forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier League 2023/2024.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 286

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/08/2020 : 07:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ake je bio rupa i kad se veatio u Celsi, i u Bornmutu je bio poprilicno tanak. Ali videcemo. Nije tezak stoper i ta agilnost mozda dodje do izrazaja u Sitiju. Tores nemam pojma kakav je. Ne pratim druge lige.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29277 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/08/2020 : 08:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
45 milijuna za Akea!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/08/2020 : 10:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Jbt. Dovedes stopera iz ekipe koja je ispala iz PL i das 45 milona €. Mada kada vidim da je Megvajer placen 90, ovaj je i jeftin.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29277 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/08/2020 : 18:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Dobro za Liverpool, odnos snaga ostaje više manje isti, ako ih zaobiđu ozljede kao lani mogla bi i obrana titule pasti?!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29277 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 09/09/2020 : 10:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Pope - Alexander-Arnold, Van Dijk, Söyüncü, Robertson - Henderson, D. Silva, De Bruyne - Aubameyang, Mane, Vardy

Najboljih 11 prošle sezone po izboru igrača.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 26/09/2020 : 15:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Brajton se poigrava sa odbranom Mancestera. Odlicno igraju, a pogodise pet puta okvir
Prelako stvaraju prilike... defanzivci ManU krs.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 26/09/2020 15:10:13
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/09/2020 : 17:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Fergi tajm ;)
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 26/09/2020 : 17:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Veruj mi da sam odmah nakon gola Brajtona, prokomentarisao da ce ga odmah primiti. Danas im je bio sretan dan.. posralo ih zestoko.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 26/09/2020 : 20:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Steta za WBA i Bilica. Malo je nedostajalo.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29277 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/09/2020 : 21:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da, imam osjećaj da budu ostali u ligi!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

_Luka
New Member

Serbia
222 Posts

Member since 17/11/2019

Posted - 26/09/2020 : 23:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send _Luka a Private Message  Reply with Quote
Stvarno šteta za VBA.
A Lampard kaže izgubili smo 2 boda
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/09/2020 : 23:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Lamprd je ogranicenog intelektualnog kapaciteta, to je evidentno.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3739 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 27/09/2020 : 14:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Sasvim je očito da će Chelsea teško instant profunkcionirati s toliko skupih pojačanja u ofenzivnoj liniji (koja im nije bila toliko loša prošle sezone) i Thiagom Silvom na zalasku karijere kao nekom "kapitalnom pojačanju" odozada. Kad se tome pribroji da Lampard, ruku na srce, nije baš neka klasa od trenera i još uvijek fali iskustva da takvu svlačionicu dovede pod svoj autoritet.

A United...nikad nisam cijenio Olea kao ozbiljnu dugoročnu opciju, nema nikakvu strategiju, nikakvu dugoročnu viziju, prošle godine se posložila inspiracija u nekim fazama sezone uz strašno lošu formu Arsenala i Tottenhama i Chelsea u teškoj tranziciji. Ove sezone će teško do 3.mjesta

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29277 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 27/09/2020 : 18:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Početak sezone kao i lani, Liverpool se može nadati obrani titule!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/09/2020 : 00:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Leater ako produbi klupu i zvekne Liverpul u deknom duelu postaju ozbiljna opcija. Od ostalih niko tu nije ozbiljan protivnik Klopu. Mada, posle titule cesto zna da se desi raspad gladi za odbranom.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29277 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 28/09/2020 : 08:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Baš zato je Klopp i kupovao, Alcantara je gladan i klinci, kemija odlična. Leicester super gura, i lani su tako, pa su pali, imaju super golmana i vezni red, mogli bi među top 4. Jedino ne kužim kako je lani Soyuncu bio u momčadi godine?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/09/2020 : 13:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pa ne moze se reci da je bio los a i da je imao neku konkurenciju. Stopera nigde. Mada bih ja pre Tarkovskog ili Mia stavio.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6602 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 28/09/2020 : 13:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ako sam dobro zapamtio jutros informaciju, već 21 penal u nepuna 3 kola.
Inače, mislim da nema tko parirati Liverpoolu gdje Klopp pametno radi, nadograđuje dobru bazu.
Guardioli nedostaje prava zamjena za Davida Silvu, dokazan stoper i napadač a ne da ispadne kako mu kestenje iz vatre vadi Ferran Torres. Solidan je igrač, potencijal ali tatin sin, ima već svoju nogometnu akademiju u Valenciji, u B momčadi jedva koji nastup zabilježio i gurnut u prvu momčad gdje mu se lani puhala cijena.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 28/09/2020 13:18:00
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/09/2020 : 20:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Fulam najozbiljniji kandidat za poslednje mesto. Isto kao i pretprosle godine. Steta a i zao mi zbog Mitra. No, jebiga.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29277 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/09/2020 : 12:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Cityju je de Bruyne pola ekipe, ako se on ozlijedi nemaju nikakve šanse (bar je tako bilo dosad bez njega loši rezultati). Nejasni su mi oko cijenkanja za stopera, znaš godinama gdje škripi i onda ovako?! Kompany im je bio prevažan isto kao i Silva i Aguero, koji se sve češće ozljeđuje, nisu im našli adekvatne zamjene, bolje da su kao Klopp svake godine kupili jednog kapitalca!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29277 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/09/2020 : 12:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Nikad se ne zna, dva, tri dobra rezultata i eto spasa. Ovaj put bar nisu potrošili 150 milijuna na no name pojačanja! Igraju napadački, bude ih i rezultat pomazio možda?!

quote:
Originally posted by sawitch

Fulam najozbiljniji kandidat za poslednje mesto. Isto kao i pretprosle godine. Steta a i zao mi zbog Mitra. No, jebiga.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/09/2020 : 14:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ali nema ni nagovestaja da ce osvariti ijedan dobar rezultat. Vila ih razmontirala sinic 0:3.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/09/2020 : 15:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ovo 3. kolo, ali i sami početak ove nove sezone, samo mi je pokazalo zašto ovu ligu najviše volim i budem svaki put uzbuđen pred neku utakmicu. Čak i kad igraju 18. vs 19. na tablici, nevažno, meni je uživancija za pratiti.

Fulham i meni zasad najgore djeluje, nekako ovaj početni dojam je dosta loš i zasad ne vjerujem da će se oni uspjeti izvući iz ovakve situacije u kojoj jesu trenutno. U njihovoj igri što se tiče napada su većinom ubačaji sastrane i očekivanja da će nešto od toga Mitrović pospremit glavom kako on zna, samo nije ni on svemoguć'. Nema one pas igre i nekih akcija, a obrana loša, puno primaju.

Leeds je baš osvježenje i volio bih da daleko doguraju. Baš su mi simpatična ekipa zajedno sa svojim trenerom. WBA nekako nema sreće na početku, ali oni bi mogli tu i tamo nekima pomrsiti račune, čitao sam da će Krovinović uskoro opet biti u postavi.

Everton odlično djeluje, što isto mogu reći za Leicester, nadam se da će i oni nastaviti sa dobrim igrama. Liverpool daleko najbolji zasad, najuvjerljivija igra, nevjerojatno kako se recimo Mane i Robertson super slažu, Mane ni ne gleda jel mu iza leđa Robertson, samo mu nabije loptu u for, ovaj odmah doleti i uključi se u akciju. Impresivno i zasad zaista izgleda da bi mogli obraniti naslov. Moćno djeluju kao ekipa, protok lopte vrhunski, a i lijep nogomet za gledati.

ManUtd nažalost i dalje loš, realno nisu zaslužili onu pobjedu, puno je tu bilo sreće kroz utakmicu i na samom kraju. Imaju OK imena, samo mi nekako ne djeluju kao momčad, nemaju to nešto što ima Liverpool, to slaganje kao ekipa, ta neka složnost kod akcija, imam često filing u nekim akcijama da su se oni tek prvi put sastali. Sve se nadam da će i oni proigrati pa da nam liga bude extra zanimljivija.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 29/09/2020 15:12:59
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/09/2020 : 17:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni je Lester ostavio najbolji utisak. Onako izgaziti Siti sa dva gola koja mogu uci u kandidate za najbolje u sezoni.

A sto se tice Junajteda, govorim vec odavno da Solskjer nije trener za taj klub niti ima kvalitet u igracima
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3739 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 30/09/2020 : 10:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Teško je dati neke dugoročne dojmove nakon 3 kola (osim da je Liverpool i dalje moćan, a Fulham opet loše ušao u premiership).
Ali, gledajući nogomet po Europi cjelokupno zasad, u ovoj sezoni će nikad bitnija biti dubina ekipe, jaka klupa i spremni i kvalitetni mladi igrači za uskočiti. Jako je zgusnut klupski raspored utakmica, a kad se još pribroje repke i nadolazeći Euro 2021 bit će to zanimljivo, još ako netko u ekipi pobere coronu, nagomilaju se izostanci.

Nekako sam imao dojam da City ima jako dobru širinu, ali činjenica je da se bez vođe na terenu raspadaju olako. Liverpool je super posao obavio s Thiagom i Jotom, ali bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi se snašli s izostancima nekih od bitnijih igrača. Prošle sezone mislim da su dosta dobro izbjegli prokletstvo ozljeda, ako to mogu i ove sezone, onda će biti isti scenarij kao i 2019/20.

U top 4 vidim Liverpool i City, a za ostala 2 mjesta, Arsenal ima jako dobar kredit za to s Artetom, a tu još vidim i Chelsea. Spursi i United mi ne djeluju zasad u željenoj formi. Leicester i Everton su definitivno uputili dobre najave za sezonu, ali pitanje je dugoročno koliko mogu držati ovaj visoki nivo.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page
Page: of 286 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.46 seconds. Snitz Forums 2000