forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier League 2023/2024.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 293

sawitch
Advanced Member



Serbia
39449 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/04/2021 : 12:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ko od nas ide na posao i uziva u tome? Dobijas 10+ miliona po sezoni i sad ti ne odgovara 3 sata raditi dnevno za to. Kod mene bi bili kao vojska i dizali 2 prsta da pitaju nesto. Covek koji je sa Portom i Interom osvojio LS se znanje ne moze osporiti, sto ga sutas onda? Daj mu da isfiltrira sta mu treba i onda ga ganjaj.

Totenhem realno nema kvalitet da izadje na kraj sa Sitijem, Liverpulom, Celsijem i ostalima. Ima Kejna koji je za 10, Sona koji je ove sezone eksplodirao a do tada bio OK igrac. Ljoris na golu (vec u godinama) i to je to. Ostalo su sve igraci za 6-7. mesto.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13078 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 20/04/2021 : 12:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ko od nas ide na posao i uziva u tome? Dobijas 10+ miliona po sezoni i sad ti ne odgovara 3 sata raditi dnevno za to. Kod mene bi bili kao vojska i dizali 2 prsta da pitaju nesto. Covek koji je sa Portom i Interom osvojio LS se znanje ne moze osporiti, sto ga sutas onda? Daj mu da isfiltrira sta mu treba i onda ga ganjaj.

Totenhem realno nema kvalitet da izadje na kraj sa Sitijem, Liverpulom, Celsijem i ostalima. Ima Kejna koji je za 10, Sona koji je ove sezone eksplodirao a do tada bio OK igrac. Ljoris na golu (vec u godinama) i to je to. Ostalo su sve igraci za 6-7. mesto.



Slažem se u potpunosti.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/04/2021 : 12:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Od trenera je jedino Bilić brzo shvatio da je otkaz nešto najnormalnije u modernom nogometu i tako se i ponaša.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 20/04/2021 : 13:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ko od nas ide na posao i uziva u tome? Dobijas 10+ miliona po sezoni i sad ti ne odgovara 3 sata raditi dnevno za to. Kod mene bi bili kao vojska i dizali 2 prsta da pitaju nesto. Covek koji je sa Portom i Interom osvojio LS se znanje ne moze osporiti, sto ga sutas onda? Daj mu da isfiltrira sta mu treba i onda ga ganjaj.

Totenhem realno nema kvalitet da izadje na kraj sa Sitijem, Liverpulom, Celsijem i ostalima. Ima Kejna koji je za 10, Sona koji je ove sezone eksplodirao a do tada bio OK igrac. Ljoris na golu (vec u godinama) i to je to. Ostalo su sve igraci za 6-7. mesto.


Ne odgovara mu jer mu se može... Titraju im se jaja od njihove 15-e godine i sada u srednjim dvadesetima mogu raditi šta hoće. Ti ideš na posao da bi prehranio obitelj, da bi preživio od prvog do prvog. On tvoju godišnju plaću zaradi u jednom treningu. I ima izbora jer iz Tottenhama može otići gdje god hoće za tu istu plaću. Sigurno se ne buni onaj dvajspeti igrač u rosteru, neki klinac nego netko tko sutra može naći klub istog ranga.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12614 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/04/2021 : 19:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Večeras u 21h imamo Chelsea - Brighton.

S obzirom na ova sva zbivanja oko superlige, teško je sad ovdje komentirati i govoriti kako Chelsea ima večeras priliku sa 5.mjesta preseliti na 3.mjesto u slučaju pobjede, mjesto koje vodi u LP. Recimo onda samo da ima večeras tu šansu da preskoči West Ham i Leicester.

Brightonu još ne gori pod nogama što se tiče ispadanja, ali isto tako, nije baš u bajnoj poziciji. Da iščupa barem bod, mislim da bi oni bili sretni.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39449 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/04/2021 : 21:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Odustao Celsi od SL. Evo nosili UEFA majice na zagrevanju :) Bravo Romane
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24715 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/04/2021 : 21:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ode Woodward! Najzad!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 20/04/2021 22:09:54
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12614 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/04/2021 : 22:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Odustao Celsi od SL. Evo nosili UEFA majice na zagrevanju :) Bravo Romane

Bilo mi čudno da utakmica kasni i da je odgođena za 21.15h, ali se sjetio da su vjerojatno prosvjedi van stadiona. Kaže Tuchel da su 25 minuta čekali u busu.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39449 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/04/2021 : 23:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ode Woodward! Najzad!



Govedo najgore vrste!!! To me najvise obradovalo.

Ova Superliga mi deluje sve vise kao pritisak na UEFA da odresi kesu za bogate.

Ne znam ko je rekao da nije problem nahraniti sve siromasne na svetu vec je problem nahraniti bogate.

Vudvord je upropastio Junajted posle odlaska Fergusona. Prvo Mojesu nije dao priliku da iskombinuje svoju ekipu, pa doveo ludog van Gala, pa Murinja oterao. I sad jos uveo Junajted u pricu Super lige. Dobro je Ceferin i rekao, pre 30 godina bi ovo takmicenje oformili zvezda i Steaua jer Junajted 10 godina pre Fergusona nije bio ni za q.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/04/2021 : 16:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/sport/clanak/mourinho-ovo-nije-zasluzio-presudila-su-mu-derista/2270362.aspx?index_ref=read_more_d

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39449 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/04/2021 : 20:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Odlican tekst
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24715 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/04/2021 : 20:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Bezveze tekst.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39449 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/04/2021 : 21:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Hejteru :)
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39449 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/04/2021 : 22:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kakav crveni za Stounsa... Jbt, ispada da je svaki start djonom crveni karton. Pa ovo je presmesno
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12614 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/04/2021 : 22:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Šteta što Mourinha nisu ostavili bar da proba osvojiti to finale liga cupa, nisu fer.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/04/2021 : 22:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Čisti crveni karton, prežestok je bio Stones, lako je moglo doći do teže ozljede!

quote:
Originally posted by sawitch

Kakav crveni za Stounsa... Jbt, ispada da je svaki start djonom crveni karton. Pa ovo je presmesno


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12614 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/04/2021 : 22:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Definitivno čisti crveni, ne znam što je morao ići provjeravati VAR, vidilo se odmah.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39449 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/04/2021 : 22:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nikako se ne slazem. Noge u vazduhu, tu moze doci do povrede jedino slucajno. Vidi se da nema ni namere uopste, vec samo zakasnele reakcije.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24715 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/04/2021 : 23:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Čist crveni, ne lupaj sawitchu. Korona ti je spržila i onih par ćelija u glavi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39449 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/04/2021 : 13:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pazite, ne znam koliko ste se naigrali fudbala u zivotu ali nije isto kada te skrsi otvorenim djonom po stajnoj nozi (to je definitivno ogroman rizik od jebene povrede) i kada se u vazduhu osine, noga nema oslonac, nije strasno.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12614 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/04/2021 : 10:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ja sam trenirao prije nogomet iako ne znam kakve to veze ima. Evo dva isječka iz novina iz tog doba, ali neću ti reći koji sam ja




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12614 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/04/2021 : 10:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Večeras Arsenal vs. Everton.




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/04/2021 : 12:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Leicester se čini kako će ove godine uspjeti biti u top 4, lani prokocklai plasman u CL pred kraj sezone. U svakom slučaju sad je leicester već konstanta u vrhu PL. Moram priznati da super kupuju, a kad treba i prodaju masno. Sumnjam da Rodgers u tom ima prste, kako je loše kupovao u Liverpoolu, ovo bi bio zmnačajan napredak!

Arsenal-Everton sve moguće. Više su ove sezone pokazali Evertonovci, a Arsenal će se čuvati i za Villarreal.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39449 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/04/2021 : 12:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da ce tabela ostati ovakva kakva je sad. Iznenadio bih se da bude nesto drugacije.

Lester se meni bas svidja sa svojom transfer politikom. Prodali su Mareza za debele pare, Kantea, Megvajera.. Samo cemo videti kada se Vardi zakuca sa godinama, jer on vise nije mlad. A igra im se bazira na brzom spicu i kontri. Ihenaco je po meni pod moranjem za prodaju na kraju sezone jer sad je u ludackoj formi i treba ga utopiti. A Vardiju pridodati nekog novog mladog. Veza im je vrhunska i mislim da ce Medison da ode u neki drugi klub ali tu su Barns i Tilemans. Bekovi su vrhunski. Dzastin, Kastanj, Fereira. Stoperi malo stucaju ali videcemo. No, mozda se ovo promeni kada postanu stalni ucesnici LS. Rodzers je po meni top trener.

Arsenal - Everton. Dokle se stiglo kada je meni Arsenal potpuno nezanimljiv za gledanje. Eto nadam se razvitku malog Smit Roa koji je fin kreativac. Ali ostalo skup balvana koji su jako dosadni. Pepe, Lakazet, Saka itd. OK su to igraci ali dosadni. Obamejang mi deluje kao da posustaje sto ne bih voleo. Odlican igrac.

Sa druge strane Everton mi je super. Anceloti ima tu harizmu koja vuce tim a i Rodrigez je igracina. Uz neverovatno potcenjenog Sigurdsona jeben je to vezni red. Mislim da bi trebali dobiti.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39449 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/04/2021 : 22:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ja sam trenirao prije nogomet iako ne znam kakve to veze ima. Evo dva isječka iz novina iz tog doba, ali neću ti reći koji sam ja



Izvini, kasnim. Gde si to igrao?

A sto se tice starta, znas sta znaci kada ide djonom u stajnu nogu. To je za zatvor. A kada promasi loptu i udari te u vazduhu, ni ne padas. Bar ako nisi ovaj fensi fudbaler.
Go to Top of Page
Page: of 293 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000