forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Legoti
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 29/11/2018 : 22:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

@Otto Kraus,

Ovaj Paja/Paško/Donald u pozadini su original cells?



Da,valjda je original :-) Ali to su fotografije,ako si na to mislio,imaju neke brojeve samo nemam pojma sta znace... nisu bile ni skupe,10-15 eura komad.Nisam bas strucnjak,to sam naletio na neke aukcije u zadnje dvije minute(prodavao ih je tip desetak ali su mi ostale pobjegle jbg).

Edited by - Otto Kraus on 29/11/2018 22:52:06
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 30/11/2018 : 10:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
U svakom slučaju legendarne scene, koje mi uvijek izmame osmijeh .
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 30/11/2018 : 10:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Istina :-)
Pogotovo ova druga.. skoro sam siguran da je svima ostala u sjecanju
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/11/2018 : 15:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus



Zavrsio Simpsone !
Sad nemam pojma sta bi dalje.
Da li si nasao sta zanimljivo(mamlaz)?


Poslikat cu malo za vikend par kompleta da ti dam ideju. Upravo zavrsio pred par dana Zvijezdu smrti :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/11/2018 : 15:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ja sam kao mulac obožavao legiće i slinio na kataloge, dobio sam ih par puta, ali većinom neke najmanje i najjeftinije.
Sjećam se da je u to vrijeme in bio space, gusari, robin hood i vitezovi, tada nije bilo ovih po franšizama.
Ugl tu i tamo mi zapne oko za nešto kada ih vidim i slinim, ali onda vidim cijenu i samo se okrenem.
Bezobrazno su preskupi.

Mamlaze daj neku sliku što si složio, što slažeš?


Poslikat cu ovih dana pa postavim

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 30/11/2018 : 23:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Otto Kraus



Zavrsio Simpsone !
Sad nemam pojma sta bi dalje.
Da li si nasao sta zanimljivo(mamlaz)?


Poslikat cu malo za vikend par kompleta da ti dam ideju. Upravo zavrsio pred par dana Zvijezdu smrti :)



Da,ona je dobra,ako mislis na broj 75159...ili dvorac iz gospodara 10237

Edited by - Otto Kraus on 30/11/2018 23:12:06
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/01/2019 : 17:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ja sam kao mulac obožavao legiće i slinio na kataloge, dobio sam ih par puta, ali većinom neke najmanje i najjeftinije.
Sjećam se da je u to vrijeme in bio space, gusari, robin hood i vitezovi, tada nije bilo ovih po franšizama.
Ugl tu i tamo mi zapne oko za nešto kada ih vidim i slinim, ali onda vidim cijenu i samo se okrenem.
Bezobrazno su preskupi.

Mamlaze daj neku sliku što si složio, što slažeš?


Poslikat cu ovih dana pa postavim



Ovi dani prošli...oću slike!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/01/2019 : 16:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Ajde za vikend cu, ovo mi je prvi slobodni vikend unazad mjesec dana :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 24/01/2019 : 17:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ma odličan hobi, kud ćeš bolji :)

U mene smo još na Lego Duplo, kojeg sam preskočio kad sam sam bio klinac (zato su mi klasične legići bili najdraže i najdugovječnije igračke bez konkurencije), ali sad je prvo što vadim da bih zabavio svoje (i sebe). A pomalo smo počeli prelaziti na "prave" legiće. I kad treba kupiti poklon tuđoj djeci, kud ćeš kreativnije, kvalitetnije i isplativije igračke od lego kocki.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/01/2019 : 14:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Legoti? Ako me išta nervira više od purgerskog i dalmatinskog slenga i maznog osječkog govora, to je riječki sleng.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/01/2019 : 14:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Legoti? Ako me išta nervira više od purgerskog i dalmatinskog slenga i maznog osječkog govora, to je riječki sleng.



Po ovome, ispada kako te tišina posebno veseli.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/01/2019 : 16:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Legoti? Ako me išta nervira više od purgerskog i dalmatinskog slenga i maznog osječkog govora, to je riječki sleng.


Jbt, pa ti stvarno nemas nista pametnije nego stalno pokusavati izazvati neke glupe svadje.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/01/2019 : 16:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Valterotu, probaj i ti legote, vidjet ces da opusta :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/01/2019 : 17:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by VALTER

Legoti? Ako me išta nervira više od purgerskog i dalmatinskog slenga i maznog osječkog govora, to je riječki sleng.


Jbt, pa ti stvarno nemas nista pametnije nego stalno pokusavati izazvati neke glupe svadje.



Nisu glupe, bar ne s mog aspekta. Divide et impera...

Edited by - VALTER on 25/01/2019 17:48:43
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 26/01/2019 : 16:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Haha, stvarno je loš izraz "legoti", zvuči kao kletva
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/01/2019 : 17:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ja san mislija da je tipfeler (umisto "legosi") i da je mamlaz jednostavno prelijen to ispravit. :D

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/01/2019 : 17:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
meni to baš pari purgerski ač pošto je mamlaz dinamovac,nije čudno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/01/2019 : 18:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Stokoti :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/01/2019 : 18:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Ps. Na rijeckom mnozina od stoke :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/01/2019 : 18:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

meni to baš pari purgerski ač pošto je mamlaz dinamovac,nije čudno.


Ps, stoko bez repa, nije ac vec as :)

Mrzim mrznju!

Edited by - mamlaz on 26/01/2019 18:42:02
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/01/2019 : 19:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by VALTER

Legoti? Ako me išta nervira više od purgerskog i dalmatinskog slenga i maznog osječkog govora, to je riječki sleng.


Jbt, pa ti stvarno nemas nista pametnije nego stalno pokusavati izazvati neke glupe svadje.



Nisu glupe, bar ne s mog aspekta. Divide et impera...


A znam te tvoje desnicarske fore. Muka mi je sto se predstavljas kao ljevicar. Ljudi ce pomislit da smo svi takvi.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/01/2019 : 19:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by lwood

meni to baš pari purgerski ač pošto je mamlaz dinamovac,nije čudno.


Ps, stoko bez repa, nije ac vec as :)



ajde,ajde da si pravi fiuman parla bi talijanski. Purgeru !!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/01/2019 : 16:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by lwood

meni to baš pari purgerski ač pošto je mamlaz dinamovac,nije čudno.


Ps, stoko bez repa, nije ac vec as :)



ajde,ajde da si pravi fiuman parla bi talijanski. Purgeru !!


I parlam, ali bi me premalo ljudi razumjelo, zato pricam bandicev purgerski :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/09/2019 : 22:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Naručio sam set FRIENDS (ona serija Joey, Rachel, Chandler,...) sjede u Central Perk-u, izgledalo mi simpatično pa sam naručio.
Pitanje je da li ču dobiti taj set, jer je bio rasprodan 24 sata prije puštanja u prodaju....danas me nazvao netko do Lego kompanije, jer sam ih kontaktirao mailom, jer je sve nekako zbunjeno, uzeli mi novac sa kreditne kartice a kod računa na web sajtu nigdje ne piše da sam naručio, kada ču dobiti (pošto su rasprodani, pa se valjda čeka nova tura,...) uz to trebao sam dobiti i još jedan set besplatno (neki drugi set, koji dobije svatko tko naruči za više od 45 eura - nekakva akcija, uz to trebao sam dobiti i 562 VIP bodova, koje nisam dobio itd,..sve nekakva zavrzlama, vidjet ču da li če sve biti ok.

Jel netko do vas naručio Friends set?

https://www.youtube.com/watch?v=_Ygza48PJO8


Ovaj set poseban je i po tome, što su po prvi puta stavili lica figuricama umjesto onog klasičnog koji je uvijek jednak, ovdje su pokušali što više približiti izgled lica glumcima,....čitao sam to negdje na internetu....inače to če mi biti prvi LEGO set koji sam kupio.....ne znam ni da li da ga otvorim ili da ga držim zapakiranog nekih 10 godina pa čekam da mu poraste cijena ili šta haha?
Da li su neki setovi traženi više od ostalih, kako to ide kod Lego Kocki?

Edited by - 1Euro on 06/09/2019 11:21:38
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2019 : 18:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ako naručite za 45+ eura na lego.com dobivate BESPLATNO ovaj set:

https://www.youtube.com/watch?v=3xeTmzjMWlg

fuck yeah bitches!!!!

jako lijep set od 127 kockica! Sigurno vrijedi 15+ eura a možete ga dobiti besplatno!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000