forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Alan Ford - Redovno izdanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/01/2018 : 18:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Pretpostavljamo mi svi ovo i ono. Nema se sta tu rec. Pa SA i Brada imaju svoj sajt i ako je sve ovo istina od njih bi za pocetak bilo normalno da objave na sajtu da prestaju s tim. Al na njih smo navikli da nas apsolutno niti malo ne postuju. Brada mi je osobno reka da ide do 200 HC i dalje ako bude islo ice SC. Kritiziram oboje.
Al sad da se pojavi novi igrac i natukne nesto...valjda bi tribali bit prisritni sad svi, ovi se izdavac bar javija, jupiii. Pa 2018 je, netreba svak bit fibra i libellus al jel toliki problem dat smislenu informaciju...



kriju informacije ko zmija noge

isto kao kad se radnja renovira

obavijest 12 godina stoji


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/01/2018 : 18:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by risbozg

inaće na znanje na strip agentovoj web stranici nema više u prodaji alan forda


To ja i pricam. Sranje. I to blizu 50-te obljetnice kontinuiranog izlazenja...


šta se brineš?ionako imaš sve i to višekratno:)
ovo novo ionako ne vridi ništa.


A što sa nama koji nemamo ništa od broja 201 pa do prvog Borgisovog broja?
Ako uopće ima takvih osim mene


A što misliš zašto ja ovdje strahujem za klasik izdanje!
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2279 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 05/01/2018 : 19:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Danas sam vidio novo CPG-ovo izdanje na ama baš svakom kiosku u mom gradu(a nije neki veliki),ima ga čak i u Kauflandu(i to na dva mjesta),onako tanji,veći format najsličniji Borgisu,bio je u foliji pa nisam zavirio unutra,puno mi je 20 kn.za nešto što već imam,a od SA Alan Forda ni traga,pa se bojim da je to onda to.Šteta ako na tome ostane.Ma meni najviše smeta što izlazi ono već objavljeno i to u Borgisovoj kvaliteti i sl.dizajnu,a po većoj cijeni,ipak je po meni SA bio puno bolji i kvalitetniji,ovako ispada s konja na magarca.Da su se barem tako pojavila na našim kioscima VČ-ova izdanja Martija,MrNo-a i sl.kada ih je Strip agent prestao izdavati,pa i neka Darkwoodova izdanja bi bila dodrodošla,onda bi to bila druga priča,ovako mogu reći samo već viđeno.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 05/01/2018 : 19:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by sawitch

Meni i dalje nije jasno sta se desava sa klasikom? HC klasikom? :)


HC klasik samo do 200-stotog broja, onda stop. Znaci do hik, hik hura... poslje mozda u sc, ali nije sigurno...



Wtf. Why? Pa nemoguce da to sad neko prekine tek tako. Nista mi nije jasno..
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/01/2018 : 20:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Tako je rekao gazda Strip agenta. Broj 200 je zadnji u tvrdim koricama. Ima vec i 5 mjeseci da mi je to najavio...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/01/2018 : 20:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Nadam se za koji dan i u dezeli taj novi Alan Ford..
Veseli me da je tanji sto znaci na meksem papiru..
Ma za 3 eure nece me uzet vrag..kupio sam vec vece gluposti puno skuplje...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 05/01/2018 22:13:08
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 05/01/2018 : 22:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Jeste da mi fali puno da sakupim te HC-ove ali sranje je prekinuti jednu tako dugu kolekciju.;
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 05/01/2018 : 22:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Ne vidim uopće razloge za bilo kakvo uzbuđenje oko jednog grafički zaista neuglednog izdanja s zamagljenom/zdrmanom naslovnicom, pogotovo jer je to izdanje u kvalitetnijoj opremi Borgis objavio prije 10-ak godina...

Čemu tolika priča oko jednog (ne)uspjelog pokušaja Borgisova reprinta u graf. opremi 70-ih godina ?

Najviše standarde kvalitete AF izdanja (i HC i SC) postavio je SA pa je nepotrebno toliko komentirati ovo izdanje dostojno za eventualnu zamjenu wc-papira u nekakvom lošem poljskom wc-u.

Ovaj loš amaterski pokušaj navikavanja čitateljstva na nešto drastično lošije treba hitno ignorirati i zaobići u najširem luku.

48 godina Alan Forda u HR


• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 05/01/2018 : 22:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

Ne vidim uopće razloge za bilo kakvo uzbuđenje oko jednog grafički zaista neuglednog izdanja s zamagljenom/zdrmanom naslovnicom, pogotovo jer je to izdanje u kvalitetnijoj opremi Borgis objavio prije 10-ak godina...

Čemu tolika priča oko jednog (ne)uspjelog pokušaja Borgisova reprinta u graf. opremi 70-ih godina ?

Najviše standarde kvalitete AF izdanja (i HC i SC) postavio je SA pa je nepotrebno toliko komentirati ovo izdanje dostojno za eventualnu zamjenu wc-papira u nekakvom lošem poljskom wc-u.

Ovaj loš amaterski pokušaj navikavanja čitateljstva na nešto drastično lošije treba hitno ignorirati i zaobići u najširem luku.

48 godina Alan Forda u HR



Sve je tacno sto si rekao.... Ali njih zabole za to! To ti je jedna novinska kuca puna love. vec rade distribuciju njihovih trash casopisa na teritiriji Hrvatske, CG, Makedonije, BiH... Pa su verovatno zeljni love skontali da mogu da uvale i AF ujedno.. na sve kioske. Kolko prodaju, prodaju...Neki (siroti) kolekcionar ovog Svetovog AF-a se zalio da ne moze da nadje neki broj... a ja znam i zasto od ljudi koji rade tamo za 20000 din (oko 170 eur). Oni nemaju remitendu. Sve sto se ne proda za 2 meseca ide u reciklazu papira i opet se od tog papira prave novi casopisi, stripovi...

Ja imam neke starije brojeve i ne bi brisao sa njima! Ostala bi mi crna guzica, jer stampa skida. Posle citanja ruke su crne!

Al to je tako u svakom poslu... Veliki jede malog i to je u redu ako ce veliki da da neki kvalitet... U ovom slucaju to necemo dobiti, vec cemo na kioscima vidjati reprinte Minuete ispocetka za vece pare nego sto se mogu naci skoro glanceri od SA (koja nocna mora). Od klasika posle 200 nista. od novih epizoda (posle SA 107) isto nista. Videcete.
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 05/01/2018 : 22:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Od klasika posle 200 nista.


Ovo bi mi bilo jako žao da se dogodi, klasik je bio ultimativno AF izdanje. Da ga netko izgura do npr. Pax Vobisa (ili do epizode gdje se Grupa TNT raspada), to bi bilo idealno.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/01/2018 : 22:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Od klasika posle 200 nista. od novih epizoda (posle SA 107) isto nista. Videcete.

Strava i užas, ako je istina.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 05/01/2018 : 22:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by bvagner3

A izgleda da je i AF kolor ponovno prdno na rosu.



Nije



Kakva je situacija po tom pitanju?
CPG izdanje nastavlja tamo gde se stalo, a SA kolor ide u zaborav?

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 05/01/2018 : 23:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golub

quote:
Od klasika posle 200 nista.


Ovo bi mi bilo jako žao da se dogodi, klasik je bio ultimativno AF izdanje. Da ga netko izgura do npr. Pax Vobisa (ili do epizode gdje se Grupa TNT raspada), to bi bilo idealno.



Ma preoptimistično bi bilo nadati se i spoju s Borgisom.

Ovo Bernardovo ignorantsko ponašanje je za svaku osudu.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 05/01/2018 : 23:02:47  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
A i ovi iz CPG su isto malo jači u informiranju javnosti.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 05/01/2018 : 23:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Nisam bas u nekom toku s ovim ovdi,ali neko nezadovoljstvo je prisutno,pa...
Hoce li izaci na trafike ovih 6-7 klasika sto je ostalo do br.200?

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 05/01/2018 : 23:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz


Kakva je situacija po tom pitanju?
CPG izdanje nastavlja tamo gde se stalo, a SA kolor ide u zaborav?



Uskoro će se i o tome
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 05/01/2018 : 23:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Nisam bas u nekom toku s ovim ovdi,ali neko nezadovoljstvo je prisutno,pa...
Hoce li izaci na trafike ovih 6-7 klasika sto je ostalo do br.200?

Verovatno ne, al ce se moci kupiti u striparnicama. Ja ih vec imam u HC varijanti
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 05/01/2018 : 23:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
O cemu se ovde radi?
Kako to idealno izdanje sa prepoznatljivim jezikom?
Ajd da vidimo i to..
U slucaju da nepredvidjeni clasic zaustavi na 200,trebalo bi odjebati bradonju za sva vremena..

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 05/01/2018 : 23:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

O cemu se ovde radi?
Kako to idealno izdanje sa prepoznatljivim jezikom?
Ajd da vidimo i to..
U slucaju da nepredvidjeni clasic zaustavi na 200,trebalo bi odjebati bradonju za sva vremena..

a sta ako Bradonja nije kriv za to???
Go to Top of Page

dejan borca
Average Member



Serbia
547 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 05/01/2018 : 23:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dejan borca a Private Message  Reply with Quote
ovo je bas steta za ALAN FORD ako bude tako kao sto se prica da na kraju ostane na trzistu za mene najlosije izdanje
ako i klasik vise strip agent ne bude mogao izdavati posle 35 godina skupljanja i kupovanja alan forda morace se odustati
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2416 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 05/01/2018 : 23:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Nadam se za koji dan i u dezeli taj novi Alan Ford..
Veseli me da je tanji sto znaci na meksem papiru..
Ma za 3 eure nece me uzet vrag..kupio sam vec vece gluposti puno skuplje...

Pa ima več od juče/danas

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/01/2018 : 02:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Planirao sam imati prvih 200 brojeva. Ionako vrijedi samo onih prvih 75. Neka izdaje ovo kasnije tko god hoće i kako hoće. Svejedno mi. Ne pada mi napamet ni čitati niti imati
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/01/2018 : 02:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Od klasika posle 200 nista. od novih epizoda (posle SA 107) isto nista. Videcete.

Strava i užas, ako je istina.


Nazalost istina. Pricali smo o tome na "ultimativnom topicu" ima 4-5 mjeseci. Meni je stvarno zao. Digla se sad velika prasina, ali znali smo za tu najavu...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/01/2018 : 02:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Nisam bas u nekom toku s ovim ovdi,ali neko nezadovoljstvo je prisutno,pa...
Hoce li izaci na trafike ovih 6-7 klasika sto je ostalo do br.200?


Stripovi na kvadrat.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/01/2018 : 06:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by danielp

quote:
Originally posted by cronos six

O cemu se ovde radi?
Kako to idealno izdanje sa prepoznatljivim jezikom?
Ajd da vidimo i to..
U slucaju da nepredvidjeni clasic zaustavi na 200,trebalo bi odjebati bradonju za sva vremena..

a sta ako Bradonja nije kriv za to???


Trazio mu je Bunker, vece pare za autorska prava, 100%.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000