forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber 2017.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 10/11/2017 : 23:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vjeran33

metabaruni 3 i 4 su stigli a cijena im je 120 kn ako se ne varam



Ima akcija ako uzmeš sva 4 albuma onda su ukupno 400 kn, ili prva dva zajedno za 220 kn. Čak i s ovom "akcijom" još uvijek je skupo/pre.

Inače, ugodan dan na sajmu...prvo sjeo s prijateljem na kavu pa nam se pridružio tinton, baš ugodan čovjek za druženje. MIslim na tintona ne na prijatelja. Tintone vidimo se opet! Zatim smo krenuli prema štandovima i odmah ugodno iznenađenje, naišao na BV Prokletstvo. Taman da popunim te Boy Vampire nakon dugo vremena. Na fibrinom štandu preuzel Tehnoočeve 2 (i tu sam pupunio rupu) i upoznao Alena G. s kojim odlično surađujem na aukcijama. Čovjek uživo još korektniji. Nakon obilaska štandova još malo sjeli i popiti koju. I na kraju još odem do Columba kupiti Strip Revije Večernjeg ali na žalost nema brojeva koji mi fale, a nema ni AF kolor pojedinačno samo u kompletu (a meni od 11 brojeva nedostaju samo 2) pa ništa od kupovine. Za rastanak od sajama još jednom vidio tintona, opet u dobrom društvu.

P.S.
Mislim da sam učinio pogrešku što nisam na kraju pozdravio tintonovog sugovornika, baš sam blesavo postupio. Isprika risbo!

Edited by - usagi77 on 10/11/2017 23:51:58
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/11/2017 : 23:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Eh moj Poli, dvaput se sve to istovaralo i ponovo utovaralo.
Pa nek‘ mi netko još jednom kaže da stripovi služe isključivo zabavi.
A Slovenija se zaobišla koliko se moglo. Kažu neki (doduše neprovjereni) izvori informacija da je drug Teller ovih dana postirao neke svoje spejšl kolege po raznim graničnim prijelazima.
A pošto on sam nije imao mogućnost dolaziti na Interliber, a meni u gepeku najmanje pet malih rendžera.....aaa jok, radije preko Mađarske u Austriju!


Eh, nemoj mi govoriti o mukama. Trpamo se ovim papirima, ko da cemo ih 300 godina citati.

A, vidi! Imas MR viska. Mozda onda s tobom nesto dogovorim. Posto me prijatelj (nije teller!) zamolio da mu uzmem VG 113-119, a ja ih nigdje na IL nasao. Cak ni nikoga tko bi ih kupovao (ili citao). Pa kamo to Van Gogh uopste salje!? OK, za sada pokusavam sa Columbom, mada vidim da nije procitao poruku vec cjeli dan ... kakva neprofesionalnost!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/11/2017 : 23:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A gdje bi poslali 100 primjeraka koliko ide već neko vrijeme, to se odmah rasproda a teller ne može ni uzeti onoliko koliko je planirao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/11/2017 : 00:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

OK, za sada pokusavam sa Columbom, mada vidim da nije procitao poruku vec cjeli dan ... kakva neprofesionalnost!

Pa bolje da si napisao poruku Jakiju - stigla bi za 10-ak min. do Columba. :)

A po pitanju MR - ma ja uzeo samo nekih pet brojeva Ludensa, pa ukoliko ti oni išta pomažu (no čini mi se da nije riječ o njima?) - javi slobodno, šaljem ti ih rado čim ih pročitam. Oni mi inače ne spadaju u kategoriju “skupljača prašine”, tj. dekoracije polica. ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/11/2017 : 00:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

He he, evo poslao i jakiju poruku.

Ne znam, valjda ove LU ima (?), ali cut cu se s njim pa cu vidit koliko je duboko bure.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/11/2017 : 00:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

He he, evo poslao i jakiju poruku.

Al’ nemoj se i sada nadati u tih 10 minuta do odgovora.
Jaki sad garant već spava, a upite stranaka zaprima i obrađuje tek narednog radnog dana - sutra od 10h.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/11/2017 : 05:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by usagi77

quote:
Originally posted by vjeran33

metabaruni 3 i 4 su stigli a cijena im je 120 kn ako se ne varam



Ima akcija ako uzmeš sva 4 albuma onda su ukupno 400 kn, ili prva dva zajedno za 220 kn. Čak i s ovom "akcijom" još uvijek je skupo/pre.

Inače, ugodan dan na sajmu...prvo sjeo s prijateljem na kavu pa nam se pridružio tinton, baš ugodan čovjek za druženje. MIslim na tintona ne na prijatelja. Tintone vidimo se opet! Zatim smo krenuli prema štandovima i odmah ugodno iznenađenje, naišao na BV Prokletstvo. Taman da popunim te Boy Vampire nakon dugo vremena. Na fibrinom štandu preuzel Tehnoočeve 2 (i tu sam pupunio rupu) i upoznao Alena G. s kojim odlično surađujem na aukcijama. Čovjek uživo još korektniji. Nakon obilaska štandova još malo sjeli i popiti koju. I na kraju još odem do Columba kupiti Strip Revije Večernjeg ali na žalost nema brojeva koji mi fale, a nema ni AF kolor pojedinačno samo u kompletu (a meni od 11 brojeva nedostaju samo 2) pa ništa od kupovine. Za rastanak od sajama još jednom vidio tintona, opet u dobrom društvu.

P.S.
Mislim da sam učinio pogrešku što nisam na kraju pozdravio tintonovog sugovornika, baš sam blesavo postupio. Isprika risbo!





Ali cijena je bezobrazna, oni su svojim cijenama pretekli i LL.
140kn za 54 stranice, neznam. Ali sta cu kad mi je Jodoverse vrh, nema tu da nema sve dosada izaslo

Prva dva sam uzeo odavno, tako da cu ocito uzet samo 3 i 4.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18408 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 11/11/2017 : 05:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Poli
Tu vidim neki natovaren auto, kutije straga u gepeku, pa na zadnjim zicima, neka autrijanska tablica ... i ispostavi se da je legenda i veliki saljivdzija foruma u pitanju, Dukicardule. (vidim da se to do noci nagomilalo jos ohoho pa se nadam da ce ti biti vikend dovoljan da sve negdje spremis i nekako pređes granicu kada se budes vracao).

Eh moj Poli, dvaput se sve to istovaralo i ponovo utovaralo.
Pa nek‘ mi netko još jednom kaže da stripovi služe isključivo zabavi.
A Slovenija se zaobišla koliko se moglo. Kažu neki (doduše neprovjereni) izvori informacija da je drug Teller ovih dana postirao neke svoje spejšl kolege po raznim graničnim prijelazima.
A pošto on sam nije imao mogućnost dolaziti na Interliber, a meni u gepeku najmanje pet malih rendžera.....aaa jok, radije preko Mađarske u Austriju!




CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 11/11/2017 : 10:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by anto

zar ima neko ko kupuje ZN Gastone ?


Evo ja, druze, s velikim gustom. Jedva docekao nastavak!


Šest godina je prošlo od izlaska broja 13?
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6605 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 11/11/2017 : 10:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Jedna brza informacija mi treba pa... Imaju li oba paviljona tzv. knjižider?

loading...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/11/2017 : 10:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by anto

zar ima neko ko kupuje ZN Gastone ?


Evo ja, druze, s velikim gustom. Jedva docekao nastavak!


pitam zato što sam čuo od dosta ljudi da je prevod prilično diskutabilan;da ne kažem bezvezan.

ali ako ga kupuješ sa velikim guštom,znači da i nije toliko loš.


Pa moze se reci da baca dosta na "purgerski", a taj izricaj ne mora leci svakome. Ja s prevodon Gastona, problema nemam...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 11/11/2017 : 11:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Jedna brza informacija mi treba pa... Imaju li oba paviljona tzv. knjižider?



Cula sam na vijestima da oba paviljona imaju knjizider, ali niti jedan nisam zapravo vidjela.
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 11/11/2017 : 11:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Jedna brza informacija mi treba pa... Imaju li oba paviljona tzv. knjižider?



Cula sam na vijestima da oba paviljona imaju knjizider, ali niti jedan nisam zapravo vidjela.



Jedan je kod LL štanda, u čošku paviljona. Za drugi ne znam.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/11/2017 : 11:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Mi stigli. A ljudi more. Nemore se hodat...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/11/2017 : 12:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Jedna brza informacija mi treba pa... Imaju li oba paviljona tzv. knjižider?



Cula sam na vijestima da oba paviljona imaju knjizider, ali niti jedan nisam zapravo vidjela.


Dobro je.
Već sam se prepao da nisi sigurno došla kući. :)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 11/11/2017 : 14:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ode Tex album Osvetnik u jedan dan. Pa mislim stvarno, koji k? Jebeš ti takvu izdavačku politiku i trajne rezervacije.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 11/11/2017 : 17:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
@tinton
Javila bih se ranije, ali trebalo mi je određeno vrijeme da se slegne sinoćnji vrhunac kupljenja povraćotine s poda busa i majice jednog velikog dripca.

Ukratko: Martin i ja proveli smo pola sata trazeći knjigu s vicevima i/ili poslovicama, no očito je to jako trazena roba jer je na svakom štandu bila rasprodana, sve dok u konačnici nismo našli posljednji primjerak knjige "Vicevi! (prošireno izdanje) za 90 (!) kuna. Izreke nismo poslije niti trazili jer je Martin bio financijski iscijeđen (malo sam kontemplirala nad tim da mu kupim tu knjigu, ali tko bi onda čuo kraj od ostalih učenika kojima ništa ne kupim).
No, svejedno nam je jedna izreka ostala impregnirana u glave:


Hvala Fibrinim dečkima što su mi dopustili da uzurpiram štand svojim kaputom i stvarima, a i na paznji i dobronamjernosti.
Hvala tintonu što nije previše osudio moju mizantropiju. Hvala jakiju koji je sudjelovao u razgovoru o zivotu, čemu stremimo i koji je bio zaštitar i izvan radnog vremena ;)

Ulov:

I Diabolik kojeg nisam slikala jer mi je ostao u ruksaku za bus (a ne zato što sam snob koji ne zeli priznati da je nabavio Diabolika).

Tuzna sam što smo se tako kratko zadrzali na sajmu i što smo lovili djecu više nego kupovali - pa na kraju nisam uzmogla kupiti nešto što mi je Peyo preporučio i još nekoliko stvari koje su mi kolegice naručile, ali ionako sam se pravila frajericom da mogu sve sama nositi (danas su mi ramena vrlo nezahvalna na tome) pa je okej, prezivjet ću i čekati neku drugu priliku.

Ako sam nekog zaboravila, hvala i vama, ali vas eto zaboravih jer umor još vlada.



Edited by - Mrkva on 11/11/2017 17:09:19
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/11/2017 : 17:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ode Tex album Osvetnik u jedan dan. Pa mislim stvarno, koji k? Jebeš ti takvu izdavačku politiku i trajne rezervacije.


Ako kod "u jedan dan" misliš na ovaj današnji - nije samo danas.
Izvadili su ga na stol već u četvrtak.
E sad, da li je u četvrtak bivao kompletno razgrabljen, e to ne znam.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/11/2017 : 17:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
@Mrkva: Prepoznajem Jerome-a (bravo!), Sagu i Lisca, a sto je ostatak?

Evo i mi se vratili, ja sam to obavio relativno brzo i efikasno jer em neznam skoro nikog, em je takva brutalna guzvetina, zagusljivo, em sam umoran, em sutra radim, em me isijas rastavlja na proste faktore, pa sam se parkirao najblize moguce Fibrinom standu (ulazu) da ne teglimo predaleko.
Draga osvojila Modesty Blaise torbu od CRŠ-a :D

Nakupovao sam svasta i bacio slike u ''sto ste zadnje kupili'' topic.

Jedino mi se Supermark malo zbunio kad smo dosli do njega, bice ga ubilo ovo ludilo na Interlibeu.

Zao mi je sta nema vise Srpskih izdavaca stripova.

EDIT: Eh da, sto se tice Metabaruna, ako se uzme 1 komad onda su 120kn komad, ako se uzmu 2, onda je 110kn komad, a sva 4 su po 100kn komad.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 11/11/2017 17:54:13
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/11/2017 : 18:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

@tinton
Javila bih se ranije, ali trebalo mi je određeno vrijeme da se slegne sinoćnji vrhunac kupljenja povraćotine s poda busa i majice jednog velikog dripca.



Nemoj tako oštrim vokabularom o sebi.
Jesi dripac, ali baš da si velika...

Inače, nema potrebe da se zahvaljuješ, tvoja mizantropija nije mana. Samo dodaje neočekivanu novu dimenziju tvome karakteru.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 11/11/2017 : 20:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Mrkva

@tinton
Javila bih se ranije, ali trebalo mi je određeno vrijeme da se slegne sinoćnji vrhunac kupljenja povraćotine s poda busa i majice jednog velikog dripca.



Nemoj tako oštrim vokabularom o sebi.
Jesi dripac, ali baš da si velika...

Inače, nema potrebe da se zahvaljuješ, tvoja mizantropija nije mana. Samo dodaje neočekivanu novu dimenziju tvome karakteru.



Pa ti si moje visine. Kaj ne? Jaki nas je oboje vidio, on mora reci, okej, ja sambila na stiklama, ali nisam valjda toliko luda - tu smo si negdje?
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 11/11/2017 : 20:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
@ Dino
Ma samo Zekani i Salvatore. Ovo gore iznad Sage su knjige, i to brutalno zeljene i voljene pa ih nisam mogla izostaviti iz slike :)
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10062 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 11/11/2017 : 20:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Sreo fikusa u civilki, izgleda kao da je u top formi.

Od buke baš nisam najbolje razumio, ali čini se da je rekao da zamjenjuje Čokolindu u OTAN paktu.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/11/2017 : 21:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

@ Dino
Ma samo Zekani i Salvatore. Ovo gore iznad Sage su knjige, i to brutalno zeljene i voljene pa ih nisam mogla izostaviti iz slike :)



Mozes ti i knjige nabrojat. Vjerujem da ne grizu :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/11/2017 : 21:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Mrkva

@tinton
Javila bih se ranije, ali trebalo mi je određeno vrijeme da se slegne sinoćnji vrhunac kupljenja povraćotine s poda busa i majice jednog velikog dripca.



Nemoj tako oštrim vokabularom o sebi.
Jesi dripac, ali baš da si velika...

Inače, nema potrebe da se zahvaljuješ, tvoja mizantropija nije mana. Samo dodaje neočekivanu novu dimenziju tvome karakteru.



Pa ti si moje visine. Kaj ne? Jaki nas je oboje vidio, on mora reci, okej, ja sambila na stiklama, ali nisam valjda toliko luda - tu smo si negdje?


Bila si na štiklama?
Možda sam ja lud, koliko imaš inača?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000