forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Extra – koliko još do kraja?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

FelipeKajetano
Starting Member

78 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 13/01/2018 :  15:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče negativaca, Mortimer je kod prvog pojavljivanja meni bio vrh vrhova, samo što su ga previše izraubali u vrlo kratkom roku. Mislim da je bilo 5 Mortimera između dva Hellingena! U pm. Da ne spominjem da je zadnji Hellingen smeće. Kakvi klonovi, kakav Garth ili kako se već zvao. Hellingen ne bi trebao imati prvo ime. Kao da Darth Vadera odjednom imenuju Ivan Darth Vader jbt. Ja sam nakon zadnjeg pojavljivanja Hellingena kada je završio u paklu uvijek imao dojam da će se vratiti pod Wendigovim vodstvom. Jbt pa scenarij se sam piše. Supermikea su trebali odavno vratiti, kao i Nata Murda koji nikada nije trebao postati junak, Murdo je bio vrh vrhova negativac. Treba što više vraćati ikonske Zagorove negativce, jer nostalgija se najbolje prodaje, vidim da su počeli pomalo. Isto tako, neznam zašto nije kod Zagora bilo epizode na temu putovanja kroz vrijeme, odavno su zagazili u sci-fi, tako da nešto na tu temu ne bi bilo ludo, a prodavalo bi se kao blesavo.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000