forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aukcije-Član Tonka 24
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/01/2018 : 22:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Molim ljude kod kojih osvojim aukcije da mi ništa ne šalju na mail.
Razlog- izgubljena lozinka ima već tri godine.
Neka mi se jave porukom na profil ili na forum porukom.
Zna li netko kako poslati novac iz Deu u Hrv na račun?
Imam neke nepotvrđene informacije da samo pošalješ novac bez ikakve provizije.
Pokušavao sam preko wu ali je luđačka provizija.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/01/2018 : 12:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
paypal?
Go to Top of Page

hc1012
New Member



Croatia
245 Posts

Member since 10/01/2009

Posted - 15/01/2018 : 14:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Send hc1012 a Private Message  Reply with Quote
Otvoriš devizni račun u banci, pošalješ IBAN i SWIFT banke osobi u Njemačkoj i ona ti uplati novce. Banka (u mom slučaju PBZ) uzme 1 euro "za priljev sredstava".
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/01/2018 : 16:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Internet ne dolazi u obzir.
Ja trebam slati iz deu u hrv.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Boris
New Member

Slovakia
189 Posts

Member since 04/12/2001

Posted - 16/01/2018 : 10:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Boris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Boris

Ja sam iz Slovačke, EU.
Valuta nam je EUR i Slovačka pripada EMU (Europian Monetary Union) i SEPA.
Hrvatska ima isto neki status u SEPA.

kupujem stripove preko aukcija na stripovi.com.
Prodavac mi pošalje IBAN i SWIFT sa sumom koju treba da platim za predmet prodaje i poštarinu za dogovorenu adresu + 1 eur dodajem za proviziju koju njemu banka skida u Hrvatskoj.
Meni banka u Slovačkoj ništa ne skida za proviziju a bank transfer zadajem kao da novac prevodim u Slovačku, znači ne medjunarodni bank transfer nego SEPA transfer unutar EMU (https://www.ecb.europa.eu/paym/retpaym/paymint/sepa/html/index.en.html).
Kada pošaljem novac (EUR) u bilo koju od država navedenih u ovom dokumentu, meni banka ne skida nikakvu proviziju.

Kurs EUR - KN se preračunava na osnovu dnevnog kursa centralne banke Slovačke.


quote:
Originally posted by Tonka24

Zna li netko kako poslati novac iz Deu u Hrv na račun?
Imam neke nepotvrđene informacije da samo pošalješ novac bez ikakve provizije.
Pokušavao sam preko wu ali je luđačka provizija.



Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/01/2018 : 15:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Hvala pokušati ću i to.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15620 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/01/2018 : 16:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hc1012

Otvoriš devizni račun u banci, pošalješ IBAN i SWIFT banke osobi u Njemačkoj i ona ti uplati novce. Banka (u mom slučaju PBZ) uzme 1 euro "za priljev sredstava".


Ja sam isto pbz. I danas zelim platiti kolegi u Sloveniju, na njegov racun. Kad tamo ziva papirilogija, pa ne prepoznaju njegov racun, pa visoka provizija, pa svasta-nesto... hvala i odo ja, kazem im. Uplatim drugim clanu i on ce mu osobno dati novce u Dezeli... konpliciraju, ajme. I zakidaju provizije ajme...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/01/2018 : 17:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Meni su neki ljudi izašli u susret pa sam dogovorio na ljeto da realiziramo...ma ludnica teška...a imam 4-5 osoba + nešto sitnih nerealiziranih aukcija

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000