forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Nova cijena slanja preko tiska od sutra
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

dragon_rage24
New Member

130 Posts

Member since 07/03/2009

Posted - 31/03/2017 : 23:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dragon_rage24 a Private Message  Reply with Quote

Cjenik usluge slanja paketa unutar Hrvatske
(cijene za pakete kreirane online)
Paket veličine S 15,00 kn
Paket veličine M 20,00 kn
Paket veličine L 25,00 kn
Kuverta za dokumente 10,00 kn

Cjenik usluge slanja paketa unutar Hrvatske
(cijene za pakete kreirane na prodajnom mjestu)
Paket veličine S 20,00 kn
Paket veličine M 25,00 kn
Paket veličine L 30,00 kn
Kuverta za dokumente 15,00 kn

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/03/2017 : 23:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ima li poskupljenje veze s posurnucem Agrokora...svaka je kunica bitna...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1277 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 01/04/2017 : 06:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
to će im samo smanjiti promet, ionako su bili li-la!
...
...
...

"How long, not long, 'cause what you reap is what you sow!"
Go to Top of Page

el_wrejo
Starting Member



Croatia
53 Posts

Member since 09/04/2008

Posted - 01/04/2017 : 07:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send el_wrejo a Private Message  Reply with Quote
pošta rulzz

Hellboy je extremni desnicar..
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/04/2017 : 09:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Kakvi su to paketi kreirani online?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/04/2017 : 10:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
pogledaj:)
inače,već neko vrijeme ne mogu kreirati paket online od kad su promijenili sučelje?

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 01/04/2017 10:24:50
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 01/04/2017 : 14:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Još uvijek su bolji od pošte. Ne traje dostava tako dugo,čim dobiješ sms možeš podići pošiljku, nema dugih redova kao u pošti... i u pošti ti još ostave obavjest,pa tek sutra možeš podići,a ako ne podigneš zaračunavaju ležarinu... U tisku platiš pošiljku i miran si,a u pošti još uzmu 5 kuna po paketu za dostavu... Imaju još uvijek više prednosti nego nedostataka u odnosu na poštu...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 01/04/2017 : 15:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

Još uvijek su bolji od pošte. Ne traje dostava tako dugo,čim dobiješ sms možeš podići pošiljku, nema dugih redova kao u pošti... i u pošti ti još ostave obavjest,pa tek sutra možeš podići,a ako ne podigneš zaračunavaju ležarinu... U tisku platiš pošiljku i miran si,a u pošti još uzmu 5 kuna po paketu za dostavu... Imaju još uvijek više prednosti nego nedostataka u odnosu na poštu...



Ajde Zlatko, priznaj nam da si zaposlen u tisku...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/04/2017 : 16:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ako ti uzmu 5 kuna za dostavu to unači da nisi iša u poštu po paket već su ti ga donili doma.
ja bi rado platija toliko da ne moram ići u poštu po paket.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

hagal
Starting Member



53 Posts

Member since 15/09/2015

Posted - 01/04/2017 : 17:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send hagal a Private Message  Reply with Quote
slao sam nedavno paket poštom iz solina u županju. predao paket u subotu ujutro, u županji je bio u ponedjeljak ujutro. unutar 48h su ga dostavili na drugi kraj rh. cijena 18kn, a tiskom bi to po novom cjeniku bilo 30kn. mislim da su ne tako davno dizali cijene za 5kn i sad opet to rade. ja ih sigurno više neću koristiti kad je slanje paketa u pitanju
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/04/2017 : 17:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Poslao sam nedavno 5-6 paketa, prioritetno i preporuceno, okolo po Hrvatskoj, i dosli su u par dana, na zeljenu adresu. Cijena je bila 20-tak kuna po posiljci. Jeftinije i sigurnije od tiska. Nsstavicu preko Hr poste. A i blizu mi je kuce i nema guzve...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16867 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/04/2017 : 21:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Tisak više nije opcija.
Kad se propada, propada se sa stilom, a ne ovako.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/04/2017 : 22:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Poslao sam nedavno 5-6 paketa, prioritetno i preporuceno, okolo po Hrvatskoj, i dosli su u par dana, na zeljenu adresu. Cijena je bila 20-tak kuna po posiljci. Jeftinije i sigurnije od tiska. Nsstavicu preko Hr poste. A i blizu mi je kuce i nema guzve...


Prema mojim iskustvima, nisi u pravu. Pošta mi je gubila pakete, preporučene pošiljke, pisma, tiskanice i to dosta, Tisak nikada. Pošta automatski osigurano na 100 kn., preporučena pošiljka i na manje, Tisak na 500 kn. Sigurnije nije definitivno.
Po cijeni su bili tu negdje izjednačeni i baš zato ovo poskupljenje saks es.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 01/04/2017 23:03:24
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/04/2017 : 23:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hagal

slao sam nedavno paket poštom iz solina u županju. predao paket u subotu ujutro, u županji je bio u ponedjeljak ujutro. unutar 48h su ga dostavili na drugi kraj rh. cijena 18kn, a tiskom bi to po novom cjeniku bilo 30kn. mislim da su ne tako davno dizali cijene za 5kn i sad opet to rade. ja ih sigurno više neću koristiti kad je slanje paketa u pitanju



Nije to baš tako.
Pošta naplaćuje 18-23 kn. do 10 kg.
Tisak sada naplaćuje 20-30 kn. do 10 kg.
S tim da ti pošta na tu poštarina u slučaju da izgube paket (a to se dešava) isplati samo 100 kn., a Tisak ako izgubi (a to se NE dešava), isplaćuje 500 kn.

No, da je bezobrazluk nakon nedavnog poskupljenja, poskupiti ponovo, to stoji. Neću ni ja više savjetovati kupcima Tisak jer su pohlepni.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 01/04/2017 : 23:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by zlatko900

Još uvijek su bolji od pošte. Ne traje dostava tako dugo,čim dobiješ sms možeš podići pošiljku, nema dugih redova kao u pošti... i u pošti ti još ostave obavjest,pa tek sutra možeš podići,a ako ne podigneš zaračunavaju ležarinu... U tisku platiš pošiljku i miran si,a u pošti još uzmu 5 kuna po paketu za dostavu... Imaju još uvijek više prednosti nego nedostataka u odnosu na poštu...



Ajde Zlatko, priznaj nam da si zaposlen u tisku...

Ne samo da nisam zaposlen u Tisku,nego i nemam nikoga tamo uposlenog. Naprotiv-kao zaštitar čuvam glavnu poštu u Sisku,pa znam o čemu pričam...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/04/2017 : 23:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by zlatko900

Još uvijek su bolji od pošte. Ne traje dostava tako dugo,čim dobiješ sms možeš podići pošiljku, nema dugih redova kao u pošti... i u pošti ti još ostave obavjest,pa tek sutra možeš podići,a ako ne podigneš zaračunavaju ležarinu... U tisku platiš pošiljku i miran si,a u pošti još uzmu 5 kuna po paketu za dostavu... Imaju još uvijek više prednosti nego nedostataka u odnosu na poštu...



Ajde Zlatko, priznaj nam da si zaposlen u tisku...

Ne samo da nisam zaposlen u Tisku,nego i nemam nikoga tamo uposlenog. Naprotiv-kao zaštitar čuvam glavnu poštu u Sisku,pa znam o čemu pričam...


Od 2 zla treba izabrati manje...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 01/04/2017 : 23:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

ako ti uzmu 5 kuna za dostavu to unači da nisi iša u poštu po paket već su ti ga donili doma.
ja bi rado platija toliko da ne moram ići u poštu po paket.


O tome se i radi-teško me je uhvatiti doma jer radim dva posla,pa u 99% slučajeva moram ići po paket i čekati red koji zna biti dosta dug,a ako nestignem taj idući dan naplaćuje se i ležarina,nije puno,ali se naplaćuje. A pogotovo po ljetu kad su duži dani teško stižem na vrijeme... a u tisku te čeka pošiljka i po tjedan dana... Ali-kao što kaže kolega-nije u redu da opet poskupljuju,a nedavno već jesu...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/04/2017 : 23:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
mislim da se ležarina naplaćuje tek ako se ne predigne paket u roku od 3 dana?
ispravite me ako griješim.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 01/04/2017 : 23:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by ivanl

Poslao sam nedavno 5-6 paketa, prioritetno i preporuceno, okolo po Hrvatskoj, i dosli su u par dana, na zeljenu adresu. Cijena je bila 20-tak kuna po posiljci. Jeftinije i sigurnije od tiska. Nsstavicu preko Hr poste. A i blizu mi je kuce i nema guzve...


Prema mojim iskustvima, nisi u pravu. Pošta mi je gubila pakete, preporučene pošiljke, pisma, tiskanice i to dosta, Tisak nikada. Pošta automatski osigurano na 100 kn., preporučena pošiljka i na manje, Tisak na 500 kn. Sigurnije nije definitivno.
Po cijeni su bili tu negdje izjednačeni i baš zato ovo poskupljenje saks es.


I onda neka mi se neko "vani" joś jednom požali kako su pošiljke skupe, odn. kaže da su usluge pošte daleko bolje.

Primjeri:
- Njemačka pošta (DHL) - paketić do 1 kg = € 4,00 (neosigurana pošiljka!) / do 2 kg = 4,50 (također neosiguran).
- Paketna služba "Hermes" - paketić do 25 kg = € 3,99 (osiguran do € 50,-) / opcija "paket", također do 25 kg = € 5,49 (osiguranje čak do € 500,-).

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 02/04/2017 : 00:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

mislim da se ležarina naplaćuje tek ako se ne predigne paket u roku od 3 dana?
ispravite me ako griješim.

Ja je platio za jedan dan. Subotom rade do 13 sati,a ja nisam mogao tada da dođem,pa u ponedjeljak platio odmah ležarinu.
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1277 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 02/04/2017 : 07:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
npr.
tiskom sam poslao žive mrtvace 1 a čovjek je dobio pelene.
znači mogu i oni pogriješiti.

a da mi pošta ide na živce više od tiska sa svojom prinudnom dostavom od 5kn, ide.
mada, možeš reći dostavljaču na kućnom pragu da npr, ne želiš dostavu pa onda otići do ureda i podići drugi dan. nije da ne možeš..

također se može očekivati i poskupljenje pošte, obzirom da su obje firme očito državne.

"How long, not long, 'cause what you reap is what you sow!"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/04/2017 : 10:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by edvin

npr.
tiskom sam poslao žive mrtvace 1 a čovjek je dobio pelene.
znači mogu i oni pogriješiti.

a da mi pošta ide na živce više od tiska sa svojom prinudnom dostavom od 5kn, ide.
mada, možeš reći dostavljaču na kućnom pragu da npr, ne želiš dostavu pa onda otići do ureda i podići drugi dan. nije da ne možeš..

također se može očekivati i poskupljenje pošte, obzirom da su obje firme očito državne.





da mi je vidjeti facu tok čovjeka kada je otvorio paket hahaha!!!!!!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/04/2017 : 11:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
A tek facu onog koji je umjesto pelena dobio Zive mrtvace...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/04/2017 : 12:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

A tek facu onog koji je umjesto pelena dobio Zive mrtvace...



Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/04/2017 : 15:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/foto-netko-krade-iz-paketa-tiska-kad-smo-vidjeli-kakav-nam-je-paket-stigao-sokirali-smo-se-1015086/

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/04/2017 : 18:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hrvoje23

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/foto-netko-krade-iz-paketa-tiska-kad-smo-vidjeli-kakav-nam-je-paket-stigao-sokirali-smo-se-1015086/




Čim dođe kriza, najniži porivi isplivaju.
Mislim da ću u svjetlu poskupljenja i ovoga, izbjegavati Tisak na neodređeno vrijeme.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000