forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zlatna serija - Veseli četvrtak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 331

LK
Starting Member



86 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/06/2019 : 10:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send LK a Private Message  Reply with Quote
Niko vam dođe nešto kao nacrtaj svoju naslovnu stranicu. Dobićete čistu belu naslovicu na koju možete nacrtati Zagora kakvog želite. :) ;)

U životu postoje razlicite tacke gledišta. Verujemo da stvarnost odgovara našem pogledu, ne sumnjajuci da je pogled lican i da ga ne dele i ostali.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15663 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/06/2019 : 10:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ovo ako bude, a ja ne mislim da ce biti, uzecu jer je to onda collectors item a ne strip. :)


Tako je. Kljucna rijec jest kolekcionarsko...i zbog toga ce ga mnogi kupiti, pa i ja iako mi je Zagor zadnja rupa na svirali. A ako stvarno izbace tu kutiju, to je potez bez presedana dosad na ovim nasim stripovskim prostorima i zbog toga mi se svida i pozdravljam to.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 13/06/2019 10:22:19
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/06/2019 : 10:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Kada je Gen13 #1 mogao imati 13 naslovnica, zašto ne bi i Zagor.
Go to Top of Page

Nebojša
Starting Member



Serbia
84 Posts

Member since 21/10/2015

Posted - 13/06/2019 : 19:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Nebojša's Homepage  Send Nebojša a Private Message  Reply with Quote
Pre 7 godina Lavirint je objavio ZZCP #25 sa nekoliko različitih naslovnih strana:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=41871&SearchTerms=ZZCP

the man without fear
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25832 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/06/2019 : 20:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Tko je prvi u hr\sr izdao strip sa dvije ili vise razlicitih naslovnica?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 13/06/2019 : 21:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nebojša

Pre 7 godina Lavirint je objavio ZZCP #25 sa nekoliko različitih naslovnih strana:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=41871&SearchTerms=ZZCP



jeste i sada skoro i da ne postoje ☹️
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 13/06/2019 : 21:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Kada je Gen13 #1 mogao imati 13 naslovnica, zašto ne bi i Zagor.


Pa to sto je neko vec uradio ne znaci da nije jednako glupo. Zasto nismo mogli dobiti kolekcionarsko HC izdanje sa ovom kolekcijom naslovnica pa neka bude i jednako cenom kao ovih 13 stripova. Gde cu da stavim kutiju od 13 istih stripova od kojih nikad necu procitati. I jos kad urade foru da nekih ima mnogo manje i naravno reprinta nema. Sve ok, ali nemoj posle da se nazivas spasiocem stripa u Srbiji posto si daleko od ozbiljnog
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3297 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 13/06/2019 : 22:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
Ovo oko broja alternativnih naslovnica ne bih komentarisao, ali se setih da sam jednu takvu naslovnicu Nasilje u Darkvudu kolorisao pre 4 godine i to u dve varijante, jednu modernu i drugu u retro varijanti. Koga interesuje moze ih naci u autorskom izlogu u temi: Kompjutersko bojenje stripova.

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4982 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 13/06/2019 : 23:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Ja sam već naručio i kutiju i stripove, vjerujem da će biti dovoljno naklade za HR tržište

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 14/06/2019 : 00:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Ako su hrabri nisu glupi. Domaće izdanje bez puno uloženih sredstava? Znači da bi trebali uštedit na... autorima? Da li bi to bilo fer?



Pa ne mora se baš na njima ne znammkoliko štedeti, a sve i da da, bolje išta nego trenutno ništa.Oni svakako neće prekinuti svoje aktivnosti na drugim poljima gde su angažovani, mislim da niko od njih nije do guše u obavezama, bar što se stripa tiče.
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 14/06/2019 : 00:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by sawitch

Ovo ako bude, a ja ne mislim da ce biti, uzecu jer je to onda collectors item a ne strip. :)


Tako je. Kljucna rijec jest kolekcionarsko...i zbog toga ce ga mnogi kupiti, pa i ja iako mi je Zagor zadnja rupa na svirali. A ako stvarno izbace tu kutiju, to je potez bez presedana dosad na ovim nasim stripovskim prostorima i zbog toga mi se svida i pozdravljam to.



Grešiš.
Već sam spomenuo u ranijem postu da je Darkvud izbacio kutiju pod nazivom Varvarske priče za 2 izdanja Konana, a koliko se sećam kutija je još davno nekad bila i za stripove Otkriće sveta u stripu od Dnevnika.Verovatno je bilo još takvih primera, dakle, ništa novo niti epohalno.Pogotovo ako bude reč o običnoj kartončini.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15663 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/06/2019 : 07:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Meni se cini da ne grijesim. Volim takve stvari. Bila je vec kutija za Otkrice sveta, dosta rijetka, nema je bas svatko, znam i za Konana, tocno, imam ga...pa iako nije neki kvalitet, okej je. Fibrine za Moebiusove, Rajske i Metalne godine bi ti mogle biti ogledni primjerak uspjesnosti za takvo sto. Ako ih nisi vidio/drzao u rukama, steta. Ako imas priliku checkiraj i Lulu oslobodenu od Davodeau-a, Brodeckov izvjestaj-Manu Larcenta, kao i Eternauta od Oesterhelda i Lopeza. Svi ti su coveri lijepi i Marko to odradi besprijekorno. Ceka se i Makondova kutija za Malog Nema, a mislim da je i Komiko najavio kutiju po zavrsetku Komesovog treceg omnibusa...(valjda ce ispuniti obecanje),znaci postojalo je i postojace takvo izdavastvo, ali to je bilo za albume, a ovo o cemu raspravljamo je kiosk strip, i ako bude, zato je prvi put i novitet. 13 roto knjizica u boxu. E sad, hoce li biti kartoncina, kako kazes, ostaje da se vidi...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29538 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/06/2019 : 08:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Odlicna ideja Veselog Četvrtka, izdaj 13 istih stripova pa neka svi kupuju sve
Ja ne kupujem "wannabe ZS" ali ovo s guštom pratim, da vidim tko je toliko blesav da ISTI strip kupuje 13 puta
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7731 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/06/2019 : 08:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Nije samo 13, uračunaj Ludens HC, Ludens extra, VČ hc, libellus, zs i tko zna što sve još.

A sad još i traže da Ludens objavljuje onaj klasik u boji a oni to nažalost i oće jednog dana. Pa dokle više...

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/06/2019 : 09:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dokle? Pa uvijek se gura dokle god ide, stara poznata stvar.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25832 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/06/2019 : 09:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Ja ne kupujem "wannabe ZS" ali ovo s guštom pratim, da vidim tko je toliko blesav da ISTI strip kupuje 13 puta


Neće kupit 13 puta već odjednom
A što se vi tresete šta će ljudi radit sa svojim novcem?
Ako ćemo o čudacima ima onih koji kupuju strip koji već imaju samo zbog toga da im ne zafali redni broj na hrptu pa da na polici ne izgledaju krnjavo

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4982 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 14/06/2019 : 09:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Zlatna serija s moćnom žutom trakom opet diže prašinu, toooooooooooooooo!!!!

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4982 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 14/06/2019 : 09:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Obavijest kolekcionarima - u ŠKOLSKU KNJIGU na Trgu bana J. Jelačića konačno je stigla nova količina "moderne verzije" ZS 1 (Tex - Ranč slobode)... Eto, ako kome nedostaje, sada imaju dovoljnu količinu u prodaji ZS 12 za sada nemaju u niti jednoj verziji

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/06/2019 : 09:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Jebat ih i za 12 i 13

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15663 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/06/2019 : 10:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Nije samo 13, uračunaj Ludens HC, Ludens extra, VČ hc, libellus, zs i tko zna što sve još.

A sad još i traže da Ludens objavljuje onaj klasik u boji a oni to nažalost i oće jednog dana. Pa dokle više...




Ovo je bas dobro izreceno, da se i mi jednom slozimo. Ali krcag ide na vodu dok se ne razbije, figurativno,sto za Zagora ne vazi, jer taj nepostojeci lik zivi stotinu zivota...iako mi je to nerazumljivo istovremeno mi je i fascinantno. Nevjerovatno nesto.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15663 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/06/2019 : 10:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by supermark

Ja ne kupujem "wannabe ZS" ali ovo s guštom pratim, da vidim tko je toliko blesav da ISTI strip kupuje 13 puta


Neće kupit 13 puta već odjednom
A što se vi tresete šta će ljudi radit sa svojim novcem?
Ako ćemo o čudacima ima onih koji kupuju strip koji već imaju samo zbog toga da im ne zafali redni broj na hrptu pa da na polici ne izgledaju krnjavo


Svit 'baca' solde i na mnogo nerazboritije stvari, ali mi cemo se uvik vrtit u krug, i ponovo cirit u tudi takujin. Ludilo. Takva smo raca, mi ludi, pardon ljudi...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12479 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/06/2019 : 13:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

Ja sam već naručio i kutiju i stripove, vjerujem da će biti dovoljno naklade za HR tržište


Posudit cu jedan gif od mog jednog dobrog kolege sa dr. foruma, uglavnom, ovo je bila reakcija DOMI-ja kad je cuo za kutiju i ovo kolekcionarsko izdanje:






"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16861 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/06/2019 : 17:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

Obavijest kolekcionarima - u ŠKOLSKU KNJIGU na Trgu bana J. Jelačića konačno je stigla nova količina "moderne verzije" ZS 1 (Tex - Ranč slobode)... Eto, ako kome nedostaje, sada imaju dovoljnu količinu u prodaji ZS 12 za sada nemaju u niti jednoj verziji



Ali nije sa plavim nebom, jebiga
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29538 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/06/2019 : 18:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by supermark

Ja ne kupujem "wannabe ZS" ali ovo s guštom pratim, da vidim tko je toliko blesav da ISTI strip kupuje 13 puta


Neće kupit 13 puta već odjednom
A što se vi tresete šta će ljudi radit sa svojim novcem?
Ako ćemo o čudacima ima onih koji kupuju strip koji već imaju samo zbog toga da im ne zafali redni broj na hrptu pa da na polici ne izgledaju krnjavo




Pa tko se trese? Jesam napisao da pratim s guštom
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 14/06/2019 : 18:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Meni se cini da ne grijesim. Volim takve stvari. Bila je vec kutija za Otkrice sveta, dosta rijetka, nema je bas svatko, znam i za Konana, tocno, imam ga...pa iako nije neki kvalitet, okej je. Fibrine za Moebiusove, Rajske i Metalne godine bi ti mogle biti ogledni primjerak uspjesnosti za takvo sto. Ako ih nisi vidio/drzao u rukama, steta. Ako imas priliku checkiraj i Lulu oslobodenu od Davodeau-a, Brodeckov izvjestaj-Manu Larcenta, kao i Eternauta od Oesterhelda i Lopeza. Svi ti su coveri lijepi i Marko to odradi besprijekorno. Ceka se i Makondova kutija za Malog Nema, a mislim da je i Komiko najavio kutiju po zavrsetku Komesovog treceg omnibusa...(valjda ce ispuniti obecanje),znaci postojalo je i postojace takvo izdavastvo, ali to je bilo za albume, a ovo o cemu raspravljamo je kiosk strip, i ako bude, zato je prvi put i novitet. 13 roto knjizica u boxu. E sad, hoce li biti kartoncina, kako kazes, ostaje da se vidi...



Pa to ti kažem, lepo si sve opisao, dakle nisu ništa prvi uradili sa tom kutijom, bilo je još sličnih stvari.Naravno, to može biti urađeno lepo, a može i ofrlje kao što je Darkwood uradio, no za 2 stripa ne neke velike vrednosti možda je to i logično.Videćemo kako će ovo od Veselog četvrtka izgledati.

Edited by - maelstrom on 14/06/2019 18:27:07
Go to Top of Page
Page: of 331 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000