forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FUDBAL - ultimativna tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 79

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/07/2020 : 13:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Mislim da su utakmice Derbyja i Nottinghama jedne od najvećih rivalstava u Engleskoj.

Ipak 1:1 na kraju završilo, spasio se Derby pogotkom u 90'. Za par dana Derby na WBA, a Nottingham na Fulham, jaki parovi. I ostali (ovi pri vrhu) su uspješno odradili svoje utakmice, meni je fascinantan taj Brentford. Baš su u dobroj formi i samo na 2 boda od WBA, koji danas ima utakmicu. Baš su se osokolili na to 2.mjesto koje vodi izravno u PL.

Zanimalo me kako će Stoke proći, oni su u toj crvenoj zoni bili i imali su izravan dvoboj sa Barnsleyem koji je isto tu. Ali Stoke 4 komada utrpali i eto ih zasad izvan zone ispadanja. Zadnji Luton isto uvjerljivo izgubio doma (0:5). Ali sad Luton ide na Barnsley idući tjedan, dvoboj začelja i sad još oboje imaju prilike za popravni.

Englezi u PL isto odlični, ManU se stvarno raspucao (5:2). Nakratko su bili 4. na tablici, sve dok Chelsea nije dobio i svoj susret. Meni je onaj Pulisic zakon u Chelseu, kako lik igra . Malo me podsjeća na mladog Michael Owena - brz, eskplozivan, odlična tehnika. Wolvsi i Arsenal zanimljiva utakmica bila, Wolvsi sami krivi što su promašili i tako to onda ide u nogometu kad ne iskoristiš one prave šanse.

Talijani me isto oduševili, najviše Milan koji je dosta dobro igrao. Na čudnoj poziciji je igrao Zlatan, ali uspio dati gol (penal), a jedan mu je poništen. Lazio nemoćan bez Immobilea (naj strijelac zasad Seria A), vidjelo se da fali. Ali Milan baš kao u naj danima, naročito kako su zadnjih 20 minuta zatvorili Lazio i poigravali se s njima. Bit će sad zanimljiv derbi Milana i Juvea, a Milan baš ima gadan raspored jer poslije toga ide na Napoli.

Juve isto odradio gradski derbi u stilu, Ronaldo ponovno zabio golčinu, mislim da mu je ovo prvi iz slobodnog udarca u Italiji. Ali, sjelo mu je kao iz naj dana.


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 07/07/2020 13:54:42
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/07/2020 : 13:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
NEDJELJA, 05.07.

14.00h Athletic Bilbao - Real Madrid (SK 2 HD)
16.00h West Bromwich Albion - Hull City (?)
17.15h Inter - Bologna (Arena 2 HD)
17.30h Liverpool - Aston Villa (SK 1 HD)
20.00h Southampton - Manchester City (SK 1 HD)
21.45h Napoli - Roma (Arena 2 HD)
22.00h Villarreal - Barcelona (SK 1 HD)

Danas je isto super raspored, najviše me zanima Barca. Teško gostovanje, potrebna su sva 3 boda, a znamo kakva je trenutna "klima" kod njih i situacija. Real M. već sad počinje svoj susret, za nekoliko minuta.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 05/07/2020 14:31:22
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/07/2020 : 17:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Real dobio, pritisak na Barci! WBA 2:1 na poluvremenu.

Brentford je bio pred bankrotom, onda ga je spasio navijač koji je dobio na kladionicu i tu shemu dobivanja na kladionoci prenio na vođenje kluba, tzv. Moneyball.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/07/2020 : 20:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Uhuhuhu, koji gol Southamptona Cityu

Edit: nisam znao ovo za Brentford, zanimljivo :)

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 05/07/2020 20:20:03
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/07/2020 : 13:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Portsmouth ipak jučer nije uspio proći, ispali na penale. Obje ekipe su bile podjednake, ovdje su samo sitnice bile odlučivale.

Evo jedna zanimljiva slika top 5 momčadi PL, usporedba stanja na tablici kod kuće igranih utakmica i u gostima. Zanimljiv poredak.


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 07/07/2020 13:54:52
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/07/2020 : 14:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
UTORAK, 07.07.

18.00h Nottingham Forest - Fulham (SK 3 HD)
19.00h Crystal Palace - Chelsea (SK 1 HD)
19.30h Lecce - Lazio (Arena HD 1)
21.15h Arsenal - Leicester City (SK 1 HD)
21.45h Milan - Juventus (Arena HD 1)

Zanimljiv susret Nottinghama i Fulhama, momčadi koje se u ovom trenutku nalaze u zoni playoffa. Tko zna, možda kad se prvenstvo uskoro završi, možda se baš oni budu međusobno borili za prolaz u playoffu. Kratka najava ostalih susreta sa sportneta:

Arsenal - Leicester
Bitka za podjelu europskih mjesta u Premier ligi još nije riješena. štoviše, stvar se sve više komplicira svakim kolom i kiksom nekog od uključenih. Veliku ulogu u konačnoj podjeli mjesta imat će i susret Arsenala i Leicestera. Topnici hvataju Europsku ligu i usred su ogromne gužve od pet-šest klubova, dok Leicester mora braniti treće mjesto i mjesto u Ligi prvaka uopće jer prijete Chelsea i Manchester United.

Arsenal je napokon zaigrao nešto bolje pa je povezao tri pobjede, dok je Leicester napokon uspio prekinuti niz od tri susreta bez pobjede. Arsenal igra kod kuće i treba mu pobjeda pa će napasti, ali igra protiv ekipe koja daje gotovo dva gola po utakmici tako da očekujemo dosta efikasan susret, pogotovo kad uzmemo u obzir sklonost prema kiksevima u Arsenalovoj obrani.

Milan - Juventus
Milan je u prošlom kolu deklasirao Lazio u Rimu te je na taj način pomogao Juventusu u utrci za titulu, ali sad može vratiti uslugu i balans na ljestvici u korist Lazija i zadržavanja nade za Rimljane. Po dobrom starom običaju, Juventus ne izgleda spektakularno, ali se pobjede samo nižu.

Zato je Stara dama na maksimalnih 12 bodova od povratka nogometa, ali svakom nizu dođe kraj, a vrijedi podsjetiti da je Milan u Coppa Italiji pokazao da je tvrd i neugodan orah za Juventus. Rossoneri igraju i sami za sebe, i dalje su u lovu na Napoli, a sada i Romu koju je pogodio niz loših rezultata i s nekoliko ekstra bodova Milan može i do petog mjesta.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/07/2020 : 15:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Wolvesi samo 3 poraza vani, Southampton praktički igrama u gostima kupio ostanak!

U Portsmouthu igrali nekad Prosinečki, Niko Kranjčar.

quote:
Originally posted by ReemCP

Portsmouth ipak jučer nije uspio proći, ispali na penale. Obje ekipe su bile podjednake, ovdje su samo sitnice bile odlučivale.

Evo jedna zanimljiva slika top 5 momčadi PL, usporedba stanja na tablici kod kuće igranih utakmica i u gostima. Zanimljiv poredak.




"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/07/2020 : 16:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Wolvesi samo 3 poraza vani, Southampton praktički igrama u gostima kupio ostanak!

U Portsmouthu igrali nekad Prosinečki, Niko Kranjčar.

Aha, interesantne stvari za Wolvse i Southampton

Zato sam i navijao za Portsmouth, taj klub mi se svidio upravo zbog Prosinečkog i Nike. Ivica Mornar je isto nešto kratko igrao tamo (2004-2006).

Ali, nikad neću zaboravit onaj prvijenac Nike u Portsmouthu, koja super golčina Mislim da je u to vrijeme Nova TV znala prenositi PL, tad sam još živio u Zg-u za vrijeme studiranja.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/07/2020 : 13:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jučer mi je nešto govorilo, gledaj Crystal Palace vs. Chelsea i Milan vs. Juventus, moglo bi biti golova. I ono ukupno 11 golova na te dvije utakmice CP se lavovski borio, pružio je Chelseu teže gostovanje nego što se to činilo da će biti. Onaj Pulisic opet sjajan.

Milan i Juve, dosta neočekivani preokret nakon vodstva od 2:0, tko bi očekivao onoliko golova. Neshvatljiva pogreška kod 4.gola, ono mislim da se uči na prvom satu u školi nogometa da se ne radi. Lazio očito u krizi, ali što je sve golman Leccea skinuo u završnici utakmice

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 08/07/2020 13:19:58
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/07/2020 : 13:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
SRIJEDA, 08.07.

18.00h West Bromwich Albion - Derby County (SK 3 HD)
19.00h Manchester City - Newcastle United (?)
21.15h Brighton & Hove Albion - Liverpool (SK 1 HD)
22.00h Barcelona - RCD Espanyol (SK 2 HD)

I danas ima dobrih mečeva, ovaj u 18h bi mogao biti dobar. Derby County baš ima zeznute utakmice u zadnje vrijeme, sve ovi iz vrha; prošlo kolo Nottingham Forest, danas WBA, za vikend protiv izvrsnog Brentforda i sljedeći tjedan odmah na Cardiffa (čije mjesto mnogi napadaju da se uguraju za tu posljednju poziciju koja vodi u playoff).

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/07/2020 : 12:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Još jedno odlično kolo u PL iza nas, a tablica i ova borba za 3.mjesto će biti neizvjesna do samog kraja. ManU je u baš dobroj formi i na kraju oni mogu biti 3. na tablici. Susreću se u zadnja 4 kola i sa Chelsea i Leicesterom pa se može reći da sve imaju u svojim nogama, na njima je samima hoće li to znati i moći iskoristiti. A Chelsea još ide na Liverpool pa je moguć i tu gubitak bodova. Liverpool će ići čini mi se na maksimalnih 104 boda zbog rekorda.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/07/2020 : 15:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Teško će Liverpool do 104 boda, prije će do 98. Salah lovi titulu naj strijelca, zato on jedini od napadačkog trojca igra stalno, a to ipak znači manje zabije ih golova Redsa. United je srušio sinoć 2 rekorda, 4 pobjede u nizu sa 3 razlike i 13 penal u sezoni, iako je ovaj jučer bio smiješan. Da, možda trenutno ulijevaju više povjerenja od Chelseaja i Leicestera. Liverpool će svakako biti motiviran protiv Chelseaja!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/07/2020 : 20:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Zamalo je Saha postigao hat-trick :) Tex, bio nesto komentator rekao za neke igrače Liverpoola da neće dobit medalje ukoliko do kraja ne upisu jos 1-2 nastupa.

A da, onaj penal ManU je bas nekako navucen, meni se vise cinio kao prekršaj u napadu. Chelsea dobro igra, ali primaju dosta golova. Zamalo je kod CP-a bilo na kraju 3:3 da ih nije vratnica spasila, bas je dobra ta utakmica bila. Bit ce veoma zanimljiva ta borba za 3.mjesto.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 10/07/2020 20:06:51
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/07/2020 : 19:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da Chelsea pada kod Sheffielda! Evo Leicesteru i ManU prilike.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/07/2020 : 20:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Leicester ide kod Bournemoutha, koji ako izgubi ispada.
Championship ludilo , WBA još samo 3 boda ispred Brentforda, u slučaju istog broja bodova bolji je Brentford, zbog gol razlike. Sljedeća za Bilića odlučujuća, dolazi zahuktali Fulham. Zadnja dva kola za WBA: gostovanje kod davljenika Huddersfielda i doma bezbrižni WBA. I Brentford i Leeds imaju slične protivnike, većinom davljenike, kojima je svaki bod važan!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/07/2020 : 20:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
U Championshipu je zaista ludilo, dobro si to opisao. Vjerojatno si vidio vijest otprije par dana da je nazalost Wigan proglasio stecaj i da im prijeti oduzimanje 12 bodova :( Ta situacija bi isla na ruku ovima koji su u opasnoj zoni jer bi Wigan u tom slučaju zauzeo posljednje mjesto. Sad imaju 54 boda.

Brentford je zaista cudo, koja je to vec pobjeda zaredom, sesta, sedma? Nadam se da ce WBA uzeti makar to 2.mjesto koje vodi izravno u PL. Brentford ako ne uspije u top 2, mislim da ce bit veliki favorit u doigravanju.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/07/2020 : 11:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
WYCOMBE je prvi put u 133-godišnjoj povijesti stigao do Championshipa nakon pobjede u finalu doigravanja treće lige protiv Oxford Uniteda (2:1).

Najomiljeniji igrač Wycombea je Adebayo Akinfenwa, najsnažniji nogometaš svijeta. Akinfenwa, koji je sebi dodijelio nadimak Zvijer, ima 102 kilograma i bez većih problema u teretani podiže i do 200 kilograma. Većinu karijere nastupao je u trećoj engleskoj ligi, a sada će u 39. godini prvi put imati priliku zaigrati u drugom razredu engleskog nogometa ako produži ugovor koji mu je upravo istekao.

Prije četiri godine je bio bez kluba i molio trenere da ga pozovu, sad ga je pozvao Klopp

U sličnoj situaciji našao se 2016. godine kada je s Wimbledonom izborio treću ligu pa u intervjuu nakon utakmice pozvao trenere klubova da ga kontaktiraju putem WhatsAppa.

"Gledaj, gledaj... Pusti me da se smirim. Moram prvo zahvaliti Bogu jer je danas učinio nemoguće mogućim. Prije četiri godine sam bio ovdje i nisam imao klub. Tada je netko vjerovao u mene, imao sam sreću da to budu trener i suigrači koji vjeruju u mene. Nadam se da će ljudi iz moje priče naučiti da je jedino bitno mišljenje ono koje imate o sebi. Danas smo ovdje i mogu reći: WYCOMBE JE U CHAMPIONSHIPU", urlao je strijelac 10 ovosezonskih golova i veliki navijač Liverpoola, novog engleskog prvaka.

"Dozvolite mi još nešto da kažem. U ovom trenutku jedina osoba koja me može pozvati na WhatsApp je Jurgen Klopp tako da zajedno slavimo."

Nekoliko trenutaka kasnije Klopp mu se javio.

"Pozdrav, veliki čovječe, i čestitam ti. Gledao sam utakmicu, nisam vidio intervju, ali mi je Jordan Henderson rekao da me želiš čuti. Evo nas... Čestitke. Uvijek sam bio siguran da si igrač za najmanje Championship razinu, a sad si konačno tamo. Velika, velika pobjeda. Nadam se da ćete prigodno proslaviti uspjeh u ovim čudnim vremenima."

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/07/2020 : 10:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
ARARAT-Armenia, klub iz Erevana utemeljen prije samo tri godine, osvojio je svoj drugi naslov prvaka Armenije pobijedivši u zadnjem kolu najvećeg suparnika Noah s 2:0.

Ararat je završio prvenstvo s 52 boda i nastupat će u kvalifikacijama Lige prvaka sljedeće sezone.

Ararat Armenia osnovan je 2017. godine kao akademija za mlade nogometaše, a godinu dana kasnije kupio ga je rusko-američki milijarder Samvel Karapetjan, pod čijim su vodstvom ušli u prvu ligu i odmah došli do dva naslova.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 16/07/2020 : 10:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/sport/clanak/porto-osvojio-naslov-portugalskog-prvaka-na-proslavi-bio-i-legendarni-casillas/2198535.aspx?index_ref=read_more_d

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/07/2020 : 17:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Koji ce mu klinac tim iz Armenije, bolje da je kupio jedan tim sa Balkana.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/07/2020 : 17:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Za nesto manje od pola sata igra Bilicev WBA, napeto skroz, danas moraju upisati sva 3 boda, ali i u zadnjem kolu, jer Brentford im opasno dise za vratom.

Exit: pocetak je ipak u 18.30h.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 17/07/2020 17:49:49
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/07/2020 : 18:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Koji ce mu klinac tim iz Armenije, bolje da je kupio jedan tim sa Balkana.


Tko bi ovdje nahranio sve lopove koji bi se htjeli osladiti dobrim dijelom kolača.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/07/2020 : 18:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Loše počelo 1:o Huddersfield

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/07/2020 : 19:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Aha, pocetak kao iz nocne more :( Ali dobro pa do poluvremena izjednačili. Vidjet ćemo kako ce u nastavku biti..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12834 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/07/2020 : 20:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da WBA doživljava priču kakvu je prošle godine prošao Leeds....
Go to Top of Page
Page: of 79 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000