forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Oscars / Academy Awards
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/03/2021 : 09:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by paro

Dal je gledao ko ovog Oca?


Ja sam ga tražio sinoć po bespućima interneta, ali ništa. Javi ako nađeš.




Film će biti dostupan na VoD servisima od 26.3.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/03/2021 : 11:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Hvala na informaciji!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8386 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 17/03/2021 : 06:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Parazit odličan, slažem se, kao i Marriage Story




Parazit ne bih možda nazvao odličnim, al da je vrlodobar to sigurano.
Mariagge Story mi je zijevalica od filma, dosada živa. Ne vidim zapravo koja mu je poanta.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/03/2021 : 08:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Shaner

Parazit odličan, slažem se, kao i Marriage Story




Parazit ne bih možda nazvao odličnim, al da je vrlodobar to sigurano.
Mariagge Story mi je zijevalica od filma, dosada živa. Ne vidim zapravo koja mu je poanta.


Ja bih rekao, ovako na prvu i po sjećanju, da prikaže kompleksnost ljubavnog odnosa. Ali ja sam pristran. Jako volim Scarlett, a tek malo manje Drivera, pa mi kompetentno napravljen film s njima u prvom planu teško može biti loš.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/03/2021 : 08:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Najvaznije je da se napokon ispravi nepravda i da Glenn Close dobije odavno zasluzenog Oscara. Pogledacu danas taj njen film, ali nimalo ne sumnjam u nju.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8386 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 17/03/2021 : 09:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Ja bih rekao, ovako na prvu i po sjećanju, da prikaže kompleksnost ljubavnog odnosa.





Pa da, to je jasno, ali ako je to izvedeno na jedan, barem eto meni, užasno dosadan način, onda nema svrhe.
Ali dobro, meni su Kubrickovi filmovi dosadni i on mi je valjda najprecjenjeniji režiser ikad...osim Dr. Strangelovea koji mi je genijalan, ali to je zbog Petera Sellersa, a ne režisera.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/03/2021 : 13:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I meni je bio Mariagge Story prilicno dosadan. Gledao sam ga u 2 nastavka, drugi put na silu, i dojam nije bio nista bolji poslije ogleda.

No ne vidim poveznicu sa Kubrickom?

Ali Kubrick dosadan... ko da slusam ovu moju. Tri puta je gledala 2001, da je smogla pogledati do kraja, svaki put bi zaspala, pa je tako ni ne mogu pregovoriti da pogleda i ostale. Gledala je samo jos Eyes wide shut i taj ji je bio donekle ok, samo ne vidi poante u onoj "maskaradi". Nedavno sam je nagovorio da pogleda Shining i uopste joj se nije dopao (?!?), tako da cu Dr. Sleep gledati sam (cilj je bio da ga poslije Shininga pogledamo skupa).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 17/03/2021 13:09:54
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 17/03/2021 : 13:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Meni je Marriage Story dobar, sve ono što Kramer protiv Kramera nije bio. I glumački dobro izvedeno od vodećeg glumačkog para.
Kubrick najbolji ikad režiser. Poli, Strangelove tek što bi joj bio dosadan ako su i ovi. Bolje da si prvo Lolitu probao s njom. Možda i Barry Lindona. Ta dva bi mogli i biti zanimljivi ženama. Mada, ako joj Eyes nije legao, nema tu pomoći...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/03/2021 : 14:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pokusavam sa Barryjem vec neko vrijeme, ali nikako. Bolje da ne idem sa Paths of Glory, The Killing ili Spartakom. :D :D


Marriage Story mi je vise za u pozoriste. Ponekad i takvi urode plodom na TV ali mi ovaj nije sjeo. Biatch!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 17/03/2021 14:34:19
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 17/03/2021 : 15:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
A vidiš, moja voli klanje i nasilje, njoj je Spartak zanimljiv. Kao i Full Metal Jacket, Pomorandža, Eyes...Al dobro, ona je psiholog i sfera interesovanja su joj agresivnost i mračne crte ličnosti. Tako da podosta testosteronskog mogu s njom da pogledam :)
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/03/2021 : 18:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Moja uvijek zaspi kad je neka jurnjava kolima ili teska akcija, a kad je neka teska psiholoska spika onda je ko sova. :D
Na srecu voli Vinterberga i Susanne Bier.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8386 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 17/03/2021 : 22:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Ljudi moji, Kubrick je precjenjen do bola.
Znam da se o ukusima ne raspravlja, pa ću ovdje da stanem.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 17/03/2021 22:17:00
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/03/2021 : 11:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ja govorim samo o licnom dozivljaju, ne gledam na tehnicke postavke reziranja, samo na to kako redatelj utjece na mene dok gledam film, i tu mislim da je Kubrick bio veliki mestre. :)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/03/2021 : 15:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
briga me za kubricka
odiseja je remek djelo, ostali njegovi me nisu pogodili do kraja
dajte radije što vam žene vole :)
100puta zanimljivije

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8386 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/03/2021 : 16:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

briga me za kubricka
odiseja je remek djelo, ostali njegovi me nisu pogodili do kraja
dajte radije što vam žene vole :)
100puta zanimljivije



Moja zadnja je voljela samo akcijske...valjda smo zato i prekinuli.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/03/2021 : 17:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
haha, moja i ja trajemo jer volimo sve što vole mladi
jedino gdje se razilazimo je larry david
on njoj ide na živce, iako shvaća da je ta serija dobra, pa to ja gledam cirkularno sam :)

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/03/2021 : 17:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ova moja je od prije najvise voljela Legend of the fall, voli Closer, Shawshank, Fracture, onda one laganini subotne obiteljske ponekad. Onda sam je navuko na Bierovu, Vinterberga, recimo i Inarrituja ali npr. Biutiful i dalje ne zeli pogledati (kao pretezak, pa ga ni ja jos nisam krenuo).
Kod Tarantina su joj neki dobri, dok druge ni ne zeli pogledati (nemam pojma zasto).


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8386 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/03/2021 : 19:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

haha, moja i ja trajemo jer volimo sve što vole mladi
jedino gdje se razilazimo je larry david
on njoj ide na živce, iako shvaća da je ta serija dobra, pa to ja gledam cirkularno sam :)



Jbga, slažem se s njom, meni David uopće nije duhovit. Loša kopija Woody Allena, a s obzirom da mi uglavnom ni Allen nije duhovit... Ili kako bi rekao jedan moj frend: Filmovi Woody Allena bi bili puno bolji samo da on ne glumi u njima.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 18/03/2021 : 19:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by ken2

haha, moja i ja trajemo jer volimo sve što vole mladi
jedino gdje se razilazimo je larry david
on njoj ide na živce, iako shvaća da je ta serija dobra, pa to ja gledam cirkularno sam :)



Jbga, slažem se s njom, meni David uopće nije duhovit. Loša kopija Woody Allena, a s obzirom da mi uglavnom ni Allen nije duhovit... Ili kako bi rekao jedan moj frend: Filmovi Woody Allena bi bili puno bolji samo da on ne glumi u njima.


Whatever Works.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/03/2021 : 20:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

To apsolutno! Njega ne prebavljam ali neki njegovi filmovi (bez njega naravno! ) su mi super. Pogotovo "noviji".



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 18/03/2021 : 21:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Larry David je meni najjače ime tv komedije u Americi. Woody to isto al na filmu. Naravno, jasno mi je da oni mnogima ne leže.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 24/03/2021 : 08:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://arkhavencomics.com/2021/03/23/english-patient-zero-the-death-of-the-oscars/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8386 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 26/04/2021 : 10:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Politički najkorektnija dodjela do sada.
U toj mjeri da je bilo dosta degutantno.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/04/2021 : 11:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Larry David je meni najjače ime tv komedije u Americi.


Larry je genij

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/04/2021 : 11:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
After years of criticism for a lack of diversity, this year’s slate of nominees contained some notable firsts. It was the first time an all-Black producing team was nominated for best picture, the first time two actors of Asian descent received a nod for best actor and the first year that two women were nominated for best director. When the winners were revealed, it reflected this spirit of inclusion.

Kad ovako počne članak šta se imaš onda nadati?
Tu su filmovi ne u drugom,već tridesetidrugom planu

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000