forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 CRO COP
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7874 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 07/01/2017 : 14:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by ken2

meni je mirko bio najbolji dok je bio u K1
ovo kasnije je čisto gladijatorstvo, u čemu je bio jedan od najvećih
ali ipak, borbe poput ove, s možda najboljim borcem s kojim se susreo, s jedinim koji je imao bolji high kick od njega, i s borcem koji je u tom trenutku već umirao od raka, su ipak kruna i najbolje od njega
mirku želim uspjeh u životu bez borbi, a sudeći po njegovim intervjuima on je pametan, razborit i normalan
nije sirovina i desničar, što je i najveći razlog tolike mržnje koju je trpio zadnjih godina
sretno mu
a veliki andy hug neka počiva u miru



Sreća Mirkova pa nije desničar jer, nedo Bog, onda bi bio i sirovina, glup, nerazuman, nenormalan. Dobro te stinky opisao.

Što se napada na njega tiče, tko je ga ono nazvao klošarom?



ja sam svoj sud donio čitajući jedan njegov intervju negdje malo prije 2010. u kojem je manje pričao o borbama, a više o životu, počecima, smrti oca, posjetu auschwitzu, obitelji itd...
pokušao sam ga naći, pa bih ga okačio, ali nisam uspio

a taj članak na indexu nije nikakav napad, nego upravo pohvale njegovom uspjehu, usprkos svemu
čak je i mirko napisao da je tekst ok napisan, ali se naljutio na to što su ga prozvali klošarom
ali u biti, on sam u svojim počecima je bio skoro pa klošar, jer je sam priznao da je bio ilegalac u studentskom domu na savi i da je bilo dana kada nije imao niti za hranu
tako da taj koji je to pisao, čak se ima na nešto i pozvati - ali to mu nikako nije trebalo u tekstu
a napade i naslađivanja nakon poraza je trpio od raznih trolova i kretena isključivo zato što nije bio desničar - to nikakvi krivo upotrebljeni termini ne mogu prebrisati

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000