forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Klasik TEX br. 1 - Tajanstveni totem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

cronos six
Advanced Member



Serbia
7891 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 21/06/2018 : 00:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
Ovo kupujem samo ako prestignu knjige v.cetvrtka,tj nastavljam dalje a to ce biti na kukulovdan...
Promasen slucaj strip agenta.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12584 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/06/2018 : 05:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Znaju li Bernijevi prijatelji kad će Zagor zlatni klasik i Tex Color? Ako je objavljeno isprika, nisam stigao upratiti.




Tex Color mozda u 7.mj., a za "zlatni" je Rakosi javio :)

quote:
Originally posted by RAKOSI4

06.07.2018. ZLATNI KLASIK na kioscima


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12584 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/06/2018 : 07:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Super mi je hrbat, 3.naslovnica, odnosno kod nas naslovnica 2.broja umjesto ovog zutog ima zeleno, mozda taj dio hrbata koji je zut, bude zelen u sljedecem broju, bas bi fora bilo :)

http://www.sergiobonelli.it/upload/1488291250370.jpg


Baš kako sam i mislio, tako će ići :)
Kod Talijana ide žuta-plava-zelena niz i tako ponovno.
Kod nas će ići žuta-zelena-plava niz i tako ponovno.




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zagor2805
Starting Member

Croatia
50 Posts

Member since 14/04/2012

Posted - 21/06/2018 : 08:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor2805 a Private Message  Reply with Quote
Kupljeno na kiosku. Mišljenja sam da bi ova edicija imala više smisla ako bi bio brži tempo izlaženja. Barem dva broja mjesečno.






When life gives you lemons, make a lemonade
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18418 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/06/2018 : 10:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zagor2805

Kupljeno na kiosku. Mišljenja sam da bi ova edicija imala više smisla ako bi bio brži tempo izlaženja. Barem dva broja mjesečno.









slazem se...ali sve zavisi samo od nas..kako cemo prihvatit i koliko ce se uspjesno prodavat..
Sta vredi kad se stalno nadu dezurna gundala i nezadovoljniki vjeciti..
Pa ne pase boja..pa font..pa ide od broja jedan...pa mjesecno...
Da zavisi od mene izdanje bi islo 14 dnevno..kupite bar duplo to izdanje pa cemo brze dobit bolje epizode..
Uzet cu jedno 4 komada jer volim texa i jer mi
30 kuna ne predstavlja problem..
Mjesecno cu za mog dragog junaka lakog srca odvojit 20 eura..to je tek pola cijene neke bolje deblje knjige Tex Libellusa...i jos strip kupljen na kioscima..neponovljivo
Molim vas poduprite to izdanje...teller vas voli.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 21/06/2018 : 10:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Budi siguran da će ako se prodaja pokaže dobra tako i biti. Sve ovisi danas o tome. Osobno bi mi bilo drago da je tako, ali čisto sumnjam. Naša realnost je sasvim drugačija. Koliko god te prve epizode bile naivne, skoro pa i nečitljive, ovo je prvi put na našim prostorima da Tex ide kronološki od broja 1, (pa barem bilo i u boji) i zbog toga ću ovo izdanje podržati s guštom i uzimati ga dokle god bude bilo živo, ili ja budem živ .
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11221 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 21/06/2018 : 10:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Neka samo ide redovno, mesecno, i dosta.


https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12584 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/06/2018 : 10:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tesko da ce bit svaka 2 tjedna, kad cim novi dodje broj, stari moraju maknut sa kioska.
Da se svaki moze zadrzat mjesec dana na kioscima, onda bi to bilo super.
Ma i ovako je super, na kraju ove godine na polici ce ih biti vec 7 komada, ici ce to

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1698 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 21/06/2018 : 10:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Danas sam se odšetao do kioska i kupio Klasik Tex.
Izdanje je savršeno. Cijena pristupačna. Naslovnica je odlična. Baš ono što strip treba biti...

Redovito ću kupovati ovo izdanje.

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6954 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/06/2018 : 10:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Kupio i ja danas na kiosku. Pročitao dio i stvarno je blentav, ali ima neki šarm, više puta sam se dobro nasmijao. Sviđa mi se i samo izdanje. Inače, prodavačica na kiosku mi je rekla da su ga jučer ljudi masovno tražili. Izgleda da Berni ipak zna šta radi.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 21/06/2018 : 11:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Netko je pitao za nakladu ili broj prodanih? Ako se dobro sjećam onih godišnjih podataka, redovni Tex se prosječno proda u 1200 komada. Govorim napamet, ali onda je neka logika da se tiska u cca 3000 komada.
I još dodajem kada vidim ove talijanske na hrpici i ovaj naš prvi broj - mene baš to vuče na neka stara vremena kada smo voljeli western tematiku i više me podsjeća na Zlatnu seriju nego ovaj bućkuriš od Veselog četvrtka.

---

<b></b>
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6362 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/06/2018 : 11:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati da izdanje uživo šarmantno izgleda, daleko ljepše od patvorenog sjaja Libellusovih 'knjiga'.



Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1698 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 21/06/2018 : 11:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Kupio i ja danas na kiosku. Pročitao dio i stvarno je blentav, ali ima neki šarm, više puta sam se dobro nasmijao. Sviđa mi se i samo izdanje. Inače, prodavačica na kiosku mi je rekla da su ga jučer ljudi masovno tražili. Izgleda da Berni ipak zna šta radi.





Meni je žena rekla da su joj ostala još 3 komada. Dobili su 10.
Znači brzo se prodalo...

A čuj, nemaju svi love za skupa Libellusova izdanja... Po meni, ovo je odličan potez, Texovih fanova ima puno, a mnogi od njih ni ne znaju za Libellusova izdanja...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/06/2018 : 11:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Moram priznati da izdanje uživo šarmantno izgleda, daleko ljepše od patvorenog sjaja Libellusovih 'knjiga'.





Slazem se, puno bolji dojam samog izdanja uzivo nego ovako preko slika, i ako bude izlazilo kako je Reem najavia u razlicitim bojama i jos se malo doradi, bit ce to lipa kolekcija.

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 21/06/2018 11:16:30
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29368 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/06/2018 : 11:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam otpočetka govorio da će to ići, nije glavnina koja kupuje tu na forumu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/06/2018 : 11:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Moram priznati da izdanje uživo šarmantno izgleda, daleko ljepše od patvorenog sjaja Libellusovih 'knjiga'.






Ti si nas idol!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 21/06/2018 : 11:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
I onda ćete/ćemo ga kupiti po 30 kn i za interliber bude po 10... ono...


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6362 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/06/2018 : 11:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Ja sam otpočetka govorio da će to ići, nije glavnina koja kupuje tu na forumu!



A otkud bi ti intresenti na kioscima znali da je jučer trebao izaći, da nisu pročitali na forumu?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/06/2018 : 11:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ja da nije foruma ne bi zna, i jos sam javia priki da ovo izlazi posto je veliki fan texa a nije clan foruma..

I najbolji proizvod ce se slabo prodavat ako je negdi zakopan i nema reklamu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 21/06/2018 11:50:12
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/06/2018 : 12:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by zagor2805

Kupljeno na kiosku. Mišljenja sam da bi ova edicija imala više smisla ako bi bio brži tempo izlaženja. Barem dva broja mjesečno.









slazem se...ali sve zavisi samo od nas..kako cemo prihvatit i koliko ce se uspjesno prodavat..
Sta vredi kad se stalno nadu dezurna gundala i nezadovoljniki vjeciti..
Pa ne pase boja..pa font..pa ide od broja jedan...pa mjesecno...
Da zavisi od mene izdanje bi islo 14 dnevno..kupite bar duplo to izdanje pa cemo brze dobit bolje epizode..
Uzet cu jedno 4 komada jer volim texa i jer mi
30 kuna ne predstavlja problem..
Mjesecno cu za mog dragog junaka lakog srca odvojit 20 eura..to je tek pola cijene neke bolje deblje knjige Tex Libellusa...i jos strip kupljen na kioscima..neponovljivo
Molim vas poduprite to izdanje...teller vas voli.



Ako me ovo ne natjera da krenem uzimati onda neće ništa, ti baš znaš usaditi u čovjeka grižnju savjesti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12969 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 21/06/2018 : 13:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zagor2805

Kupljeno na kiosku. Mišljenja sam da bi ova edicija imala više smisla ako bi bio brži tempo izlaženja. Barem dva broja mjesečno.









Tako je,za ozbiljan projekt dva broja mjesečno bi bila po mjeri svima...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18418 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/06/2018 : 13:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by zagor2805

Kupljeno na kiosku. Mišljenja sam da bi ova edicija imala više smisla ako bi bio brži tempo izlaženja. Barem dva broja mjesečno.









slazem se...ali sve zavisi samo od nas..kako cemo prihvatit i koliko ce se uspjesno prodavat..
Sta vredi kad se stalno nadu dezurna gundala i nezadovoljniki vjeciti..
Pa ne pase boja..pa font..pa ide od broja jedan...pa mjesecno...
Da zavisi od mene izdanje bi islo 14 dnevno..kupite bar duplo to izdanje pa cemo brze dobit bolje epizode..
Uzet cu jedno 4 komada jer volim texa i jer mi
30 kuna ne predstavlja problem..
Mjesecno cu za mog dragog junaka lakog srca odvojit 20 eura..to je tek pola cijene neke bolje deblje knjige Tex Libellusa...i jos strip kupljen na kioscima..neponovljivo
Molim vas poduprite to izdanje...teller vas voli.



Ako me ovo ne natjera da krenem uzimati onda neće ništa, ti baš znaš usaditi u čovjeka grižnju savjesti.


ako sam uvijerio samo tebe
..sretan sam da sam postovao..
Zivot bez stripova je beda..bar meni a i priznajem da mi puno vece zadovoljstvo kupit strip na kiosku svima dostupan nega hajka za hc de lux extra stripovima razprodanim u prvom satu...
Ovo na kiosku je uzitak.uzmes jos SN..Ekipu..krizaljke..ides na capucino..prelistas jos mirisav strip koji slistis odmah ili navece zavaljen u kaucu....
Da ne govorim na lijeto..zar da na plazu nosim hc delux texa od 400 stranica pa mi ga kujica zgodne plavuse posprica?
Jok..uzmem strip za 20-30-40 kuna pa ako se i smoci..trk po drugog glancera..
Manje je frustrirajuce za nabavit...citat i odrzavat ovo sa kioska od onih perfekcionalistickih izdanja..
Ja da je to moguce sve bi uzeo na kioscima..
Tafa bi libellus..fibru i ostale poslao kvragu lakog srca..
Tex opet na kioscima..mora da sanjam..bojim se da se ne ustipnem i probudim.


CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18418 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/06/2018 : 13:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ps..sad cekamo dampir special ako se ne varam?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/06/2018 : 13:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Ps..sad cekamo dampir special ako se ne varam?



ne, nego pilota
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18418 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/06/2018 : 14:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Da..pilot 2u1 kako radi ifedizioni..
To bi se prodavalo
.
Samo jos bernarda nagovorit..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000