forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Renky - kontakt u vezi aukcija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

iggyk23
New Member

210 Posts

Member since 02/09/2014

Posted - 19/03/2018 :  13:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send iggyk23 a Private Message  Reply with Quote
gledajte i da dobro posaljete email, ja prodajem romane na njuskalu i tip mi je poslao mms na email i lijepo mi pise na ovu poruku ne mozete odgovoriti i stvarno ne mogu, ni vidjeti s kojeg broja je poslano, samo neki kod pise, a hoce kupit 700kn romana
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member

Colombia
37265 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/03/2018 :  17:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by zeljko

ne raei mail...pa nije 1999

instalirajte gmail i to je to

Nije do mene, moj radi... sva tri rade.

ma nije ni meni priša ionako nisan u dobre s vrimenom.

La libertad sublime derrama las auroras de su invencible luz.La humanidad entera,que entre cadenas gime,comprende las palabras del que murió en la cruz

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member

Slovenia
25523 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/03/2018 :  18:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by iggyk23

gledajte i da dobro posaljete email, ja prodajem romane na njuskalu i tip mi je poslao mms na email i lijepo mi pise na ovu poruku ne mozete odgovoriti i stvarno ne mogu, ni vidjeti s kojeg broja je poslano, samo neki kod pise, a hoce kupit 700kn romana

Govorim opcenito - mislim da je to ako saljes mail sa telefona, mislim na to da ispise tamo neke brojeve umjesto obicnog e-naslova. Da li je to samo do gmaila ili je nesto u postavkama, ne znam.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

Croatia
1282 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 21/03/2018 :  14:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ma vrag zel prišu :) Ja isto nemam problem ako se sve radi polako i bez nervoze. Samo me strah da pare ne ostavim u pekari dok ne dobijem broj računa :)

odabrao Ðelo Hadžiselimovic,tekst citao Miljenko Kokot
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000