forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier League 2023/2024.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 284

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 01/09/2022 : 11:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Haaland redom ruši rekorde. 9 komada u početnih 5 kola, rekordno impresivno.



Novi Aguero
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 04/09/2022 : 16:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Rogers vetovatno dobija otkaz posle ovog poraza

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3718 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 04/09/2022 : 19:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Teško je prihvatiti ovaj poraz. Puno jalove dominacije i inicijative, javlja se ono čega sam se pribojavao i protiv Ville i Fulhama. Čak i kad napadamo i "kampiramo" pred tuđim golom jako slabo zabijamo. United je potegao kontre kad je trebalo i tu su iskoristili prilike. Zvučat ću malo gorko, ali suđenje na Old Traffordu će vjerojatno uvijek biti misterij dok je god Premiershipa.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3718 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 05/09/2022 : 13:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Diego Costa navodno uskoro novi igrac Wolverhamptona

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/09/2022 : 11:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Tuchel dobio otkaz nakon poraza od Dinama!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/09/2022 : 11:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Poceo je da gubi koncept. Mora sveza krv.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3718 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 07/09/2022 : 11:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
S obzirom na velike potrosacke ambicije kluba, ocekujem da ce i zamjena biti na toj skupocjenoj razini
Zidane??

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/09/2022 : 12:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pre bih rekao rekao da će biti Pochettino.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/09/2022 : 12:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Pottera bi ja da odlučujem, ali ja ne bi da sam trener preuzeo Chelsea, previše preplaćenih zvijezda!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3502 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 07/09/2022 : 12:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Simeone mi deluje kao idealan kandidat za Chelsea.

Ali pare bih stavio na Pocchettina
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2032 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 07/09/2022 : 13:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
Znaci iako se promjenio vlasnik kluba, svejedno se nastavlja Chelseajeva politika brzog smjenjivanja trenera. A sad, misljenja sam da nisu trebali otpustiti Tuchela, nije Tuchel kriv sto branic kojeg su platili 80m nije uspio u trku uhvatiti Orsica. Bas mi je drago sto Fofani na dusu ide gol, lijepo sam ja rekao da ne vrijedi on te novce. Kako je tex2 rekao previse je tu preplacenih zvijezdi zbog kojih ce brzo izvisjeti i novi trener kojeg dovedu. Pogotovo ako vlasnici nastave biti cvrste ruke pri davanju otkaza. Samo sto ja nikako ne bih volio da ih Potter preuzme. Neka njega u Brightonu gdje cuda radi.

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3718 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 07/09/2022 : 13:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Chelsea kao da ga vodi J.Jonah Jameson
Hrpa impulzivnih odluka, danas jesi, sutra nisi
Potrose oko 250M eura na ekipu preko ljeta i onda par dana kasnije uruce otkaz treneru
Tuchela ne cijenim nesto previse, ali s ovako nesloznom i izmiksanom momcadi ne znam bas koji dostupni menadzer bi mogao bolje
Njima treba vremena i strpljenja, ali kod Chelsea je to uvijek bio preskupi luksuz

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/09/2022 : 15:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Simeone mi deluje kao idealan kandidat za Chelsea.

Ali pare bih stavio na Pocchettina



Ovo bih i ja isto rekao. Voleo bih da je Simeone uzeo Junajted jer mi njegov ratnicki stil lezi. Ali Poketino je verovatno prvi pik za Celsi. Zna znanje a i zna PL.

Tuhel je ekscentrik i ne deluje mi kao autoritet.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/09/2022 : 18:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Chelseaju kao i meni prvi pik Potter, a sad vidjet ćemo što će Potter reći, a već se piše kako je rekao da. Brightonu 17 milijuna po klauzuli.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/09/2022 : 18:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ako Fofana vrijedi 80 milijuna, koliko onda vrijede Dinamovi stoperi?

quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Znaci iako se promjenio vlasnik kluba, svejedno se nastavlja Chelseajeva politika brzog smjenjivanja trenera. A sad, misljenja sam da nisu trebali otpustiti Tuchela, nije Tuchel kriv sto branic kojeg su platili 80m nije uspio u trku uhvatiti Orsica. Bas mi je drago sto Fofani na dusu ide gol, lijepo sam ja rekao da ne vrijedi on te novce. Kako je tex2 rekao previse je tu preplacenih zvijezdi zbog kojih ce brzo izvisjeti i novi trener kojeg dovedu. Pogotovo ako vlasnici nastave biti cvrste ruke pri davanju otkaza. Samo sto ja nikako ne bih volio da ih Potter preuzme. Neka njega u Brightonu gdje cuda radi.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 07/09/2022 : 18:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Ako Fofana vrijedi 80 milijuna, koliko onda vrijede Dinamovi stoperi?

quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Znaci iako se promjenio vlasnik kluba, svejedno se nastavlja Chelseajeva politika brzog smjenjivanja trenera. A sad, misljenja sam da nisu trebali otpustiti Tuchela, nije Tuchel kriv sto branic kojeg su platili 80m nije uspio u trku uhvatiti Orsica. Bas mi je drago sto Fofani na dusu ide gol, lijepo sam ja rekao da ne vrijedi on te novce. Kako je tex2 rekao previse je tu preplacenih zvijezdi zbog kojih ce brzo izvisjeti i novi trener kojeg dovedu. Pogotovo ako vlasnici nastave biti cvrste ruke pri davanju otkaza. Samo sto ja nikako ne bih volio da ih Potter preuzme. Neka njega u Brightonu gdje cuda radi.





Samo nije Tuchel dobio otkaz jer je Oršić pobjegao Fofani, već zato što je taktički nadmudren od trenera čija momčad vrijedi 8 puta manje.
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2032 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 07/09/2022 : 19:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by tex2

Ako Fofana vrijedi 80 milijuna, koliko onda vrijede Dinamovi stoperi?

quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Znaci iako se promjenio vlasnik kluba, svejedno se nastavlja Chelseajeva politika brzog smjenjivanja trenera. A sad, misljenja sam da nisu trebali otpustiti Tuchela, nije Tuchel kriv sto branic kojeg su platili 80m nije uspio u trku uhvatiti Orsica. Bas mi je drago sto Fofani na dusu ide gol, lijepo sam ja rekao da ne vrijedi on te novce. Kako je tex2 rekao previse je tu preplacenih zvijezdi zbog kojih ce brzo izvisjeti i novi trener kojeg dovedu. Pogotovo ako vlasnici nastave biti cvrste ruke pri davanju otkaza. Samo sto ja nikako ne bih volio da ih Potter preuzme. Neka njega u Brightonu gdje cuda radi.





Samo nije Tuchel dobio otkaz jer je Oršić pobjegao Fofani, već zato što je taktički nadmudren od trenera čija momčad vrijedi 8 puta manje.



Jasno da nije zbog toga, ovime sam samo htio istaknuti koliko im se vec u prvoj utakmici isplatilo bacanje silnih milijuna na novu pretplacenu zvijezdu.
No, svejedno misljenja sam da nije Tuchel kriv koliko igraci, a mislim da su u zadnje vrijeme isli u totalno krivom smjeru i s transferima, evo pogledaj Aubameyanga kupili kojeg se Arsenal jedva cekao rjesiti, a i Barcelona ga se brzo rjesila. Od tih igraca ni novi trener nece dugo pozivjeti jer su ocekivanja velika nakon tolikog troska, a bit ce jos velikih kikseva u sezoni.

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."

Edited by - Ivan Liverpool on 07/09/2022 19:17:49
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/09/2022 : 19:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Svašta se piše kao razlog otkaza, nije htio Ronalda, uvrijeđene zvijezde, pa čak i razvod od žene

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/09/2022 : 19:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Nijedan trener nije dobio otkaz samo zbog jedne utakmice. Chelsea je kupovao puno, a lose... i takva im je igra od pocetka sezone.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/09/2022 : 20:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Što se kadra tiče imaju jaču klupu i od Cityja, ako dođe Potter dovest će ekipu začas u red.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3718 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 07/09/2022 : 22:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Što se kadra tiče imaju jaču klupu i od Cityja, ako dođe Potter dovest će ekipu začas u red.



Nisam siguran. Engleska je puna ovih trenera koji se sjajno snalaze u ekipama sredine poretka i grade svoju eru tamo i onda na vecim angazmanima zastekaju. Primjerice Moyes, Pardew, Allardyce itd.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/09/2022 : 09:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Što se kadra tiče imaju jaču klupu i od Cityja, ako dođe Potter dovest će ekipu začas u red.



Poteru garant ne treba 60% tima Celsija :)
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/09/2022 : 09:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Pa riješit će se igrača, tu mu je Cucurella kojeg je trenirao, golman i bokovi su pokriveni, sad kak će centralne bekove složit, vidjet će se! Veza je skroz ok, samo da nisu stalno ozljeđeni, a napad jedino Sterling siguran.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2032 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 08/09/2022 : 17:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/sport/clanak/graham-potter-je-novi-trener-chelseaja/2393557.aspx

Mene od ovoga vise interesira tko ce sad Brighton preuzeti, nadam se neki trener s napadackim stilom.

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/09/2022 : 17:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Lallana za vikend trener Brightona

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 284 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000