forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 26 - Rendžeri u zasjedi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12625 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/05/2018 : 21:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by mogorovic

legendarnu epizodu, koju pamtimo pod nazivom "Tvrđava don Morantea"


u jebote;tek tu su stigli - bogami,imaju da giljaju još dugo do dobrih epizoda


quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma sve su to dobre epizode, vjeruj telleru na riječ.



Dok nam ne dođe naš Teller, evo kako bi on rekao (iz arhive):

quote:
Originally posted by teller

Prve price su naiva i samo nostalgija i kolekcionarstvo spasava taj pocetak...
Od Tajanstvenog zamka MR postaje znatno bolji a onda sve do kraja drzi visoki stupanj kvalitete...jesam lud za tellerom ali sam realan..
Priznajem da sa malcice truda sve procitam...ne bas expresno ali procitam..ljupko naivno..
A kvalitet izdanja je vrhunski,tako bi trebala izgledat izdanja Libellusa...




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20751 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/05/2018 : 21:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma sve su to dobre epizode, vjeruj telleru na riječ.


od koje beše priče kreću dobre stvari - ja sad gledam spisak naslova LMS,ali ne mogu da se setim kad kreću ozbiljnije storije?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 06/05/2018 21:56:40
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12625 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/05/2018 : 21:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@anto - ako ti može pomoći komentar od Rakosija:

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Šta se mene tiče to je od ZS ZAČARANA DOLINA tj. redovnog talijanskog broja 63 , dakle to bi treba bit Ludensov broj 31.
Kvaliteta počinje sve više rasti.Do broja 100 (talijanske numerologije)meni su vrhunski još Danhenovi nasljednici,Gospodarica Mraka,Vražji baron .....
Meni od broja, mislim 131 Hiljadu i jedna klopka poslije su sve vrhunske, naravno i prije toga su mi dobre priče.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20751 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/05/2018 : 00:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@anto - ako ti može pomoći komentar od Rakosija:

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Šta se mene tiče to je od ZS ZAČARANA DOLINA tj. redovnog talijanskog broja 63 , dakle to bi treba bit Ludensov broj 31.
Kvaliteta počinje sve više rasti.Do broja 100 (talijanske numerologije)meni su vrhunski još Danhenovi nasljednici,Gospodarica Mraka,Vražji baron .....
Meni od broja, mislim 131 Hiljadu i jedna klopka poslije su sve vrhunske, naravno i prije toga su mi dobre priče.




fala!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7075 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 07/05/2018 : 01:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma sve su to dobre epizode, vjeruj telleru na riječ.



Istina! Meni su ove čak i puno bolje od razvikanih Canzijevih!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7075 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 07/05/2018 : 01:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ReemCP

@anto - ako ti može pomoći komentar od Rakosija:

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Šta se mene tiče to je od ZS ZAČARANA DOLINA tj. redovnog talijanskog broja 63 , dakle to bi treba bit Ludensov broj 31.
Kvaliteta počinje sve više rasti.Do broja 100 (talijanske numerologije)meni su vrhunski još Danhenovi nasljednici,Gospodarica Mraka,Vražji baron .....
Meni od broja, mislim 131 Hiljadu i jedna klopka poslije su sve vrhunske, naravno i prije toga su mi dobre priče.




fala!



Hiljadu i jedna klopka je smeće nulte kategorije!! Ove Lavezzolijeve su zakon prema toj epizodi.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4882 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/05/2018 : 13:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ReemCP

@anto - ako ti može pomoći komentar od Rakosija:

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Šta se mene tiče to je od ZS ZAČARANA DOLINA tj. redovnog talijanskog broja 63 , dakle to bi treba bit Ludensov broj 31.
Kvaliteta počinje sve više rasti.Do broja 100 (talijanske numerologije)meni su vrhunski još Danhenovi nasljednici,Gospodarica Mraka,Vražji baron .....
Meni od broja, mislim 131 Hiljadu i jedna klopka poslije su sve vrhunske, naravno i prije toga su mi dobre priče.




fala!



Hiljadu i jedna klopka je smeće nulte kategorije!! Ove Lavezzolijeve su zakon prema toj epizodi.



Vidiš meni je vrhunska , ponoćni Duh , zamak , oklopi ..........
Kad se samo sitim prvog čitana i kako sam se udubija u strip ,počev od onog ponoćnog Duha i atmosfere koja je vladala u prostoriji .
Naslovnica je posebna i jedna od boljih u serijalu kako talijanska orginalna tako i Dnevnikova precrtana .
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13128 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 07/05/2018 : 14:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Pa telleru, pogledaj kako te ljudi citiraju i gotovo preklinju da se vratiš na forum? Zar imaš srce kameno??(ok, pretjerujem, ali uhvatio si bit)
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7075 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 07/05/2018 : 15:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ReemCP

@anto - ako ti može pomoći komentar od Rakosija:

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Šta se mene tiče to je od ZS ZAČARANA DOLINA tj. redovnog talijanskog broja 63 , dakle to bi treba bit Ludensov broj 31.
Kvaliteta počinje sve više rasti.Do broja 100 (talijanske numerologije)meni su vrhunski još Danhenovi nasljednici,Gospodarica Mraka,Vražji baron .....
Meni od broja, mislim 131 Hiljadu i jedna klopka poslije su sve vrhunske, naravno i prije toga su mi dobre priče.




fala!



Hiljadu i jedna klopka je smeće nulte kategorije!! Ove Lavezzolijeve su zakon prema toj epizodi.



Vidiš meni je vrhunska , ponoćni Duh , zamak , oklopi ..........
Kad se samo sitim prvog čitana i kako sam se udubija u strip ,počev od onog ponoćnog Duha i atmosfere koja je vladala u prostoriji .
Naslovnica je posebna i jedna od boljih u serijalu kako talijanska orginalna tako i Dnevnikova precrtana .



Svaka čast, drago mi je zbog ovog serijala. Priča je još i dobra do završnice. Nelogičnosti ima, ali ništa strašno, a onda katastrofalna završnica bez ikakve logike, da bi sve završilo roller coasterom, kakvog se niti najzabavniji park u današnje vrijeme ne bi postidio. Žao mi je, ali kod mene takve brljotine ne prolaze.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000