forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Mark i Tex Maxi (Ludens)
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ReemCP
Senior Member

Croatia
1360 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/01/2018 :  23:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tražim ove stripove da popunim kolekciju istih, dolaze u obzir i oni sa utorima, nije važno, bitno da imaju obje korice, da su stranice na broju i to je valjda to :)

Komandant Mark (Ludens)
LU 09: Samuraj/Tajna poruka/Sporazum heroja

Tex MAXI (Ludens)
LU 01: Oklahoma!
LU 02: Lovac na fosile
LU 03: Zlato juga

quote:
Tražim Zagor redovne brojeve (Ludens):

LU 108. Zemlja Slobode
LU 110. VeraCruz

- rješeno

"Never leave it in the hands of the judges"

Edited by - ReemCP on 12/06/2018 23:46:02

Dukidule
Advanced Member

Chile
3122 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/01/2018 :  18:06:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Eto imaš broj 108 u “Babilonu”:

http://www.babilon-strip.com

Javio sam Zlatku da ga izvadi i rezervira. ;)

Bukva, sklepana na bukvi, ostaje za života ipak samo obicna bukva...
Go to Top of Page

ReemCP
Senior Member

Croatia
1360 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/01/2018 :  18:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Dukidule, svaka ti čast

Jesi mislio možda na broj 110, vidim na toj stranici da njega imaju: http://www.babilon-strip.com/shop/stripovi/kiosk-izdanja/zagor/zagor-110-veracruz-detalji

P.S. kakva je procedura, dal da nazovem čovjeka (na broj koji je u kontaktu na stranici), išao bi u petak u grad pa mogu prvo uplatiti za strip i poštarinu, a onda mi može poslati kad sjedne uplata..).

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member

Chile
3122 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/01/2018 :  19:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ne, ima baš 108, a 110 nema.
A za uplatu etc. nemoj još ništa, možda ti nađem i 110 pa dobiješ u idealnom slučaju preko Zlatka oba skupa.
Samo malo raspletenu Spiderman mrežu da protresem pa ti javim.
Taj ti je siguran tamo k’o u bivšem sejfu CH banke, moj pečat na njemu i ne bježi ti ni godinu dana. ;)

Go to Top of Page

ReemCP
Senior Member

Croatia
1360 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/01/2018 :  21:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Zakon si stari baš si me obradovao meni se ne žuri uopće, kad bude - bude a prije nego bude slao, bolje da ja prije uplatim čovjeku pa kad on vidi da je uplaćeno, neka onda pošalje

Go to Top of Page

tihomirduras
Average Member

786 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/01/2018 :  15:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
ako nisi nabavio 110, javi mi adresu na pm i ja ću ti poslati
Go to Top of Page

ReemCP
Senior Member

Croatia
1360 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/01/2018 :  00:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Kolega Dule mi nešto sređuje i za taj broj, ali hvala ti tihomirduras

Go to Top of Page

tihomirduras
Average Member

786 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/01/2018 :  07:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Ok,ukoliko ne uspije javi se, 110 te čeka 😉
Go to Top of Page

ReemCP
Senior Member

Croatia
1360 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/01/2018 :  14:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti stari

Go to Top of Page

ReemCP
Senior Member

Croatia
1360 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/01/2018 :  13:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nabavio danas ova 2 Zagora koja su mi jedina falila u kolekciji (kiosk izdanja), Dule hvala ti puno što si mi ostvario ovaj san da sad imam sve dosad što je izašlo od Zagora a i tvom kolegi u Babilonu

Moderatori, što se tiče ove teme možete slobodno staviti ključ, potraga je završena

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
10989 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/01/2018 :  17:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je zbog tebe.
Uživaj sada!
Nije te bilo pet-šest dana...već sam se prepao

Jasna je razlika izmedu zvijeri i gnjida.
Za zvijer znaš kakva je, gnjide su te koje teško primijetiš, a napadaju uvijek i svagdje!
Go to Top of Page

ReemCP
Senior Member

Croatia
1360 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/02/2018 :  12:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti

Laptop me zeza, izgleda da mi je danas skroz otisao, ne moze se uopce pokrenuti (a i star je bio). U ponedjeljak bi trebao ici u Zg pa kupiti novi, iako jos ne znam koji da odaberem :) pa kad ga kupim, bit cu cesce ovdje ;) ali citam vas i pratim sto pisete :)

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member

Chile
3122 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 01/02/2018 :  13:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Nabavio danas ova 2 Zagora koja su mi jedina falila u kolekciji (kiosk izdanja), Dule hvala ti puno što si mi ostvario ovaj san da sad imam sve dosad što je izašlo od Zagora a i tvom kolegi u Babilonu

Ma sve pet.
Bitno uvijek samo da se sve uz happy end završi, pa tako i njihova putovanja destinacijom Beograd-Brčko-Đakovo-> ReemCP.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
10989 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/02/2018 :  15:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:

Hvala ti

Laptop me zeza, izgleda da mi je danas skroz otisao, ne moze se uopce pokrenuti (a i star je bio). U ponedjeljak bi trebao ici u Zg pa kupiti novi, iako jos ne znam koji da odaberem :) pa kad ga kupim, bit cu cesce ovdje ;) ali citam vas i pratim sto pisete :)

Pazi da ne bi dao malo manje od 1000 e pa imao posla sa servisima čim ga upališ u doslovnom smislu riječi.

Za zvijer znaš kakva je, gnjide su te koje teško primijetiš, a napadaju uvijek i svagdje!
Go to Top of Page

ReemCP
Senior Member

Croatia
1360 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/02/2018 :  16:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Dule - ne mogu ni zamisliti koliko su km napravili dok su stigli meni, pogotovo ovaj 110 broj a sve zahvaljujuci tebi i iako sam tek dosao na forum, ti si mi odmah odlucio pomoci i to samo govori koja si ti ljudina nadam se da cu jednog dana i ja tebi moci pomoci

@Tonka - razmisljao sam neki laptop do 3500kn, samo da mogu pisati na forumu, gledat youtube, gledat prijenose borbi i skidat borbe i to je u biti to, ne treba biti previse zahtjevan ;)

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
10989 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/02/2018 :  16:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:

@Dule - ne mogu ni zamisliti koliko su km napravili dok su stigli meni, pogotovo ovaj 110 broj a sve zahvaljujuci tebi i iako sam tek dosao na forum, ti si mi odmah odlucio pomoci i to samo govori koja si ti ljudina nadam se da cu jednog dana i ja tebi moci pomoci

@Tonka - razmisljao sam neki laptop do 3500kn, samo da mogu pisati na forumu, gledat youtube, gledat prijenose borbi i skidat borbe i to je u biti to, ne treba biti previse zahtjevan ;)

Pa tako i treba a ne ja, uzeo gamerski laptop 1000 E koji ne može vrtjeti COD 2 da ne dostigne temp 80 stupnjeva

Go to Top of Page

ReemCP
Senior Member

Croatia
1360 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/02/2018 :  20:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:

Pa tako i treba a ne ja, uzeo gamerski laptop 1000 E koji ne može vrtjeti COD 2 da ne dostigne temp 80 stupnjeva

Aha, kuzim te

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000