forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ludens / Strip agent -- "Izdavacki plan" 2018
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2018 : 16:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Kit prolazi na kioscima sa 600 komada, a Mister No nije mogao? Hm...Teško objašnjivo.


tačnije... zadnji podatak je bio 640, jedan retkih junaka koji bilježi blagu rast prodaje...sa 622
ako se zna da su prava jeftina(davno ugašen junak), cijena 39 kuna, reprint Van Gogha...ta brojka nije ni mala...možda na njemu zasluže više nego na par Zagora od 18 kuna...
sa tim da su to podatki za Hrvatsku, Teller se prodaje još u Slo, BIH i koliko znam Srbiji...dodaj striparnice i možda je slika i puno bolja...
MISTER NO Ludens na kioske u Srbiju ni slučajno nebi stigo, jer ga izdaje Veseli..to što nisu iste priče ni zanima nikog...

koliko znam MISTER NO je imao pod 500 prodaju kad se ukinuo..i to onaj po 18 kuna.
Uzimao bi MISTER NOA na način ifedizioni sa velikim veseljem, nadam se da če i on krenut iako imam Libellus...
Strip na kiosku mi je doživljaj.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 23/12/2018 16:33:22
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 23/12/2018 : 16:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
dobro, mister no je imao slabu prodaju, kao i marti, najvise zbog tih novih prica...vjerujem da bi se prve epizode mister noa bolje prodavale, i kad bi izdavali 2 u 1 ( if edizioni) po nekoj cijeni od 30-ak kuna ( ipak je samo nepunih 200-tinjak stranica), vjerujem da bi se prodavao u nekih 800-900 komada..
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 23/12/2018 : 16:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Kit prolazi na kioscima sa 600 komada, a Mister No nije mogao? Hm...Teško objašnjivo.


tačnije... zadnji podatak je bio 640, jedan retkih junaka koji bilježi blagu rast prodaje...sa 622
ako se zna da su prava jeftina(davno ugašen junak), cijena 39 kuna, reprint Van Gogha...ta brojka nije ni mala...možda na njemu zasluže više nego na par Zagora od 18 kuna...
sa tim da su to podatki za Hrvatsku, Teller se prodaje još u Slo, BIH i koliko znam Srbiji...dodaj striparnice i možda je slika i puno bolja...
MISTER NO Ludens na kioske u Srbiju ni slučajno nebi stigo, jer ga izdaje Veseli..to što nisu iste priče ni zanima nikog...

koliko znam MISTER NO je imao pod 500 prodaju kad se ukinuo..i to onaj po 18 kuna.
Uzimao bi MISTER NOA na način ifedizioni sa velikim veseljem, nadam se da če i on krenut iako imam Libellus...
Strip na kiosku mi je doživljaj.



Lijepo si to prikazao telleru, hvala. Volio bih ponovo vidjeti Mister Noa na kioscima, ali ne u pojedinačnom izdanju, nego u onom 3/1, ali, kako nas je ivanl informirao, to je samo sanak pusti...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 23/12/2018 : 16:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

dobro, mister no je imao slabu prodaju, kao i marti, najvise zbog tih novih prica...vjerujem da bi se prve epizode mister noa bolje prodavale, i kad bi izdavali 2 u 1 ( if edizioni) po nekoj cijeni od 30-ak kuna ( ipak je samo nepunih 200-tinjak stranica), vjerujem da bi se prodavao u nekih 800-900 komada..




Možda bi im se pridružio i poneki novi kolekcionar Mister Noa, teško bi to bio neisplativ proizvod izdavaču, iako, razumijem potencijalni strah.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/12/2018 : 19:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ajde onda da vidimo ovo... Mister No Libellus očajne epizode koje je prije 17 godina izdavala Slobodna Dalmacija prodaju se u tiražu 300 komada, jel tako? Po kojoj cijeni znamo, pustimo sad luksuz, korice, papir, govorimo o kvaliteti priče.
A super dobre epizode koje bi eventualno netko izdavao u sistemu 3/1 po 50 kn na kiosku da se ne bi prodavale u barem 1000 kom... Nema šanse da ne bi...

Edited by - velka031 on 23/12/2018 19:36:34
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/12/2018 : 15:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Uskoro će i plan za 2019.tu

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 25/12/2018 : 16:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Uskoro će i plan za 2019.tu



U zraku su Diabolik, Tex kolor i Dampyr cijelom širinom... Negiraj me, globinjo, usreći ljude.

loading...
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1069 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 25/12/2018 : 16:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Uskoro će i plan za 2019.tu


To mi je jedan od najiščekivanijih trenutaka na forumu, iako i sam mogu pretpostaviti kada će i koji broj izaći.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4989 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 25/12/2018 : 17:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by ReemCP

Uskoro će i plan za 2019.tu



U zraku su Diabolik, Tex kolor i Dampyr cijelom širinom... Negiraj me, globinjo, usreći ljude.



u zraku su ili "na ledu" ili su to nagađanja? može malo jasnije?

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 25/12/2018 : 17:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by ReemCP

Uskoro će i plan za 2019.tu



U zraku su Diabolik, Tex kolor i Dampyr cijelom širinom... Negiraj me, globinjo, usreći ljude.



u zraku su ili "na ledu" ili su to nagađanja? može malo jasnije?



Ma nagađanja običnog smrtnika, po ritmu zaključujem

loading...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 25/12/2018 : 17:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by ReemCP

Uskoro će i plan za 2019.tu



U zraku su Diabolik, Tex kolor i Dampyr cijelom širinom... Negiraj me, globinjo, usreći ljude.



Ma ne valjda i oni...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/12/2018 : 19:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by ReemCP

Uskoro će i plan za 2019.tu



U zraku su Diabolik, Tex kolor i Dampyr cijelom širinom... Negiraj me, globinjo, usreći ljude.


idu dalje...za sad...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/12/2018 : 19:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by ReemCP

Uskoro će i plan za 2019.tu



U zraku su Diabolik, Tex kolor i Dampyr cijelom širinom... Negiraj me, globinjo, usreći ljude.


idu dalje...za sad...


brine me ono "za sad"..preživio bi Dampira ali Tex kolor..tu bi bio blizu bojkota svih stripova Ludensa i SA..ako ne drugo uzimao bi samo po primjerak svako izdanje...
Kad je Tex kolor i klasik u pitanju-kaži Bernardu da se ne igra vatrom.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/12/2018 : 19:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

U zraku su Diabolik, Tex kolor i Dampyr cijelom širinom... Negiraj me, globinjo, usreći ljude.


Mislim da se za Tex Kolor ne moramo bojat, jer Rakosi je pisao:

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Izat će sljedeću godinu Teks kolor, kao i Zagor Zlatni Klasik , ali to je uskoro Nova je na pragu



Jedino što Dampyr pomalo brine..

quote:
Originally posted by Duke Zill

To mi je jedan od najiščekivanijih trenutaka na forumu, iako i sam mogu pretpostaviti kada će i koji broj izaći.



Ja se isto jako veselim ovom planu, ne toliko zbog datuma, već naslova ne znam talijanski, pa volim vidjet i usporedit kako tu zvuči na hrv., sa onim nazivima iz ZS.

Datumi pogotovo nisu bitni kod Zagora (extra i redovnog), pošto oni imaju taj ustaljeni mjesečni ritam, ali bit će fora vidjet naslove koji nas očekuju.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 25/12/2018 : 20:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
moguce je da je dampira i tex kolor malo poremetio i ken parker kojeg je SA poceo nakon ovih junaka...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/12/2018 : 20:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ljeti je to sve nekako živnulo kad je krenulo, možda je tad i najveći promet za kiosk stripove. Izgleda da i Klasik 6 ništa od ovog mjeseca, i on je pomalo izgubio ritam..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 25/12/2018 : 22:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
moguce je da je dampira i tex kolor malo poremetio i ken parker kojeg je SA poceo nakon ovih junaka...
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4989 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 26/12/2018 : 00:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by ReemCP

Uskoro će i plan za 2019.tu



U zraku su Diabolik, Tex kolor i Dampyr cijelom širinom... Negiraj me, globinjo, usreći ljude.


idu dalje...za sad...


brine me ono "za sad"..preživio bi Dampira ali Tex kolor..tu bi bio blizu bojkota svih stripova Ludensa i SA..ako ne drugo uzimao bi samo po primjerak svako izdanje...
Kad je Tex kolor i klasik u pitanju-kaži Bernardu da se ne igra vatrom.



nakon šokova s Alan Fordom, ponovno igranje s vatrom nije dobro... Znaš onu foru iz "Maratonaca...": #Ode kuća!#

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 27/12/2018 : 09:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da ce Klasik Tex svaki cas...!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/12/2018 : 10:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Nadam se da ce Klasik Tex svaki cas...!


i ja vec imam pomalo krizu...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 27/12/2018 : 10:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Nadam se da ce Klasik Tex svaki cas...!



Tako je, tako je...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/12/2018 : 10:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Mozda su vidjeli da ga nitko ne cita, pa odustali. Posto svi samo slazu na police, a njma je ipak interes da se stripovi citaju.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 27/12/2018 : 10:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Mozda su vidjeli da ga nitko ne cita, pa odustali. Posto svi samo slazu na police, a njma je ipak interes da se stripovi citaju.



Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 27/12/2018 : 13:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Mozda su vidjeli da ga nitko ne cita, pa odustali. Posto svi samo slazu na police, a njma je ipak interes da se stripovi citaju.



Ali ako ga ides listat onda vise nije glancer.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/12/2018 : 18:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ma dosta da ga pogledaš u izlogu kioska i više nije glancer.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000