forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Striparnice
 Striparnice u BG
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

GGG
Senior Member

Slovenia
1382 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 17/01/2017 :  12:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message  Reply with Quote
Žena ima nekakav trening u BG početkom februara, pa bi je poslao po nekoliko stripova. Zanimaju me DW i Komiko albumi te VČ albumi i kiosk izdanja.

Vjerojatno neče imati baš puno vremena za traženje stripova, pa me zanima koje koje striparnice odn. knjižare imaju največi izbor stripova i najlakše jih je pronači.

tutto maxim
Senior Member

Serbia
1232 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 17/01/2017 :  12:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Striparnica Darkwood, Lomina 5, blizu je Autobuske stanice i striparnica Alan Ford, Bulevar Arsenija Čarnojevića 85b, ona je na Novom Beogradu prekoputa Beogradske Arene.

Inače u beogradskim striparnicama su ti i izdanja nekih hrvatskih izdavača jeftinija nego u Hrvatskoj.
Možeš pogledati na sajtu Alan Forda.
1 kuna je oko 16 dinara.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member

Chile
3000 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/01/2017 :  14:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ako ćeš je poslati u strip knjižaru u kojoj će je definitivno poslužiti kao kupca (a kupac bi, kako kažu, trebao biti "kralj"), posavjetovati je i donijeti joj iz lagera ono što stvarno i imaju, onda nema dileme, jedino Alan Ford:

http://www.alanford.co.rs

Bukva, sklepana na bukvi, ostaje za života ipak samo obicna bukva...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member

Chile
3000 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/01/2017 :  15:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
P.S.
A Alan Ford ti nema šta nema. U biti sve što i one druge "kolege", no kao što napisah....plus ljubaznost, kompetentnost, profesionalnost, individualan pristup kupcu....itd.

A pored toga, i stanje na web stranici im je uvijek aktualno.
Utipkaš u potrazi po izdavačima (Komiko, Darkwood, V. Č. etc.) i sve ti je predočeno.
Pored toga, možeš si unprijed sastaviti narudžbu, kontaktirati ih i rezervirati sve fino, tako da ti supruga ne gubi dragocijeno vrijeme.

Hrvatska = "Babilon" / Srbija = "Alan Ford" Sve ostalo sam odavno otkačio.

Bukva, sklepana na bukvi, ostaje za života ipak samo obicna bukva...
Go to Top of Page

GGG
Senior Member

Slovenia
1382 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 20/01/2017 :  08:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message  Reply with Quote
Hvala na odgovorima, AF i rezervacija su vjerojatno najelegantnije rješenje - ja sam več pripremao nekakvu listu i slike naslovnica.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000