forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Libellus i Zagor extra, ko je višak kod vas?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Dobrica Cosic
New Member

202 Posts

Member since 10/12/2016

Posted - 14/04/2017 : 16:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dobrica Cosic a Private Message  Reply with Quote
Sada kada broj izdatih Libellus Zagora polako raste, čuvate li i dalje Zagor extra do broja 140, ili ste se rešili tog dela kompleta prodajom? Pretpostavljam da ste racionalni i da ne duplirate epizode u ovom vremenu kada je zaista puno zanimljivog i novog štampanog materijala.

teller
Advanced Member



Slovenia
18406 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/04/2017 : 17:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Zagora ne da dupliram...ja svakog ucetverim...
Uz KIT TELLERA jedini junak koji to zasluzuje...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/04/2017 : 17:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Zagora ne da dupliram...ja svakog ucetverim...
Uz KIT TELLERA jedini junak koji to zasluzuje...



Blek valjda ide samo u tri primjerka!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29293 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/04/2017 : 17:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
ne skupljam Zagora

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/04/2017 : 18:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zagor je jedini kojeg dupliram tako da neke epizode imam u extra, klasik i Libellus izdanju.
Tako će vjerojatno biti do originalnog broja 320 a onda povlačim ručnu i guram samo jedno izdanje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 14/04/2017 : 18:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Samo Klasik.
Valjalo bi i da je ritam
izlaženja malo brži ali,
što se može.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/04/2017 : 18:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45450
Go to Top of Page

Dobrica Cosic
New Member

202 Posts

Member since 10/12/2016

Posted - 14/04/2017 : 18:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dobrica Cosic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Zagor je jedini kojeg dupliram tako da neke epizode imam u extra, klasik i Libellus izdanju.
Tako će vjerojatno biti do originalnog broja 320 a onda povlačim ručnu i guram samo jedno izdanje.

Mislim da nema svrhe za dupliranjem, istina necu bas profitirati ni od prodaje extra, ali opet bice od prodatih 50 komada za 2 knjige.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/04/2017 : 18:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja ne bih nikako profitirao od prodaje extra serije jer je većina brojeva u lošem stanju. Zbog nedostatka prostora su godinama bili u onim Libellus papirnatim vrećicama, a one naslagane jedna na drugu pa dosta tih stripova ima savijene korice.
Sada su svi na policama jer sam uspio osigurati dodatni prostor, neke brojeve sam ispeglao koliko se može, ali nije to stanje za prodaju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dobrica Cosic
New Member

202 Posts

Member since 10/12/2016

Posted - 14/04/2017 : 18:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dobrica Cosic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja ne bih nikako profitirao od prodaje extra serije jer je većina brojeva u lošem stanju. Zbog nedostatka prostora su godinama bili u onim Libellus papirnatim vrećicama, a one naslagane jedna na drugu pa dosta tih stripova ima savijene korice.
Sada su svi na policama jer sam uspio osigurati dodatni prostor, neke brojeve sam ispeglao koliko se može, ali nije to stanje za prodaju.

Onda od toga nema nista, moji su međutim glanc, prodao bi od broja 93 do 140, pitanje je koliko mogu da dobijem za te brojeve.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12215 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/04/2017 : 18:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Vratio se Dodo i to sa novim avatarom!!!
Welcome back!

Inače čitam samo Extra, Libellus ne kupujem osim tu i tamo po neki broj Mister Noa. Dobro kod Extra je to, jer je jeftin, upravo smo usred Zlatnog Perioda Zagora i kada sakupim dovoljan broj stripova, več imam jednog kolekcionara koji onda to sve (i neke druge stripove) odkupi od mene z apola cijene, tako da u biti me čitanje Zagor Extra košta samo pola cijene, how cool is that!!!!!
Jedino ovaj kolekcionar ne želi odkupiti redovnog Zagora, tako da se redovnog nikako ne mogu riješiti.....uzima Extra, Maxi, Specijalce, Kolorce, Gigante,... PSDZ, Bella i Bronco, a redovnog neče,....Opazio sam, da redovnog neče nitko ni da zamijeni za neke druge stripove....tako da se svi "brane" od redovnog a ni ne zamjeram ljudima jer su priče totalno sranje, osim tu i tamo nešto se nađe,...jedva čekam da završi ova JA saga....iako u poslednje vrijeme je bila zanimljiva priča sa onim Dinosaurima
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/04/2017 : 18:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ta je problematika usporediva sa vč Dylanom i Ludens Dylanom. Sada se isprepleću, ali prvi piče na mjesečnoj bazi a potonji na dvomjesečnoj, pa ih uzimam oba. Stvoriće se višak neminovno, ali neka ih. Imam i Dnevnikove i Libellusove i vč i Ludens, Vannini, pirate, System comics... itd.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 14/04/2017 : 19:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Dok LL stigne Extra seriju još će proći podosta vremena. I kad ih(ako) ih stignu ne vidim razloga rješavati se Extra serije. Extra je u original crno-bijelom izdanju, koje je meni čak i draže od kolornog, a LL je opet nešto drugo. Dva potpuno različita izdanja. Meni dovoljno da čuvam oba.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6604 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 14/04/2017 : 20:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Pitanje je Bože pomozi. Znači, jedna od filozofija je da kako LL počne pokrivati extra seriju onda tu extru stavljati na aukcije ili što već?
A Zg LL je višak za sve koji ga ne kupuju a financijski mogu, pa bilo zbog tog što prate extru, klasik, kolekcionarski Ludens, kolekcionarski VČ ili iz nekog sedmog razloga.
Zg LL je postao višak onima koji su ga htjeli pratiti do brojeva kad počinje Zagor klasik, tako valjda treba tumačiti pad prodaje koji se dogodio tu negdje.

Kupujem ZG EX i kolekcionarski ZG LU, dosad redovno. Sad najvjerojatnije da će mi ZG KI 11 biti zadnji koji ću uzeti a Zg klasik sam uzimao 22-23 broja a od tada samo nekoliko epizoda koje su mi ostale u dobrom pamćenju i koje želim imati u komadu. Tu ostavljam mogućnost da ipak sve rupe popunim i nastavim pratiti.
Sa ZG EX ću prestati kad se spoji sa Zagorom Slobodne Dalmacije

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 14/04/2017 20:07:48
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 14/04/2017 : 20:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Pa i sve kad bi se tili rijesit Extra serije,ne mozemo svi.
Plus toga,Extra je lipsa i vjernija originalu.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2354 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 14/04/2017 : 20:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

Dok LL stigne Extra seriju još će proći podosta vremena. I kad ih(ako) ih stignu ne vidim razloga rješavati se Extra serije. Extra je u original crno-bijelom izdanju, koje je meni čak i draže od kolornog, a LL je opet nešto drugo. Dva potpuno različita izdanja. Meni dovoljno da čuvam oba.


+1

Carpe diem
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/04/2017 : 20:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošlica DODSFERD-u.

Nadam se da će ovog puta biti manje spama, ovo govorim u najboljoj namjeri.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4817 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 14/04/2017 : 20:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Slažem se extra je najliša i najvjernije orginalu.
Libelus ne kupujem ali zato one priče koje obožavam volim imat u extri , klasiku i OP-a.Kad naleti klasik s naslovnicama kojima ne mogu odolit dupliram pa tako dođem do Telerovog četvrtodupliranja.
Želja mi je da Zagor krene s pričama iz početka po talijanskome orginalu.
Neko sad može pomislit da imam tone toga ,nemam ,jer sam se vratija stripovima kad je na kiosk izaša klasik Zagor Vudu , tako da sam propustija najlipše extre .
Sve u svemu borim se s dijagnozom Telerititis .
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
843 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 14/04/2017 : 21:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
He, he...ni jedan ni drugiImam samo redovni i pokoji klasik. Ostala "klasika" nalazi se mi u ZS kolekciji

Edited by - giant on 14/04/2017 21:07:13
Go to Top of Page

sonic
Starting Member



51 Posts

Member since 09/11/2005

Posted - 14/04/2017 : 21:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonic's Homepage  Send sonic an ICQ Message  Send sonic a Private Message  Reply with Quote
Libellus izdanja ne kupujem. Ne pada mi na kraj pameti da imam pola jedene serije i pola druge.
A i kao što su rekli neki prije mene, Extra je bliže originalu.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 14/04/2017 : 21:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Dobrodošlica DODSFERD-u.

Nadam se da će ovog puta biti manje spama, ovo govorim u najboljoj namjeri.



Meni se zbljuje kad vidim avatar i potpis. Sramotno. Ne zelim daljnje polemike.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16873 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/04/2017 : 21:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I Libellus i extra i redovni i sva popratna izdanja. Od početka do kraja.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 14/04/2017 : 22:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja ne bih nikako profitirao od prodaje extra serije jer je većina brojeva u lošem stanju. Zbog nedostatka prostora su godinama bili u onim Libellus papirnatim vrećicama, a one naslagane jedna na drugu pa dosta tih stripova ima savijene korice.
Sada su svi na policama jer sam uspio osigurati dodatni prostor, neke brojeve sam ispeglao koliko se može, ali nije to stanje za prodaju.


Ma Extra,ovo ono,sve je to rock&roll.Nek si ti ziv i zdrav!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 14/04/2017 : 23:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by solar

Dobrodošlica DODSFERD-u.

Nadam se da će ovog puta biti manje spama, ovo govorim u najboljoj namjeri.



Meni se zbljuje kad vidim avatar i potpis. Sramotno. Ne zelim daljnje polemike.


A ne pitaš se nikada da li se mnogima "zbljuje" kad su prisiljeni vidjeti tvoj avatar ili svako malo pročitati tvoje kvazi "bisere" koji u biti suviše često imaju samo jedan cilj - da isprovociraju onoga kome ti sam nisi dorastao.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 15/04/2017 : 00:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Giuda će biti na hlađenju 24 sata, neka malo razmišlja o svojim postupcima.
Go to Top of Page

Swiper
Starting Member



30 Posts

Member since 03/10/2010

Posted - 15/04/2017 : 00:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Swiper a Private Message  Reply with Quote
Samo extra. Libelusi su dobri za drkanje
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000