forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Extra – koliko još do kraja?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 25

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/02/2018 : 17:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Spock

Istina, trebalo mi je nekoliko godina, ali pravo me impresionirao samo Nolitta i taj period. Kao dijete sam gutao Bosellijevu sjeverno-američku odiseju, a ovo sam pročitao tek prije par godina. Unatoč nostalgiji koja me veže za Bosellija, pa i Toninellija, taj Nolittin period je uvjerljivo najbolji.


Post godine! Fino je vidjeti da ima još uvijek ljudi sa dobrim ukusom.


Dobro, mi malo stariji znamo da je to tako, problem su ovi mladići ispod 35 godina koji nikako da prepoznaju kvalitetu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/02/2018 : 17:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pa nismo ni mi baš toliko stari.
Većina nas je kroz nostalgiju vezana uz Toninellija. Samo metuzalemi su uživo pratili Nolittu. :D
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 25/02/2018 : 17:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

S druge strane, u jednoj knjizi imaš tri orginalne sveske, pa moraš manje knjiga skidati sa polica nego što bi to uradio sa sveskama. :D



Pa sad, ako tako gledamo onda je klasik još optimalnije izdqanje - komplet priča u jednom izdanju. I još višestruko manja cijena od Libellusa (da ne spominjemo podložnost preprodavačima).
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/02/2018 : 17:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Znala je i u drugoj polovini 80-ih doći u ruke kakva stara Nolittina epizoda, ali stoji činjenica da sam većinu njegovih pročitao tek u Ludens izdanju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/02/2018 : 17:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ne volim klasik, nemam nijedan u kolekciji. Nema naslovne stranice unutar stripa, nešto su i brljali sa stranicama. To mi više dođe za ljude koji nisu kolekcionari, pa s vremena na vrijeme uzmu Zagora zbog pojedinih naslova, tek toliko da pročitaju određenu priču.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/02/2018 : 17:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Znala je i u drugoj polovini 80-ih doći u ruke kakva stara Nolittina epizoda, ali stoji činjenica da sam većinu njegovih pročitao tek u Ludens izdanju.


Da, znalo se omaći. Tada stripovi koji su bili stari deset godina su već imali status starih epizoda i bili su teže nabavljivi.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 25/02/2018 : 17:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Nema naslovnice unutar stripa, ali ima na korici... I još biraš koju ćeš naslovnicu.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/02/2018 : 17:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Nema naslovnice unutar stripa, ali ima na korici... I još biraš koju ćeš naslovnicu.


A možeš uzeti sve 3 ili 4 pa ti neće faliti niti jedna, sigurno da ima onih koji rade tako.
Telleru, gdje si nestao kada si potreban.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 19:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Spock - aha, odličan je ovaj period koji sam prošao, ali vjerujem da će biti još dobrih priča znam da mi je recimo onaj "Ludi Hakaram" prije bio super (kod nas Extra 199: Skidači glava), Extra 271: Noć potopa itd., extre koje nam trebaju još izaći, a čitao prije "Zeleno blato" i "Ljudi žabe", bit će tu još odličnih priča.

Najbitnije je da sa Extrom doguramo do SD, pa da imamo nekakvu cjelinu Zagora, da imamo sve priče. Vjerojatno ste vidjeli i možda pročitali u onoj temi "Voajeri.." na forumu, ja sam svoju kolekciju Zagora složio kronološki sa ubačenim onim specijalima u boji (jubilarci) na odgovarajuća mjesta.

Ako Extra nastavi i sa "Vukom", mislim da nema smisla smanjivati na svaka 2 mjeseca ili sl., pošto sa redovnim ne možeš ubrzati više nego kako je. A i svjesni ste da kad se nešto prodaje, onda im nema smisla to "smanjivati" sa ritmom ili recimo "gasiti" ediciju.

Razumijem kolegu DODSFERDa i wolfa što su pisali, popravio bi se otisak i kronologija, iako jasno je da od samog početka je kronologija u banani, ali bar onda da isprave ovaj period od "Vuka". Jer ako se ne varam, tim preslagivanjem u SD redovnom se izgubila i jedna naslovnica, te 12 stanica stripova - sjećam se da se tako pisalo.

Pitao bih vas samo na kraju, ako Extra i ponovi taj SD period, što ćete napraviti sa svojom kolekcijom SD redovni? Hoćete ih zadržati ili će ići u prodaju..


Zadržati naravno,za mene osobno ta izdanja imaju veliku vrijednost, to su prvi susreti mene i stripa i zagora
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 19:25:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

I meni će sigurno trebati nekoliko godina dok sve prođem, a sad kako čitam Extru, pomalo je doziram sa čitanjem dr.junaka, jer računam da ćemo Extru spojiti sa "Vukom" negdje za manje od 3 godine, pa kako čitam kronološki želim da ostanem u tom kontinuitetu priča

Tako da kad se izda taj zadnji "službeni" Extra 321, da odmah nastavim kronološki čitanje sa "Vukom".


Trebat ćeš komad cigle da zavežeš na kočnicu
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 19:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Tako je. Te dvije edicije su zasebne i nisu ovisne jedna o drugoj.
Ukoliko neko želi Zagora hronološki, onda najbolje uzeti Libellus. Sve po redu, tvrde korice za vječnost. Čista perfekcija.


Ali i boja, koja mnogima ne odgovara.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 19:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Spock

Istina, trebalo mi je nekoliko godina, ali pravo me impresionirao samo Nolitta i taj period. Kao dijete sam gutao Bosellijevu sjeverno-američku odiseju, a ovo sam pročitao tek prije par godina. Unatoč nostalgiji koja me veže za Bosellija, pa i Toninellija, taj Nolittin period je uvjerljivo najbolji.


Post godine! Fino je vidjeti da ima još uvijek ljudi sa dobrim ukusom.


Dobro, mi malo stariji znamo da je to tako, problem su ovi mladići ispod 35 godina koji nikako da prepoznaju kvalitetu.


Opet vi, uspoređujete jedne sedam gradova cibole s jednookim džekom
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/02/2018 : 20:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Ukoliko neko želi Zagora hronološki, onda najbolje uzeti Libellus. Sve po redu, tvrde korice za vječnost. Čista perfekcija.


Što misliš, za nekoga novog poput mene da sad počne skupljat tu biblioteku, jel to nemoguća misija? Ili možda ne, vidim jednu ponudu za 50 knjiga - 8500 kn. Jel to ok cijena? Pojedinačno kupovanje bi vjerojatno više koštalo

quote:
Originally posted by Tonka24
Trebat ćeš komad cigle da zavežeš na kočnicu


Trebat će mi Tonka onaj betonski blok


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 25/02/2018 : 20:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Pa nismo ni mi baš toliko stari. Većina nas je kroz nostalgiju vezana uz Toninellija. Samo metuzalemi su uživo pratili Nolittu. :D


Jedan sam od spomenutih
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/02/2018 : 20:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by King Warrior
Ukoliko neko želi Zagora hronološki, onda najbolje uzeti Libellus. Sve po redu, tvrde korice za vječnost. Čista perfekcija.


Što misliš, za nekoga novog poput mene da sad počne skupljat tu biblioteku, jel to nemoguća misija? Ili možda ne, vidim jednu ponudu za 50 knjiga - 8500 kn. Jel to ok cijena? Pojedinačno kupovanje bi vjerojatno više koštalo

quote:
Originally posted by Tonka24
Trebat ćeš komad cigle da zavežeš na kočnicu


Trebat će mi Tonka onaj betonski blok





Ja isto mislim da je za kronolosko pracenje, ako se moze, najbolje Libellus.
Ja osobno sam se odlucio na to tek kad je broj 36 bio vani. I pomalo lovim po aukcijama i poprilicno sam blizu da kompletiram. Od jednom mi je bilo pre velika investicija. A ovakav nacin potrage i lova na pojedine brojeve ima cari kolekcionarstva uz napomenu da niti jedan broj osim 23. nisam platio iznad koricne cijene. Dakle, moze se, nikad nije kasno. I da, meni osobno boja nije minus vec prednost.A ti osobno imas c/b kolekciju u Ekstri koju po meni trebas zadrzati.

Edited by - logo111 on 25/02/2018 20:21:39
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/02/2018 : 20:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111
Ja isto mislim da je za kronolosko pracenje, ako se moze, najbolje Libellus.
Ja osobno sam se odlucio na to tek kad je broj 36 bio vani. I pomalo lovim po aukcijama i poprilicno sam blizu da kompletiram. Od jednom mi je bilo pre velika investicija. A ovakav nacin potrage i lova na pojedine brojeve ima cari kolekcionarstva uz napomenu da niti jedan broj osim 23. nisam platio iznad koricne cijene. Dakle, moze se, nikad nije kasno. I da, meni osobno boja nije minus vec prednost.A ti osobno imas c/b kolekciju u Ekstri koju po meni trebas zadrzati.


Hvala logo111 ti si i vidio onu moju kolekciju (slike) i kako sam je složio po "svom". Ali svakako ću tu kolekciju zadržati jer nije bilo lako doći do tih svih brojeva, iako sam uspio u svega godinu dana (a računaj da sam na samom startu imao svega nekih 20 epizoda)

Vidjet ću i razmisliti za ovu biblioteku, jer po slikama što sam uspio vidjet, zaista izgleda vrhunski znam da će trebat još vremena dok dođu do ovih priča koje izlaze u redovnoj seriji danas, ali baš si razmišljam kako bi ta kolekcija bila dobra primjerice za mog sina ili nećake ako se odluče čitati jednog dana (sada su još mali)

edit: mislim da bi ih ta boja samo još više privukla..

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 25/02/2018 20:30:18
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/02/2018 : 20:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by logo111
Ja isto mislim da je za kronolosko pracenje, ako se moze, najbolje Libellus.
Ja osobno sam se odlucio na to tek kad je broj 36 bio vani. I pomalo lovim po aukcijama i poprilicno sam blizu da kompletiram. Od jednom mi je bilo pre velika investicija. A ovakav nacin potrage i lova na pojedine brojeve ima cari kolekcionarstva uz napomenu da niti jedan broj osim 23. nisam platio iznad koricne cijene. Dakle, moze se, nikad nije kasno. I da, meni osobno boja nije minus vec prednost.A ti osobno imas c/b kolekciju u Ekstri koju po meni trebas zadrzati.


Hvala logo111 ti si i vidio onu moju kolekciju (slike) i kako sam je složio po "svom". Ali svakako ću tu kolekciju zadržati jer nije bilo lako doći do tih svih brojeva, iako sam uspio u svega godinu dana (a računaj da sam na samom startu imao svega nekih 20 epizoda)

Vidjet ću i razmisliti za ovu biblioteku, jer po slikama što sam uspio vidjet, zaista izgleda vrhunski znam da će trebat još vremena dok dođu do ovih priča koje izlaze u redovnoj seriji danas, ali baš si razmišljam kako bi ta kolekcija bila dobra primjerice za mog sina ili nećake ako se odluče čitati jednog dana (sada su još mali)

edit: mislim da bi ih ta boja samo još više privukla..



To svakako imao sam priliku svoju kolekciju Zagora pokazati klincima od 10-tak godina gdje ih c/b uopće nije zainteresiralo dok je kod boje već bilo interesa da listaju i gledaju neke scene borbi i sl. što je prvi korak do čitanja....
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/02/2018 : 20:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111
To svakako imao sam priliku svoju kolekciju Zagora pokazati klincima od 10-tak godina gdje ih c/b uopće nije zainteresiralo dok je kod boje već bilo interesa da listaju i gledaju neke scene borbi i sl. što je prvi korak do čitanja....


Odlično ma mislim da bi bilo dobro imati u c/b verziji (tko ima), a i ovo u boji hvala ti što si podijelio svoje razmišljanje u vezi te biblioteke

Da se samo još nadovežem za Klasik izdanje, mislim da bi to izdanje bilo ok da se krenulo otpočetka, ali i tu se napravio preskok sa kronologijom. I koliko sam vidio, bile su zamišljene kompletne priče, ali i to više nije tako. Barem što sam imao prilike pročitat od kolege Brucea sa foruma:

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Zagor priča 162 stranice
Džek Mohikanac 160
Crveni strelac 140
Medžik Bat 133
Car orlova 178
Plava zvezda 140
Smrtonosna tumaka 184
Skrovište šakala 111
Metalna zvezda 163
Sultanova ruka 147
Molok 141
Snežni sokolovi 167....

... to su bili Klasici, jedna priča jedan strip... ovo me više ne zanima, a obe priče su mi veoma drage... Klasik je bila jedna veoma lepa edicija, ali... prva greška je mešanje priča, tj. preskakanje Moj prijatelj Džimi gitara, a onda ubacivanje istog kasnije, pa je došlo još nešto gore, prebacivanje sadnjih 20 stranica Osinjeg gnezda u sledećem Klasiku Podvodno čudovište... mislim da ova edicija gubi smisao...




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/02/2018 : 20:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by logo111
To svakako imao sam priliku svoju kolekciju Zagora pokazati klincima od 10-tak godina gdje ih c/b uopće nije zainteresiralo dok je kod boje već bilo interesa da listaju i gledaju neke scene borbi i sl. što je prvi korak do čitanja....


Odlično ma mislim da bi bilo dobro imati u c/b verziji (tko ima), a i ovo u boji hvala ti što si podijelio svoje razmišljanje u vezi te biblioteke

Da se samo još nadovežem za Klasik izdanje, mislim da bi to izdanje bilo ok da se krenulo otpočetka, ali i tu se napravio preskok sa kronologijom. I koliko sam vidio, bile su zamišljene kompletne priče, ali i to više nije tako. Barem što sam imao prilike pročitat od kolege Brucea sa foruma:

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Zagor priča 162 stranice
Džek Mohikanac 160
Crveni strelac 140
Medžik Bat 133
Car orlova 178
Plava zvezda 140
Smrtonosna tumaka 184
Skrovište šakala 111
Metalna zvezda 163
Sultanova ruka 147
Molok 141
Snežni sokolovi 167....

... to su bili Klasici, jedna priča jedan strip... ovo me više ne zanima, a obe priče su mi veoma drage... Klasik je bila jedna veoma lepa edicija, ali... prva greška je mešanje priča, tj. preskakanje Moj prijatelj Džimi gitara, a onda ubacivanje istog kasnije, pa je došlo još nešto gore, prebacivanje sadnjih 20 stranica Osinjeg gnezda u sledećem Klasiku Podvodno čudovište... mislim da ova edicija gubi smisao...







To samo pokazuje da je kod Zagora dosta teško objavljivati jedna priča - jedna knjiga. To je ono što se prigovara Libellusu. Ali kroz Klasik se vidi da bi teško bilo pratiti kronologiju ali i neke knjige bi bile predebele dok bi druge bile prekratke što se ovim s tri orginalne epizode po knjizi izbjeglo.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/02/2018 : 20:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111
To samo pokazuje da je kod Zagora dosta teško objavljivati jedna priča - jedna knjiga. To je ono što se prigovara Libellusu. Ali kroz Klasik se vidi da bi teško bilo pratiti kronologiju ali i neke knjige bi bile predebele dok bi druge bile prekratke što se ovim s tri orginalne epizode po knjizi izbjeglo.


Da, slažem se, primjetio sam u Extri da to dosta varira, dosta se puta priče protežu u 3 epizode, a onda recimo naletim na Kandraxa pa imaš ovako:

LUX 136. Ubilačko Ludilo
LUX 137. Duh iz Stone-Hilla
LUX 138. Čarobnjak Kandrax
LUX 139. Šesta Noć Mjeseca
LUX 140. Sandy River (do 26 str.)

Znači to je kompletna priča o njemu, komentiram svaku priču pa si bilježim ovako gdje počinje i gdje završava..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 22:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by King Warrior
Ukoliko neko želi Zagora hronološki, onda najbolje uzeti Libellus. Sve po redu, tvrde korice za vječnost. Čista perfekcija.


Što misliš, za nekoga novog poput mene da sad počne skupljat tu biblioteku, jel to nemoguća misija? Ili možda ne, vidim jednu ponudu za 50 knjiga - 8500 kn. Jel to ok cijena? Pojedinačno kupovanje bi vjerojatno više koštalo

quote:
Originally posted by Tonka24
Trebat ćeš komad cigle da zavežeš na kočnicu


Trebat će mi Tonka onaj betonski blok





Ja isto mislim da je za kronolosko pracenje, ako se moze, najbolje Libellus.
Ja osobno sam se odlucio na to tek kad je broj 36 bio vani. I pomalo lovim po aukcijama i poprilicno sam blizu da kompletiram. Od jednom mi je bilo pre velika investicija. A ovakav nacin potrage i lova na pojedine brojeve ima cari kolekcionarstva uz napomenu da niti jedan broj osim 23. nisam platio iznad koricne cijene. Dakle, moze se, nikad nije kasno. I da, meni osobno boja nije minus vec prednost.A ti osobno imas c/b kolekciju u Ekstri koju po meni trebas zadrzati.


Reem CP da taj blok

Ma ja ću se isto odlučiti za skupljanje zagora LL na moju žalost.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/02/2018 : 22:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ono što radi Ludens kod svog kolekcionarskog izdanja je pravi put kako te knjige trebaju izgledati, samo da su još originalne naslovnice u boji i brži ritam izlaženja.
Znači, ako su priče kratke stavi se više njih u knjigu da se dosegne potreban broj stranica koji može malo varirati (npr. 450-550).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/02/2018 : 22:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Spock

Istina, trebalo mi je nekoliko godina, ali pravo me impresionirao samo Nolitta i taj period. Kao dijete sam gutao Bosellijevu sjeverno-američku odiseju, a ovo sam pročitao tek prije par godina. Unatoč nostalgiji koja me veže za Bosellija, pa i Toninellija, taj Nolittin period je uvjerljivo najbolji.


Post godine! Fino je vidjeti da ima još uvijek ljudi sa dobrim ukusom.


Dobro, mi malo stariji znamo da je to tako, problem su ovi mladići ispod 35 godina koji nikako da prepoznaju kvalitetu.


Opet vi, uspoređujete jedne sedam gradova cibole s jednookim džekom


Ma kakav jednooki Džek, daleko je to od Nolittinih klasika iz zlatnog perioda.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 22:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ono što radi Ludens kod svog kolekcionarskog izdanja je pravi put kako te knjige trebaju izgledati, samo da su još originalne naslovnice u boji i brži ritam izlaženja.
Znači, ako su priče kratke stavi se više njih u knjigu da se dosegne potreban broj stranica koji može malo varirati (npr. 450-550).


Slažem se, dobar je i ovako ako se mene pita samo ritam je katastrofalno spor.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/02/2018 : 06:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24
Reem CP da taj blok
Ma ja ću se isto odlučiti za skupljanje zagora LL na moju žalost.


Joj, nemoj spominjat

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ono što radi Ludens kod svog kolekcionarskog izdanja je pravi put kako te knjige trebaju izgledati, samo da su još originalne naslovnice u boji i brži ritam izlaženja.
Znači, ako su priče kratke stavi se više njih u knjigu da se dosegne potreban broj stranica koji može malo varirati (npr. 450-550).


Vidio sam, lijepo to izgleda, ali dobro si naveo ta 2 nedostatka - naslovnice i ritam izlaženja. Još toliko i ne smetaju naslovnice koliko je ritam loš. Mislim da im fali još jedna knjiga i da poslije toga dolaze do "Zagor priča". Da izbace godišnje 2-3 knjige bilo bi super..

Kod Libellusa bar znaš da se radi u tom pogledu i da to ide dalje, ovdje sa ovim kjigama kod Ludensa nisi uopće siguran hoće li to ići ili se jednog dana samo ugasiti. Ali Ludens za kiosk izdanja je super

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 25 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000