forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Vasi najdrazi forumasi - tema dobrih vibracija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/08/2017 : 16:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Kao sto tema kaze, sirite dobre vibracije, pohvalite jedni druge...


Edited by - King Warrior on 11/08/2017 06:47:25

izivko
Advanced Member



Germany
11586 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 05/08/2017 : 16:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Kriteriji su prije svega ljudski, redoslijed je slučajan:

Top
Amos
dsormaz
Kras
Tutta
Peyo


Flop
svi su na ignore

Have mercy
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 05/08/2017 : 16:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message
Top 5 (King je broj jedan, ostali su random redoslijed)

1. King
2. Dee
3. Globinjo
4. Mr. Bushido
5. Pijani patak

Ima ih još i sigurno sam nekog zaboravio, ali eto traži se 5, vodio sam se kriterijem ljudine, pristojni, ugodni, uglavnom ljudske osobine što sam uspio zapaziti) i većina je takvih na forumu, velika većina, ali ne možeš sve napisati.

TOP 5 negativnih:
ma ima nešto malo ljudi koji me se nisu dojmili, ali ne bih o tome, neka ostane pozitivan topic...


Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 05/08/2017 : 20:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
Puno ih je dragih,najgori su mi Swamp thing,Pijani patak i Jasko.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28981 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/08/2017 : 22:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Budući da sam aktivan većinom sam na sportskom dijelu foruma tu ima stvarno znalaca čije je postove gušt čitat, uvijek sam znao što neću biti (profesor) pa ne moram ni ovdje ocijeniti top 5.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 05/08/2017 : 22:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
5 top
Mrkva- zato jer je inteligentna, elokventna i duhovita...i prkosi testosteronu na ovom forumu.
Golub- zato jer je odrastao...zbog kolko-tolko dobrog ukusa u muzici i truda i vremena koje ulaže u svoj geekovski sajt.
tinton- zato jer je tvrdoglav ko mazga.
Kras- duhovitost koja ne poznaje granice.
Bagi- isto ko i Kras.

5 flop
King Warrior- bezgranična sujeta koja isto tako ne poznaje granice, te uvijek traži svađu tamo gdje je ista nepotrebna.
Na kraju krajeva, otvaranje ovog topika je dokaz tome.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/08/2017 : 22:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Samo bez svadja i zamjeranja.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 05/08/2017 : 22:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

Puno ih je dragih,najgori su mi Swamp thing,Pijani patak i Jasko.



Hajd razumijem za Jaska i mene, al gdje nađe Patka? Lik je nenormalno korektan.
Zapravo, ne znam ni što postavljam ovo pitanje
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/08/2017 : 22:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Prvo mi je bio čudan Rahazlamov izbor, a onda sam shvatio da bi moj vjerojatno bio još čudniji.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 05/08/2017 : 23:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
King ovo si lukavo izveja , premda ti nije cilj prva kategorija nego ona druga kategorija .
Ovo je toliko lukavo (p-r-o-z-i-r-n-o) da bi Darkvudskim lisicama moga održavat: " napredne tečajeve lukavosti "

Mojih TOP 5 najdražih :

Mojih TOP 5 nesimpatičnih :

I zašto su svi ćelavi sa ovoga foruma provokatori
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 05/08/2017 : 23:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

King ovo si lukavo izveja , premda ti nije cilj prva kategorija nego ona druga kategorija .
Ovo je toliko lukavo (p-r-o-z-i-r-n-o) da bi Darkvudskim lisicama moga održavat: " napredne tečajeve lukavosti "

Mojih TOP 5 najdražih :

Mojih TOP 5 nesimpatičnih :

I zašto su svi ćelavi sa ovoga foruma provokatori

Ma nisu valjda svi?? Za ćelave se inače kaže da su inteligentni...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 05/08/2017 : 23:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

King ovo si lukavo izveja , premda ti nije cilj prva kategorija nego ona druga kategorija .
Ovo je toliko lukavo (p-r-o-z-i-r-n-o) da bi Darkvudskim lisicama moga održavat: " napredne tečajeve lukavosti "

Mojih TOP 5 najdražih :

Mojih TOP 5 nesimpatičnih :

I zašto su svi ćelavi sa ovoga foruma provokatori


Ja (budala!) već počeo pisati post al' prekidam ga u sekundi i dajem glas (samo taj jedan) vampiru!
A za ljudine (baš ono u smislu riječi) à la Tutta, ZoranC etc. ionako nemam brige...

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 06/08/2017 : 01:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Rahazlam

Puno ih je dragih,najgori su mi Swamp thing,Pijani patak i Jasko.



Hajd razumijem za Jaska i mene, al gdje nađe Patka? Lik je nenormalno korektan.
Zapravo, ne znam ni što postavljam ovo pitanje



A jebiga...Ne volim one koji podržavaju agresiju na druge države,ko zna kolko ih još takvih ima ovdje,zato je najbolje uopće i ne otvarat svaštaru,razgovarat samo o stripovima.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/08/2017 : 05:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

King ovo si lukavo izveja , premda ti nije cilj prva kategorija nego ona druga kategorija .
Ovo je toliko lukavo (p-r-o-z-i-r-n-o) da bi Darkvudskim lisicama moga održavat: " napredne tečajeve lukavosti "

Mojih TOP 5 najdražih :

Mojih TOP 5 nesimpatičnih :

I zašto su svi ćelavi sa ovoga foruma provokatori


Ne daj se manipulisati, vampirko.
Kao sto mozes da vidis na ovoj temi, nisu celavi ti koji su provokatori, vec oni drugi koji im to prebacuju.

p.s. izbacio sam "flop 5" sa teme i iz naslova, jer ocigledno je to neke od vas iritiralo.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/08/2017 : 10:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
totalno ste nezanimljivi i bezveze

vrijeme foruma je davno prošlo što se vidi iz količine postova na svakom forumu koji posjećujem

kupite prnje i image gradite na nekoj drugoj platformi :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 06/08/2017 : 12:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

A jebiga...Ne volim one koji podržavaju agresiju na druge države,ko zna kolko ih još takvih ima ovdje,zato je najbolje uopće i ne otvarat svaštaru,razgovarat samo o stripovima.

I tu si našao baš patka?
No dobro.
S obzirim da se dečko natprosječno intenzivno zalaže (ok, nakon ženibde pa i selidbe nešto manje) i konstruktivno doprinosi analizi mnogih "stručnih" tema - te je u prošlosti napisao i silne recenzije (koje si ti garant sve pročitao!), a pored toga voli i Zagora - pretpostavljam da aludiraš na neku Zagorovu i Chicovu "agresiju".
Ma ne, čak sam i siguran, jer ti si pročitao sve njihove klasike.......
.......kad bi ti netko na tvoje najbitnije pitanje na Bonelli pdf-u ("Ima li kakvog klasika na kioscima?") odgovorio sa "Ima."

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 06/08/2017 : 13:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message
Redoslijed nije bitan, a što se tiče mojih kriterija tu su spojeni osobnost i strip doprinos u smislu osvrta i zanimljivosti postova.
Dami sam dao prednost:

Mrkva
anto
izivko
Ernie Pike
Humbert Coe

Zahvaljujući ovom forumu upoznao sam dosta izvrsnih osoba pa ću i njih spomenuti, a neke sam dodao i zato što me zabavljaju ili provokativno visprenim komentarima ili znalački osvrtima i analizama stripova:
tinton, murdoc, corto33, JAH WOBBLE, Mr. Bushido, alexts, zarmix, Jozzinelli, dcopic, Shaner, Johhny Difool, Dukidule, Tutta, trolodtroje, NESVRSTANI, zeljko, Dr. Zistis, DiSkAcH, jaki

Marko je vjerojatno izvan kategorije, a mnogi zaboravljaju da zahvaljujući njemu imamo ili čitamo brojna sjajna izdanja stripova kao i ovaj forum.
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 06/08/2017 : 13:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message
Hmmm... Top 5... Tough pick, možda nekoga zaboravim, ali pokušajmo. Ne ide po redu.

paro - ne zato jer je on mene stavio u svoj izbor, već zato što je jedini hip hop head na forumu i jedan od rijetkih za koje uopće znam da postoje.
Mrkva - zato što se super nosi sa ovdašnjim šovinistima i klipanima. Neke cure bi već davno pobjegle s foruma. I zbog podrške u nekim idejama i sličnome.
Obi-Wan - jer je mudar. Pravi jedi. Iako se ne slažem često s njegovim dojmovima o filmovima i tako to. Tvrdokorni old-school geek.
Diskach - simpatičan, vedar, konstruktivan, sve ga zanima. Fali ovakvih forumaša.
Deers - uz solara i Giudu broj jedan za nove vijesti i stripove iz Italije.

Jedan od forumaša koji mi pleše između izuzetno kvalitetnog i izuzetno iritantnog je Vlladimir koji se jako dobro poznaje u strip i svako mu mišljenje stoji, s većinom njih se slažem, ali pretjeruje u preseravanjima i osebujnim postovima. Recimo, tinton je često tvrdoglav i upušta se u sve i svakakve rasprave za koje nema živaca 80% ljudi naših godina niti se trebaju baviti njima, ali opet znam da je super lik, angažiran i uvijek u žiži zbivanja. Tako da, ima nekoliko članova koji se opasno približavaju tome da uđu u top 5.

Nemam top 5 omraženih, samo neke koje ne podnosim uvijek. Idu mi na živce teller, Tutta, nekoć Rahazlam na kojega se danas više nitko ne obazire i sva ekipa koja je vječno banirana. No hard feelings, nemojte se uvrijediti, sve dobronamjerno...

Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 06/08/2017 : 14:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
Od forumasa, bez nekog redoslijeda:

Mr Bushido
dupli
jurica
Mali_Mate
Mrkva

(razlozi su jasni, ne treba isticati ocito)(mcn nije na listi jer nije vise aktivan)

Najvise zapravo volim kad vidim da su nesto postali Zox, tkosta ili mogorovic, ali njih stavljam u zasebnu kategoriju 'Autorskog izloga', koji je i osnovni razlog zasto uopce i dolazim na forum, pa su oni na posebnoj listi.

Manhuntera ne mogu brojiti jer je moderator.

Omrazenih nemam, ali bih volio da Carobnjak iz Oza da lwoodu punoljetnost, sotonjari novu furku, a mladji i kumordinaru Zorzu zene.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/08/2017 : 17:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by culture vulture

Od forumasa, bez nekog redoslijeda:

Mr Bushido
dupli
jurica
Mali_Mate
Mrkva

(razlozi su jasni, ne treba isticati ocito)(mcn nije na listi jer nije vise aktivan)

Najvise zapravo volim kad vidim da su nesto postali Zox, tkosta ili mogorovic, ali njih stavljam u zasebnu kategoriju 'Autorskog izloga', koji je i osnovni razlog zasto uopce i dolazim na forum, pa su oni na posebnoj listi.

Manhuntera ne mogu brojiti jer je moderator.

Omrazenih nemam, ali bih volio da Carobnjak iz Oza da lwoodu punoljetnost, sotonjari novu furku, a mladji i kumordinaru Zorzu zene.



i ja to tebi isto želin,pošto si sad u bajkama za dicu predškolskog uzrasta.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/08/2017 : 19:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Rahazlam

Puno ih je dragih,najgori su mi Swamp thing,Pijani patak i Jasko.



Hajd razumijem za Jaska i mene, al gdje nađe Patka? Lik je nenormalno korektan.
Zapravo, ne znam ni što postavljam ovo pitanje



A jebiga...Ne volim one koji podržavaju agresiju na druge države,ko zna kolko ih još takvih ima ovdje,zato je najbolje uopće i ne otvarat svaštaru,razgovarat samo o stripovima.



Kakvo lupetanje.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 06/08/2017 : 19:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
Volim vas sve...
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 06/08/2017 : 21:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Rahazlam

Puno ih je dragih,najgori su mi Swamp thing,Pijani patak i Jasko.



Hajd razumijem za Jaska i mene, al gdje nađe Patka? Lik je nenormalno korektan.
Zapravo, ne znam ni što postavljam ovo pitanje



A jebiga...Ne volim one koji podržavaju agresiju na druge države,ko zna kolko ih još takvih ima ovdje,zato je najbolje uopće i ne otvarat svaštaru,razgovarat samo o stripovima.



Kakvo lupetanje.


Ne pali se na njegove upise, sve je za njega rekao Golub u svom postu ti si skroz neiskvaren momak, koliko sam skontao iz upisa, ne daj da te ovakvi jede i uvlače u rasprave
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 07/08/2017 : 03:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Rahazlam

Puno ih je dragih,najgori su mi Swamp thing,Pijani patak i Jasko.



Hajd razumijem za Jaska i mene, al gdje nađe Patka? Lik je nenormalno korektan.
Zapravo, ne znam ni što postavljam ovo pitanje



A jebiga...Ne volim one koji podržavaju agresiju na druge države,ko zna kolko ih još takvih ima ovdje,zato je najbolje uopće i ne otvarat svaštaru,razgovarat samo o stripovima.



Kakvo lupetanje.



Zašto lupetanje?
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 08/08/2017 : 00:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message
Što bi reka' Semvajz bez Gemdžija Beket,
More Pricks Than Kicks.

forumski gotivci:

brdar (zbog crtačke posvecenosti)

teller (zbog uticaja na mladje naraštaje da čitaju stripove, pa makar to bio i mali rendžer)

ddeki (zbog truda na kolorisanju)

crtac (svidja mi se kod malog ta njegova sirova neuzemljenost)

vlladimir (ležeran, opasan, samopuzdan, nezavistan, neuklopiv u šablone, malo buntovnik bez razloga, malo romantičar, onaj kome se drugi muškarci zamere samo jednom, a žene ga obožavaju. Ume da reaguje impulsivno, ali samo iz ispravnih razloga. On nije loš momak, ima integriteta i miroljubiv je i razuman, osim ako situacija zahteva da brani nepravedno ugrožene. Ne voli da se tuče, ali ne beži od sukoba, ne podleže uticajima i ima svoje sopstvene stavove, mišljenja i principe, kojima se rukovodi.)

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/08/2017 : 12:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
Ma jooook, nije to onako kako ste pomislili!
Niti umišljenost nit' narcisoidnost ili sl., pa čak ni odgovori na vaša nepostavljena pitanja.
Sve vam se to samo tako pričinjava. ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000