forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Krpice, markice, moda, stil: Gdje sam ja u tome?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/08/2017 : 13:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Kada vidim ove slike obleke pitam se:

Gdje je nestao čovjek (model)?
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/08/2017 : 13:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Mašala, Mrkvo, mašala - puj, puj, puj! ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 07/08/2017 : 13:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Kada vidim ove slike obleke pitam se:

Gdje je nestao čovjek (model)?



Jamačno ćeš se sloziti: tanka je granica između punopravnog forumskog sudjelovanja i određene, u nedostatku bolje sintagme, slabosti karaktera :)
Motivi za pretjerano pokazivanje modela (u ovom slučaju) svodili bi se na neki tip zudnje; bilo da je to zudnja za dokazivanjem (da oni koji kritiziraju nisu u pravu) ili zudnja za prikupljanjem opetovanih potvrda vrijednosti subjekta/modela.

Kako sam suviše mudra (laskam si) da se svojevoljno fragmentiram, neka budu samo haljine te koje me fragmentiraju (a i to samo zbog moje simpatije prema modi - i prema Duletu koji je pitao) :).
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/08/2017 : 14:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ma naravno, samo sam se malo šalio.

Mi muškarci smo po prirodi voajeri. Otud i stara pjesma: Djevojke u ljetnim haljinama ...

Pametan taj Dule (modni mačak) ...



Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/08/2017 : 16:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Jest' vala, da znaš - "ubi' se" o silne "pameti".
Toliko je ima da nema pametnijeg posla neg' ......

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 07/08/2017 16:15:02
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/08/2017 : 19:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Jest' vala, da znaš - "ubi' se" o silne "pameti".
Toliko je ima da nema pametnijeg posla neg' ......



Ma, jak si ti karakter.

Tutta ti je prijatelj, a tebe izgleda ženska duša zanima više od njene vanjštine .
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/08/2017 : 19:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Ma, jak si ti karakter.

Tutta ti je prijatelj, a tebe izgleda ženska duša zanima više od njene vanjštine .



E da mi je samo znati 'ko me to tračao?
Tutta garant nije, u to sam se spreman zakleti!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/08/2017 : 20:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Modne trendove ne pratim. Bradu nosim već 10 godina, sad odjednom sve neke drvoseče oko mene.
Kravatu i odelo sam obukao na svom venčanju, znači pre 12 godina.

Majice i farmerke, zimi puloveri i farmerke. Za majicama bolujem, s marke mi nisu važne. Imam ih od onih iz Novog Pazara za 3€, preko Jack and Jonesa za 8€, pa do Bossa.

Obuvam patike, nebitno koje samo da nisu Nike. Ako već mogu da biram, onda Yellow Cab.


Omiljeni deo u mojoj garderobi je ovo:

http://www.hamiltonwatch.com/de/collection/khaki/aviation/pilot-auto/h64715545-khaki-aviation-pilot-auto

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/08/2017 : 20:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter


Obuvam patike, nebitno koje samo da nisu Nike. Ako već mogu da biram, onda Yellow Cab.
Omiljeni deo u mojoj garderobi je ovo:
Eto još malo pa mi postaješ (ponovo) simpatičan momak.
E samo još da si dodao i "Puma", upitao bih se glatko - zašto "ponovo"?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/08/2017 : 21:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Zar postoje patike Puma?









;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/08/2017 : 21:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ja čuo samo za neke Puma King šlape. Nosio ih 40 godina neki Lothar....prezime mu zaboravih.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 07/08/2017 : 21:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Manhunter ima dobar sat za jednog manhuntera.
On another note, kupih danas dvije nove haljine (!!!) i vrlo blesavu majicu. Slike kad se operu i osuse.

Edited by - Mrkva on 07/08/2017 21:35:03
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11662 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/08/2017 : 21:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Manhunter ima dobar sat za jednog manhuntera.
On another note, kupih danas dvije nove haljine (!!!) i vrlo blesavu majicu. Slike kad se operu i osuse.


Ovo mi nikako nije jasno a izgleda da to sve žene rade (moja isto)
"Odoh oprat odjeću koja sam upravo kupila."

Razumijem da se pere prljava, nošena odjeća. Ali nova

Have mercy
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 07/08/2017 : 21:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Mrkva

Manhunter ima dobar sat za jednog manhuntera.
On another note, kupih danas dvije nove haljine (!!!) i vrlo blesavu majicu. Slike kad se operu i osuse.


Ovo mi nikako nije jasno a izgleda da to sve žene rade (moja isto)
"Odoh oprat odjeću koja sam upravo kupila."

Razumijem da se pere prljava, nošena odjeća. Ali nova



Oh, ma ne!
Ja sam dobrostojeca zenica, ali za odjecu pak kao da sam najtuzniji siromah - gotovo uvijek second hand. Prodavaci tvrde da je to sve kemijski oprano, ali bolje je oprati negoli igrati ruski rulet s ekcemom treceg stupnja :)

EDIT: ali kad razmislim, perem i novu odjecu...mozda zato sto znam da je dug put od Tajvana do Hrvatske? Puno bakterija :)

Edited by - Mrkva on 07/08/2017 21:55:21
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/08/2017 : 21:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Manhunter ima dobar sat za jednog manhuntera.







I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/08/2017 : 21:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Inače, i moja supruga uvek opere novu odeću pre prvog oblačenja.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11662 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/08/2017 : 22:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Mrkva

Manhunter ima dobar sat za jednog manhuntera.
On another note, kupih danas dvije nove haljine (!!!) i vrlo blesavu majicu. Slike kad se operu i osuse.


Ovo mi nikako nije jasno a izgleda da to sve žene rade (moja isto)
"Odoh oprat odjeću koja sam upravo kupila."

Razumijem da se pere prljava, nošena odjeća. Ali nova



Oh, ma ne!
Ja sam dobrostojeca zenica, ali za odjecu pak kao da sam najtuzniji siromah - gotovo uvijek second hand. Prodavaci tvrde da je to sve kemijski oprano, ali bolje je oprati negoli igrati ruski rulet s ekcemom treceg stupnja :)

EDIT: ali kad razmislim, perem i novu odjecu...mozda zato sto znam da je dug put od Tajvana do Hrvatske? Puno bakterija :)


Desilo se prije 2-3 dana.

Kupili u konzumu nekoliko ručnika (žena za čudo zaboravila ponijeti) i ona odmah po dolasku s njima u perilicu.
Kažem ja, daj molim te, nemoj moja dva prati da se prvo istuširam, pa onda peri.

E jesi seljak

Have mercy
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/08/2017 : 23:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva
Slike kad se operu i osuse.

Hajd' što se pere nova odjeća prije nošenja - ni ja nikad ne bih obukao bilo šta iz dućanja neoprano, al' slike.....???

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 07/08/2017 23:41:27
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/08/2017 : 06:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Modne trendove ne pratim. Bradu nosim već 10 godina, sad odjednom sve neke drvoseče oko mene.
Kravatu i odelo sam obukao na svom venčanju, znači pre 12 godina.

Majice i farmerke, zimi puloveri i farmerke. Za majicama bolujem, s marke mi nisu važne. Imam ih od onih iz Novog Pazara za 3€, preko Jack and Jonesa za 8€, pa do Bossa.

Obuvam patike, nebitno koje samo da nisu Nike. Ako već mogu da biram, onda Yellow Cab.


Omiljeni deo u mojoj garderobi je ovo:

http://www.hamiltonwatch.com/de/collection/khaki/aviation/pilot-auto/h64715545-khaki-aviation-pilot-auto



Ah, svijet se dijeli na one sa satom sa srebrnim remenom i na one bez ukusa :D

Inače ja sam ponosni vlasnik LORENTZ sata

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 08/08/2017 : 11:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Inače ja sam ponosni vlasnik LORENTZ sata




LORENTZ ili LORENZ?
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/08/2017 : 11:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Premda se u tom pogledu ne palim na neke ekstravagantne manđolije, nakupilo se i njih oko 30-ak.
A ovih 5 su mi trenutno nadohvat ruke pa ih mijenjam po dnevnom raspoloženju, prilagodim outfitu etc.




Ovaj se od sjaja tamo gore ni ne vidi.




A ovo je i jedan od njih par - kvazi iz "hunterove" države


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37323 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/08/2017 : 12:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ja se prije pitam da li stvarno postoje oni koje ne operu nove majice, haljine, gace ...


A rucni sat ne nosim od kada mi se dzanki uvukao u sobu i ukrao ga. Zivio sam u (visokom) prizemlju, a prozor sam imao otvoren s jedne strane na "kip", dok sam sedio u kuhinji koja je pored moje sobe, pa sam ga cuo ... ali je zviznuo 300 na sat nazad kroz prozor cim sam otvorio vrata sobe. :D


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19343 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/08/2017 : 12:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Kakva buržoazija na forumu.
A kao fol sve puno marksista.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/08/2017 : 12:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo
LORENTZ ili LORENZ?
Bez "T".

quote:
Originally posted by tinton
Kakva buržoazija na forumu.
A kao fol sve puno marksista.
Pa nisam ni u prošlosti zapažao da neki od dotičnih nešto naveliko propagira marksizam. ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/08/2017 : 13:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa naravno da se roba mora oprat kad se kupi nova...da znate gdje to sve i kako stoji prije... :(

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000