forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 IZBOR ZA DR. ZAGOROLOGA 2016 - finale
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 26/12/2016 : 14:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Skroman, kao i uvijek. Svaka cast.



Hvala puno druze, ali jednostavno nastojim biti objektivan. Volio bih se ja okititi titulom, ali bih volio da to bude zasluzeno, a vec sam rekao da ne osjecam da sam zasluzio takvu povlasticu (jer slabo sam na forumu).
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 26/12/2016 : 14:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brdar

quote:
Originally posted by King Warrior

Skroman, kao i uvijek. Svaka cast.



Hvala puno druze, ali jednostavno nastojim biti objektivan. Volio bih se ja okititi titulom, ali bih volio da to bude zasluzeno, a vec sam rekao da ne osjecam da sam zasluzio takvu povlasticu (jer slabo sam na forumu).



Nije bitno koliko si na forumu, zaslužio si titulu barem zbog svojih fanovskih radova i crteža. Inače, kad će nove table Kazne za zagorologe?
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 26/12/2016 : 14:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Brdar

quote:
Originally posted by King Warrior

Skroman, kao i uvijek. Svaka cast.



Hvala puno druze, ali jednostavno nastojim biti objektivan. Volio bih se ja okititi titulom, ali bih volio da to bude zasluzeno, a vec sam rekao da ne osjecam da sam zasluzio takvu povlasticu (jer slabo sam na forumu).



Nije bitno koliko si na forumu, zaslužio si titulu barem zbog svojih fanovskih radova i crteža. Inače, kad će nove table Kazne za zagorologe?



Hvala na potpori, Zoro. Nove table ce uskoro, ovih sam dana bio bolestan pa je zato bio mali zastoj.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 27/12/2016 : 20:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Stinky!

Bez uvrede ikome (pogotovo prethodnim doktorima), ali stinky je po mom mišljenju jedini koji je ikad zaslužio nositi ovu titulu. Jednostavno je izvan svačije lige.



mrš!

još samo jednom to reci, ima da padne gvozdena pesnica ZGUZ-a

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 27/12/2016 : 20:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
I dalje je tesno. Sa 79 glasova na ovim izborima, Brdar i Stinky se ljuto bore za titulu. 29-27 za Brdara, za sada...
Ali, još četiri puna dana su ostala. "Od sada se može desiti svašta"

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 27/12/2016 : 20:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote


Kontrast 2


Brat bratu, ovogodišnji zagorovski šok! Kako je palo prvo forumsko slovo, tako je delio mišljenja i teorije i šakom i kapom. Kvalitetni postovi na bilo koji aspekt Zagora koji je ove godine bio na tapeti forumaša, neretko čvrstog stava ili provokativnog tona, te sagovornika gurnu ili u strastveniju tačku rasprave ili na moderaško hlađenje na prvoj stranici PUNISHERA, zavisno od reakcije sagovornika. Redovno nas obraduje kratkim ali odličnim "dnevnicima čitanja" u kojima zna da obrati pažnju na momente koji regularni čitalac previdi ili prećuti. Jedan od definitivnih favorita za buduće izbore i još jedan čvrsti dokaz da tamo negde van foruma (ima li života posle foruma?) stoji četa zagorovaca koja tek treba da se pojavi.

(...)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 28/12/2016 06:26:46
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20707 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/12/2016 : 22:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Velka031

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 27/12/2016 : 22:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak



hamzik


Naš Veliki brat nadzornik od 2012. godine, a hiperaktivni zagorovac-nova nada foruma od 2014. godine, kada je počeo da piše. Gde je zagorovska tema, njegovog učešća ne fali. Nije još počeo da piše recenzije, ali zato iste aktivno prati i podržava komentarima (napisao ih je 84 do sada!). Isto tako, prvi je član foruma koji se usudio da otvori kontroverzni topic koji je letos naprosto goreo na Bonelli podforumu - "Novi Hellingen - SPOJLERI". Ne fali mu ni strasti niti znanja. Ne sumnjam da će u nekom od sledećih Izbora za doktora zagorologa biti jedan od glavnih favorita, samo ako ovako nastavi.

(...)






Hvala puno na ljepim rijecima.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/12/2016 : 06:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Nikak'i problem ;)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 28/12/2016 : 10:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
stinky!

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/12/2016 : 10:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Napeta borba izmedju Brdara i Stynkija, od samog pocetka su izjednaceni. Cas vodi jedan, cas drugi. Jos dva dana.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/12/2016 : 14:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by vice

Stinky!

Bez uvrede ikome (pogotovo prethodnim doktorima), ali stinky je po mom mišljenju jedini koji je ikad zaslužio nositi ovu titulu. Jednostavno je izvan svačije lige.



mrš!

još samo jednom to reci, ima da padne gvozdena pesnica ZGUZ-a



Samo moje iskreno mišljenje. :) Stinky je i jedini kojeg se sjećam iz davnijih doba kad su forumom žariri i palili zagorovci. Ovo danas jest sistematičnije i koncentriranije, toliko da imamo i naziv "zagorologija". Sve je to meni simpatično i drago ali nije to to. Kad se samo sjetim darkwoodskog kralja, nedima i Heyoke, ufffff. To je bila čista strast, naivna i infantilna, ali nenadmašna. Stvari su se počele mijenjat dolaskom prof inza, i jednom kad je zagorovština postala zagorologija, odustao sam od recenzija i forumovanja. Uz izučavanje medicine "izučavati" i strip koji toliko volim nije bio moj štih.

No, ovaj moj rant samo je jedna melankolična primjedba na tvoj (očito šaljiv) post, i nisam ga shvatio drukčije, niti sam te htio uvrijediti. Uživajte, zagorolozi!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/12/2016 : 15:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Vice, malo si kontradiktoran. Kritikujes zagorologiju koja je evoluirala iz zagorovostine u ideologiju, dok s druge strane upravo je stinky jedan od najvecih pobornika tog pravca.
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1235 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 28/12/2016 : 15:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Dikej

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/12/2016 : 16:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Vice, malo si kontradiktoran. Kritikujes zagorologiju koja je evoluirala iz zagorovostine u ideologiju, dok s druge strane upravo je stinky jedan od najvecih pobornika tog pravca.



Pogledaj način i stil kojim on to radi i kojim vi ostali to radite, pa će ti biti jasno. Kontradiktoran svakako nisam. U konačnici, nisam ja njegov odvjetnik, rekao sam iskreno što mislim a ako ste se vi uvrijedili, ispričavam se.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/12/2016 : 16:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ma taman posla, ali mislim da me nisi razumio. Kazes da zalis za infantilnom i naivnom zagorovstinom iz prijasnjih vremena, dok s druge strane kritikujes zagorologiju kao izucavanje, kako si i sam rekao, a to je upravo ono sto i stinky radi. Zato sam rekao da si kontradiktoran. Ali ok, nebitno.

Edited by - King Warrior on 28/12/2016 16:33:46
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/12/2016 : 16:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ma taman posla, ali mislim da me nisi razumio. Kazes da zalis za infantilnom i naivnom zagorovstinom iz prijasnjih vremena, dok s druge strane kritikujes zagorologiju kao izucavanje, kako si i sam rekao, a to je upravo ono sto i stinky radi. Zato sam rekao da si kontradiktoran. Ali ok, nebitno.



Ja stinkyjevo "izučavanje" ne doživljavam kao vaše, jer obiluje metafizičkim koketiranjem s filozofskim promišljanjima, a on je to radio i prije desetak godina. To je uvijek bio njegov način odavanja počasti strip junaku kojeg voli, unatoč ciničnim prozivanjima kako "radi budalu od sebe" a znamo dobro tko su ti pojedinci. Ako već to moram nazvati ideologijom, onda je on jedini koji po meni titulu i zaslužuje.

I nisi me razumio, nemam ja ništa protiv eseja i info dumpova (u konačnici napisao sam jedan kraći esejistički tekst za nadolazeću knjigu o Supermikeu) i to apsolutno podržavam. Medjutim, zadnjih par godina sam običan "lurker" na forumu jer, u nedostatku boljeg izraza "nije mi to to". Stvari se možda promijene, imam odredjene ideje za odredjene projekte, ali "zagorologiji" nikad neću pripadati.

I nije mi bila namjera ovaj "poll" topic zagadjivati konkretnim tipom postova, al kad me već povlačiš za riječ, jbg.

Živi bili!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39309 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/12/2016 : 18:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja dao DeeCayu glas :) Iako osim onog celavog Warriora ne znam nikog ko je doktor ove oblasti.. :)
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/12/2016 : 20:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Stinky je klaun žižekovskog tipa, samo na puno nižoj, 'zagorološkoj' razini, i suprotne, reakcionarne političke orijentacije. Svakako ne zaslužuje tolike laude, ali je ipak zabavniji od ostatka zagorološkog stada.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/12/2016 : 13:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by vice

Stinky!

Bez uvrede ikome (pogotovo prethodnim doktorima), ali stinky je po mom mišljenju jedini koji je ikad zaslužio nositi ovu titulu. Jednostavno je izvan svačije lige.



mrš!

još samo jednom to reci, ima da padne gvozdena pesnica ZGUZ-a



(...)

No, ovaj moj rant samo je jedna melankolična primjedba na tvoj (očito šaljiv) post, i nisam ga shvatio drukčije, niti sam te htio uvrijediti. Uživajte, zagorolozi!



Naravno da je šaljiv! I koje crne uvrede, pa niko od nas nije na ovom forumu od juče!

...i nemaš nijedno "profesor" ili "timber" u nicku

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/12/2016 : 13:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ja dao DeeCayu glas :) Iako osim onog celavog Warriora ne znam nikog ko je doktor ove oblasti.. :)


Toliko mi je drago što si se vratio (bez ironije)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/12/2016 : 13:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

IZVEŠTAJ ZGUZ-A


slučajno izbrisano...žurilo mi se na kafu

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 30/12/2016 13:42:16
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/12/2016 : 01:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
ZGUZ-a Brdara. Eto.
Jedan glas da bude uzbudljivije!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/12/2016 : 09:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

ZGUZ-a Brdara. Eto.
Jedan glas da bude uzbudljivije!




+1 sada su izjednačeni, iako nitko od ovih nije PRAVI zagorolog, nisam pratio kako su ovi ljudi uopšte došli na listu ali to nisu Zagorolozi kakvih je bilo u prošlosti pa se svakom godinom ta funkcija sve više razvodnjava....
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/12/2016 : 13:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Sunce vam vaše...sad će svi slaviti NG osim mene ako se još jedan glasač ne pojavi :)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000