forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Krpice, markice, moda, stil: Gdje sam ja u tome?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 15/05/2017 : 18:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Napomena unaprijed za moderatore:
Ukoliko već postoji ovakav ili gotovo identičan topic - sve pet, izbrišite, please, ovaj moj kompletno.
U suprotnom, dakle, ukoliko "preživi" - ovu uvodnu napomenu ću nakon dan-dva edititati, tj. izbrisati.

Prolog:
Obično kažu, slijedeći nepisana pravila nekog klišea, da je ovo više "ženska tema", no ja smatram da nisu u pravu, jer ima i dovoljno muškaraca koji vole kad se fino, "trendy" ili jednostavno samo udobno oblače.

Ovako.
Ponukan baš današnjom svojom skromnom kupovinom, ali i naknadnom grižnjom savjesti zbog onih mojih švrljanja (postavljanja fotki gomile sportske obuće) na topicu gdje mu u biti nije mjesto (topic "Što vam se danas dogodilo?"), baš me zanima slijedeće:

- Kakav "modni trend" prate razni forumaši ovog sajta?
- Koji outfit preferiraju?
- Pridodajete li vrijednost isključivo "markicama" (ukoliko da, kojima?) ili kupujete i oblačite isključivo ono što vam se (trenutno) dopada?
- Koliku vrijednost općenito polažete na garderobu (obuću)?
- Imate li neku krpicu koje se nipošto ne bi odrekli i zašto?
- Možda nešto što si već neko vrijeme namjeravate priuštiti no stalno nekako odlažete
(npr., jer trenutni popis poželjenih stripova ima prioritet pa bidže to još ne dozvoljava)?
- Ili jednostavno samo: Šta od kupovina u zadnje vrijeme vas je posebno razveselilo/obradovalo?


Dakle, odjeća (odjela, puloveri, majice, košulje, jakne, jeans i ostale hlače pa i bermude, trenirke, kod forumašica haljine, bluze, top, pa i bikini etc.), obuća (cipele, čizme, tenisice/patike)....ma jednostavno baš sve.
SVE, ali please, samo bez za'ebancije, bez spama, bespotrebnog trolanja, bez linkova nekih stranica "Granda" etc., bez slika Davida Beckhama, Brada Pitt, Mileta Kitića ili Cece etc. Isključivo stvari vezane za vas osobno.

Iz kruga forumaša, za pojedince poznato je u međuvremenu već slijedeće:
- Caleb se zakljinje u svoje "Starke",
- Mladjo se u pogledu na obuću povremeno posluži u Zari no zna za šetnju obuti i Arine te obući Paul & Sharke vestu i Hugo Boss kaput,
- Rakosi preferira tenisice s jastučićima,
- Poli ne kupi godišnje niti dva para cipela, za tenisice ni u snu ne da više od 200,-€ dok za "gojzare" (one planinarske) mu para nije žao,
- Moja malenkost je zaslijepljena Adidas tenisicama...
itd.

A kako je kod ostalih forumaša i, naravno, forumašica?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Poli
Advanced Member



Slovenia
37355 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/05/2017 : 18:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ma, "gojzari" su prakticki za stalno (citaj 10-20 godina, mozda vise ako nisi planinar, nekome manje ako se stalno penje i sece) pa valja cuvam svoje noge, dok mi tenisice (pogotovo All Starke) idu za ... ;D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/05/2017 : 18:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Dva čovika koja najviše imaju reć na ovu temu nema, pojeo ih demokratski mrak.
Đentlmen Tonka24 i kamijondžija KRAS.

Inače, za tenisice 200Eura???
Ni u snu priko 500-600Kn, i to za ove normalnije.
Za basket isključivo s akcije ili iz outleta do 300Kn.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/05/2017 : 18:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nikad ne bi dao pare za nekakve komade odjece. Nikad me to nije bilo briga. Imao sam problema i kad sam se zenio, jer smatram da je sva ta roba nepotrebna. Provodim svo svoje radno vrijeme u "trlisu", radnom kombinezonu. A kad ne radim, znaci u "slobodi", vojne hlace s puno depova su mi idealne, patike ali jednobojne recimo skejterske, od skaja ne od koze i traju mi 5-6 godina. Dobra kozna jaketa (vojna spitfire-ica) koju imam od 92. Tuta s kapuljacom zimi a ljeti puno t-shirta, s koncerata koje pohodim i to je to...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/05/2017 : 18:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Iz radne odjeće u pidžamu.
Ne kupujem odjeću već nekih 10 godina. Luksuz, a i koji će mi.
Jedino još volim kupovati patike - Adidas i Nike najčešće. Nemam ih doduše gdje nositi pa stoje po ormarima...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 15/05/2017 : 19:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Dva čovika koja najviše imaju reć na ovu temu nema, pojeo ih demokratski mrak.
Đentlmen Tonka24 i kamijondžija KRAS.

Inače, za tenisice 200Eura???
Ni u snu priko 500-600Kn, i to za ove normalnije.
Za basket isključivo s akcije ili iz outleta do 300Kn.




Mene isto zanima kakve su to od 200€. Već one iznad 800 kn su mi nepotreban trošak.

Inače, nisam neki trendy lik, rekao bih onako više da sam neki tradicionalac. Hugo Boss i slične marke mi nisu neki đir, ali odjeća u pravilu bude nešto od Levi's, Adidas, Nike ili slično tome. Znači ne neke lijeve marke (mada ponekad uzmem i neku noname stvar ako mi dobro stoji i čini se solidne kvalitete). Cipele ne volim nositi, samo kad baš moram. U tom slučaju dobre su i 'Jelen' Čakovec ili Borovo. Ali tenisice su uvijek Nike ili Adidas, tu preferiram po mogućnosti crne i visoke (one košarkaške), nema šanse crvene ili neke kričave boje.

Kad je hladno i kad ima snijega volim nositi vijetnamku i Adidas gojzerice (kad nisam na poslu ili nekom eventu). Ono, šumarija đir
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 15/05/2017 : 19:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Majice kratkih rukava (Tom Tailor) svako dvi godine do 70kn
Majice dugih rukava do 110kn
Tuta (Adidas)svako godinu ipo cca 400kn
Patike (Nike)svako godinu ipo cca 400kn
Cipele svako dvi godine 350 - 400kn
Rebatinke do 150kn


Zadnje skup šta san nabavija bile su patike za Crossfit 820kn s poštarinom i dalje 200kn jeftinije nego u nas.


Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/05/2017 : 19:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Imam opscenu kolicinu odjece, al oblacim se u second hand shopu. Moda je moj zivot, osobito ako kosta deset kuna.
Otac me uvijek sprda da volim nositi odjecu u kojoj je umrla baba iz Pitomace.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 15/05/2017 : 19:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ja se u to ne razmem, mene žena oblači.
Kupila mi je pokoje Merrellke i to mi se čini sasvim ok marka, plus više nekako adidaslera nego najka.
Još sam vidio da malom kupuje Napapijri i Aeronauticu Militare, a meni objasnila da je to za mne preskupo, pa možda u nekom drugom životu.
Pouka, nemojte se ženiti jer vas neće cijeniti dovoljno.
Naravno Bog sitne grijehe odmah naplaćuje, pa je presretna kad nađe mačka u svojim čižmicama.


samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/05/2017 : 19:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Modu prezirem a nekakvo odijelo ne bih obukao u slobodno vrijeme pa da nebo gori, previše mi i ovo što moram nositi na poslu.
Inače mi se sviđa lovačka odjeća, imam nešto takve od Pinewooda, više zato jer mi treba materijal koji neće lako promočiti nego što bih davao novce za markiranu odjeću.
Od kvalitetne obuće imam jedino vojne čizme Danner Fort Lewis, ostalo nije vrijedno spomena iako u skorije vrijeme planiram uzeti gojzerice od Pinewooda.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 15/05/2017 : 20:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

- Kakav "modni trend" prate razni forumaši ovog sajta?
- Koji outfit preferiraju?
- Pridodajete li vrijednost isključivo "markicama" (ukoliko da, kojima?) ili kupujete i oblačite isključivo ono što vam se (trenutno) dopada?
- Koliku vrijednost općenito polažete na garderobu (obuću)?
- Imate li neku krpicu koje se nipošto ne bi odrekli i zašto?
- Možda nešto što si već neko vrijeme namjeravate priuštiti no stalno nekako odlažete
(npr., jer trenutni popis poželjenih stripova ima prioritet pa bidže to još ne dozvoljava)?
- Ili jednostavno samo: Šta od kupovina u zadnje vrijeme vas je posebno razveselilo/obradovalo?




hm...kad razmislim najvise trosim na cipele...ko neka žena (cipele su sve što se stavlja na nogu, a da nisu šlape)

u obranu, kupujem nove tek kad se prethodne raspadnu

al odoka:

cipele za trčanje (800 - 1000 kuna, ako ne naletim na neke na akciji)

cipele za basket (300 - 600, obično ih uzimam na akciji)

gradske cipele za neodređenu upotrebu (300 - 500 kn)

zimske cipele/čizme (500 - 1000)

sad nedavno su mi se raspale gojzerice, što mi u budućnost znači trošak od 1200 - 1600 kn, al' to će sačekat jesen, ne volim ić po planinama u proljeće/ljeto

ostale stvari uglavnom ne kupujem redovito...kupim kad žena kaže da trebam, a i onda kupim prvu jeftinu stvar koju ugledam, u prvom dućanu u koji se prisilim uć

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/05/2017 : 20:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Imam opscenu kolicinu odjece, al oblacim se u second hand shopu. Moda je moj zivot, osobito ako kosta deset kuna.
Otac me uvijek sprda da volim nositi odjecu u kojoj je umrla baba iz Pitomace.



Ovaj đir je i meni žena.
Recimo kad smo se ženili je frizerki rekla da oće punđu između Carrie Bradshow i Jovanke Broz.
Ona je taj svoj stil zvala babsko-mladenački.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/05/2017 : 20:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Dva čovika koja najviše imaju reć na ovu temu nema, pojeo ih demokratski mrak.
Đentlmen Tonka24 i kamijondžija KRAS.

Inače, za tenisice 200Eura???
Ni u snu priko 500-600Kn, i to za ove normalnije.
Za basket isključivo s akcije ili iz outleta do 300Kn.




Mene isto zanima kakve su to od 200€. Već one iznad 800 kn su mi nepotreban trošak.

Inače, nisam neki trendy lik, rekao bih onako više da sam neki tradicionalac. Hugo Boss i slične marke mi nisu neki đir, ali odjeća u pravilu bude nešto od Levi's, Adidas, Nike ili slično tome. Znači ne neke lijeve marke (mada ponekad uzmem i neku noname stvar ako mi dobro stoji i čini se solidne kvalitete). Cipele ne volim nositi, samo kad baš moram. U tom slučaju dobre su i 'Jelen' Čakovec ili Borovo. Ali tenisice su uvijek Nike ili Adidas, tu preferiram po mogućnosti crne i visoke (one košarkaške), nema šanse crvene ili neke kričave boje.

Kad je hladno i kad ima snijega volim nositi vijetnamku i Adidas gojzerice (kad nisam na poslu ili nekom eventu). Ono, šumarija đir


To ti je taman ovih mojih 500-600, jer ove od 800 kupin kad je neko sniženje.
Ista stvar i sa cipelama.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 15/05/2017 : 20:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message  Reply with Quote
Špic papak, karirane čarape, trenirka plava adidas dole uža s elastikom i gore šulja jednobojna roza s kratki rukav obavezno raskopčana do pola

Tenisice samo new balance
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/05/2017 : 20:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dmar

Špic papak, karirane čarape, trenirka plava adidas dole uža s elastikom i gore šulja jednobojna roza s kratki rukav obavezno raskopčana do pola

Tenisice samo new balance



Ovako se oblače seljačine.
Gospodin bi obuka čarape na rombove, a košulja ako je već trenirka jednobojna plava može i neka šarena.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 15/05/2017 20:25:43
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 15/05/2017 : 20:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Uz to obavezno da se vide dlake i kakav prikladan lanac oko vrata. Obavezno vjerski motiv ili da je pločica s imenom baje.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11685 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 15/05/2017 : 20:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Kožna jakna, majica, košulja, farmerice i kaubojske čizme.
I to je to uglavnom, bez obzira na godišnje doba.

Ne trošim puno love na odjeću ali što kupim mora biti kvalitetno.

Have mercy
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 15/05/2017 : 20:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Što si ti šerif iz New Yorka?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/05/2017 : 20:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Svida mi se ona od Wolfa, "ono sumarija dir"...
Mene I brata su onomad zvali sumari, jer smo stalno bili po Marjanu. Ekipa bi se skupila oko auta I pustala glazbu, ispijala pive I vino I tako to... I to je bio, kad sad pogledam, svojevrsni modni izricaj.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 15/05/2017 : 20:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dmar

Špic papak, karirane čarape, trenirka plava adidas dole uža s elastikom i gore šulja jednobojna roza s kratki rukav obavezno raskopčana do pola

Tenisice samo new balance


Jooooj, Markane, 'ko te vidio nije....

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/05/2017 : 20:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je g.izivko vise sljedbenik zz topa, nego Mc Clouda serifa iz New Yorka...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 15/05/2017 : 21:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Evo da malo dodatno "poguram", u obliku par fotkica.

S obzirom na to da danas imam sreću pa poslovno nisam više prisiljen stiskati se u odjela, daviti se nekim jednobojnim košuljama i kojekavim kravatama oko vrata te uhodavati svakog tjedna tamo neke Lloyd cipele, uživam u svakom trenutku u kojem mogu naprosto živjeti taj "svoj stil" - hajd' nazvat ću ga sportski-ležerni.
A mijenjati ga definitivno nemam namjeru, pa čak ni jednog lijepog dana kad mi (kao djedici) pokuca neka 70-a na životna vrata. 😉
Valjda baš i zato jer sam oduvijek i na svim životnim područjima bio protiv nekih klišea, epiteta, lažnih (nepisanih) pravila, pogotovo u pogledu na godine ("To se ne nosi u tim godinama" ili "Tako se oblače klinci" etc. etc.), ostajem tim svojim principima vjeran.

Čovjek je ono što jeste i ne smije se mijenjati samo kako bi udovoljio klišeu.
Izgleda, a i oblači se, onako kako se sam osjeća a ne kako ga drugi vidjeti žele.
Onaj tko se protiv svojeg ubjeđenja ipak prilagodi, izgubio je nesvjesno i dio identiteta.

Dakle, nisam definitivno fetišist nekog određenog kruga markica - osim, naravno, kad je u pitanju sportska obuća.
Kupujem ono što mi se trenutno sviđa a na kraju ipak ustanovim, gotovo uvijek jedno te isto:
mali milijun majica, polo majica, raznih jeans itd.
A pogotovo kad mi supruga, kao i prošlog vikenda ponovo, krene u akciju i usudi se izbaciti dvije "ofucane" majice (njene riječi - po meni to nisu bile!) i paralelno stalno zvoca: "Ormar ti je pred eksplozijom", ja iz inata najkasnije narednog radnog dana pravac neki Outlet i kupim dupli broj novih. 😂

Eto tako baš i danas.
U biti ništa posebno, neke Tom Tailor, Esprit i jedna Garcia Jeans (njih baš obožavam jer imaju stvarno super stvarčica).
Sve u Outletu, sve sniženo (taman!) i sve mi kvazi isprve leglo. 👍🏼





Eh da! Imam i poneku krpicu koju mi niti u snu ni pipnuti ne smije - čak ni u smislu pranja, a ovo je jedna od njih.
Prije mnooogo godina imao sam čast, pa makar i nepunih 10 minuta, "kretati" se po nekom "zelenom terenčiću", ukrstiti na njemu put jednom tadašnjem skoro pa još "mladiću", a zatim razmijeniti s njim i krpice - mada moram priznati, jadničko nije imao izbora niti šanse da pobjegne! 😂
A pošto se nisam zadovoljio isključivo hladnom i suhom razmijenom, pao je i dogovor kafice na koju je donesen potpisan. 😉

Uglavnom, nek' žena pobaca i sve majice, vratit će joj se sve duplo, no oko ovakvih stvari cijeloj obitelji je tabu zona:





Ima li još kakvih fotki?
Mrkva?
Hajde, ne budi škrta, pa može i neki bikinac.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/05/2017 : 21:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Za bikini sam trenutacno suvise tanka.
Kolekcija cipela mi je zavidna, ali tih pola vec ima na drugom topiku, na kojem si i ti "zgrijesio". Imam jednu trenđu koju stalno nosim, evo, to mogu postati, ali na njoj je i moja grozna vireća šiška. Isto sam je kupila u second handu, odmilja "sekić".
I nosila sam je na CRS pa me mozda netko i prepozna!




Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 15/05/2017 : 22:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Bitno da se čovjek ugodno osjeća u odjeći i obući koju nosi,bez obzira dali je markirana ili sa nekog placa... Neznam dali je bolje kupiti 4-5 majica po 20-ak kuna ili jednu od 100-njak kuna... Svakome po želji i volji,a ja osobno mogu obući što-šta,ali bijele hlače, jaknu i odijelo-nikako... Samo neka je što tamnije boje i da se ugodno osjećam u njoj...odjeći i obući-na to sam mislio...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/05/2017 : 22:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sad kad pogledam daleko iza sebe, pa ja u stvari ne kupujem nista od robe, osim majci sa koncerta... Prije me je zena kumila, molila pa I bjesnila I naredivala da uzmem/zamjenim nesto, ali ja sam se oglusivao... I sad mi u stvari ona povremeno kupi nesto, I zacudo pogodi. Ili iz butige ili internetom, I bude mi skroz dobro I 100% tocno.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/05/2017 : 23:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Kožna jakna, majica, košulja, farmerice i kaubojske čizme.
I to je to uglavnom, bez obzira na godišnje doba.

Ne trošim puno love na odjeću ali što kupim mora biti kvalitetno.


Nemoj samo reć i da mamuze nosiš
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000