forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor klasik 49 - Hellingen
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4598 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 03/03/2018 : 20:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

Neznam šta vi pušite, ali meni je 4-a naslovnica iz te priče oduvijek bila najjača :). Inače ovo je za 40 kn džaba. Još da krene kod Ludensa pilot u sličnom izdanju to bi bilo milina, a može i normalni brojevi od početka.



mudro

sangue navajo
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/03/2018 : 23:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4
Dobra kupovina, s meni najdražom naslovnicom
Evo ja ću sad počet ga čitati, vanka pada kiša


Mislio sam uzeti prvu naslovnicu (reko, najbolje paše sa naslovom), a bila je samo ova treća dostupna i odmah sam se tebe sjetio da je tebi ta najbolja ja ću s njim još pričekati, stao sam na LUX 149: Ljudožderi iz Green Spota, taman još nekih 30 brojeva do ovoga

quote:
Originally posted by FelipeKajetano

Neznam šta vi pušite, ali meni je 4-a naslovnica iz te priče oduvijek bila najjača :). Inače ovo je za 40 kn džaba. Još da krene kod Ludensa pilot u sličnom izdanju to bi bilo milina, a može i normalni brojevi od početka.


Ja ništa ne pušim cijena je baš bagatela. Ovo je super ideja za pilota, ima već duže vremena da razmišljam o tome, zamisli - Klasik Mister No, 5 epizoda po Klasiku, 4 Klasika godišnje=20 epizoda godišnje samo bi ja umjesto crvenog hrbata i zadnje crvene korice stavio nekakvu zelenkastu boju da baca na amazonsku prašumu i onaj djetelina znak, bilo bi savršeno

Iako da krene i pojedinačni brojevi, možda još i bolje, iako skuplja varijatna od ove navedene, ali zašto ne.

quote:
Originally posted by velka031

Zašto je važan strip na kiosku?
Evo ovo izdanje je najbolji odgovor!
40 kn za ovako što, to se može dobiti samo na kiosku.



+1 i što je najvažnije, dostpuno svima. Nema nikakvih rezervacija niti bojazni da nećeš dobit svoj primjerak, izvrsna stvar.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/03/2018 : 09:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Možda se stvarno Bernard nakon dugog čekanja da izda one maxije odluči i na baš ovakvu verziju pilota koju spominješ... Eh, snovi...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/03/2018 : 12:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Možda se stvarno Bernard nakon dugog čekanja da izda one maxije odluči i na baš ovakvu verziju pilota koju spominješ... Eh, snovi...


Mozda kad za 3 godine kompletiraju Mikija, mozda pokrenu to ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/03/2018 : 12:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa sad kad je SA osta bez AF mozda i pocne IF Mr.No?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/03/2018 : 13:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Onda ima uvjete da krene i prije :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/03/2018 : 14:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Pa sad kad je SA osta bez AF mozda i pocne IF Mr.No?


Aaa.aaa.nece.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1069 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 04/03/2018 : 14:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Išao sam kupiti na rizik i dobio sam treću naslovnicu.
Primjetio sam da u listovima najave piše kako je "Mučna osveta" na kioscima, no to je vjerojatno zato što je klasik uranio 3 tjedna.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/03/2018 : 15:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duke Zill

Išao sam kupiti na rizik i dobio sam treću naslovnicu.
Primjetio sam da u listovima najave piše kako je "Mučna osveta" na kioscima, no to je vjerojatno zato što je klasik uranio 3 tjedna.


I ja sam to primjetio, a vjerojatno su stavili najavu vec sad posto ce taj Klasik duze vremena provesti na kiosku (posto cesto ne izlazi), pa kad izadje taj redovni, onda ce to i stimat sa najavom tko ga kupi. Nisu svi pacijenti kao mi koji ne mozemo docekat i moramo odmah imati neki broj cim izadje :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 04/03/2018 : 22:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Hajde, bar su ga zanimljivo "aranžirali". Svaka epizoda je odvojena, sa svojom naslovnom trakom, sa nazivom epizode i imenima autora. Lijepo složeno, prva na 132 stranice, a ostale na, po svojih standardnih, 96 stranica. Gotovo kao da su slijepljene četiri epizode u jedne korice. (Naravno da nisu, jer bi svaka epizoda počinjala brojem stranice 1, a ne numeracijom u kontinuitetu.)
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 06/03/2018 : 09:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
Klasik sadrži sve epizode trenutne priče jel tako? Tj svaki ima drugi broj stranica? I izlazi 4 puta godišnje?
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/03/2018 : 11:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Uzimaju se sve 4
Ka i Uvik
Sve naslovnice uzimam
Sljedeći koji ocrni bignottija
Ban ko kuća

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Andrey
New Member



British Indian Ocean Territories
265 Posts

Member since 06/01/2009

Posted - 06/03/2018 : 12:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrey a Private Message  Reply with Quote
Kao relativni neZagorovac kupujem, dva kratka pitanja?

1) Znači sve su naslovnice na kioscima a ne samo u strip knjižarama, kako je to distribuirano? Ima li pravila? Ovisno o kiosku, todorić i to?

2) Koliko dugo se ovo zadržava na hr kioscima?

puno postam, uprati https://twitter.com/talsakob

sclavi>originalni radovi junjija ita
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
332 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 06/03/2018 : 12:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message  Reply with Quote
Zašto pobogu "Hellingen"? Pa nije mu prvo pojavljivanje, majka mu stara! Šta fali "Užasu (teroru) šeste planete"?
S obzirom da imam ovo izdanje u Odabranim pričama Veselog četvrtka, zaobilazim.
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 06/03/2018 : 12:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Ima li izbacivanja stranica ili kadrova u ovoj ediciji? Ako se ne varam, do ovog broja bi table bile promijenjene preslagivanjem kadrova nastalim zbog izbacivanja kratkih sadržaja i najava za sljedeći broj. Tako je slučaj u prvom segmentu ovog nastavka; ostali naslovi / sadržaji i najave su zadržani. Da li fali koji kadar iz tog prvog dijela? Može mali info? :)
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/03/2018 : 13:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrey

Kao relativni neZagorovac kupujem, dva kratka pitanja?

1) Znači sve su naslovnice na kioscima a ne samo u strip knjižarama, kako je to distribuirano? Ima li pravila? Ovisno o kiosku, todorić i to?

2) Koliko dugo se ovo zadržava na hr kioscima?


slučajno pa kako ispadne.
tri mjeseca.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/03/2018 : 13:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vorador

Ima li izbacivanja stranica ili kadrova u ovoj ediciji? Ako se ne varam, do ovog broja bi table bile promijenjene preslagivanjem kadrova nastalim zbog izbacivanja kratkih sadržaja i najava za sljedeći broj. Tako je slučaj u prvom segmentu ovog nastavka; ostali naslovi / sadržaji i najave su zadržani. Da li fali koji kadar iz tog prvog dijela? Može mali info? :)


u nekim(svim?) brojevima su se preslagivale pasice a da li što fali nisam baš gledao niti me je puno zanimalo.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/03/2018 : 13:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ma kupio i ja, neka stoji, iako uz ZEX ovo bas i nema nekog smisla.
ali ako nista, za 40 kn izdavac je zasluzio da svi kupimo.
ionako mi slijedi priprema DJ-eve svemirske sage, pa nek' se malo obnovi gradivo.
e to ce biti knjizurina na 700 stranica!!!
bas cemo vidjeti cijenu, pa neka onda laprdaju razni umobolnici o "povoljnim" izdanjima onih koji nas gule.

ps
bignotti je jedan od najlosijih crtaca u povijesti.
sramota za staru gardu. ocaj zivi. fuj pu pu na te

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/03/2018 : 14:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by doktor78

Zašto pobogu "Hellingen"? Pa nije mu prvo pojavljivanje, majka mu stara! Šta fali "Užasu (teroru) šeste planete"?
S obzirom da imam ovo izdanje u Odabranim pričama Veselog četvrtka, zaobilazim.



Najbolji naslov bi bio 'Vječna magija'.
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
842 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 06/03/2018 : 15:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

ma kupio i ja, neka stoji, iako uz ZEX ovo bas i nema nekog smisla.
ali ako nista, za 40 kn izdavac je zasluzio da svi kupimo.
ionako mi slijedi priprema DJ-eve svemirske sage, pa nek' se malo obnovi gradivo.
e to ce biti knjizurina na 700 stranica!!!
bas cemo vidjeti cijenu, pa neka onda laprdaju razni umobolnici o "povoljnim" izdanjima onih koji nas gule.

ps
bignotti je jedan od najlosijih crtaca u povijesti.
sramota za staru gardu. ocaj zivi. fuj pu pu na te



Pitanjce: šefe, o kojoj knjižurini govoriš?
Što se tiče Bignottija, užas na Zagoru jest. Ali što se pilota tiče, tamo je za mene bio sjajan. Ja zaista ne znam zašto po bogu je crtao nekoliko epizoda za sam finiš priče? Možda ne bi bio toliko upadljiv ako bi crtao negde na sredini, ali na kraju...wtf?
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/03/2018 : 18:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

Klasik sadrži sve epizode trenutne priče jel tako? Tj svaki ima drugi broj stranica? I izlazi 4 puta godišnje?



Da, kompletne priče su unutar korica, a nisam siguran da li izlaze 4 godišnje, mislim da da.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 07/03/2018 : 20:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by Curunir

ma kupio i ja, neka stoji, iako uz ZEX ovo bas i nema nekog smisla.
ali ako nista, za 40 kn izdavac je zasluzio da svi kupimo.
ionako mi slijedi priprema DJ-eve svemirske sage, pa nek' se malo obnovi gradivo.
e to ce biti knjizurina na 700 stranica!!!
bas cemo vidjeti cijenu, pa neka onda laprdaju razni umobolnici o "povoljnim" izdanjima onih koji nas gule.

ps
bignotti je jedan od najlosijih crtaca u povijesti.
sramota za staru gardu. ocaj zivi. fuj pu pu na te



Pitanjce: šefe, o kojoj knjižurini govoriš?
Što se tiče Bignottija, užas na Zagoru jest. Ali što se pilota tiče, tamo je za mene bio sjajan. Ja zaista ne znam zašto po bogu je crtao nekoliko epizoda za sam finiš priče? Možda ne bi bio toliko upadljiv ako bi crtao negde na sredini, ali na kraju...wtf?



Dj ce krajem godine izdati ovu veliku storiju plus jos dvije price u kojima se javljaju akronci, sve u jednoj knjizi.
nazvali smo to svemirskom sagom.
dakako, na engleskom.
ma i meni je dobar u mr nou, ali ovdje toliko odudara od Ferrija u zlatnom dobu da to bode oci.
a i crtano je u brzini.
i to, kao da je zbilja morao uskociti za finiš, kao da je tih 30ak stranica gorjelo pod nogama, ni ja ne shvacam.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 07/03/2018 : 20:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je to zbog toga jer je Ferri u tom periodu radio na Chico specijalu, pa je Bignotti (koji je obicno radio na barem dva-tri serijala istovremeno, npr. MM i MNO) upao da zavrsi pricu. To je po meni razlog nesto slabije Ferrijeve izbedbe nego obicno i totalno zbrzane Bignottijeve zavrsnice.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/03/2018 : 20:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
sve 4 naslovnice su sjajne i bude neka stara i lepa sećanja,ali mi je treća najača.Baš taj termin,najača.

A Binjotija stvarno volim,i na piloti i MM mi je ponajdraži crtač,ali ovo što je uradio ovde i u Maršu očajnika je za zatvor.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/03/2018 : 20:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Za jedan strip iz ranih osamdesetih ne bi trebalo toliko pridodavati paznje zbog uleta Ferrijevog kolege Bignottija. Danas u moderne filmove ubace digitalizirane glumce tipa Reed u gladijatoru,Walker u brzima i kakvih jos ima primjera ,pa nam ne smeta. Film je ispricao svoju pricu,kao sto su crtaci svojim crtezom opisali pricu,svaki na svoj nacin.
Pa i Bignotti je pokupio svojih pet minuta slave u ovoj epskoj prici. Na neki nacin i neka ga tamo. Zasluzio je.
Valjda cemo i saznati jednom zasto je zadnjih 30-tak stranica propustio nacrtati.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000