forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 20. Crtani romani šou - Zagreb Comic Con
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/05/2017 : 22:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by tinton

Pa zapravo, i nije daleko od opisa kojeg si nedavno sama dala.



Aw yisss, ali to nije isprika za necije totalno nepracenje politike! (ok, znam da se salio, ali ipak!)

Ja sam predivna.

EDIT: risbo, salim se, ti uopce ne pijes, znam!



to kaj ivi okolo priča o meni i pivi su podmetanja

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/05/2017 : 22:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, ne znam ni ja, kao politički gik, kandidate za gradonačelnike Sarajeva i ostalih bosanskohercegovačkih gradova. Tako da mi je bagijevo nezanje ok.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8388 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 15/05/2017 : 22:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

O majko božja, ova i kraj dvojice izrazito ružnih ljudi izgleda najgore na slici.



Kad ti to kaže najružniji humanoid u splitsko-dalmatinskoj županiji onda znaš da si u qrcu skroz.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8388 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 15/05/2017 : 22:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
I btw, da, ženska osoba pokraj nas je niko drugi nego Mrkva

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/05/2017 : 22:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pa dobro, ne znam ni ja, kao politički gik, kandidate za gradonačelnike Sarajeva i ostalih bosanskohercegovačkih gradova. Tako da mi je bagijevo nezanje ok.



E to je druga prica! Ja sam mislila da je bagi purger!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 15/05/2017 : 22:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Kakva podmetanja da ja nešto okolo pričam o Risbou.
Osim toga Risbo pije rakiju sa mnom, a pivu bratski djelimo popola, tako da je info od nekog drugog.
Sumnjam da Mlađo nešto podmeće i kuha u burzijanskoj zajednici.
Načuo sam da se želi kandidirati za roštiljmajstora i uzeti Danijelu posao.



samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/05/2017 : 22:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
to sam si i mislil..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/05/2017 : 22:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Još im s lijeve strane fali neki klinjo na slici, da izgledaju poput braće Dalton!



Je, taman.
Paro ispadne Averel

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/05/2017 : 22:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Anka, tinton, paro



Paro, ala si se uhljebio na slici...

A škemba ti je ponos i dika CRš-a, to majstore! ;)

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 15/05/2017 : 23:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by tinton

Pa dobro, ne znam ni ja, kao politički gik, kandidate za gradonačelnike Sarajeva i ostalih bosanskohercegovačkih gradova. Tako da mi je bagijevo nezanje ok.



E to je druga prica! Ja sam mislila da je bagi purger!



Da ponovim.
Na burzi i CRŠ-u smo prebrojali krvna zrnca i osim Risboa najbliži purger je rođen parsto kilometara od metropole, tako da je i Bagi purger.
Dakle nema opravdanja za nepoznavanje političkog gradiva.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 15/05/2017 : 23:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Politika je kurva...A ja,kao uzoran muž i otac se ne kurvam...Iz toga sljeduje da me politika i njeni akteri interesuju kao lanjski snijeg...

Wtf?

Edited by - bagi on 15/05/2017 23:05:47
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 15/05/2017 : 23:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

O majko božja, ova i kraj dvojice izrazito ružnih ljudi izgleda najgore na slici.



Kad ti to kaže najružniji humanoid u splitsko-dalmatinskoj županiji onda znaš da si u qrcu skroz.




Wtf?
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/05/2017 : 23:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Je, bilo je baš dobro. Onoliko koliko sam vremena proveo (nikad dovoljno, kao ni novca!), možda i meni dosad najbolji CRŠ. Pardon, Zagreb ComicCon.

Što je i logično, jer su nakon puno godina opet bili svi izdavači, a da mi se dalo gnjaviti mogao sam doći i do crteža istinskih velikana poput Fonta i Berneta.

Kraća ili duža druženja s hrpom znanih ljudi, i s ponekim ljudinom, od kena2 i ivija preko risba, polija, dcopica, mikea i tina, do tintona, Cagea, dina i markosa.

Eh da, i upoznao sam Westaxa, tintonu hvala.

I kupio nešto stripova, nikad onoliko koliko bih htio. Ali tako i treba biti, jer ne valja (pre)brzo si ispunjavati želje i ostvarivati snove.

Treba uživati mirno i polako. Treba meračiti, kako bi rekao bagi. Žao mi je što njega nisam vidio.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 16/05/2017 00:25:29
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 15/05/2017 : 23:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by tinton

Pa dobro, ne znam ni ja, kao politički gik, kandidate za gradonačelnike Sarajeva i ostalih bosanskohercegovačkih gradova. Tako da mi je bagijevo nezanje ok.




E to je druga prica! Ja sam mislila da je bagi purger!



Da ponovim.
Na burzi i CRŠ-u smo prebrojali krvna zrnca i osim Risboa najbliži purger je rođen parsto kilometara od metropole, tako da je i Bagi purger.
Dakle nema opravdanja za nepoznavanje političkog gradiva.




Ima neke simbolike u činjenici da je CRŠ iz godine u godinu sve bolji otkako se održava u džamiji...

Wtf?

Edited by - bagi on 15/05/2017 23:12:44
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/05/2017 : 23:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by ivi skoj

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by tinton

Pa dobro, ne znam ni ja, kao politički gik, kandidate za gradonačelnike Sarajeva i ostalih bosanskohercegovačkih gradova. Tako da mi je bagijevo nezanje ok.




E to je druga prica! Ja sam mislila da je bagi purger!



Da ponovim.
Na burzi i CRŠ-u smo prebrojali krvna zrnca i osim Risboa najbliži purger je rođen parsto kilometara od metropole, tako da je i Bagi purger.
Dakle nema opravdanja za nepoznavanje političkog gradiva.




Ima neke simbolike u činjenici da se CRŠ održava u džamiji...



je ima..sve je okruglo

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/05/2017 : 23:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Zaboravio napomenuti da sam htio izgrliti Bagia i stisnuti ruku Mrkvi (ne nužno tim redosljedom), ali jake snage burze me odvukle na meni sasvim nepoznati teren u birtiju.
Jedva uspio na Tulipanovoj promociji biti, što sam ionako jedino nišanio.
Inspiracije nije nedostajalo pri kupovini, jer rakija i mašta rade svašta.



Naravno da bi i Fantomasa promašio, ali Frano me uvjerio da vrijedi riskirati uložiti nešto iz drugog mirovinskog stupa za taj uradak.
E da, nakon dugo vremena sreo Johnnya što me obradovalo, uz obečanje da će next tajm doći na burzu pomoći jesti nezdravu hranu.

Tinton odrastao i pio pivu.
Kad smo ga Dino i ja vodili na cugu dok je bio mali, prije puno burzi pio je kolu.
Suza mi je bila u oku kako djeca brzo rastu.





I mene je naše kratko druženje obradovalo prijatelju, hvala. Na zadnju burzu u ovoj sezoni svakako dolazim.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/05/2017 : 23:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

O majko božja, ova i kraj dvojice izrazito ružnih ljudi izgleda najgore na slici.



Kad ti to kaže najružniji humanoid u splitsko-dalmatinskoj županiji onda znaš da si u qrcu skroz.







Istina, u svojoj županiji sam pobijedio na natjecanju, ali na državnome je Paro bio bez konkurencije.
Inače,i Tinton je u kategoriji "nejači" na državnome postigao zavidan rezultat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 15/05/2017 : 23:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Johnny još se kalkulira sa datumom, jer su čelnim burzijanerima popunjeni kalendari, ali gdje ima volje ima i načina.
Uostalom, moramo odrediti prioritete.
Prvo da su konobarice žive i zdrave, onda cuga i klopa, a stripove ionako niko nečita, pa ih ni ne mora biti.
Inače, od kuda podatak da je zadnja ove sezone?


Bagi, svaka (ustvari najljepša) ti dala.
Možda bi CRŠ bio u sinagogi, ali nemrem se sjetiti kaj je sa njom bilo tako da je u džamiji sasvim prihvatljivo.


samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 15/05/2017 : 23:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Tinton je postao sexy beast otkako su mu izvirili brčići...One četiri dlake razbacane oko labrnje hehehehe...

Wtf?
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/05/2017 : 23:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
ivi, jedan od organizatora mi je rekao da onda slijedi pauza do rujna. Ljeto, more i tako to.

Ali možda i ne bude tako, pa uleti jedna u srpnju, prije ljetnog razlaza. Jer tko na ljetovanje ide u lipnju.

P.S. Jesi li dogovorio što s Petrušom za Goni to smeće? Obzirom da si kupio tri Tulipana, skoro pa buket, bio bi red da dobiješ i Smeće.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 15/05/2017 23:36:54
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 15/05/2017 : 23:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
U lipnju na ljetovanje idu purgeri kad se vraćaju doma.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 15/05/2017 : 23:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Aj, nisan ni ja praznih ruku osta.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/05/2017 : 23:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Evo slikica tam, stavim i ovde neke posle!
P.S. kakva je to politika ovdje?
Odmah mi je pao mrak taritaš na oči :D
P.P.S. Bilo je odlično! Jedino kaj nije bilo piva od pola litre. Jbte, a stripova na bacanje, kao da je netko zbog njih došel :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 16/05/2017 : 00:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Eh da, vidio sam se i sa Zlotvorom, koji je već pocrvenio kao da je 15. 07. Mogli bismo na kavu uskoro, a isto vrijedi i za kena.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/05/2017 : 00:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Malo rad po vani, malo pad imuniteta od stresa i pocrniš ka da si iz Konga.

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000