forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zlatna serija - Veseli četvrtak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 331

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 23/05/2019 : 12:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Zlatna Serija je i zamisljeno ko ispunenje zelja nostalgicara..i ako je Nasilje u Darkvudu jedan trazenijih stripova iz dobe Dnevnika..ako nosi i broj 13 i ako je jos naslovnicu retro nacrtao Mikica...nikako mi nije jasno da bi neki radije neki bezvezni Zagor almanah koje je ionako izdao Ludens ne tako dugo nazad i doatupni su ako ga netko bas toliko zeli procitat...
Tako da te prigovore i ne shvacam ozbiljno i vise su neka borba protiv Veselog ko zna komu pogodujuci...
Bilo je gundala vecitih i bit ce ali onako od oka ba 90% citatelja je zadovoljno edicijom ZS...ne sa svim izdanjima VC ali bar sa ZS bi trebali biti zadovoljni.



ne bih bezvezni zagor almanah, ali bih mister no almanahe i neobjavljene speciiale, pibd, marti almanahe i takodjer neobjavljene specijale, zonu x, tex magazine i almanahe, dragonero i dampir magazine, dilan magazine i hrpu jos edicija koje ni nemamo kod nas ili imamo u libelus izdanju koje je vecini nedostupno ...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/05/2019 : 13:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by teller

Zlatna Serija je i zamisljeno ko ispunenje zelja nostalgicara..i ako je Nasilje u Darkvudu jedan trazenijih stripova iz dobe Dnevnika..ako nosi i broj 13 i ako je jos naslovnicu retro nacrtao Mikica...nikako mi nije jasno da bi neki radije neki bezvezni Zagor almanah koje je ionako izdao Ludens ne tako dugo nazad i doatupni su ako ga netko bas toliko zeli procitat...
Tako da te prigovore i ne shvacam ozbiljno i vise su neka borba protiv Veselog ko zna komu pogodujuci...
Bilo je gundala vecitih i bit ce ali onako od oka ba 90% citatelja je zadovoljno edicijom ZS...ne sa svim izdanjima VC ali bar sa ZS bi trebali biti zadovoljni.



ne bih bezvezni zagor almanah, ali bih mister no almanahe i neobjavljene speciiale, pibd, marti almanahe i takodjer neobjavljene specijale, zonu x, tex magazine i almanahe, dragonero i dampir magazine, dilan magazine i hrpu jos edicija koje ni nemamo kod nas ili imamo u libelus izdanju koje je vecini nedostupno ...


aj..dobro prijatelju i ja bih..a nesto smo vec u ZS i dobili a dobit cemo jos...zato ja stalno pricam da treba 14dnevni ritam uvesti...dobro..odpast ce kolekcionarske knjige ali njih nema i sa sadasnjim tempom ZS...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2884 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 23/05/2019 : 14:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
Bolje dobar 6 reprint nego novo almanah sranje..almanahe imamo u ludensu sve i nisu bas nesto...mislim da si u manjini..



Ne treba meni Zagor almanah. Što se mene tiče nisu ga trebali ni objavljivati u ZS, ali ne treba mi ni Nasilje u Darkvudu.
Mister No almanah, PIBD, Marti itd. su druga priča.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/05/2019 : 16:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Nek ljudi miksaju, za svakog ponešto. Svejedno nikad nećemo skupiti sve, nema potrebe za hampom.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/05/2019 : 16:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by teller
Bolje dobar 6 reprint nego novo almanah sranje..almanahe imamo u ludensu sve i nisu bas nesto...mislim da si u manjini..



Ne treba meni Zagor almanah. Što se mene tiče nisu ga trebali ni objavljivati u ZS, ali ne treba mi ni Nasilje u Darkvudu.
Mister No almanah, PIBD, Marti itd. su druga priča.


a cuj..ti bi to ja ili netko drugi bi nesto drugo...vecina prevlada...MN almanaha ima samo 2 ili 3...PIBD i Martija da imas tako strasnu zelju nabavio bi u Libellusu...
Od svih tih almanah magazina ja bih recimo radije pilota specijal...ja bi..ti bi..mi bi...izdavac je taj koji odlucuje jer njegov novac je u svakom izdanju...valjda ce forsirat ono sto se nekad prodavalo ili ono sto nakazuje da ce danas bit najprodavanije...ako ke to Zagor reprint..najmanje je kriv VC...ti razni Martiji i piloti bili su ma kioscima po 18 kuna pa jih nitko nije ponjuskao..bar ne u dostatnom broju...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/05/2019 : 17:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni ovo odgovara, kada već ne mogu imati ZS 13 u originalu onda barem neka bude ''legalna kopija''.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 23/05/2019 : 17:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Br 14 Tim i Dasti = Pirati Misurija # i

sangue navajo
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 23/05/2019 : 19:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Eto iznenađenjima nikad kraja eeee da su se kojim slučajem sjetili staviti onu staru naslovnu sa ovom žućanom trakicom (mislim na identičan kolor) kao recimo C varijantu.Ono kad su ga očigledno ciljano ubacili na istom broju, pa da i to za života dodirnem svojim rukama pa makar bila i kopija, koliko sam samo puta zurio u tu naslovnicu u Zagorovom albumu sa sličicama onako minijaturnu a poželjnu.Imam ga od Libellus , imam u extra Zagoru ali ta trakica izvlači iz mene toliko uspomena i nostalgije da je to neobjašnjivo, prosto se ponekad upitam pa koji mi je.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/05/2019 : 23:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Broj 21 Kuća užasa, na istu foru... Tko je za??
Go to Top of Page

motorista
New Member



Serbia
256 Posts

Member since 16/02/2019

Posted - 24/05/2019 : 00:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send motorista a Private Message  Reply with Quote
Ovo (i ovo ↑) je vrlo blisko onome kako ću ja to raditi kad porastem: jedna priča u jednoj svesci - izuzev eventualno onih od preko 400 stranica (te mogu u dva broja) ili sa manje od 100 (dve priče u jednom broju, bez robovanja redosledu) - a štampa, prevod, uvez, folija, cena... sve k'o kod pa sadašnjeg »Veselog četvrtka«.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/05/2019 : 10:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Br 14 Tim i Dasti = Pirati Misurija # i



jel to najava za ZS 14 ili 14 broj FORME B?..i tamo je na redu 14 knjiga?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 24/05/2019 : 11:12:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Meni ovo odgovara, kada već ne mogu imati ZS 13 u originalu onda barem neka bude ''legalna kopija''.



"Legalna kopija" u mnogim segmentima kud i kamo vernija Italijanskom originalu nego ZS 13 iz '68
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 24/05/2019 : 11:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Nek ljudi miksaju, za svakog ponešto. Svejedno nikad nećemo skupiti sve, nema potrebe za hampom.



Jedan veoma kratak komentar,koji opisuje svu suštinu kako treba čitati, skupljati i uživati u stripu
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/05/2019 : 14:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

ne bih bezvezni zagor almanah, ali bih mister no almanahe i neobjavljene speciiale, pibd, marti almanahe i takodjer neobjavljene specijale, zonu x, tex magazine i almanahe, dragonero i dampir magazine, dilan magazine i hrpu jos edicija koje ni nemamo kod nas ili imamo u libelus izdanju koje je vecini nedostupno ...


Stoji i sve ovo što je Zlatan pisao, nego eto, šteta bi bilo da Zagora kao junaka nemamo u ovoj ediciji. Jer što god da stave od Zagora, mi to (vjerujem većina) imamo (barem u kiosk verziji). A opet ne smijemo mislit samo na sebe, obradovat će sigurno ovo mnoge koji možda nemaju te epizode, a možda će nekoga ove priče nagnat da se ponovno vrate stipovima Mislim da Veseli dobro radi posao, ovaj broj će se sigurno rasprodati, da je i "C" verzija naslovnica, vjerujem da bi isto tako bilo.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/05/2019 : 15:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Broj 21 Kuća užasa, na istu foru... Tko je za??


Da, 17 obavezno Klark Siti s Teksom na naslovnoj.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/05/2019 : 15:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nek' uvedu još LMS ediciju i nitko sretniji od nas

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/05/2019 : 15:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Nek' uvedu još LMS ediciju i nitko sretniji od nas



nije mi jasno što se čeka..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 24/05/2019 : 15:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
"vratiće se opet osam šezdeset"
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 24/05/2019 : 15:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
U Veselom su jasno naglasili da LMS-a neće biti tako da to ne treba očekivati.Jedino ako neko drugi pokrene, u Srbiji verovatno neće jer jedini ozbiljniji izdavač pored Veselog trenutno za Bonelli izdanja je Čarobna knjiga koja za sada ipak puca na kraće serijale i nema dovoljno materijala da eventualno popuni takvu novu ediciju.
Što se tiče Hrvatske tu ne znam kakva bi bila situacija u vezi sa pravima koje je Veselom četvrtku pošto je iz Srbije sigurno bilo lakše da reši.
Tako da, realno gledano, novog LMS-a neće biti, možda eventualno u nekoj daljoj budućnosti.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/05/2019 : 16:12:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Nek' uvedu još LMS ediciju i nitko sretniji od nas



To je to
Ne znam sto se ceka

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/05/2019 : 16:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by velka031

Broj 21 Kuća užasa, na istu foru... Tko je za??


Da, 17 obavezno Klark Siti s Teksom na naslovnoj.



Postao si iznimno ironičan
Prvo ona s izbačenim stranicama, a sad ovo.
Baš mi je drago. Jer time si ama baš sve rekao i poentirao.
Taman kad pomisliš da izdavače u HR ne može nitko nadmašiti po gluposti, pobrinu se ovi iz SRB da nas razuvjere...
I jednako tako oduševljene mase na...
Ma dobro, tko voli, nek' izvoli.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/05/2019 : 17:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by velka031

Broj 21 Kuća užasa, na istu foru... Tko je za??


Da, 17 obavezno Klark Siti s Teksom na naslovnoj.



Postao si iznimno ironičan
Prvo ona s izbačenim stranicama, a sad ovo.
Baš mi je drago. Jer time si ama baš sve rekao i poentirao.
Taman kad pomisliš da izdavače u HR ne može nitko nadmašiti po gluposti, pobrinu se ovi iz SRB da nas razuvjere...
I jednako tako oduševljene mase na...
Ma dobro, tko voli, nek' izvoli.


Da, takvo mi je raspoloženje trenutno, pa imam inspiracije.

Ne sviđa mi se ovaj izbor epizoda, ali šta je tu je.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 24/05/2019 : 18:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Podrzavam ideju. Klark siti. Nek ide sve redom.

sangue navajo
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2264 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 24/05/2019 : 22:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Klark siti, 21. Kuća užasa,...83. Otrovni totem,...pa onda pauza sa Zagorom do 247. broja.
A u medjuvremenu Mark, Bil Adams, Met Meriot,...

Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 25/05/2019 : 00:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
U ZS 14 ide Teks Tragom Vovke...
Go to Top of Page
Page: of 331 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.8 seconds. Snitz Forums 2000