forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 13.01.2017. - forumaši kreću na dijetu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/01/2017 : 21:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Potaknut odličnim Kingovim topicom o prestanku pušenja (pušiti sam prestao 2006) odlučio sam otvoriti sličan topic o mršavljenju.
Imam 10 - 12 kila viška koje moram skinuti. Nije neki veliki bed ali moram se dovesti u red.Još je problem kaj mi se sve skupi u lice i trbuh, pa izgledam malo, khm, bucmasto
Uglavnom, ja od sutra ujutro krećem na dijetu!
Vagati ću se svaki dan ujutro, pratiti na dnevnoj bazi rezultat, pa bum videl. Ako netko hoće sa mnom - super! Što više - to bolje!
Uglavnom, prvi je problem što se trenutno ne krećem previše (inače se redovito šećem) što zbog vremena, a što zbog povećanog obima posla tako da ću se prvenstveno osloniti na smanjenje prehrane i naročito smanjenje kruha i ostalih ugljikohidrata.

Let's go!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/01/2017 : 22:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote


baš me nasmija naslov topica.
al neka ,ko mora na dijetu samo naprid!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/01/2017 : 22:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
evo i ja se priključujem akciji;trenutno imam 105.5 kg,što na mojih 194 cm nije strašno,ali meni to ipak predstavlja mali problem;u smislu jer sam aktivan rekreativni sportista (košarka,vaterpolo,mali fudbal),i kilaža iznad 100 kila utiče da me bole kolena.
Neće to biti klasična dijeta,već redukovanje ishrane i izbacivanje večernjeg prežederavanja.

Javljaću ovde kako mi ide kilaža - na svakih pet dana.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 12/01/2017 22:06:22
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/01/2017 : 22:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ma daj anto .
ja iman 195 i 110 kg i osječan se skroz kul i sexy.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/01/2017 : 22:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

evo i ja se priključujem akciji;trenutno imam 105.5 kg,što na mojih 194 cm nije strašno,



Strasno je. Ja sam 190/1 cm, imam oko 85 kila. Bivsi kosarkas, sada maratonac, basketas, ne odvajam se od bajsa, vezbam svaki dan.

Razumem da si u godinama, ali to mora mnogo bolje, Anto.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/01/2017 : 22:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Idealno vrijeme za otići do pivnice i nalokat se + proždrit 3 kila s ražnja.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/01/2017 : 22:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ja prije moram nabaciti malo mase... :D

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/01/2017 : 22:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Dok ne oznojite dupe, nema nista od toga. Ishrana je bitna, ali ona ne skida salo.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/01/2017 : 22:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

evo i ja se priključujem akciji;trenutno imam 105.5 kg,što na mojih 194 cm nije strašno,ali meni to ipak predstavlja mali problem;u smislu jer sam aktivan rekreativni sportista (košarka,vaterpolo,mali fudbal),i kilaža iznad 100 kila utiče da me bole kolena.
Neće to biti klasična dijeta,već redukovanje ishrane i izbacivanje večernjeg prežederavanja.

Javljaću ovde kako mi ide kilaža - na svakih pet dana.


Odi s Čedom do teretane.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/01/2017 : 22:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by anto

evo i ja se priključujem akciji;trenutno imam 105.5 kg,što na mojih 194 cm nije strašno,ali meni to ipak predstavlja mali problem;u smislu jer sam aktivan rekreativni sportista (košarka,vaterpolo,mali fudbal),i kilaža iznad 100 kila utiče da me bole kolena.
Neće to biti klasična dijeta,već redukovanje ishrane i izbacivanje večernjeg prežederavanja.

Javljaću ovde kako mi ide kilaža - na svakih pet dana.


Odi s Čedom do teretane.



da se zajedno oznoje

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/01/2017 : 22:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jedini ti je način za mršavljenje, puno fizičkog rada i što manje jesti, ako si izložen još i presingu t.j. stresu na poslu, to još bolje. A i onda je dugoročno i bolno... Pa ti vidi. A i još nešto, živićeš isto ko i ovi mršavi, (više-manje), jedino što ćeš ti umrit sretan i zadovoljan, a ne gladan...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/01/2017 : 22:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ja sam savršen
ne moram se debljati ni mršaviti
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/01/2017 : 22:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

evo i ja se priključujem akciji;trenutno imam 105.5 kg,što na mojih 194 cm nije strašno,ali meni to ipak predstavlja mali problem;u smislu jer sam aktivan rekreativni sportista (košarka,vaterpolo,mali fudbal),i kilaža iznad 100 kila utiče da me bole kolena.
Neće to biti klasična dijeta,već redukovanje ishrane i izbacivanje večernjeg prežederavanja.

Javljaću ovde kako mi ide kilaža - na svakih pet dana.



Bravo! samo napred!
Ja isto sad ne mrem povećati kretanje i znam da je izrazito teško smršaviti ako se ne krećeš ali može se i tako dosta toga napraviti (a i ne bu ova zima vječno trajala).
Inače što se tiče hrane ja sam isto večernji tip.
ujutro ne mrem niš jesti a navečer bih smazao divlje svinjče

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/01/2017 : 22:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

ma daj anto .
ja iman 195 i 110 kg i osječan se skroz kul i sexy.



To imaš ona ogledala koja iskrivljuju stvarnost?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/01/2017 : 22:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Jedini ti je način za mršavljenje, puno fizičkog rada i što manje jesti, ako si izložen još i presingu t.j. stresu na poslu, to još bolje. A i onda je dugoročno i bolno... Pa ti vidi. A i još nešto, živićeš isto ko i ovi mršavi, (više-manje), jedino što ćeš ti umrit sretan i zadovoljan, a ne gladan...



Cilj topica je smršaviti a ne udebljati se
Bilo bi pomalo shashavo da nakon mjesec dana i 20 strana topica imam deset kila više

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/01/2017 : 22:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja sam prošle godine zacrtao da smršam 10kg.
Još 15 i uspeo sam.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/01/2017 : 22:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ali evo, pridružujem se mladji.

186cm i 105kg je čak i za moje pojmove previše. Imam malo opravdanje što uzimam neke lekove kojima je negativno to što utiču na debljanje, ali nije izgovor.

Ne krećem se dovoljno, od sporta jedino što radim je tenis svake subote i lagana šetnja nedeljom.
A najgore mi je od svega što mogu da ne jedem čitav dan, ali moram da dobro večeram...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 12/01/2017 : 22:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Evo idem se ovu igru i ja. Pošto sam na sredini 60-ih (a žena 10 godina mlađa), itekako mi je problem suvišna teža. 182/96. Dok je bilo košarke zimi, bicikliranje&planinarenje ljeti, sve se držalo na 91/92. Svaki oktobar popeo sam se na 97. To mi je bila granica. Sledilo je suvo bicikliranje na trenažeru, košarka i fitnes jednom tjedno. Nije dosta. Prošlog januara na hokeju slomio sam gležanj. Znači nema košarke i fitnesa več više od godine dana; 2 mjeseca ležanja i jebena rehabilitacija biciklom. Izgubio sam 2 mjeseca aktivnosti al ipak spao na 91. Veseli decembar = 96. Posle 2 tjedna spao sam na 94 onako usput. Prošli četvrtak izvadio sam šarafe i pločicu, sad sam 2 tjedna u horizontali. Svaki drugi dan mi sleduje Conan razmigavanje do kraja marta, kad počinje športna aktivnost = planinarenje i bicikliranje. Molim se qrcu na nebu, da mi koljena izdrže, jer več osječam peckanje zbog ovih kila i hromosti. Cilj ostaje - do kraja marta na 91!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 12/01/2017 : 22:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Ah da. Kupio sam nove tegove (prvi set spizdila mi starija čerka) baš juče. Stižu u utorak. Danas stigo trak:

https://www.timebreak.eu/trgovina/fitnes-oprema/utezi/fitnes-utezi-rocke-kovcek-kettlebell/trak-za-zapestje-pri-dvigovanju-utezi-ali-telesa

Probao push up/pull up - 5 komada ko kex. Bez da ga vadim.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/01/2017 : 23:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Taman. Idem i ja. Koja kila manje mi treba.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/01/2017 : 23:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by lwood

ma daj anto .
ja iman 195 i 110 kg i osječan se skroz kul i sexy.



To imaš ona ogledala koja iskrivljuju stvarnost?



ne,iman veću gustoću.
dosta rulje mi i ne viruje da iman toliku kilažu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11586 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 13/01/2017 : 00:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Dobro bi došla i meni kakva dijeta.
1,80 x 95 kg

Žena predobro kuva, ona je kriva.

Have mercy
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/01/2017 : 00:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Potaknut odličnim Kingovim topicom o prestanku pušenja (pušiti sam prestao 2006) odlučio sam otvoriti sličan topic o mršavljenju.
Imam 10 - 12 kila viška koje moram skinuti. Nije neki veliki bed ali moram se dovesti u red.Još je problem kaj mi se sve skupi u lice i trbuh, pa izgledam malo, khm, bucmasto
Uglavnom, ja od sutra ujutro krećem na dijetu!
Vagati ću se svaki dan ujutro, pratiti na dnevnoj bazi rezultat, pa bum videl. Ako netko hoće sa mnom - super! Što više - to bolje!
Uglavnom, prvi je problem što se trenutno ne krećem previše (inače se redovito šećem) što zbog vremena, a što zbog povećanog obima posla tako da ću se prvenstveno osloniti na smanjenje prehrane i naročito smanjenje kruha i ostalih ugljikohidrata.

Let's go!


Manje forum policajanja a više za zdravlje.

P. S. 187 / 94, ponekad i 95, no ok je, osjećam se top fit.
Oko godinu i pol po završetku aktivnog sporta bilo je i iznad 100 (što je valjda sasvim normalno, jer se kao silom nadoknađuje sve čega se godinama odricalo), no danas se to solidno reguliralo.
Neovisno od toga, eto, priključujem se i ja, cilj je ponovo 93, pa javljam kad ga ostvarim.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28979 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/01/2017 : 06:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Evo i ja se priključujem, 172/88 je ipak malo previše kila!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/01/2017 : 06:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja se slazem da trebate i smanjit/eventualno promjenit prehranu i obavezno vjezbat.
Fiskultura u bilo kakvom obliku je bolja od nikakve ;)

Ja vam mozda i nisam neki primjer, ali sam jako zadovoljan 176/177cm (hebemu ne sjecam se :D :D ) i cca65kg. Kazu mi uzivo da bi trebao vise jest, tj da bi trebao dobit kg, ali nedam se ja :)

Ugl. sretno decki ! ;)

EDIT: sad vidim, spominje se i pusenje....to sam prestao jos 2003-e.
Pusio sam od 14-e godine.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 13/01/2017 06:54:42
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/01/2017 : 07:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by lwood

ma daj anto .
ja iman 195 i 110 kg i osječan se skroz kul i sexy.



To imaš ona ogledala koja iskrivljuju stvarnost?



ne,iman veću gustoću.
dosta rulje mi i ne viruje da iman toliku kilažu.


Teske kosti :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000