forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sudjenje skolstvu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 16/05/2019 : 20:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
http://nastavnici.org/2019/05/12/sustav-straha-i-sramote/

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/05/2019 : 21:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
To je to, morski.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46554 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/05/2019 : 21:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Vi niste nikad picavali?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/05/2019 : 23:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Vi niste nikad picavali?



Izgleda da nisi shvatio o čemu se radi u ovom gore tekstu.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46554 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/05/2019 : 09:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Misliš? Imaš svakakvih učenika ka i profesora.
Jednom u srednjoj bila je 93. ili 94. većina profesora u mojoj SŠ je štrajkala i umisto da imamo cili dan slobodno morali smo se vratit na engleski koji je držala neka adeze glupača šta se vratila iz dijaspore ,a na pitanje zašto ne štrajka počela je srat kojekakve nebuloze o stanju HR (tad je još bija rat) izražavat maltene "vječnu" zahvalnost nekim političarima koje neću spominjat itd.
Poanta je koliko god da su učenici i školstvo danas u q ,čisto sumnjan da su profesori išta bolji nego u moje vrime.
Dapače, mogu bit jedino gori.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/05/2019 : 09:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da, ipak nisi shvatio tekst.

Jesu li se u tvoje vrijeme profesori morali ispričavati učenicima koji su se opijali za vrijeme nastave? Pijani učenik koji izbjegava satove ima više prava od profesorice koja je htjela te klince naučiti pravdi.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46554 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/05/2019 : 11:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Pazi tvog izraza,htjela ih je naučit pravdi? u to vrime se npr otvoreno dimilo po školi,čak se povremeno i trava dimila u WC-u. Besmisleno uspoređivat.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/05/2019 : 12:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Pa da. Pravda. Nije pošteno opijati se na plaži dok su drugi na satu. Mala životna lekcija koja bi iz njih možda napravila bolje ljude.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16380 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 18/05/2019 : 13:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

Kao čovjek koji već nekoliko godina radi u školi, mogu ti samo reći da je danas 10x gore nego prije. Odnosno, da danas nije riječ o tome ima li profesor autoriteta ili ne, nego je stvar do djece.


Problem je što to ne možeš objasniti ljudima koji ne rade u školi i imaju iskrivljene stavove.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46554 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/05/2019 : 14:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Pa da. Pravda. Nije pošteno opijati se na plaži dok su drugi na satu. Mala životna lekcija koja bi iz njih možda napravila bolje ljude.

dapače,ti bi ima potpuno pravo da živimo u bar donekle nekoj normalnoj državi. Ovako je suludo očekivat da jedna od zadnjih rupa na svirali ka šta je školstvo išta predstavlja. Evo maloprije pogledah po netu vijesti,https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/604256/multimilijunska-graevinska-tvrtka-u-posjedu-je-sjevernog-dijela-marjana-kako-je-to-moguce-procitajte-prica-je-lua-nego-sto-mozete-zamislitinbsp znači ovo nije niti rang Sudana ili Ruande.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19390 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/05/2019 : 15:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

http://nastavnici.org/2019/05/12/sustav-straha-i-sramote/


Ovaj sajt je inače dno dna.
S druge strane, ovaj članak bi bio dobar da se obrušio na pravu osobu, a to je razrednica koja je opravdala te sate. Imao sam i ja takvu razrednicu. Koja prazitira dodatno na proračunu, a samo stvara štetu. Da je profesorica Šoić zahtijevala sankcije ili otkaz za nju, imala bi moju punu podršku. Ali ne, važnija je nastavnička solidarnost i kolegijalnost.
Da imamo normalni sustav, takva razrednica ne bi nikada prismrdila učionici, a bome ne bi ni ovi komentatori s nastavnici.org, ni par isfrustriranih velikih profesora s ovog topica.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/05/2019 : 15:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Kakve frustracije. Pričamo o problemima u školstvu, koje proizvodi loše ljude i još gore... iritantne forumaše. I na kraju nam je svima loše.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10125 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/05/2019 : 16:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by morski

http://nastavnici.org/2019/05/12/sustav-straha-i-sramote/


Ovaj sajt je inače dno dna.
S druge strane, ovaj članak bi bio dobar da se obrušio na pravu osobu, a to je razrednica koja je opravdala te sate. Imao sam i ja takvu razrednicu. Koja prazitira dodatno na proračunu, a samo stvara štetu. Da je profesorica Šoić zahtijevala sankcije ili otkaz za nju, imala bi moju punu podršku. Ali ne, važnija je nastavnička solidarnost i kolegijalnost.
Da imamo normalni sustav, takva razrednica ne bi nikada prismrdila učionici, a bome ne bi ni ovi komentatori s nastavnici.org, ni par isfrustriranih velikih profesora s ovog topica.




A slušaj...
Uvik je lakše kenjat po dici nego priznat vlastitu nesposobnost.
Moj stariji je sad u šestome razredu, ide u istu OŠ u koju san iša i ja. Bivši Ruđer Bošković, sada Spinut. Čak je i par profesora isto ka i prije 30 godina. Ne vidin apsolutno nikakvu razliku između tada i sada. Dapače, možda su profesori tada smili zveknit učenika, ali udarcen niko nije uspija sebi osigurat poštovanje niti autoritet.
Svako rođen u St sredinon sedandesetih ko je u školu iša osandesetih se može sitit kako je bilo onda. Moj nažalost pokojni prijatelj je u šeston osnovne počea dilat hašiš, a on je bija odličan kakve je dice bilo. U sedmon razredu se već trošija heroin. Ima san "Mi djeca s kolodvora Zoo" u vlastitome dvorištu.
I onda neko priča kako su danas dica u kurcu...

Savjetujen svin ovin genijalcima da se prekvalificiraju i nek počnu radit nešto šta ih neće frustrirat. Zbog dice, ne zbog njih.

Jedino di priznajen razliku u odnosu na prije 30 godina je šta tada nije bilo privatnih škola za buđovane. U tin buđovanskin školama virujen da je nemoguće radit.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 18/05/2019 16:21:24
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/05/2019 : 16:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Kao što rekoh...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46554 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/05/2019 : 16:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Nagore,u naše vrime u OŠ je bilo normalno da se svi muški mlate razred protiv razreda. Čak mislin da je moja generacija prošla bolje od ove od nesvrstanog,bar nismo stigli do dopa u OŠ . samo cigare

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10125 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/05/2019 : 16:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Nagore,u naše vrime u OŠ je bilo normalno da se svi muški mlate razred protiv razreda. Čak mislin da je moja generacija prošla bolje od ove od nesvrstanog,bar nismo stigli do dopa u OŠ . samo cigare


Nije samo dop bija problem, siti se koliko je ekipe gutalo tablete.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46554 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/05/2019 : 16:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by lwood

Nagore,u naše vrime u OŠ je bilo normalno da se svi muški mlate razred protiv razreda. Čak mislin da je moja generacija prošla bolje od ove od nesvrstanog,bar nismo stigli do dopa u OŠ . samo cigare


Nije samo dop bija problem, siti se koliko je ekipe gutalo tablete.

pa dobro znala je moja ekipa progutat koju al rijetko ko je npr snifa lipilo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46554 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/05/2019 : 16:50:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
I kad sa razmislin,moja generacija je možda prva koju dop nije desetkova.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16380 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 18/05/2019 : 16:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Kriv je sistem zbog koga su radnička prava prosvjetnih radnika mrtvo slovo na papiru. Naravno, ovih priča o nesposobnosti nastavnika i profesora ima mnogo, ali to pričaju ljudi koji nemaju pojma o stvarnoj situaciji.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19390 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/05/2019 : 17:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Kriv je sistem zbog koga su radnička prava prosvjetnih radnika mrtvo slovo na papiru. Naravno, ovih priča o nesposobnosti nastavnika i profesora ima mnogo, ali to pričaju ljudi koji nemaju pojma o stvarnoj situaciji.


Ma da, po običaju, nitko nema pojma osim tebe. Jer nitko nije u doticaju s obrazovnim sistemom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10125 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/05/2019 : 17:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Kriv je sistem zbog koga su radnička prava prosvjetnih radnika mrtvo slovo na papiru. Naravno, ovih priča o nesposobnosti nastavnika i profesora ima mnogo, ali to pričaju ljudi koji nemaju pojma o stvarnoj situaciji.



Iman osjećaj da bi ti bija izvrsan nastavnik u Novosibirsku, ali tamo negdi 1949.

Iz tvojih upisa mi se čini da si poprilično rigidan, a to danas ne prolazi u školstvu.
Da pokušaš nać misto u poreznoj upravi?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16380 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 18/05/2019 : 18:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by delboj

Kriv je sistem zbog koga su radnička prava prosvjetnih radnika mrtvo slovo na papiru. Naravno, ovih priča o nesposobnosti nastavnika i profesora ima mnogo, ali to pričaju ljudi koji nemaju pojma o stvarnoj situaciji.


Ma da, po običaju, nitko nema pojma osim tebe. Jer nitko nije u doticaju s obrazovnim sistemom.


Realno pričaju samo oni koji rade u školi.

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by delboj

Kriv je sistem zbog koga su radnička prava prosvjetnih radnika mrtvo slovo na papiru. Naravno, ovih priča o nesposobnosti nastavnika i profesora ima mnogo, ali to pričaju ljudi koji nemaju pojma o stvarnoj situaciji.



Iman osjećaj da bi ti bija izvrsan nastavnik u Novosibirsku, ali tamo negdi 1949.

Iz tvojih upisa mi se čini da si poprilično rigidan, a to danas ne prolazi u školstvu.
Da pokušaš nać misto u poreznoj upravi?


Nalaze se lako ta mjesta, nema šta.

Ne želim raspravu s ljudima koji nisu svjesni pravog stanja stvari.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19390 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/05/2019 : 22:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nisi ti sudac toga tko može realno pričati.
Nesvrstani ima djecu u školi, što znači da je svakodnevno u doticaju sa sustavom, a ja sam iz sustava tek nedavno izašao (i ušao u novi).
To nam daje sasvim dovoljno znanja o sustavu da o istom realno pričamo.
Ti možda poznaješ bolje školu u kojoj radiš ili BH školski sustav, ali to ti ne daje za pravo da nama dijeliš lekcije o hrvatskom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 18/05/2019 22:11:32
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16380 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 18/05/2019 : 22:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ni ti nisi neko s kim bih o tome raspravljao, tako da je priča završena, bar što se mene tiče.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 18/05/2019 : 22:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Nisi ti sudac toga tko može realno pričati.
Nesvrstani ima djecu u školi, što znači da je svakodnevno u doticaju sa sustavom, a ja sam iz sustava tek nedavno izašao (i ušao u novi).
To nam daje sasvim dovoljno znanja o sustavu da o istom realno pričamo.
Ti možda poznaješ bolje školu u kojoj radiš ili BH školski sustav, ali to ti ne daje za pravo da nama dijeliš lekcije o hrvatskom.



Sumnjam da ćeš pronaći bh grb u njegovoj školi
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000