statistiku.
Valjda će ih biti 25?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/12/2016 : 15:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
kucak, ti ćeš mi postati idol

kontrast,
bit će ih koliko ispadne. Dakle, sve epizode koje se pokažu toliko kvalitetne da uđu u 1. kategoriju. No, kako rekoh, to će još dugo potrajati, imam bezbroj epizoda ponoviti.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10758 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/12/2016 : 20:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Odgovor na kviz pitanje.
George C. Scott nominiran,osvojio,ali nije podigao nagradu.
Bob Dylan nominiran (je li postoji zdrijebanje za Nobela,da li tko to prati?) osvojio,nije se pojavio,zahvalio se,jos se ne zna da li ju je primio.
Stinky nominiran,osvojio,pojavio se,zahvalio se publici i dao izjavu.

U duhu blagdana.. Ecce Homo! Eto, to je covjek!

Cestitam na tituli!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/12/2016 : 20:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pozdrav, emirem

pa da, u ovim lijepim blagdanskim danima, opet se krećemo nekamo. barem mrvicu podižemo atmosferu i nema toga kome nije drago.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000