forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Vasi najdrazi forumasi - tema dobrih vibracija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 10/08/2017 : 19:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Paro kao Mila Elegović ( ne pitaj zašto)



I dalje si dosadan dozlaboga.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 10/08/2017 : 20:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Paro kao Mila Elegović ( ne pitaj zašto)



I dalje si dosadan dozlaboga.




Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 10/08/2017 : 21:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
Nisam planirala odgovarati na topic ponajvise jer nisam htjela da ispadne da je Humbert Coe u pravu kad kaze da ja imam svojevrsnu protekciju kao "zenka", ali sve u svemu, ovo je slatka prilika da udijelim malo komplimenata forumasima i tako sam topic odlucila promatrati (nakon pocetnih previranja). Nema posebnog reda, osim prvog mjesta:
Peyo - stvarno se iskreno razveselim kad vidim da je covjek nesto napisao, a i jako primijetim kad ga nema koji dan. Volem ga, i s razlozima, a nekad i bez njih.
supermark - on zauzima otprilike pet mjesta, ali ne zbog svog macizma, nego zato sto je strahovito radisno stvorenje, odane prirode, brizan prema prijateljima i silno duhovit u ponekim prilikama.
Dukidule - otvoren prema novima kao sto sam ja - od prvog dana, daje odlican savjet kad treba, precizan je, na njega se moze racunati, a kuzi fore u svim dijapazonima, iako mu je jezik iz opravdanih razloga cesto arhaican i zakucast:)
tinton - genijalan lik jer je tako crazy informiran
Golub - krasi ga zdrav razum i super recenzije filmova, u 99% stvari se s njim apsolutno slazem i nevjerojatno mi je kako nije uletio u klasicnu letargiju vremena, nego konstantno stvara sadrzaje, a nije puki konzument i kladim se da je to jos vise slucaj u njegovoj svakodnevici
NESVRSTANI - covik se ne boji rec da zna sta je klistir i izgleda ko Clint. Yea, no. Nego zato sto ima mozga, ima dobre preporuke za stripove i nema sujete u njemu: ako je fora dobra, nije bitno tko ju je rekao/napisao.
izivko - nisam mu svjezonazorski parnjak, al stripovi su mu ludilo i svaki osvrt zanimljiv
DiSkAcH - nema stripa koji sam uzela u ruke, a on pohvalio, da mi se nije svidio
dcopic - uzivo jedno ljupko stvorenje, zivi i dise stripove, volim ga citati
vukozec - umjeren i odmjeren na pravi nacin, a onda ubode zeku peku kao da sutra ne postoji, a osim toga jednostavno pametan
CV - ambivalentna sam prema tom stvorenju, ali ne mogu poreci da mi je uzivancija citati njegove sugestije na Autorskom izlogu, ponajvise u komunikaciji sa Zoxom - i dalje se cesto borim s njegovim nacinom, dok se sadrzaju najcesce divim
Beva - tu je kad treba, taman koliko treba i svaka mu je makar iznadprosjecna - covjek je mudar
paro - drage su mi njegove reference, a dirljiva mi je i njegova "pomirljiva svadljivost" - jer decko stvara pozar cesto samo kako bi ga ugasio
Obi - sirok raspon, demokraticnost u raspravama, ima cak i element djevojacko-teen ukusa za filmove
Shaner - zbog njega sam mnoge knjige pocela promatrati na drugaciji nacin
anto - pozna moju stripovnu personu kao nitko drugi, a dobronamjeran je prema svim rooiejima
kasper - nesto cinicniji od anta, ali zapravo su vrlo slicni i stvarno im (skoro ) svaka stoji, k tomu volim sto su, iako gorljivi fibricari, obojica iskreni u svojim reakcijama - zbog kaspera i anta su mi cak i najave uzbudljive
Sneaksie - jednom sam mu rekla ILY i ne planiram to ikada povuci
Charlie mi nedostaje, divim se nikinoj agresivnosti, the_PI je turbo zanimljiva, u Wolfmanovu vjestinu sam zaljubljena, kao i u jednog od Deersa (ozbac, Dear, koji god da si), zarmixa uzivam citati, ivi skoj je pravi gradski supkulturni momak sa suprugom slatkom ko med, Caleb je simpa vec samim time sto sve pise zeleno, panzer daje dobre linkove...

EDIT: pobogu, Bushido! Kako tebe zaboravih? Bushido bi se mogao kurciti do besvijesti svojom informiranoscu, ali ne cini to!

Edited by - Mrkva on 10/08/2017 21:31:46
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 10/08/2017 : 21:48:21  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Mrkva

Nisam planirala odgovarati na topic ponajvise jer nisam htjela da ispadne da je Humbert Coe u pravu kad kaze da ja imam svojevrsnu protekciju kao "zenka", ali sve u svemu, ovo je slatka prilika da udijelim malo komplimenata forumasima i tako sam topic odlucila promatrati (nakon pocetnih previranja). Nema posebnog reda, osim prvog mjesta:
Peyo - stvarno se iskreno razveselim kad vidim da je covjek nesto napisao, a i jako primijetim kad ga nema koji dan. Volem ga, i s razlozima, a nekad i bez njih.
supermark - on zauzima otprilike pet mjesta, ali ne zbog svog macizma, nego zato sto je strahovito radisno stvorenje, odane prirode, brizan prema prijateljima i silno duhovit u ponekim prilikama.
Dukidule - otvoren prema novima kao sto sam ja - od prvog dana, daje odlican savjet kad treba, precizan je, na njega se moze racunati, a kuzi fore u svim dijapazonima, iako mu je jezik iz opravdanih razloga cesto arhaican i zakucast:)
tinton - genijalan lik jer je tako crazy informiran
Golub - krasi ga zdrav razum i super recenzije filmova, u 99% stvari se s njim apsolutno slazem i nevjerojatno mi je kako nije uletio u klasicnu letargiju vremena, nego konstantno stvara sadrzaje, a nije puki konzument i kladim se da je to jos vise slucaj u njegovoj svakodnevici
NESVRSTANI - covik se ne boji rec da zna sta je klistir i izgleda ko Clint. Yea, no. Nego zato sto ima mozga, ima dobre preporuke za stripove i nema sujete u njemu: ako je fora dobra, nije bitno tko ju je rekao/napisao.
izivko - nisam mu svjezonazorski parnjak, al stripovi su mu ludilo i svaki osvrt zanimljiv
DiSkAcH - nema stripa koji sam uzela u ruke, a on pohvalio, da mi se nije svidio
dcopic - uzivo jedno ljupko stvorenje, zivi i dise stripove, volim ga citati
vukozec - umjeren i odmjeren na pravi nacin, a onda ubode zeku peku kao da sutra ne postoji, a osim toga jednostavno pametan
CV - ambivalentna sam prema tom stvorenju, ali ne mogu poreci da mi je uzivancija citati njegove sugestije na Autorskom izlogu, ponajvise u komunikaciji sa Zoxom - i dalje se cesto borim s njegovim nacinom, dok se sadrzaju najcesce divim
Beva - tu je kad treba, taman koliko treba i svaka mu je makar iznadprosjecna - covjek je mudar
paro - drage su mi njegove reference, a dirljiva mi je i njegova "pomirljiva svadljivost" - jer decko stvara pozar cesto samo kako bi ga ugasio
Obi - sirok raspon, demokraticnost u raspravama, ima cak i element djevojacko-teen ukusa za filmove
Shaner - zbog njega sam mnoge knjige pocela promatrati na drugaciji nacin
anto - pozna moju stripovnu personu kao nitko drugi, a dobronamjeran je prema svim rooiejima
kasper - nesto cinicniji od anta, ali zapravo su vrlo slicni i stvarno im (skoro ) svaka stoji, k tomu volim sto su, iako gorljivi fibricari, obojica iskreni u svojim reakcijama - zbog kaspera i anta su mi cak i najave uzbudljive
Sneaksie - jednom sam mu rekla ILY i ne planiram to ikada povuci
Charlie mi nedostaje, divim se nikinoj agresivnosti, the_PI je turbo zanimljiva, u Wolfmanovu vjestinu sam zaljubljena, kao i u jednog od Deersa (ozbac, Dear, koji god da si), zarmixa uzivam citati, ivi skoj je pravi gradski supkulturni momak sa suprugom slatkom ko med, Caleb je simpa vec samim time sto sve pise zeleno, panzer daje dobre linkove...

EDIT: pobogu, Bushido! Kako tebe zaboravih? Bushido bi se mogao kurciti do besvijesti svojom informiranoscu, ali ne cini to!



A gde sam ja Mrkvice?
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 10/08/2017 : 21:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
U redakciji Politike?
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 10/08/2017 : 21:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
@ vronski
Nisi stao, ovo je ipak samo top 5 :)
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 10/08/2017 : 22:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Mala mu je trbušina pa će uspit stat
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 10/08/2017 : 22:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
Ma vidi, "jezik arhaičan"?!
Znao sam ja da će mi se to kadtad odbiti o glavu.
Što sam se počeo družiti s Dalmatincima.....i Tuttom.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 10/08/2017 : 22:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message
Vi u dijaspori ste izgubili kontakt sa jezičnim novotarijama .
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 10/08/2017 : 23:09:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

Ma vidi, "jezik arhaičan"?!
Znao sam ja da će mi se to kadtad odbiti o glavu.
Što sam se počeo družiti s Dalmatincima.....i Tuttom.


Od svih hvalospjeva, on je nasao nesto sto ce protumaciti kao kritiku, i to jos u ovom topiku :)

Edited by - Mrkva on 10/08/2017 23:10:05
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 10/08/2017 : 23:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
quote:
Originally posted by Peyo

Vi u dijaspori ste izgubili kontakt sa jezičnim novotarijama .


Lako je tebi.
Ti bilo šta i na kineskom da napišeš - ostaješ number one.

Edit:
quote:
Originally posted by Mrkva

Od svih hvalospjeva, on je nasao nesto sto ce protumaciti kao kritiku, i to jos u ovom topiku :)

Pa akribičan u svim detaljima a još i vječita, nikad zadovoljna picajzla.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 10/08/2017 23:17:30
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 10/08/2017 : 23:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

Lako je tebi.
Ti bilo šta i na kineskom da napišeš - ostaješ number one.




Da li si gledao Seinfelda epizodu sa telefonskim brojčanikom za brzo zvanje i kako se redoslijed mijenjao.

Danas si number one, a sutra uvela ruža.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/08/2017 : 00:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
Nekolicini nas, starogrčkih kipara (među kojima bih ja trebao biti poput Mirona) poznata je pod: "Danas si cvijet...", a o Seinfeldu & Co. tada još ni sanjali nismo. Zabavljali se najčešće u Epidauru.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 11/08/2017 : 00:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

Nekolicini nas, starogrčkih kipara (među kojima bih ja trebao biti poput Mirona) poznata je pod: "Danas si cvijet...", a o Seinfeldu & Co. tada još ni sanjali nismo. Zabavljali se najčešće u Epidauru.



Sorry, u vaše vrijeme nije bilo struje .
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 11/08/2017 : 02:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
Eh, što reći. Baš sam naumio topic promatrati sa ciničnom distancom (a čak sam se bavio mišlju da je najpametnije da se vratim u potpuno ignoriranje svaštare). I taman kad se činilo da će sve otići u očekivano razmjenjivanje nježnosti, uleti Mrkva sa svojom vedrinom i pažnjom - i još ispadnem jedan od počašćenih. Hvala Mrkvice na komplimentima, i ti si meni super.

Ima tu još onih koji su mi simpatični, ali radije ne bi o imenima, preferiram misteriju i samoprepoznavanje. Bude i onih za koje osjetim da mi i nisu baš simpatični, ali imam taj urođeni katolički refleks okretanja drugog obraza, pa sva zla krv uglavnom iz mene brzo ispari.
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 11/08/2017 : 07:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva


Golub - krasi ga zdrav razum i super recenzije filmova, u 99% stvari se s njim apsolutno slazem i nevjerojatno mi je kako nije uletio u klasicnu letargiju vremena, nego konstantno stvara sadrzaje, a nije puki konzument i kladim se da je to jos vise slucaj u njegovoj svakodnevici



Salute!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 11/08/2017 : 07:50:09  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

U redakciji Politike?



Za razliku od tebe ja sam bio u kući Politika još 1995 kao novinar Hupera a ti si jedan tužan forumaš koji kuckanjem po tastaturi leči svoje frustracije...
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 11/08/2017 : 07:51:07  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Mala mu je trbušina pa će uspit stat



Al veliko mi ono ispod, taman da ga popapaš malo...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 11/08/2017 : 08:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Mala mu je trbušina pa će uspit stat



Al veliko mi ono ispod, taman da ga popapaš malo...



Vronski triba bi bit malo ozbiljniji ako ništa drugo zbog rejtinga redakcije u kojoj radiš.Nije ni čudo šta su onda izbacivali po 100.000 primjeraka a sad jedva 2000.
Evo taman sam popapa malo kroasana sa marmeladom
Treba bi i ti malo papat .Prestani jest kruh i kekse, i trbuh će ti bit ka u Rip Kirbija
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 11/08/2017 : 09:19:36  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Mala mu je trbušina pa će uspit stat



Al veliko mi ono ispod, taman da ga popapaš malo...



Vronski triba bi bit malo ozbiljniji ako ništa drugo zbog rejtinga redakcije u kojoj radiš.Nije ni čudo šta su onda izbacivali po 100.000 primjeraka a sad jedva 2000.
Evo taman sam popapa malo kroasana sa marmeladom
Treba bi i ti malo papat .Prestani jest kruh i kekse, i trbuh će ti bit ka u Rip Kirbija




Pazi, ja nemam redakciju, ja sam freelancer, dakle sarađujem za više novina a ovde na forumu predstavljam samo i isključivo sebe a ne medije za koje pišem. I kad kažem da predstavljam sebe na forumu to onda znači da predstavljam Vronskog, zajebanta forumaša, virtuelan lik takoreći...

I da, nemam ništa protiv da budem kao Rip Kirbi, samo mi nabavi jednu Pagan Lee...

Edited by - vronski 3 on 11/08/2017 09:20:20
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 11/08/2017 : 10:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Mala mu je trbušina pa će uspit stat



Al veliko mi ono ispod, taman da ga popapaš malo...



Vronski triba bi bit malo ozbiljniji ako ništa drugo zbog rejtinga redakcije u kojoj radiš.Nije ni čudo šta su onda izbacivali po 100.000 primjeraka a sad jedva 2000.
Evo taman sam popapa malo kroasana sa marmeladom
Treba bi i ti malo papat .Prestani jest kruh i kekse, i trbuh će ti bit ka u Rip Kirbija




Pazi, ja nemam redakciju, ja sam freelancer, dakle sarađujem za više novina a ovde na forumu predstavljam samo i isključivo sebe a ne medije za koje pišem. I kad kažem da predstavljam sebe na forumu to onda znači da predstavljam Vronskog, zajebanta forumaša, virtuelan lik takoreći...

I da, nemam ništa protiv da budem kao Rip Kirbi, samo mi nabavi jednu Pagan Lee...



Ma prijatelju nabavit ćemo dvi Pagan Lee , bar ih ima ovde dosta oko mene
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 11/08/2017 : 10:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
yes... mene nema nigdje :)


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 11/08/2017 : 11:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva

ali sve u svemu, ovo je slatka prilika da udijelim malo komplimenata forumasima

CV - ambivalentna sam prema tom stvorenju, ali ne mogu poreci da mi je uzivancija citati njegove sugestije na Autorskom izlogu, ponajvise u komunikaciji sa Zoxom - i dalje se cesto borim s njegovim nacinom, dok se sadrzaju najcesce divim



Oh, nemoj vise, zacrvenit cu se! Puno sam stidljiviji negoli bi te moja opora ljustura navela da mislis!

Ali ne mogu poreci da si me krasno opjevala pa je red da i uzvratim kompliment:

Mrkva - svjetonazorski fuj!, pljuc!, bljak!, salje moje citate sestri ne bi li joj ova osmislila taktiku kako me kastrirati, u jednoj godini skupila postova kao ja u 13, stvara misljenja o ljudima na osnovi njihovih internetskih persona, pomno odvagujuci svaku rijec kao da trazi muza, ili da potajno proucava "heteromacizam foruma", ili oboje, ali - za razliku od ogromne vecine ljudi ovdje, razumije i sadrzaj, sto je jedino i bitno pa me za sve ovo drugo nije nimalo briga.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.

Edited by - culture vulture on 11/08/2017 11:34:30
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/08/2017 : 12:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
Ja ne preferiram nikog neznam kako posebno, svi su mi OK, ali moram pohvalit Bushida, nema sto taj nezna i stalno baca neke novosti vezane uz stripove po forumu i time pridonosi jako puno ovoj maloj zajednici.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/08/2017 : 13:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message



-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000