forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2016. - finale
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 06/02/2017 : 22:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
tintone, skidaj mene molim te s tog popisa. Ja tu nemam šta tražiti niti želim sudjelovati u takvim igricama. Moje glasove možeš pripisati nekome kome je stalo do toga.
Hvala, pozdrav.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 06/02/2017 : 23:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
E, ne može to tako.
Ne skidaj ga, Tintone!

Have mercy
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/02/2017 : 23:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

tintone, skidaj mene molim te s tog popisa. Ja tu nemam šta tražiti niti želim sudjelovati u takvim igricama. Moje glasove možeš pripisati nekome kome je stalo do toga.
Hvala, pozdrav.



Ma pravi si Maximus Decimus Meridius...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 07/02/2017 : 08:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Tintone, ako obrišeš Duleta, računaj da ćeš imati još zahtjeva za brisanje.

Inače, nisam još glasala iako pratim temu (i još je moja faca razlijepljena po njoj, isssss), jer mi je suviše stalo da NE pobijedim pa pokušavam iskalkulirati tko je ionako blizu pobjedi pa da za tu osobu glasam - inače mislim da je apsolutno zasluzio tinton.
Ima ih još zasluznih, ali tinton je, osim stripovno, čovjek na kojeg se moze osloniti da će dobro obaviti neki posao. Ali bilo mi mi drago da pobijedi bilo tko od mojih nominiranih, plus još neki.

Jel se to samo meni čini, ili NESVRSTANI na ovoj slici izgleda kao Clint Eastwood? :D
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/02/2017 : 08:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Čini ti se :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/02/2017 : 08:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva
... ali tinton je, osim stripovno, čovjek na kojeg se moze osloniti da će dobro obaviti neki posao...



+1

Iako, kao prijatelj Anto imam oko za ljepotu i simpatije prema "karoti", mislim da ne biramo miss foruma ili griješim?
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 07/02/2017 : 09:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Mrkva
... ali tinton je, osim stripovno, čovjek na kojeg se moze osloniti da će dobro obaviti neki posao...



+1

Iako, kao prijatelj Anto imam oko za ljepotu i simpatije prema "karoti", mislim da ne biramo miss foruma ili griješim?



Svi se izbori popularnosti temelje na površnim parametrima, ali stvar je dodatno komplicirana jer sam ja zensko. Da imamo više zena na forumu, pobijedio bi Caleb :)

EDIT: Skoro pa mi je zao što nisam forumaš Dosada, kako su svi spekulirali. To bi bio spin stoljeća, ali onda bih lobirala da pobijedim :)



Edited by - Mrkva on 07/02/2017 09:07:27
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 07/02/2017 : 09:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Jel se to samo meni čini, ili NESVRSTANI na ovoj slici izgleda kao Clint Eastwood? :D



To Nesvrstani?

Ja sve gledam što je Anto stavio Clinta iznad Mrkve :) Sličnost je u najmanju ruku zapanjujuća :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/02/2017 : 09:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Tintone, ako obrišeš Duleta, računaj da ćeš imati još zahtjeva za brisanje.

Inače, nisam još glasala iako pratim temu (i još je moja faca razlijepljena po njoj, isssss), jer mi je suviše stalo da NE pobijedim pa pokušavam iskalkulirati tko je ionako blizu pobjedi pa da za tu osobu glasam - inače mislim da je apsolutno zasluzio tinton.
Ima ih još zasluznih, ali tinton je, osim stripovno, čovjek na kojeg se moze osloniti da će dobro obaviti neki posao. Ali bilo mi mi drago da pobijedi bilo tko od mojih nominiranih, plus još neki.

Jel se to samo meni čini, ili NESVRSTANI na ovoj slici izgleda kao Clint Eastwood? :D


Dule ostaje na listi, sve je rjeseno.
Titula ti ne gine...


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/02/2017 : 11:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ok, ali mijenjam nick, u banana.




Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/02/2017 : 12:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Mrkva
... ali tinton je, osim stripovno, čovjek na kojeg se moze osloniti da će dobro obaviti neki posao...



+1

Iako, kao prijatelj Anto imam oko za ljepotu i simpatije prema "karoti", mislim da ne biramo miss foruma ili griješim?



Svi se izbori popularnosti temelje na površnim parametrima, ali stvar je dodatno komplicirana jer sam ja zensko. Da imamo više zena na forumu, pobijedio bi Caleb :)

EDIT: Skoro pa mi je zao što nisam forumaš Dosada, kako su svi spekulirali. To bi bio spin stoljeća, ali onda bih lobirala da pobijedim :)






Nadam se da te nisam uvrijedio, ali ovi mladići su se raspomamili nakon što si stavila sestrinu fotku .

Inače, i ja rado čitam tvoje postove.

Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 07/02/2017 : 13:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Dragi Peyo, niti najmanje se nisam uvrijedila, a sestra veselo trlja ruke zbog ove injekcije samopouzdanja.

@ Banana: oh Banano, nisam znala da tako dobro pleses! Gdje si bio citav moj zivot?
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 07/02/2017 : 15:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Svi se izbori popularnosti temelje na površnim parametrima, ali stvar je dodatno komplicirana jer sam ja zensko. Da imamo više zena na forumu, pobijedio bi Caleb :)




Sem, ako nije ironija :D


Inace, glas sam dao, pre nego sto sam ovo video :D :)
Zbog stavova i nacina razmisljanja, ali i zbog kolegijalnosti (prosvetne :))

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 07/02/2017 15:11:22
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/02/2017 : 15:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
kakva sad sestra??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 07/02/2017 : 16:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Čuj nije Mrkva... ponovno izbori!!!
Šalim se. Ja sam za tellera, grijeh je da već nema titulu. Poznato je moje, radi se cijelu godinu a ne četiri zadnja mjeseca stare i prvi nove godine ili po drugim forumima, što je, na kraju krajeva, i mišljenje koje dijeli Mrkva koja je sigurno imala kvalitetan rad. Samo sam propustio, koji je to 'biser' mislio da je ona dosada?

loading...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/02/2017 : 07:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Glasao sam protiv Valtera i za Mrkvu.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/02/2017 : 12:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

kakva sad sestra??



Na kraju će stvarno ispasti nečiji klon. E to bi bi bila dobra fora:


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/02/2017 : 12:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Najjače bi bilo da je to ipak dosada.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

rokoko
Starting Member



8 Posts

Member since 10/02/2017

Posted - 10/02/2017 : 14:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send rokoko a Private Message  Reply with Quote
Mladjo, svojim zalaganjem za pravljenje normalnog i kulturnog foruma.
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 10/02/2017 : 14:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
Glas za Solara!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/02/2017 : 14:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Najjače bi bilo da je to ipak dosada.



Poli i ja smo iznili sumnje da se radi o dosadi.
Dosada ima drugi nick koji koristi, ali ne bi me čudilo da se dogodi neki ovakav zaokret.
Mada, dosada kad je i bija u nekome normalnome modu ponašanja nije pisa na način na koji piše Mrkva.


Moj glas dos..., odnosno Mrkvi ne zato šta je žensko nego zato šta je zanimljiva i vidin u njoj ono dječje odušvljenje kod otkrivanja novih stvari(stripova u ovom slučaju)

Inače, mislin da je izbor neregularan jer me dok san triba vodit kampanju mladjo po nacionalnoj osnovi utamničio.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 10/02/2017 15:00:58
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 10/02/2017 : 14:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Provedi ti lustraciju mladje ...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/02/2017 : 14:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nije izrazito cvrst dokaz, ali Mrkva i dosadin nick su, cini mi se, znali biti aktivni u isto vrijeme.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/02/2017 : 14:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Provedi ti lustraciju mladje ...


Lustracija?
Jel to kad s ribe skidaš lustru?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 10/02/2017 : 15:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Peyo

Provedi ti lustraciju mladje ...


Lustracija?
Jel to kad s ribe skidaš lustru?



Ne, skini ga sa lustera ..
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000