forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Croudfunding
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

The_PI
Starting Member



66 Posts

Member since 18/12/2015

Posted - 08/03/2017 : 13:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send The_PI a Private Message  Reply with Quote
Sudjelujete li? Kakva su vam iskustva? Sto mislite uopce o tome?

Naisla na dvije kampanje sa nasih prostora a cine mi se zanimljivim u kontekstu ovog foruma pa razmisljam da se ukljucim:

https://www.indiegogo.com/projects/the-boy-movie#/

https://www.kickstarter.com/projects/artorder/milivoj-ceran-norse-mythology-art-book



Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 08/03/2017 : 13:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
Povremeno uplatim iako ne pratim baš scenu.

Zadnje što sam platio bilo je za Wasteland 2 i Torment: Tides of Numenera.

Wasteland se isplatio, a Torment mi stoji na disku al' trenutno nemam vremena da ga igram.

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 08/03/2017 : 14:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Sudjelovao sam u kampanjama na kickstarteru, indiegogou, ululeu, verkamiju i patreonu.

Indiegogo Kickstarter su bolji, ako se sjećam na ovim drugima nema mjenjanja uplata što bude problem ako se pri kraju kampanje otvore neke nove nagrade. Poštarina zna ne biti dobro uračunata.

Patreon me jako razočarao jer me ubio u pojam s tim što mi konstantno odbijaju primiti uplatu s moje visa kartice.

Općenito omjer uloženog i dobivenog nije na tvojoj strani osim ako ne cijeniš te spešl edišn izdanja. Ali zna se nać dosta zanimljivih stvari.


Što se tiče ovih domaćih kampanja, preporučio bih Petruši da nađe nekog tko će mu to vodit barem poluprofesionalno, ispunit stranicu i malo proširiti nagrade (i ispraviti, 50 stripova puta 20 $ nije 10.000,00), inače mu neće uspjet koliko god izgledao proizvod dobro.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 08/03/2017 : 23:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ah da, i Macanov vritnjaQ ne smijem zaboravit.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

The_PI
Starting Member



66 Posts

Member since 18/12/2015

Posted - 10/03/2017 : 10:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send The_PI a Private Message  Reply with Quote
Da ima zanimljivih kampanja. Slazem se da ova o Draženu nije baš nešto pripremljena jer ako netko zeli da mu kampanja uspije ne može ju staviti na jedanu od platformi i nadati se najboljem. Imam frenda kolegu sa posla koji se bavi bas analizom tih kampanji i ima portal gdje radi analizu svih kampanja i kaže da je to najcesca greska.

A kampanje koje me malo zivciraju su kampanje tipa gdje ekipa si preko toga financira putovanja i onda kao perk dobijes sliku sa puta ili knjigu slika. ALi ocigledno ima ekipe kojima se to svida pa ga podupiru takave kampanje.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24647 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/03/2017 : 14:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Evo, ukoliko neko želi da podeli/učestvuje. Hvala!

https://www.100-days.net/de/projekt/intermezzo

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000