forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Klasik TEX br. 2 - Vatra u noći
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/07/2018 : 16:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

quote:
Originally posted by Curunir

remitenda ovoga bit ce ogromna.
nema tu nikakve sanse.
mnogi su kiosci dobili samo po 2 komada pa ako vidis da je ostao "samo" jedan, to ne govori mnogo.
ali nekoliko je brojeva unaprijed otisnuto i naravno da ce ici na kioske.
volio bih da grijesim (jer bismo onda kad-tad dosli do dobrih epizoda, oko br. 40 sto se mene tice), no realno, to je teska utopija.
kazem, daj Boze da grijesim, ali... Tex nije Zagor (mnogo je bolji, no ne u pocetku).



Čini mi se da u Srbiji, odnosno Veseli Četvrtak, imaju puno pametniju prodaju. Nama čitaocima i kupcima sigurno ugodniju.
Nekoliko prodajnih mjesta u Beogradu uz top striparnice + veće striparnice i odabrani kiosci u 20-ak gradova.
Meni se u Zagrebu sviđa brdo od 20-ak komada najnovijeg stripa na stolu u SnK i uvijek u prolazu ugrabim jednog iz brda. Osjećaj je bolji kad kupuješ u striparnici.



Nekad te kao i mene, nije bilo briga sto uzimas na trafici. Bitan ti je bio strip. Pa ako ga i "zavrnes" i stavis u zadnji dzep, nije to nikoga zanimalo...
Danas hoces uredan proizvod. Strip bez utora, "usiju" i naherenih hrbata.
Zato je bolje kupovati u striparnici. Plus vlasnik SNK i izdavac Ludens su ti kumovi, pa se vise pazi. Meni do Splita svaki primjerak bude sjeban, a drugi grad u drzavi. Mos mislit sta je u malim mjestima.
Nekidan na Bracu svi Ludens, trafika primjerci skrseni.
Jbg. ubilo mi je svaki gust odlaska na kiosk. Sad uzimam sve na kup u izdavaca.
Ti si dosta pauzirao, pa ti je ovo sve novo. Problemi s dustribucijom su ocajni.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/07/2018 : 17:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Strip se kupuje na kiosku, sve ostalo je improvizacija. Ipak nismo svi čudaci koji s lupom kontroliraju rubove korica.
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 23/07/2018 : 17:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
ne znam da li se i vama dešava, ali meni se ponekad u snovima pojavljuju kiosci na kojima sam kao dete, uglavnom leti na pony bicikli obilazeći grad, kupovao zs/lms...

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/07/2018 : 17:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

ne znam da li se i vama dešava, ali meni se ponekad u snovima pojavljuju kiosci na kojima sam kao dete, uglavnom leti na pony bicikli obilazeći grad, kupovao zs/lms...



Naravno, jedna od najdražih uspomena
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 23/07/2018 : 18:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
Malo je off topic ali meni se kao klincu cesto dogadjala nocna mora u stilu: na kiosku brdo novih izdanja, a ja imam love samo za strip-dva i onda borba koji kupiti a koji ostaviti... i tako dok se ne probudim :)))

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."

Edited by - nenno on 23/07/2018 18:35:27
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4809 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 23/07/2018 : 18:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

quote:
Originally posted by Curunir

remitenda ovoga bit ce ogromna.
nema tu nikakve sanse.
mnogi su kiosci dobili samo po 2 komada pa ako vidis da je ostao "samo" jedan, to ne govori mnogo.
ali nekoliko je brojeva unaprijed otisnuto i naravno da ce ici na kioske.
volio bih da grijesim (jer bismo onda kad-tad dosli do dobrih epizoda, oko br. 40 sto se mene tice), no realno, to je teska utopija.
kazem, daj Boze da grijesim, ali... Tex nije Zagor (mnogo je bolji, no ne u pocetku).



Čini mi se da u Srbiji, odnosno Veseli Četvrtak, imaju puno pametniju prodaju. Nama čitaocima i kupcima sigurno ugodniju.
Nekoliko prodajnih mjesta u Beogradu uz top striparnice + veće striparnice i odabrani kiosci u 20-ak gradova.
Meni se u Zagrebu sviđa brdo od 20-ak komada najnovijeg stripa na stolu u SnK i uvijek u prolazu ugrabim jednog iz brda. Osjećaj je bolji kad kupuješ u striparnici.




+ 1
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/07/2018 : 00:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Strip se kupuje na kiosku, sve ostalo je improvizacija. Ipak nismo svi čudaci koji s lupom kontroliraju rubove korica.


Naravno, da si nas ti prosvijetlio, nismo mogli kroz ovaj mrak hc luksuza naci izlaz...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 24/07/2018 : 16:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by stripnik

quote:
Originally posted by Curunir

remitenda ovoga bit ce ogromna.
nema tu nikakve sanse.
mnogi su kiosci dobili samo po 2 komada pa ako vidis da je ostao "samo" jedan, to ne govori mnogo.
ali nekoliko je brojeva unaprijed otisnuto i naravno da ce ici na kioske.
volio bih da grijesim (jer bismo onda kad-tad dosli do dobrih epizoda, oko br. 40 sto se mene tice), no realno, to je teska utopija.
kazem, daj Boze da grijesim, ali... Tex nije Zagor (mnogo je bolji, no ne u pocetku).



Čini mi se da u Srbiji, odnosno Veseli Četvrtak, imaju puno pametniju prodaju. Nama čitaocima i kupcima sigurno ugodniju.
Nekoliko prodajnih mjesta u Beogradu uz top striparnice + veće striparnice i odabrani kiosci u 20-ak gradova.
Meni se u Zagrebu sviđa brdo od 20-ak komada najnovijeg stripa na stolu u SnK i uvijek u prolazu ugrabim jednog iz brda. Osjećaj je bolji kad kupuješ u striparnici.




+ 1



Danas sam prošao po Jelačić placu i vidio sam Teksa kolorca u izlogu izloženog na full suncu. Ostale vade van svako jutro i postavljaju u tisku na vanjske gornje police. Presavijaju ih, oštećuju korice itd itd.
Na kiosku kod Trešnjavačkog placa, onaj veliki kiosk kod bivše name, e-novine čini mi se, kupio sam u paketu 3 ludensova Dylana. Nakon par koraka shvatio sam da su upakirali 3 stara, oštećena, nekoliko puta čitana stripa.
To je +1
Bio sam danas u Školskoj knjizi, Asteroidu i SnK. Tamo je jednostavno gušt kupovati i prelistavati stripove. Neplanirano sam kupio u ŠK 2 kolorca Stieg Larsson-ovog Millennium-a i retro izdanja ZS-e koja nisam planirao uzimati. Jednostavno, atmosfera je ugodna ...
Tu je kupovina za 4 više od gornje.
Klasik Teksa uzimam sigurno sutra u SnK.


Edited by - stripnik on 24/07/2018 17:28:06
Go to Top of Page

Mali Vuk
New Member



176 Posts

Member since 24/05/2016

Posted - 25/07/2018 : 13:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mali Vuk a Private Message  Reply with Quote
Dali itko zna jel stigao na kioske?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/07/2018 : 14:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by stripnik

quote:
Originally posted by Curunir

remitenda ovoga bit ce ogromna.
nema tu nikakve sanse.
mnogi su kiosci dobili samo po 2 komada pa ako vidis da je ostao "samo" jedan, to ne govori mnogo.
ali nekoliko je brojeva unaprijed otisnuto i naravno da ce ici na kioske.
volio bih da grijesim (jer bismo onda kad-tad dosli do dobrih epizoda, oko br. 40 sto se mene tice), no realno, to je teska utopija.
kazem, daj Boze da grijesim, ali... Tex nije Zagor (mnogo je bolji, no ne u pocetku).



Čini mi se da u Srbiji, odnosno Veseli Četvrtak, imaju puno pametniju prodaju. Nama čitaocima i kupcima sigurno ugodniju.
Nekoliko prodajnih mjesta u Beogradu uz top striparnice + veće striparnice i odabrani kiosci u 20-ak gradova.
Meni se u Zagrebu sviđa brdo od 20-ak komada najnovijeg stripa na stolu u SnK i uvijek u prolazu ugrabim jednog iz brda. Osjećaj je bolji kad kupuješ u striparnici.




+ 1



Danas sam prošao po Jelačić placu i vidio sam Teksa kolorca u izlogu izloženog na full suncu. Ostale vade van svako jutro i postavljaju u tisku na vanjske gornje police. Presavijaju ih, oštećuju korice itd itd.
Na kiosku kod Trešnjavačkog placa, onaj veliki kiosk kod bivše name, e-novine čini mi se, kupio sam u paketu 3 ludensova Dylana. Nakon par koraka shvatio sam da su upakirali 3 stara, oštećena, nekoliko puta čitana stripa.
To je +1
Bio sam danas u Školskoj knjizi, Asteroidu i SnK. Tamo je jednostavno gušt kupovati i prelistavati stripove. Neplanirano sam kupio u ŠK 2 kolorca Stieg Larsson-ovog Millennium-a i retro izdanja ZS-e koja nisam planirao uzimati. Jednostavno, atmosfera je ugodna ...
Tu je kupovina za 4 više od gornje.
Klasik Teksa uzimam sigurno sutra u SnK.




Distribucija stripova dostavnim vozilima te rukovanje istima prilikom transporta je kriminalna. A tek baratanje knjizicama u kiosku... to se podrazumjeva kao roba koja se,(ako to iko i cita...), kad se procita, baci u smece. Slijedom te logike, tako se i pohranjuju, nude i distribuiraju. Kao nesto nevazno i jednokratno.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 25/07/2018 : 14:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
kolega mi je radio u tim firmama
radno vrijeme od 3 noću dok ne završiš... nekad u 9 nekad u 11 ujutro
profil ljudi je takav da nisu baš pretjerano ljubitelji papira i stripova
njima je to roba kao i trgovcu svaka druga
plaće nikakve
zdravlje narušeno
samo da bi mi imali u 9 ujutro glanc strip jer radimo po europskom radnom vremenu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/07/2018 : 16:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali Vuk

Dali itko zna jel stigao na kioske?



Pa nije ni najavljeno da će danas biti na kioscima.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/07/2018 : 16:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Vec u SNK..sutra bi trebao sirom Hrvatske...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

zagor2805
Starting Member

Croatia
50 Posts

Member since 14/04/2012

Posted - 26/07/2018 : 08:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor2805 a Private Message  Reply with Quote
Kupljeno na kiosku.





When life gives you lemons, make a lemonade

Edited by - zagor2805 on 26/07/2018 08:47:13
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/07/2018 : 09:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zagor2805

Kupljeno na kiosku.







+1 cak dobio glancera

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 26/07/2018 10:01:50
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/07/2018 : 09:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by VALTER

Strip se kupuje na kiosku, sve ostalo je improvizacija. Ipak nismo svi čudaci koji s lupom kontroliraju rubove korica.


Naravno, da si nas ti prosvijetlio, nismo mogli kroz ovaj mrak hc luksuza naci izlaz...



I kao što se ovo izdanje, po svojem autentičnom stripovskom izgledu, razlikuje od sterilnih LL "knjiga", tako se pravi stripofili, kojima je uvijek bitniji sadržaj, razlikuju od beživotnih sakupljača i mrtvih puhala koja se vazda trude uočiti utore od konopca...



Edited by - VALTER on 26/07/2018 11:27:02
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/07/2018 : 10:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
E da je sto vise takvih izdanja na kioscima..podrzimo ovo da necemo morat kupovat skupocijena deluxparexscelans.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 26/07/2018 10:22:51
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/07/2018 : 10:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
stripovi se kupuju na kiosku... dodatak i na BUVLJAKU

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12840 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/07/2018 : 11:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

E da je sto vise takvih izdanja na kioscima..podrzimo ovo da necemo morat kupovat skupocijena deluxparexscelans.


Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/07/2018 : 11:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by VALTER

Strip se kupuje na kiosku, sve ostalo je improvizacija. Ipak nismo svi čudaci koji s lupom kontroliraju rubove korica.


Naravno, da si nas ti prosvijetlio, nismo mogli kroz ovaj mrak hc luksuza naci izlaz...



I kao što se ovo izdanje, po svojem autentičnom stripovskom izgledu, razlikuje od sterilnih LL "knjiga", tako se pravi stripofili, kojima je uvijek bitniji sadržaj, razlikuju od beživotnih sakupljača i mrtvih puhala koja se vazda trude uočiti utore od konopca...





Tja, nije dovoljno imati svaki primjerak, vec svaki primjerak u savrsenom stanju. To ti je maksima, ali stripovski/kolekciinarski analfabete to ne mogu razumjeti, to se uostalom od njih ni ne ocekuje...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/07/2018 : 11:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Pa iz tvojih postova je vidljivo da uopće ne čitaš stripove, i da si tek opsesivni sakupljač.
Go to Top of Page

Mali Vuk
New Member



176 Posts

Member since 24/05/2016

Posted - 26/07/2018 : 12:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mali Vuk a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je što Tex klasik uopće izlazi na kioske.
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 26/07/2018 : 12:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Eto, kupih ga na kiosku.
I naravno ima utore. Pokazale mi je još jedan koji je imala. Isto, isto!

Daleko od toga da sam perfekcionist. Prvi puta u životu, prošli tjedan, sam stavio strip u korice. Samo zato jer je kolekcija Vjesnikovih Alan Fordova kompletirana. I nažalost, brojevi od 350 do kraja izgubili su boju hrpta. Sad je u nijansama od bijele do anemične crvene. Premjestio sam vitrinu u najtamniji dio boravka koji je, btw, isto poprilično na svjetlu. Nema šanse da ih nosim negdje u tamnu prostoriju u kojoj ne boravimo.

Istina je jedino, da bi volio da je strip bar kod kupovine besprijekoran.

NIšt, ajmo čitat. Uživam u kolor Teksu i volim baš ovakav format.

Edited by - stripnik on 26/07/2018 12:32:28
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 26/07/2018 : 12:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
A, eto na mojem kiosku svi bez utora, kao ispod preše da su izašli, pa plačite!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/07/2018 : 13:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

A, eto na mojem kiosku svi bez utora, kao ispod preše da su izašli, pa plačite!


Jel mozda taj kiosk u Senju? Ajd javi pa da javim zetu da mi kupi poslije posla

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000