forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mister no-Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/10/2017 : 14:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu nešto puno komentirati,jer ne pratim toliko mister noa,tek sam počeo...zašto je uopće serijal ugašen?Kakve su bile zadnje priče?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/10/2017 : 14:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ugašen je zbog pada prodaje, a na zadnjih 16 brojeva se vratio Nolitta i završio serijal.
Ne znam kakve su te priče jer nisam čitao ništa iz tog završnog perioda, oni koji jesu kažu da je to bolje od prijašnjeg razdoblja koji već duže vrijeme ide u izdanju VČ-a.
Da Nolitta nije otišao nakon broja 200 tko zna kako bi se stvari dalje razvijale, ovako je serijal prepustio nekim drugim ljudima (prije svih Mignaccu) zbog čijih se promjena baza fanova prorijedila.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 29/10/2017 : 18:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD
Možda ipak Mister No biblioteka ne bude izgubila puno kupaca kada krene sa SD periodom. Baš vidim da je zadnji Martin Mystere rasprodan po brzom postupku iako je u pitanje epizoda objavljena od strane SD, a treba uzeti u obzir da je Mister No kvalitetniji serijal i vjerojatno ima više fanova

Po čemu ti je MNo kvalitetniji serijal od MM? Da je kvalitetniji ne bi se ugasio nego bi i dalje izlazio. Da se razumijemo, MM nije ni blizu onog što je bio, ali meni osobno MM je puno draži od MNo-a.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/10/2017 : 19:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni je neusporedivo bolji Mister No jer mi više paše takva tematika.
Martin mi se nikada nije sviđao, ono malo što sam čitao je bilo nekako na silu, i kada sam vidio da mi ne leži otpilio ga za sva vremena.
Čak i ona pilotova epizoda Izgubljena utvrda je živo smeće, baš zato što je Castelli od nje htio napraviti kopiju Martina.
A to o izlaženju novih epizoda možeš okačiti mačku o rep. Sada Martin ima manje prodanih primjeraka nego Mister No kada je ugašen, ide dvomjesečnim ritmom što je po meni nasilno održavanje serijala na životu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/10/2017 : 19:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne znam koliko da se ljute Zagorovci, Texovci, Martinovci, Nathanovci, Dylanovci... činjenice su sljedeće; uzevši u obzir prvih 200 brojeva svih tih serijala Mister No je daleko najjači i scenaristički i crtački.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18398 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/10/2017 : 19:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne znam koliko da se ljute Zagorovci, Texovci, Martinovci, Nathanovci, Dylanovci... činjenice su sljedeće; uzevši u obzir prvih 200 brojeva svih tih serijala Mister No je daleko najjači i scenaristički i crtački.


ljute se i tellerovci ali ajde...
MM je dobar prvih 100 brojeva,dalje je teski smor...
Imam sve od MM libellus do 100-tke...
Srozao se i pilot kasnije ali nikad tako da bi bio necitljiv..
To sto pilot vise ne izlazi a MM izlazi ne znaci nista...izlazi i Kinowa opet pa nijezadnji hit mode..izlazi i Alan Ford Minuete jos uvijek pa je sranje...
Cuzat novce na nostalgiji,naviki,stari slavi dok ide...to je moto svih izdavaca,ne samo SBE...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 29/10/2017 19:56:54
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/10/2017 : 06:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne znam koliko da se ljute Zagorovci, Texovci, Martinovci, Nathanovci, Dylanovci... činjenice su sljedeće; uzevši u obzir prvih 200 brojeva svih tih serijala Mister No je daleko najjači i scenaristički i crtački.


Cuj, prvih stotinjak Dylana ne moze nista zamjeniti i sa nicim se nemogu mjeriti. A Nathan, ne znam kako bi ga uopce mjerio/vrednovao sa pilotom...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 30/10/2017 : 12:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD
Ne znam koliko da se ljute Zagorovci, Texovci, Martinovci, Nathanovci, Dylanovci... činjenice su sljedeće; uzevši u obzir prvih 200 brojeva svih tih serijala Mister No je daleko najjači i scenaristički i crtački.

Svatko ima svoje favorite i mislim da se o ukusima ne treba raspravljati. Meni je recimo Nathan Never daleko najbolji Bonellijev serijal (osim možda Zagorovog zlatnog perioda )
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/10/2017 : 13:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pa i meni je Zagor kao strip nešto draži, ali kada realno sagledam stanje moram priznati da je Mister No u prvih 200 brojeva kvalitetniji, baš zato što Zagor ima dosta naivnih epizoda u prvih 50 brojeva, plus još neke promašene priče nakon zlatnog Nolittinog perioda.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 30/10/2017 : 22:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
U dosadašnjem životu nisam pročitao niti jednog Nathana - a sve mi se čini da neću ni u odsadašnjem.
A skoro isto vrijedi i za Marti Mystere. Iznimak: poneki specijalac/Maxi kojima sam se povremeno probao maltretirati.

- Zagor
- Tex
- Mister No
(Dylana sam se još 2014. godine odrekao)
.....zatim dosta dugo ništa.....pa eventualno
- Nick Raider

i gotovo.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/10/2017 : 07:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ismreno:
Zagor, neka nam je svima pola stoljeca u srcu, al koliko tu naive i banalnosti ima, ajme...
Tex, neka se i kaze preko druge obale mora, da nisi pravi Taljan, ako nemas par Texova doma, s duznim postovanjem: obi jasu i jasu po par i vjse stranica, pa "sprehaju", dugo, dugo jos par stranica i tako dalje...
Marti, svasta su tu nadrobili kvazi nauke, manje ili vise tocne povjesti, ali ono sto me uvjek nerviralo jesu, polusvrseci epizoda, nedoreceni, kao: podi kuci pa razmisli jos malo...
Nathan: vatromet ideja, maste...i razumijem da je serijal tezak i nije za svakoga...
Dylan: o njemu su puno pametniji rekli vise od mene, al za mene one and only. Cak i kad ga puste na autopilotu, da je sam sebi svrha...
I konacno, nas pilot jer je ovdje o njemu rijec: simpatican i zabavan. Ali par klasa ispod ova dva gore spomenuta...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/10/2017 : 08:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
To sve ovisi o ukusima, ja npr. Nathana ne bih čitao ni u ludilu jer mi je SF žanr odbojan kako na stripu tako i na filmu (stvarno ne kužim što ljudi vide zanimljivo u nečemu što je miljama daleko od realnosti).
Može biti ne znam kako scenaristički dobro posloženo, uzalud vam trud svirači ako me ne zanima nimalo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 31/10/2017 08:59:26
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/10/2017 : 09:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I nema veze koliko je neki serijal težak ili lagan za praćenje, ako nekoga zanima takav žanr sigurno će si dati truda i vremena za praćenje.
Strip nije muzika da se izbjegava zbog same težine kao što je slučaj sa najekstremnijim muzičkim žanrovima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6597 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 31/10/2017 : 10:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

To sve ovisi o ukusima, ja npr. Nathana ne bih čitao ni u ludilu jer mi je SF žanr odbojan kako na stripu tako i na filmu (stvarno ne kužim što ljudi vide zanimljivo u nečemu što je miljama daleko od realnosti).
Može biti ne znam kako scenaristički dobro posloženo, uzalud vam trud svirači ako me ne zanima nimalo.



S ovim se u potpunosti slažem i isto vrijedi za Amere i njihove superjunake i ratove svjetova, sukobe titana itd.

Čitam Zagora, Texa i Martyja, Mister Noa skupljam da počnem, slično kao Tonka. Zagor mi je prvi jer sam ga najbolje ispratio ali, brate, ima toliko gluposti i sve više mi pada u očima. U zadnje vrijeme sam se najviše posvetio Martyju, mislim da se malo pretjeruje s tih prvih 100 brojeva. Čitam ga i skupljam cik-cak, npr. prije sam pročitao sve brojeve SD i Strip-agenta nego najranije epizode pa moj kontinuitet ne postoji i kad tad mislim napraviti pravilnu obnovu gradiva ali dopada mi se, u zadnje vrijeme mi najbolje leži iako, mogli ste vidjeti, uopće ne dobiva dobre ocjene od mene, uglavnom zahvaljujući lošim završecima epizoda. Tex je fix, mal prostor za vrludanje i epizoda će te rijetko kada razočarati ali u njemu je najviše sličnih scenarija pa nekad to i dosadi. Npr. ne bih mogao pročitati 20 brojeva Texa zaredom a mogao bih i sa Zagorom i s Martyjem. I pozitivno za Martyja je što se odvija u sadašnjosti, nema konjeva i prerija već urbana sredina i dobre zajebancije. Samo što su smorili s Atlantidom. A da se nešto odvija u 2048.g., ne znam, tko voli nek izvoli...


loading...
Go to Top of Page

agochkov
New Member



293 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 31/10/2017 : 10:25:06  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERDstvarno ne kužim što ljudi vide zanimljivo u nečemu što je miljama daleko od realnosti)



A hellingen, vampiri, kokodix, hagot, troglave azdaje i slicno u zagoru su tako realni
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/10/2017 : 12:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by agochkov

quote:
Originally posted by DODSFERDstvarno ne kužim što ljudi vide zanimljivo u nečemu što je miljama daleko od realnosti)



A hellingen, vampiri, kokodix, hagot, troglave azdaje i slicno u zagoru su tako realni



Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/10/2017 : 14:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zagor jest nerealan serijal, pogotovo prije 90-ih godina, ali ja sam prije svega mislio na to kako Mister No ne može biti nekoliko klasa ispod Nathana, kao što je gore navedeno.
Mister No je poprilično realan serijal uz povremene izlete u nadnaravno, ono malo zezancije ne umanjuje ozbiljnost epizoda koje se često bave svjetskom problematikom.
Serijal posjećuje autentične a ne izmišljene lokacije, narode i plemena koja u stvarnosti postoje ili su postojala, ubacuju se povijesne činjenice, a uvijek se može nešto naučiti iz svega toga.
Evo, danas pročitao Magloviti vrh, iako sam davno čuo za kemijski element berilij, danas sam prvi puta čuo za bolest koja se zove berilioza.
Mister No je najrealniji Bonelli serijal sa najmanje naivnosti, i ne mogu nikako razna fantaziranja biti nekoliko klasa iznad toga, ako ćemo gledati objektivno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/10/2017 : 14:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by DODSFERD

To sve ovisi o ukusima, ja npr. Nathana ne bih čitao ni u ludilu jer mi je SF žanr odbojan kako na stripu tako i na filmu (stvarno ne kužim što ljudi vide zanimljivo u nečemu što je miljama daleko od realnosti).
Može biti ne znam kako scenaristički dobro posloženo, uzalud vam trud svirači ako me ne zanima nimalo.



S ovim se u potpunosti slažem i isto vrijedi za Amere i njihove superjunake i ratove svjetova, sukobe titana itd.

Čitam Zagora, Texa i Martyja, Mister Noa skupljam da počnem, slično kao Tonka. Zagor mi je prvi jer sam ga najbolje ispratio ali, brate, ima toliko gluposti i sve više mi pada u očima. U zadnje vrijeme sam se najviše posvetio Martyju, mislim da se malo pretjeruje s tih prvih 100 brojeva. Čitam ga i skupljam cik-cak, npr. prije sam pročitao sve brojeve SD i Strip-agenta nego najranije epizode pa moj kontinuitet ne postoji i kad tad mislim napraviti pravilnu obnovu gradiva ali dopada mi se, u zadnje vrijeme mi najbolje leži iako, mogli ste vidjeti, uopće ne dobiva dobre ocjene od mene, uglavnom zahvaljujući lošim završecima epizoda. Tex je fix, mal prostor za vrludanje i epizoda će te rijetko kada razočarati ali u njemu je najviše sličnih scenarija pa nekad to i dosadi. Npr. ne bih mogao pročitati 20 brojeva Texa zaredom a mogao bih i sa Zagorom i s Martyjem. I pozitivno za Martyja je što se odvija u sadašnjosti, nema konjeva i prerija već urbana sredina i dobre zajebancije. Samo što su smorili s Atlantidom. A da se nešto odvija u 2048.g., ne znam, tko voli nek izvoli...


Uh, da je barem 2048. jer je to već bliža budućnost, mislim da je češći slučaj u SF serijalima da upadneš u neku 2188. godinu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 31/10/2017 : 19:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by DODSFERD
Ne znam koliko da se ljute Zagorovci, Texovci, Martinovci, Nathanovci, Dylanovci... činjenice su sljedeće; uzevši u obzir prvih 200 brojeva svih tih serijala Mister No je daleko najjači i scenaristički i crtački.

Svatko ima svoje favorite i mislim da se o ukusima ne treba raspravljati. Meni je recimo Nathan Never daleko najbolji Bonellijev serijal (osim možda Zagorovog zlatnog perioda )


Zvuči nemoguće, ali se slažem sa obojicom. Jedino bih izbacio tu reč "daleko". Sve mi je to tu negde i sve to obožavam.

U prvih 200 brojeva svih SBE serijala Mister No je daleko najstabilniji. Nathan ima gomilu uspona i padova, ali Mister No a i većina drugih serijala može samo da sanja o visinama koje su pojedine NN epizode dostizale.
(osim možda Zagorovog zlatnog perioda )

Ma, sva tri serijala su mi omiljena, bez obzira na period.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 31/10/2017 : 19:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Sve vise sam na tom da idem dalje sa pilotom...
On,Zagor i Tex su mi uz Tellera i staru gardu prioritet...
Volio bi imati pilota komplektnog u LL izdanju...jebes to sarenilo pa SD,Ludens,ma maxi,izmisljeni,pola specijala.....
Mislim da ko voli pilota i zeli ga kako spada objavljenog docekati jos za zivota...Libellus je jedina opcija...


I ja se lomim ali sam ipak bliži odluci da odustanem. Šarenilo smeta, ali ne previše. Bitnije mi je da sve imam, pa kako god izgledalo.

Zato ću verovatno da uzmem još 88. knjigu jer volim tu priču pa kraj, ili bolje reći pauza do redovnog 260 da se popuni rupa do Vanini-VČ.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/11/2017 : 09:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Zagorov šarm ništa ne može zamijeniti, to je serijal u kojem je sjajno izmiksano sve najbolje od westerna, horrora, mistike, izgubljenih svjetova, avantura bez premca, uz plejadu izvrsnih likova koje je uglavnom kreirao Nolitta, a Bure ih eto nepotrebno toliko siluje s tim usiljenim povratcima, ali ok...
Tex je crtački stvarno sjajan, još od početka, drži najviši nivo, volim ga, ali ipak je to sve skupa scenaristički dosta predvidljivo, gotovo se i ne sjećam epizoda koje sam čitao prije par mjeseci, jer ima toliko sličnih. Ali živio nam Tex još dugo i nikad nam ne nestao sa kioska, iako mu očito ne cvjetaju ruže.
Mister No, izuzetno poštivam njegov lik i djelo, uz Zagora to mi je omiljeni serijal, volio bi da nisam pročitao brdo loših epizoda od njega u zadnje vrijeme, SD, VČ... Debelo su ga srozali, ali sve ono što je izašlo i Dnevniku sigurno zaslužuje 9/10 prosječno.
To su moji omiljeni serijali, rado pročitam i Dylana, Magičnog (odličan, odličan), Nicka Raidera, Nathana, Marka tek toliko da se uvjerim da ni Essegesse nisu baš toliko naivni, a i crtež je odličan, a planiram ponovno čitati Martyja, ovaj put od prvog broja, jer sam ga čitao stvarno dosta, ali nikad onako kronološki, da dam neku realnu ocjenu serijala, ovako mogu samo reći, ponekad dosadno, ponekad zabavno, ponekad pretenciozno, sve skupa prolazi.
Go to Top of Page

marcho
New Member



Croatia
257 Posts

Member since 23/04/2008

Posted - 01/11/2017 : 09:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send marcho a Private Message  Reply with Quote
Mister No je JEDINI Bonellijev junak (uz Kena i Juliju) kojeg još i danas u ovim godinama mogu čitati s guštom. Zagor mi je i dalje jako drag, i uz njega me vežu uspomene iz djetinjstva, ali danas mi je toliko naivan da ga jednostavno ne mogu čitati. Slično je i sa ostalim, pogotovo starijim junacima poput Bleka, Marka, itd...
A kad pogledam svoju kolekciju Libellusovog Mr. Noa (koju kupujem redovno od prvog dana), čini mi se nemoguća misija kad bi to sad krenuo iznova skupljati... bilo pojedinačno, bilo da kupujem čitav komplet...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/11/2017 : 11:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sada je već previše knjiga za početi sa skupljanjem, ja sam se jedva odlučio da krenem nakon izlaska 62. I nije mi nimalo žao iako sam potrošio hrpu novaca.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/11/2017 : 15:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pricu, osim sto treba znati dobro voditi, treba znati i dobro zavrsiti. To se dogada rijetko. Primjer za takvo sto je, Magicni. Osim zanimljive i odlicno vodene teme kroz izgradenog glavnog lika, prica je pametno zavrsena. Znali su sto cine. A o plejadi vrhunskih crtaca da ne govorim. Cak ni maestralni Ken nije zavrsen kako treba. Zsgora i Texa ce, i vec jest, kostati "zamor materijala". Priznajte, kad je neki Marti dobro, konacno i logicki zavrsio? Ja se ne sjecam. A vratimo se Nathanu. Pa sto da je sf? Tamo je toliko toga, samo stavljeno u buducnost. Koliko preispitivanja osjecaja glavnog aktera prema sebi i okolini. Rijetko videno. Kompleksan, sirok serijal. Sa masu izlazaka iz redovnog serijala. Treba ga citati par originalnih epizoda pa gigant, pa par redovnih, pa specijal, pa opet nazad pa almanah ili agencija Alfa... po tome, zasigurno nije za svakoga. Znam osobu koja masu cita knjige, cjeli zivot, ogromne kolicine, a tri puta je odustala na gospodarima prstena. Ne ide. I nije sve, za svakoga. Kompleksan. Takav je i Nathan. A govoreci o Binelli serijalima ima tu masa dobrih kratkih serijalcica. Bred Barron, Demijan, Lilith, Gea, Cassidy...ds ih sve ne nabrajam. A i jos jednom da podsjetim na Dragonera, nije mi jasno kako takva kvaliteta ne nalazi put na ovim prostorima. Moze li recimi Libellus pocet izdavat ovaj biser? 100 komada pa koliko kosta, da kosta... ima nas valjda 100 potencijalnih kupaca.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/11/2017 : 15:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pa i Mister No ima slična preispitivanja, ne svodi se sve na čistu avanturu.
Sva sreća što kod njega osim redovne serije i nešto specijala nema drugih edicija.
Po mojem mišljenju je potpuno nepotrebno povezivati hrpu edicija strogim kontinuitetom, jer moraš sve živo kupovati da bi pratio (npr. ja kod Mister Noa ne posjedujem niti jedan specijal i to se uopće ne osjeti).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000