forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FUDBAL - ultimativna tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 79

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/06/2020 : 20:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Evo da ovdje napisem da ne idem u dr. temama u off..

Danas spojio Max tv i uzeo taj prosireni sportski paket, na jedan mjesec za probu, 129 kn (inace je 89 za godinu dana ugovor). Vec su mi ukljucili, evo gledam na SK 1 HD Aston Villu i Sheffiled Poslije je odmah Juve i Napoli prijenos. Vidim da ce i Real sutra prenositi, tako da zasad mi se to super svidja. Slika fenomenalna, nema prekida, zakon. Samo jos da se gledatelji vrate :)

Mislim da sam vidio da Osasunu i Athletico veceras prenose, tako da mislim da je ovaj paket pun pogodak, engleska liga i spanjolska me najvise zanimaju.

-
-

edit: yebote što Buffon obrani u 92' minuti Nevjerojatno, 42 godine..

-
-

edit 2: ajme Juve i penali Bravo Napoli na osvojenom kupu!

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 17/06/2020 23:06:41
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/06/2020 : 07:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Juve totalno van forme, izgleda da su coronu prespavali umjesto da zadrze formu. S pravom treba da strahuju da li ce zadrzati prvo mjesto u Seriji A.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29211 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/06/2020 : 08:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Bravo za Napoli!

Gledao sam City-Arsenal, svi sad razapinju Luiza, ali to je bio smiješan penal za City! Koliko mali Foden dobija malo prilika bolje da ode, odličan igrač!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/06/2020 : 09:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Da, Juve baš neprepoznatljiv, a dosta tvrda utakmica, na momente i negledljiva. Sviđa mi se kako su digitalno riješili problem gledatelja, nije loše.

Tex, vidio sam da je City i Arsenal bilo na SK HD kojeg nisam u mogućnosti gledati, a taj kanal je dio onog paketa od 29 kn. Ali, nakon što je Juve i Napoli bilo gotovo, bio neki sportski kviz pa na tom SK HD 1 je išla snimka Citya i Arsenala Dobro je za onoga tko ne prati uživo rezultate pa može to pogledati kao da je live. Razmišljam, da nije bilo ovog finala kupa Juve - Torino, možda bi u tom slučaju na SK HD 1 stavili uživo ovu Citya i Arsenala. Ovako su možda procijenili da je ova talijanska važnija pa nju stavili.

Inače, baš sam se pitao gdje su ovi nekadašnji komentatori što sam prije nekada pratio na HRT. Kad ono Željko Vela prenosio Juve-Torino sinoć, Neven Cvijanović (ako sam mu dobro prepoznao glas) City-Arsenal, a i onaj Blažičko prenosio Dinamo :) Volio sam ih prije slušati, pa me iznenadilo da još rade kao komentatori.

(super što sam dobio i FC (Fight Channel) pa mogu gledati sad i borbe)

Ne znam gdje sam ja dosad živio i što nisam prije ovo uključio, svaka čast streamovima, ali ovo je odmor za oči, uživancija ovako gledati. Pogotovo čekam jesen i zimu, tad će biti još veći gušt.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 18/06/2020 : 14:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
ReemCP,

prati ovde sta ima od prenosa na SK.

http://sportklub.hr/TV-Program


Englezi i Spanjolci su standardni, skoro svakog dana utakmica.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7014 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/06/2020 : 22:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Iako simpatiziram Juve drago mi je što su izgubili. I da ono sranje od trenera dobije otkaz.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/06/2020 : 00:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Odlično Caleb Fino pregledno, sve na jednom mjestu, hvala

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/06/2020 : 08:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Iako simpatiziram Juve drago mi je što su izgubili. I da ono sranje od trenera dobije otkaz.


Stvarno ne znam kako su dopustili ovakav pad forme za vrijeme corone.
Gledam ostale velike klubove poput Barse, Reala i Bayerna, odlično se pripremili za nastavak sezone.
Jasno je da je trener dobrim dijelom kriv, ali nije samo do njega.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/06/2020 : 08:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Prije tri dana su bili clanci kako je CR u nikad boljoj formi, da se vratio iz izolacije i iznenadio sve na testiranjima
Danas Sarri i Luca Toni govore/pišu kako je CR izvan forme...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/06/2020 : 08:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Prije tri dana su bili clanci kako je CR u nikad boljoj formi, da se vratio iz izolacije i iznenadio sve na testiranjima
Danas Sarri i Luca Toni govore/pišu kako je CR izvan forme...


Gledao sam obje tekme od Juventusa nakon pauze, forma mu je u najbolju ruku srednja. Više zabrinjava ostatak tima. Ne mogu samo njemu da pripišu ove neuspjehe, ali tako to obično ide. Da je u prvoj tekmi pogodio penal i u drugoj samo jedan šut uputio dva cm lijevo ili desno u mrežu, sada bi ga dizali u nebesa. Takve sitnice ponekad odlučuju.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 19/06/2020 : 21:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:

(super što sam dobio i FC (Fight Channel) pa mogu gledati sad i borbe)

Ne znam gdje sam ja dosad živio i što nisam prije ovo uključio, svaka čast streamovima, ali ovo je odmor za oči, uživancija ovako gledati. Pogotovo čekam jesen i zimu, tad će biti još veći gušt.



FC prenosi samo glavne borbe, ove preliminarne nula bodova.

Inače imaš odlično popračen NFL na SK.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/06/2020 : 15:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
NFL ne pratim (nije me nikad privlačio), a što se tiče FC-a, zaista čudno da ne prenose uvodne, koje često znaju biti atraktivne, pa i bolje čak od glavnog programa. Jedino ne znam da li im se svi prijenosi plaćaju ili samo oni brojčani eventi? Sviđa mi se taj kanal, jer koliko vidim, znaju pustiti ponekad one snimke K-1 turnira iz 90-ih i početka 2000-ih, a ja taj K-1 obožavam gledati, tad su zapravo bili najjači turniri, danas je Glory kao, možemo reći, nasljednik takvih stand-up borbi. Ali nikad neće imati zvijezde kakve je ima K-1, naročito krajem 90-ih.

Što se tiče nogometa, ovaj vikend mi je dodatno potvrdio kako su ovi prijenosi super, zaista svega ima. Engleska, španjolska i talijanska liga, meni sasvim dovoljno, zapravo, i više nego dovoljno. Što se tiče engleske lige, ispratit ću i završnicu njihove druge lige, baš je zanimljivo, evo sad pogledao prijenos Cardiffa i Leedsa gdje je vodeći Leeds izgubio 2-0, a Cardiff došao na korak od playoffa. Tu je i onaj Bilićev WBA koji je zasad zasjeo na prvo mjesto, a još su 24 boda u igri.

Vidim da na jednom kanalu prenose i klince (10 godina), neki turnir, malo bacio oko i baš dobro igraju, a i lijepi golovi koliko sam uspio vidjeti. Ima i ostalih liga što je svakako bonus kad možda nema ovih važnijih utakmica, uživancija.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 21/06/2020 15:19:02
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/06/2020 : 10:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Inter me baš razočarao u drugom poluvremenu, kao da su se potpuno opustili i opet si na kraju zakomplicirali život, ali uspjeli izdržati i zadržati tu prednost. Imali su dosta dobrih šansi, nevjerojantno koliko su se ispromašivali. Ako Juve bude u onakvoj formi kao u finalu kupa, moglo bi do kraja biti dosta neizvjesno.

(iznenadio se da je Božo Sušec isto još aktivan, svojim glasom vratio me u 90-ete)


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29211 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/06/2020 : 18:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
23.06.

Barcelona-Athletic Bilbao

24.06.

Atalanta-Lazio
Real Madrid-Mallorca

25.06.

Chelsea-Manchester City

26.06.

Brentford - WBA

27.06.
Leeds - Fulham
Dinamo-Osijek
Celta-Barcelona

28.06.

Leicester - Chelsea (FA Cup)
Milan-Roma
Espanyol - Real Madrid
Basaksehir-Galatasaray

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/06/2020 : 23:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tex, jesi li ovo stavio popis utakmica koje je vrijedno pogledati kroz ovaj tjedan Za srijedu možda dodati još (24.06.) Liverpool - Crystal Palace.

Inače, sjajan Juve protiv Bologne večeras, zapravo taman su odradili koliko je bilo potrebno. Ronaldo se i nije nešto iskazao, šteta što ga nije išlo jer one prilike, barem jednu je trebao realizirati. Gol Dybale velemajstorski, a i ona asistencija Bernardeschija koja je prethodila tom golu je vrhunska Highlight ove utakmice.


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 22/06/2020 23:53:33
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29211 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/06/2020 : 18:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da, Liverpool ću svakako pogledati, a ovo su utakmice pretendenata za naslov ili derbyji! Crystal Palace nije primio gol već 4 utakmice, vrijeme je!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29211 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/06/2020 : 19:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/sport/clanak/zaboravite-liverpool-ovo-je-najbolesnija-sezona-u-povijesti-engleskog-nogometa/2193173.aspx?index_tid=26072

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/06/2020 : 20:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Barcelona bas i nije bila gledljiva, ono, solidno. Ali isplatilo se gledati i docekat ulazak Rakitica i da on bude taj koji odluci utakmicu Misljenja sam da je Messi krenuo u solo prodor i da je ona asistencija za Rakitica ispala slučajna, ali efikasan potez.

Kod Talijana puno golova i preokreta. Inter cak 3:3, nevjerojatno kod reza 2:1 za Inter, u 50 i nekoj minuti, sto je Inter promašio, s 5 metara prazan gol promasit kad lopta praktički miruje Nevjerojatno da se to moze promasit.

Lazio isto nevjerojatno prokockao vodstvo od 0:2 protiv Atalante u prvih 10 minuta, lijepu uslugu su ucinili Juveu. Juve je super profitirao iz ovih kikseva Intera i Lazia.

U ovoj engleskoj ligi, u rangu ispod, jako dobar raspored utakmica, nekako se svi sastaju ovi iz vrha, isto dosta zanimljivo tko ce na kraju doci u premier ligu.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 25/06/2020 20:55:16
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11202 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 27/06/2020 : 17:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Preminuo Ilija Petković.
https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/in-memoriam-ilija-petkovic/360372

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29211 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 27/06/2020 : 20:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
R.I.P.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/06/2020 : 23:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
WBA malo pokleknuo, žao mi Bilića, bit će još tu svega do kraja. Brentford je zaista odličan, dobio Fulhama u gostima i sad WBA. Približio se samo na 5 bodova do 2.mjesta. Vidim da je danas i Leeds slavio i vratio se na 1.mjesto.

Pogledao Juve i Lecce, Ronaldo dosta dobar, gol + 2 asistencije. Kaže komentator da sad nema momčadi u Italiji kojoj Ronaldo nije zabio, falio mu je bio samo Lecce. Dybala opet dao prekrasan gol u rašlje.

Uspio vidjeti završnicu Norwicha i ManU (FA cup), Manu se izvukao u produžetku i to u 118' minuti. Sad su u polufinalu, mislim.

Sad malo gledam Lazio i Fiorentinu, Lazio preokrenuo sa 0-1, na 2-1. Bit će i tu izgleda zanimljivo do samog kraja prvenstva.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 28/06/2020 : 15:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Dosta zanimljiva utakmica Sheffielda i Arsenala (FA cup), bas mi drago da je Sheffield dosao do izjednacenja ( 87' ), nakon dva ponistena gola, stvarno su zasluzili.

Evo dok pisem ovo, evo Arsenala za 2:1, vjerojatno je to to. Bas uzbudljiva utakmica.

edit:

Bit će jaka završnica FA cupa. ManUtd, Arsenal, Chelsea i City. Talijani imali uzbudljivo kolo, nakon što je Lazio napravio preokret, isto je napravio i Inter protiv Parme. Ali, što je Parma sve promašila, dođe ti ih nekako žao. Inter je tako šupalj u obrani, čudo. Ali nekako se uspjeli vratiti.

Danas pauza, sutra opet već sljedeće kolo.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 29/06/2020 20:39:33
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/06/2020 : 11:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
UTORAK, 30.06.

19.30h Torino - Lazio (Arena 4 HD)
21.15h Brighton & Hove Albion - Manchester United (SK 2 HD)
21:45h Genoa - Juventus (Arena 1 HD)
22.00h Barcelona - Atletico Madrid (SK 1 HD)

Neki od potencijalnih zanimljivih mečeva danas koji su pokriveni prijenosom.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29211 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 30/06/2020 : 16:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Torino i Lazio bi mogla biti golijada!

Brighton-United tu očekujem tvrdu utakmicu.

Genoa-Juve, Genoa u lošoj formi, pa ju može Juve natrpati.

A Barcelona-Atletico, nevjerojatan 2,00 koeficijent na Barcu, Barca se muči, sve je tu moguće, pa i kiks Barce koji bi koštao glave trenera!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/06/2020 : 17:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Odlicno si ovo najavio Lazio mora po sva 3 boda i dosta dobro igraju u zadnje vrijeme i zabijaju dosta golova.

Sto se tice ManUtd-a, u dobroj su formi, mislim da ih Solskjaer dobro vodi. Nije naravno to na razini Fergusonove ere, ali ok.

Juve je prilicno jak, dosta dobru klupu ima takodjer sto se tice zamjena, moglo bi biti golova.

Barca mi djeluje neuvjerljivo, ne znam sto uopce ocekivati. Bojim se samo da ne bude nesto dosadno, valjda ce biti uzbudljivih trenutaka na utakmici.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 79 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000