forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Superheroji.com.hr - u potrazi za suradnicima
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 03/08/2017 : 13:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
Isprike moderatorima, ali izvorni topic za ovaj sajt je u vlasništvu mog starog accounta i ne mogu više promijeniti naslov teme.

http://superheroji.com.hr/pisite-za-nas/

Superheroji.com.hr mlad je portal osnovan krajem veljače 2015. godine u Hrvatskoj. Oduvijek nam je cilj bio okupiti sve fanove superjunačke kulture i medija u regiji na jedno mjesto, kao i općenito ljubitelje ostalih geekovskih stvari s područja sedme (film, TV serije) i devete (strip) umjetnosti, a u interesu nam je i da nam ostali članovi zajednice, odnosno vi koji ovo čitate, pomognu u našemu naumu. U stalnoj smo potrazi za novim, svježim talentom i suradnicima koji vole ne samo superherojštinu, nego i cjelokupnu pop-kulturu.

Znam da ima ljudi na ovom sajtu koji su geekovi (lol, svi smo) i, ako imate ikakvu želju za objavljivanjem vaših radova koji se tiču onoga čime se bavimo na sajtu - može se raditi o superjunacima, ali i općenito o filmovima, serijama i stripovima - slobodno mi se javite. Cilj je nekako oplemeniti domaću geek scenu i dati prostora neafirmiranim piscima za dokazivanje i vježbu.

Još jednom se ispričavam nadležnim organima foruma, ovo nije tek puka promocija, već poziv na akciju. Živjeli!

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8371 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/08/2017 : 14:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Kolika je plata?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 03/08/2017 : 16:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Kolika je plata?



Piše u članku da je SH volonterski projekt, napravljen od fanova za fanove. Da mogu, svima bih plaćao, ali otkud mi pare... Radi se o neobaveznom angažmanu, nikome ne bismo zadavali nikakve rokove, zadatke tipa "moraš toliko toga napisati za ovaj mjesec". Zašto pritiskati nekoga ako radi za džabe?

Cilj mi je sajt obogatiti tekstovima prvenstveno, stvoriti određeni blogerski community i eventualno skupa doći do nekakve zarade. Poželjno je, ali nije glavno što mi treba nekoliko novinara koje ću plaćati da mi piskaraju nekoliko clickbait članaka dnevno. To mogu i sam. Naravno, otvorena su vrata za svakoga, ali cilj mi je okupiti kolektiv geekova koje interesira pisanje, snimanje, itd. Sve ostalo je samo plus, zato su u članku navedene svakakve pozicije.
Go to Top of Page

Jesse_Pinkman
New Member



133 Posts

Member since 06/05/2017

Posted - 04/08/2017 : 15:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jesse_Pinkman a Private Message  Reply with Quote
Ovo je zanimljivo. Nadam se da godine nisu pretjerano bitne.
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 04/08/2017 : 18:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jesse_Pinkman

Ovo je zanimljivo. Nadam se da godine nisu pretjerano bitne.



Ma kakvi. Ni dob, ni spol, ništa. Samo sadržaj. Ako imaš kakve ideje i ako si zainteresiran, javi se.
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 16/08/2017 : 16:55:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote


Postoji ona zamisao da su "ozbiljne" Facebook stranice, kao i ozbiljni sajtovi, samo oni koje imaju 1000+ fanova. Eto pa smo i mi nakon dvije godine muke napokon probili tu brojku, a nadam se da to nije jedini milestone kojega ćemo doživjeti. Hvala svim forumašima koji nas prate i koji će nas pratiti u budućnosti. :)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/08/2017 : 17:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
čestitke, sad polako napad na milijun!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 16/08/2017 : 17:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Je li supermark zapravo robot?
Jer upisi su mu gotovo jednako genericki kao i izgled :)

No, u jednako generickom tonu, cestitke :)
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 16/08/2017 : 18:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

čestitke, sad polako napad na milijun!



Uf! Možda da smo u SAD-u...

Hvala vam na čestitkama, Mrkvo i supermarko.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000