forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Dejan Nenadov i Dejan Ognjanović na štandu Makonda
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

MAKONDO
Average Member



534 Posts

Member since 20/06/2012

Posted - 29/10/2017 : 01:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send MAKONDO a Private Message  Reply with Quote

Dragi prijatelji,

Lavkraftova "Snovita potraga za neznanim Kadatom" konačno je stigla na sajam. Tim povodom, u nedelju od 15 do 17h na našem štandu, u vašim primercima posvete će crtati Dejan Nenadov, autor zaista predivnih ilustracija za ovu knjigu. Evo nekoliko od njih:







Drugi gost na štandu biće naš cenjeni prijatelj Ghoul - Dejan Ognjanović, prevodilac ovog dela, autor pogovora i rečnika Zemalja sna.


u zalivu magije...

Edited by - MAKONDO on 29/10/2017 01:19:28

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/10/2017 : 02:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Dejan Nenadov je vrhunski crtac, svidao mi se njegov stil od samih pocetaka, tamo, nekad, davno iz yu stripa i spunka. A kamoli danas, kad je postao pravi majstor. Lijepo bi mi sjeo njegov crtez i posveta, ko budali triska... al daleko smo...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 29/10/2017 : 10:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Dejan Nenadov je vrhunski crtac, svidao mi se njegov stil od samih pocetaka, tamo, nekad, davno iz yu stripa i spunka. A kamoli danas, kad je postao pravi majstor.



+1

Ne prestaje da me zadivljuje svojim radovima.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000