forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Da li je ovo jedna od najljepših žena ikada ?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/07/2017 : 12:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Da li je ovo jedna od najljepših žena koje ste ikada vidjeli?




Choices:

rugoba
nije baš nešto
prosjek
lijepa je
jedna od najljepših žena ikada


What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 28/07/2017 20:15:38

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 26/07/2017 : 13:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Charlize Theron?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/07/2017 : 13:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Je li ovaj ispod cool ko Fonzie?

Go to Top of Page

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 26/07/2017 : 13:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
Ne, zna se C i bolje sredit... a ako se radi o transformacijama onda mi je draza Tilda.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/07/2017 : 13:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Charlize Theron?



What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 28/07/2017 20:16:01
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 26/07/2017 : 13:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Transformacija iz filma The Monster (2003.)


Go kneel and weep
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/07/2017 : 13:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Obi, jesi li stvarno mislio da nitko na ovom geekovskom forumu nije pogledao film Monster?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/07/2017 : 13:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

Ne, zna se C i bolje sredit... a ako se radi o transformacijama onda mi je draza Tilda.



Kod Tilde Swinton to ne pali. Nije isti efekt. Transformacija ružne žene u ružan ili čudan lik nije isto kao kad se jedna od najljepših glumica današnjice tranformira u čudovište.

Edited by - nagor on 26/07/2017 13:15:51
Go to Top of Page

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 26/07/2017 : 13:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
Objection! Tilda nije ruzna :) ... sto se tice Charlize svaka cast na trudu koji je ulozila u ulogu, al generalno danas nije velik problem nikog transformirati u nesto totalno drugo (pogotovo uz digitalne efekte, iako se da raspravljati koliko je to bilo uspijesno u nekim filmovima).
Charlize je za ovu ulogu uz to sto se uzdebljala, ucinila svoju kosu starijom i nekvalitetnijom te obrijala obrve... imala umjetne zube, prosthetic sminku oko ociju i sminku/tintu za ovakvu kozu kakvu ima u fimu (mislim da nisu nista digitalno koristili za njen lik).
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/07/2017 : 13:37:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Jeste prije bila dobra maca, sada vise i ne toliko.
Mislim da je u Monsteru glumatala kao da je u pozoristu, Oskara za taj film nije zasluzila.
Kad vec spominjete Davida Arquettea (ili bolje receno njegova kopija), sjecam se da sam jednom vidio video u kojem je ona bila u izlasku sa Davidom, prije nego sto je postala poznata, bas ono sponzorusa na kvadrat. Kazu da je uz pomoc spustenih gaca izgradila sebi karijeru.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/07/2017 : 13:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Jeste prije bila dobra maca, sada vise i ne toliko.
Mislim da je u Monsteru glumatala kao da je u pozoristu, Oskara za taj film nije zasluzila.
Kad vec spominjete Davida Arquettea (ili bolje receno njegova kopija), sjecam se da sam jednom vidio video u kojem je ona bila u izlasku sa Davidom, prije nego sto je postala poznata, bas ono sponzorusa na kvadrat. Kazu da je uz pomoc spustenih gaca izgradila sebi karijeru.



Pa kazu da tako 90% holywooda funkcionira.
Isto se prica i za Jenifer Lawrence npr koja je odnikud dosla u dosta blockbustera.
Isto tako je poznato da je HW prepun napaljenih pedofila...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 26/07/2017 : 16:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH



Pa kazu da tako 90% holywooda funkcionira.
Isto se prica i za Jenifer Lawrence npr koja je odnikud dosla u dosta blockbustera.


Jennifer Lawrence je do blocbustera došla nakon svoje odlične performanse u nezavisnom, jeftinom filmiću Winter's Bone (2010) za koji je bila nominirana na Oskarima za gavnu žensku ulogu, nakon čega je bila nominirana još tri puta u zadnjih 5 godina, (2013. ga je iosvojila). Teško da je u blockbusterima niotkud.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/07/2017 : 17:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Obi, jesi li stvarno mislio da nitko na ovom geekovskom forumu nije pogledao film Monster?


Nije to poenta nego ekstremno podjeljeni glasovi.
Zar su ukusi toliko različiti da jedna žena (koju nitko od nas ne poznaje osobno) nekome može biti rugoba, a nekom ljepotica.
Napominjem da pitanje polla nije bilo: Sviđa li vam se ova slika?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 26/07/2017 : 18:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Nije to poenta nego ekstremno podjeljeni glasovi.
Zar su ukusi toliko različiti da jedna žena (koju nitko od nas ne poznaje osobno) nekome može biti rugoba, a nekom ljepotica.




Pa ako govorimo o vanjskome izgledu/ljepoti, ovo bas i nije "pravedna usporedba" jer doticna je na crvenome tepihu nasminkana da izgleda dobro a u ovome filmu da izgleda suprotno od toga.
Trebalo je staviti oda njenu sliku kad izgleda normalno i onda imati raspravu jel ljepa ili nije... ovako se mogla staviti slika isto ljepe zenske i pitat jel ljepa pa onda kasnije staviti sliku muskarca koje ta zena odnosno drag queen.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/07/2017 : 18:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

quote:
Originally posted by Obi-wan

Nije to poenta nego ekstremno podjeljeni glasovi.
Zar su ukusi toliko različiti da jedna žena (koju nitko od nas ne poznaje osobno) nekome može biti rugoba, a nekom ljepotica.




Pa ako govorimo o vanjskome izgledu/ljepoti, ovo bas i nije "pravedna usporedba" jer doticna je na crvenome tepihu nasminkana da izgleda dobro a u ovome filmu da izgleda suprotno od toga.
Trebalo je staviti oda njenu sliku kad izgleda normalno i onda imati raspravu jel ljepa ili nije... ovako se mogla staviti slika isto ljepe zenske i pitat jel ljepa pa onda kasnije staviti sliku muskarca koje ta zena odnosno drag queen.


Kakve veze ima koju sam sliku stavio? Nemam drugu sliku, samu tu mi je dala... Pitanje je jasno ko dan. Jel ti ona lijepa ili nije?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 26/07/2017 18:16:46
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/07/2017 : 18:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Je li ovaj ispod cool ko Fonzie?




Jel to onaj što mu zapne u usisivač kada obavlja kućanske poslove...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/07/2017 : 18:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by nagor

Je li ovaj ispod cool ko Fonzie?


Jel to onaj što mu zapne u usisivač kada obavlja kućanske poslove...



Sve što ti treba za biti cool je crna kratka majica i cigareta.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/07/2017 : 18:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Bingo.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/07/2017 : 18:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Tisuću mi doboša Darkwooda, ne mogu vjerovati da su glasovi toliko podjeljeni! Obrazložite malo pa da bude jasnije. Zašto ste glasali tako kako jeste?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2353 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 26/07/2017 : 22:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Jedna od najlepših žena.
Jednostavno je fizički lepa i privlačna. Oči su ono što je ostavilo najjači utisak na mene.
Ovakvu mogućnost transformacije (ne mislim samo na vrhunsku holivudsku šminku) za ulogu mogu da imaju samo inteligentne osobe.
Tako da kad se sve zbroji, meni je ona vrh...

Carpe diem
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/07/2017 : 22:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Jedna od najlepših žena.
Jednostavno je fizički lepa i privlačna. Oči su ono što je ostavilo najjači utisak na mene.
Ovakvu mogućnost transformacije (ne mislim samo na vrhunsku holivudsku šminku) za ulogu mogu da imaju samo inteligentne osobe.
Tako da kad se sve zbroji, meni je ona vrh...


Slažem se. Da moram izabrati najljepšu ženu, mislim da bih baš nju odabrao. Ima lice anđela i tijelo kakve više ne prave. U Mad Maxu mi bez obzora na 40 godina izgleda ubitačno dobro.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 26/07/2017 22:35:11
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/07/2017 : 22:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Evo još jedne dobre za one kojima se prva slika nije svidjela...


What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 26/07/2017 22:46:45
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 27/07/2017 : 08:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
kad pricate o transformacijama... da se mi, muskarci, sredjujemo kao zene, znate kakve bismo ribe bili

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/07/2017 : 09:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

kad pricate o transformacijama... da se mi, muskarci, sredjujemo kao zene, znate kakve bismo ribe bili


Somovi, najvjerovatnije.
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 27/07/2017 : 10:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
hahaha, vrlo verovatno, ako volis brkate

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 27/07/2017 : 11:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/40/b5/d5/40b5d5bc808624c2200ccc0428e11abf.jpg

Pravi som! :D
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000