forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest 2018
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 30/05/2018 : 11:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Ajme oprosti nisam se uspija materijalizirat ipak sam ja duh,neživ .ne može mi ostat odraz u zrcalu i objektivu
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/05/2018 : 11:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


I ne przite mi Globinja! Jedini je imao dobru maju (Led Zeppelin ftw ).




Jedva sam baneta nagovorio za ovu sliku
Ne voli zeppeline

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/05/2018 : 11:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dobro si prosao s tom majicom kraj njega. E, da si imao DP...


Ali dobro, cika Banetu mozemo to oprostiti, kao i Gandu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/05/2018 : 11:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Dobro si prosao s tom majicom kraj njega. E, da si imao DP...


Ali dobro, cika Banetu mozemo to oprostiti, kao i Gandu.


Da sam imao dp(a imam ih)
Onda bi ispalo da se uvlačim
Mlad je bane
Naučit će

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/05/2018 : 11:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Čika Bane počeo pušiti cigarete.....zar se nije "hvalio" kako puši samo one elektronske....ccccc, šta Mafest uradi od čovjeka
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/05/2018 : 12:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

Čika Bane počeo pušiti cigarete.....zar se nije "hvalio" kako puši samo one elektronske....ccccc, šta Mafest uradi od čovjeka


Da...sranje. Proklete cigarete i ko ih izmisli.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/05/2018 : 13:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Jedno od retkih mesta koje ima sve ono sto ja volim. Meni dragu ekipu za razglabanje do duboko u noc (Ponki, Dok, Kralja, Dado, Tovar, Lwood, Dcopic itd.) i jos dosta manje dragih ali skroz kul likova koji takodje vole strip. Sedi se, pijucka se pice, zeza se itd.

Sto se plaze tice, bas ono sto ja volim, sitan kamen, cista voda, borovi uz obalu, planincuga u pozadini, nema guzve, milina.

Ponuda stripova meni bila odlicna. Nasao sam dosta toga po jako dobroj ceni pa sam otisao u debeli minus sa kupovinom ali vredi.

Najjaci utisak ovog Mafesta za mene je da je Markos skroz kul covek kada sa njim pricas uzivo. A takodje i Bernard. Jos se oporavljam od blagog soka. :)

Sve u svemu, nema para koje mogu platiti opustanje sa prijateljima koje uzivo ne vidis i po godinu i vise dana a kao da se niste razdvajali. I dalje najbolji festival na kom sam bio. Cekam Herceg Novi pa da uporedim :)
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/05/2018 : 13:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Najjaci utisak ovog Mafesta za mene je da je Markos skroz kul covek kada sa njim pricas uzivo. A takodje i Bernard. Jos se oporavljam od blagog soka. :)



Mislim da bilo najbolje da se mozemo svi clanovi foruma jednom upoznati negdje, mozda upravo negdje kraj mora u ladovini sa hladnim picem u ruci, mozda bi i diskusije na forumu bili drugacije.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 31/05/2018 : 13:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli
Mislim da bilo najbolje da se mozemo svi clanovi foruma jednom upoznati negdje, mozda upravo negdje kraj mora u ladovini sa hladnim picem u ruci, mozda bi i diskusije na forumu bili drugacije.





Ne znam baš, moguće da bi se razočarao u neke ljude uživo, a na forumu su divni, krasni i slatkoriječivi....
Ja mogu i ove godine organizirat StripeRi, druženje forumaša kod mene u Rijeci.... Ako ima zainteresiranih za upoznavanje, druženje i kupanje....
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1180 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 14/06/2018 : 17:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Dvije fotografije, jedna iz 2007., druga iz 2009. Za nostalgičare...




Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 15/06/2018 : 16:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
@1euro & King Warrijor - Da ne bude zabune, ja i dalje glodjem plastiku (vidi se i tuljac na uzici). Ta kutija cigareta ispred mene nije moja.

Nije da ne volem Cepeline. Imaju oni dve dobre pesme (Mobi Dick i South Bound Saurez) tako da je moglo nesto od njih da bude ali, eto, nije im se dalo.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/06/2018 : 22:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

@1euro & King Warrijor - Da ne bude zabune, ja i dalje glodjem plastiku (vidi se i tuljac na uzici). Ta kutija cigareta ispred mene nije moja.

Nije da ne volem Cepeline. Imaju oni dve dobre pesme (Mobi Dick i South Bound Saurez) tako da je moglo nesto od njih da bude ali, eto, nije im se dalo.



ups, izvinjavam se
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/06/2018 : 00:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

@1euro & King Warrijor - Da ne bude zabune, ja i dalje glodjem plastiku (vidi se i tuljac na uzici). Ta kutija cigareta ispred mene nije moja.

Nije da ne volem Cepeline. Imaju oni dve dobre pesme (Mobi Dick i South Bound Saurez) tako da je moglo nesto od njih da bude ali, eto, nije im se dalo.


Sutra pravim vatru od cat claw
Jedine dvije koje valjaju
Moga je bane i bolje
Ali eto nije

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 16/06/2018 : 08:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo
Sutra pravim vatru od cat claw
Jedine dvije koje valjaju
Moga je bane i bolje
Ali eto nije



Ajd ti te pošalji meni a ja ti dam kutiju raskupusanih stripova


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/06/2018 : 17:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Trebao mi je cjeli jedan dan da dođem sebi poslije ovog bogohuljenja. Da nije Bane u pitanju, teze bi bilo ovakvo nesto oprostiti.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 19/06/2018 : 06:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivosti u svezi Claudija Vile, iz vrlo pouzdanih izvora.
Naime , organizatori se već svojski trude da "Dovedu" Villu u Makarsku godinama šta On odbije , čak su mu mislili organizirati i odlazak u Međugorje pri dolasku s obzirom da je veliki vjernik.Riječ je o vrlo samozatajnom i povučenom čovjeku ,koji živi u osami u jednoj kući i crta Teks Vilera i samo odlazi u crkvu.A navodno je nekoliko puta bio u Hrvatsku i u tišini obišao sva svetišta .

Edited by - RAKOSI4 on 19/06/2018 08:02:16
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/06/2018 : 06:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Da angažiramo Glavu da nam ga proslijedi?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 19/06/2018 : 07:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Da angažiramo Glavu da nam ga proslijedi?



To bi bija potez desetljeća .
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 19/06/2018 : 07:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
još nekoliko malih detalja i zanimljivosti s Mafesta te zapažanja moje malenkosti :

ŠTEF BARTOLIĆ : mojoj malenkosti nacrta je Dick Longa i jednu cicu macu ,a čovjek se znoji i znoji ,moja procjena je da je izgubija 10 kg u ona 2 sata crtanja.

VALTER VENTURI : narodni čovik koji voli dobro pojist i popit , zadnji dan Mafest je opalija po pivima a u licu crven ka paprika , i tako stojim ja u redu za crtež , i čekajući se okrećem i kažem ostalima koji su čekali ."Sveti moj Simeone šta će biti od naših crteža"

ANDREA VENTURI : vrhunski crtač , skromni samozatajni čovjek nacrta mi je prekrasnog Dilan Doga .

BANE KERAC : dobri duh Mafesta , prekrasnu Cat cijelog tijela .

PASGUALE DEL VECCHIO , također odličan crtač , pristojnog i dobrog duha , nacrta mi je Teks Vilera s vinčesterkom , odličan crtež za koji se istinski potrudio ......... s ovim mi je definitivno počela godina Teks Vilera a nastavila se s TEX Klasikom na kioscima .......

Edited by - RAKOSI4 on 19/06/2018 07:39:44
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/06/2018 : 08:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Da, Walter Venturi je totalna zajebancija od čovjeka.
Bio je definitivno najglasniji i najsimpa... Nacrtao mi Cagora.

I Andrea Venturi je baš to kako si rekao, neki miran čovjek koji baš i nije pričljiv. Našao sam na netu da je crtao Mister No-a (ali nisam znao da je to bila samo jedan jedini put) i nagovorio ga da ga i meni nacrta (nacrtao mi je drugog, a ovo je ta slika sa neta)



I Mario Alberti je isto simpa čovjek i fino crta, vodene boje su baš fora. Još je iz Trsta pa je bio hepi kada smo mu rekli da smo susjedi iz Ri Nacrtao mi je Nathana.

BTW, zapravo su talijani crtali dragoj pošto ona zna jezik pa se tamo ''skompala'' s njima.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 19/06/2018 08:12:40
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 22/06/2018 : 08:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Evo još nekih malih detaljčića s Mafesta 2018 pa da stavim točku :

DANIEL HENROTIN DANY : čovjek nasmijana lica , nacrta mi je jednu lipu cicu macu plavušu (glavni lik njegovog stripa ,erotika-komedija,Tutta će joj sigurno znat ime).

DARKO PERKOVIĆ : čovjek ozbiljnog lica, nemirne ruke nacrta mi je prekrasnog indijanca s tomahavkom u napadu.

GORAN PARLOV : nažalost nije doša

MARICA INOVE : tiha Japanka koja ima kod sebe stotinu flomastera različitih boja i šablona sa šiframa boja , kod crtanja je ispod desne ruke držala salvetu da slučajno s znojem ne bi oštetila crtež .Crteži su joj ljepota ugodna oku

LAURA ZUCCHERI : žena figure i face "Wild West" , nacrtala mi je Teks Wilera s cigaretom u ustima .

FABIO CELONI : čovjek malog rasta ali velikog talenta ,veliki crtač Dilan Doga kao i veliki crtač Diznija. Nažalost nisam ima vrimena za njegov crtež

ENIS ČIŠIĆ : čovjek kisela lica i moram bit otvoren i iskren pa reć da je crta škrabotine na razini diteta od 3 godine , fala Svetom Simeonu šta nisam čeka red za njegov broj

Edited by - RAKOSI4 on 22/06/2018 08:22:31
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 22/06/2018 : 11:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Evo još nekih malih detaljčića s Mafesta 2018 pa da stavim točku :

DANIEL HENROTIN DANY : čovjek nasmijana lica , nacrta mi je jednu lipu cicu macu plavušu (glavni lik njegovog stripa ,erotika-komedija,Tutta će joj sigurno znat ime).

DARKO PERKOVIĆ : čovjek ozbiljnog lica, nemirne ruke nacrta mi je prekrasnog indijanca s tomahavkom u napadu.

GORAN PARLOV : nažalost nije doša

MARICA INOVE : tiha Japanka koja ima kod sebe stotinu flomastera različitih boja i šablona sa šiframa boja , kod crtanja je ispod desne ruke držala salvetu da slučajno s znojem ne bi oštetila crtež .Crteži su joj ljepota ugodna oku

LAURA ZUCCHERI : žena figure i face "Wild West" , nacrtala mi je Teks Wilera s cigaretom u ustima .

FABIO CELONI : čovjek malog rasta ali velikog talenta ,veliki crtač Dilan Doga kao i veliki crtač Diznija. Nažalost nisam ima vrimena za njegov crtež

ENIS ČIŠIĆ : čovjek kisela lica i moram bit otvoren i iskren pa reć da je crta škrabotine na razini diteta od 3 godine , fala Svetom Simeonu šta nisam čeka red za njegov broj



Dojam koji netko stekne je njegova subjektivna stvar i ne paše svakome stil svakog crtača, ali mislim da za Enisa nisi u pravu. Ne znam što si gledao da crta, možda su ga klinci gnjavili s nekim glupostima, ali meni je super nacrtao Captaina Americu.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 22/06/2018 : 12:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Ma ne govorin daje on loš crtač ali ono šta sam vidija nisam moga virovat e sad je li bija slabe volje je li ga bolila glava ili koji drugi problem ...........
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 22/06/2018 : 12:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Zanimljivosti u svezi Claudija Vile, iz vrlo pouzdanih izvora.
Naime , organizatori se već svojski trude da "Dovedu" Villu u Makarsku godinama šta On odbije , čak su mu mislili organizirati i odlazak u Međugorje pri dolasku s obzirom da je veliki vjernik.Riječ je o vrlo samozatajnom i povučenom čovjeku ,koji živi u osami u jednoj kući i crta Teks Vilera i samo odlazi u crkvu.A navodno je nekoliko puta bio u Hrvatsku i u tišini obišao sva svetišta .



Piccinelli je spomenuo na CRS da ce ga probati nagovoriti iducom prilikom.

Go to Top of Page

oko
New Member

Croatia
181 Posts

Member since 19/04/2004

Posted - 15/02/2019 : 17:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send oko a Private Message  Reply with Quote
Zbog planiranja godišnjeg odmora, već sad mi je važno znati točan termin održavnja 12. Mafesta.
Da li je to, kako pretpostavljam, zadnji vikend u svibnju ili ... ?
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000