forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FUDBAL - ultimativna tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 80

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 01/04/2022 : 20:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Raspored utakmica u grupi mi se ne sviđa. Brazil prva. I onda meč koji će proći ispod radara a nimalo neće biti lak, Kamerun. Na kraju, ako uđemo s tri boda i izduvamo onda i nije neka grehota, ali mi nešto govori da ćemo ući s bodom u ključni meč. S druge strane, drugo mesto bi verovatno značilo Portugal u osmini, a oni, iako jaki, nisu od tih reprezentacija koje su nam nepremostive. Recimo, uveren sam da bi nas Urugvaj fizički ispičkao i prošao lakše no što će Penaldo i ekipa. Ali treba dogurati do tamo.

Pošto se ovo sve igra kad mu nije vreme, pitanje je kako će sve to izgledati, uveren sam da će na ovom prvenstvu biti više iznenađenja no inače.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 01/04/2022 : 21:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Raspored utakmica u grupi mi se ne sviđa. Brazil prva. I onda meč koji će proći ispod radara a nimalo neće biti lak, Kamerun. Na kraju, ako uđemo s tri boda i izduvamo onda i nije neka grehota, ali mi nešto govori da ćemo ući s bodom u ključni meč. S druge strane, drugo mesto bi verovatno značilo Portugal u osmini, a oni, iako jaki, nisu od tih reprezentacija koje su nam nepremostive. Recimo, uveren sam da bi nas Urugvaj fizički ispičkao i prošao lakše no što će Penaldo i ekipa. Ali treba dogurati do tamo.

Pošto se ovo sve igra kad mu nije vreme, pitanje je kako će sve to izgledati, uveren sam da će na ovom prvenstvu biti više iznenađenja no inače.



Mi smo imali takav raspored u Brazilu i nije to loš raspored. Zadnju utakmicu odlučuješ sam o svojoj sudbini...
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 01/04/2022 : 21:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Po nasem vremenu 11, 14, 17, 20h.The first two rounds of matches will kick off at 1pm, 4pm, 7pm and 10pm in Qatar (10am, 1pm, 4pm and 7pm by the UK’s British Summer Time).


Onda je ovo greška https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2022&mm=04&dd=01&nav_id=2132497

A u novinama pišu termini između navedenih.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 01/04/2022 : 22:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Caleb

Po nasem vremenu 11, 14, 17, 20h.The first two rounds of matches will kick off at 1pm, 4pm, 7pm and 10pm in Qatar (10am, 1pm, 4pm and 7pm by the UK’s British Summer Time).


Onda je ovo greška https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2022&mm=04&dd=01&nav_id=2132497

A u novinama pišu termini između navedenih.


11, 14, 17, 20h prva dva kruga. Poslednji mečevi u grupama u 16 i 20h.
Finale u 16h.
OStalo nisam našao podatak.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 02/04/2022 : 00:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Hrvatsku grupu moze proglasiti lakom samo netko tko je lose upucen.
Belgija do nedavno prva reprezentacija svijeta, Kanada reprezentacija koja je iza sebe ostavila Meksiko u kvalifikacijama i Maroko ciji su nositelji glavni igraci Seville.
Grupa je jaka ali ipak Hrvatska je vice prvak svijeta


Glavni igrači koji su ove sezone odigrali po 15-ak utakmica (ne računam golmana)?

Realno, Hrvatska je dobila prelaku grupu i nadam se da će to iskoristiti, šteta je što u osmini finala vjerojatno čekaju Španjolci ili Nijemci.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 02/04/2022 00:13:54
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/04/2022 : 08:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Raspored utakmica u grupi mi se ne sviđa.


Nista ne brini, Srbija ce ove godine osvojiti SP u fudbalu! Sanjao sam to, sve sto sanjam se obistini. Istu tu noc sam sanjao i da ce Steven Seagal osvojiti oskara za najbolju zensku ulogu.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 02/04/2022 : 09:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by logo111

Hrvatsku grupu moze proglasiti lakom samo netko tko je lose upucen.
Belgija do nedavno prva reprezentacija svijeta, Kanada reprezentacija koja je iza sebe ostavila Meksiko u kvalifikacijama i Maroko ciji su nositelji glavni igraci Seville.
Grupa je jaka ali ipak Hrvatska je vice prvak svijeta


Glavni igrači koji su ove sezone odigrali po 15-ak utakmica (ne računam golmana)?

Realno, Hrvatska je dobila prelaku grupu i nadam se da će to iskoristiti, šteta je što u osmini finala vjerojatno čekaju Španjolci ili Nijemci.



Pa da, kako da ne majstore...igraju u Sevilli zato sto nisu vrh. I da nositelji igre su.
Pa samo Sevillini El Haddadi i En-Nesyri vrijede preko 40 mil Eura.
I da odigrali su 15 utakmica a koliko su trebali ? Pa Sevilla je imala ove sezone 20 i koji nastup.
Namjerno tu nisam spominjao Barcinog Ezzalzoulija.
Da nekazem da je tu i Chelsijev Ziyech bez kojeg se Marroco plasirao na WC a tek treba zaigrati.
A da - nisam spomenuo Hakimija iz PSG koji vrijedi oko 70 mil Eura koji sam vrijedi kao pola Hrvatske reprezentacije.

Dakle, Maroccovi igraci igraju za klubove iz samog vrha svjetskog nogometa Barcelonu, PSG, Seville, Chelsea...ali eto nekom je i to "prelako"

Kanada je daleko iza sebe ostavila USA i Meksiko i ima igrace u Bayernu, onom tko mali prati nogomet je dosta da ne omalovazava ovu reprezentaciju.

To je ako cemo pisati o cinjenicama, e sad mozemo i ovako pausalno i isprazno kao ti "to je lako, odigrali su samo 15 utakmica, bla bla..."
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3754 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 02/04/2022 : 09:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Pustimo sad i to kakvi su Belgijci, Kanadani i Marokanci. Sto smo to mi pokazali u kvalifikacijama i prijateljskima da zavrjedujemo biti toliki favoriti?
Znam da je glavni turnir druga stvar, ali puno je upitnika nad Dalicevom ekipom, ove ostale repke ce mozda igrat rasterecenije.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 02/04/2022 : 09:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by logo111

Hrvatsku grupu moze proglasiti lakom samo netko tko je lose upucen.
Belgija do nedavno prva reprezentacija svijeta, Kanada reprezentacija koja je iza sebe ostavila Meksiko u kvalifikacijama i Maroko ciji su nositelji glavni igraci Seville.
Grupa je jaka ali ipak Hrvatska je vice prvak svijeta


Glavni igrači koji su ove sezone odigrali po 15-ak utakmica (ne računam golmana)?

Realno, Hrvatska je dobila prelaku grupu i nadam se da će to iskoristiti, šteta je što u osmini finala vjerojatno čekaju Španjolci ili Nijemci.



Pa da, kako da ne majstore...igraju u Sevilli zato sto nisu vrh. I da nositelji igre su.
Pa samo Sevillini El Haddadi i En-Nesyri vrijede preko 40 mil Eura.
I da odigrali su 15 utakmica a koliko su trebali ? Pa Sevilla je imala ove sezone 20 i koji nastup.
Namjerno tu nisam spominjao Barcinog Ezzalzoulija.
Da nekazem da je tu i Chelsijev Ziyech bez kojeg se Marroco plasirao na WC a tek treba zaigrati.
A da - nisam spomenuo Hakimija iz PSG koji vrijedi oko 70 mil Eura koji sam vrijedi kao pola Hrvatske reprezentacije.

Dakle, Maroccovi igraci igraju za klubove iz samog vrha svjetskog nogometa Barcelonu, PSG, Seville, Chelsea...ali eto nekom je i to "prelako"

Kanada je daleko iza sebe ostavila USA i Meksiko i ima igrace u Bayernu, onom tko mali prati nogomet je dosta da ne omalovazava ovu reprezentaciju.

To je ako cemo pisati o cinjenicama, e sad mozemo i ovako pausalno i isprazno kao ti "to je lako, odigrali su samo 15 utakmica, bla bla..."



Pratio sam nedavni afričko prvenstvo, taj Maroko ni po čemu nije pokazao da je jaka ekipa. Nisu loši, ali Hrvatska je iz tog pota mogla dobiti puno jaču ekipu (npr. Senegalce), tako da su dobro prošli. OK, imaš igrače koji su neloši u Sevilli i Hakimija iz PSG-a koji igra desnog beka. Ako te pobijedi desni bek, nemaš onda što tražiti na svjetskom prvenstvu. Ziyecha ne spominjem namjerno jer uopće nije sigurno da će igrati na prvenstvu.

Kanada je dobro odigrala kvalifikacije, i njih sam 2-3 puta gledao, ali i za njih vrijedi da je jedan od najlakših protivnika iz tog pota (recimo, Ekvador bi bio puno teži).

Belgija je sila, ali mislim da su svoj zenit prošli u zadnje 2-3 godine i da bi iz prvog pota puno teži protivnik bili Francuzi, Englezi ili Španjolci.

Možemo mi analizirati do besvijesti, ali mislim da je grupa prelaka, da je baš moglo biti puno gore i da se ovo mora proći.


Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 02/04/2022 09:30:05
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 02/04/2022 : 09:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by logo111

Hrvatsku grupu moze proglasiti lakom samo netko tko je lose upucen.
Belgija do nedavno prva reprezentacija svijeta, Kanada reprezentacija koja je iza sebe ostavila Meksiko u kvalifikacijama i Maroko ciji su nositelji glavni igraci Seville.
Grupa je jaka ali ipak Hrvatska je vice prvak svijeta


Glavni igrači koji su ove sezone odigrali po 15-ak utakmica (ne računam golmana)?

Realno, Hrvatska je dobila prelaku grupu i nadam se da će to iskoristiti, šteta je što u osmini finala vjerojatno čekaju Španjolci ili Nijemci.



Pa da, kako da ne majstore...igraju u Sevilli zato sto nisu vrh. I da nositelji igre su.
Pa samo Sevillini El Haddadi i En-Nesyri vrijede preko 40 mil Eura.
I da odigrali su 15 utakmica a koliko su trebali ? Pa Sevilla je imala ove sezone 20 i koji nastup.
Namjerno tu nisam spominjao Barcinog Ezzalzoulija.
Da nekazem da je tu i Chelsijev Ziyech bez kojeg se Marroco plasirao na WC a tek treba zaigrati.
A da - nisam spomenuo Hakimija iz PSG koji vrijedi oko 70 mil Eura koji sam vrijedi kao pola Hrvatske reprezentacije.

Dakle, Maroccovi igraci igraju za klubove iz samog vrha svjetskog nogometa Barcelonu, PSG, Seville, Chelsea...ali eto nekom je i to "prelako"

Kanada je daleko iza sebe ostavila USA i Meksiko i ima igrace u Bayernu, onom tko mali prati nogomet je dosta da ne omalovazava ovu reprezentaciju.

To je ako cemo pisati o cinjenicama, e sad mozemo i ovako pausalno i isprazno kao ti "to je lako, odigrali su samo 15 utakmica, bla bla..."



Pratio sam nedavni afričko prvenstvo, taj Maroko ni po čemu nije pokazao da je jaka ekipa. Nisu loši, ali Hrvatska je iz tog pota mogla dobiti puno jaču ekipu (npr. Senegalce), tako da su dobro prošli. OK, imaš igrače koji su neloši u Sevilli i Hakimija iz PSG-a koji igra desnog beka. Ako te pobijedi desni bek, nemaš onda što tražiti na svjetskom prvenstvu. Ziyecha ne spominjem namjerno jer uopće nije sigurno da će igrati na prvenstvu.

Kanada je dobro odigrala kvalifikacije, i njih sam 2-3 puta gledao, ali i za njih vrijedi da je jedan od najlakših protivnika iz tog pota (recimo, Ekvador bi bio puno teži).

Belgija je sila, ali mislim da su svoj zenit prošli u zadnje 2-3 godine i da bi iz prvog pota puno teži protivnik bili Francuzi, Englezi ili Španjolci.

Možemo mi analizirati do besvijesti, ali mislim da je grupa prelaka, da je baš moglo biti puno gore i da se ovo mora proći.


I ja se nadam prolasku, ali daleko je to od "prelake" grupe.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 02/04/2022 : 09:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
I samo mi pojasni još kako je Sevilla imala "20 i koji nastup"?

Danas se igra 30. kolo španjolskog prvenstva, a igrali su i skupine Lige Prvaka, znam da su odigrali bar još 2 utakmice u Ligi Europe, a neke dodatne kupove i ne spominjem.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/04/2022 : 09:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Takodje mislim da ce Hrvatska bez vecih problema proci grupu. Belgija jeste sila, ali dva najbolja prolaze dalje. Mnogo veci problem vidim u tome, sto na Hrvatsku vec u osmofinalima cekaju ili Njemacka ili Spanija. Samo zbog toga mislim da nisu imali srecu prilikom izvlacenja.

Srbija s druge strane ima najtezu grupu na SP, ako prodju dalje i udare na Portugal, bice svasta. Pozitivno je barem to da u nekoj kombinaciji mogu izbjeci Rokija. Jesu nedavno dobili Portugal, ali ovi sada zude za osvetom, isto kao sto i Srbi jedva cekaju da se Svajcarcima napiju krvi. Sviceri znaju sta ih ceka, gledam njihove komentare, vecina ih je misljenja da je bolje da ne idu na SP.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 02/04/2022 : 10:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

I samo mi pojasni još kako je Sevilla imala "20 i koji nastup"?

Danas se igra 30. kolo španjolskog prvenstva, a igrali su i skupine Lige Prvaka, znam da su odigrali bar još 2 utakmice u Ligi Europe, a neke dodatne kupove i ne spominjem.



Ma čak je i nebitno, nastup više ili manje, jer razlog zašto npr. Youssef El-Nesyri nije odigrao apsolutno sve utakmice za Sevillu leži u činjenici da je ukupno 12 utakmica izostao zbog ozljede.

https://www.transfermarkt.co.uk/youssef-en-nesyri/verletzungen/spieler/433049
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/04/2022 : 12:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior


Srbija s druge strane ima najtezu grupu na SPu




Jea, rajt
Kamerun vjerojatno racunas kao silu jer ima golmana iz La masie

Brazil i tri osrednje reprezentacije, najblaže rečeno
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 02/04/2022 : 13:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Neki su nešto računali https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2022&mm=04&dd=02&nav_id=2132722
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 02/04/2022 : 15:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by King Warrior


Srbija s druge strane ima najtezu grupu na SPu


Brazil i tri osrednje reprezentacije, najblaže rečeno


S druge strane, nema nijedne slabe reprezentacije u njoj kao neke sa Katarom, Iranom, Arabijom, Tunisom.

Činjenica je da nema nijedne grupe smrti. Ima samo nešto neizvesnijih tipa naša, ova gde je Katar, po meni i ona gde je Argentina jer su oni daleko od svog imena...a s druge strane imaš Englesku grupu, i grupu Španija/Nemačka gde je najmanje napeto.

A Hrvatska grupa, činjenica je da ste vi i Belgija favoriti, neće valjda Kanada koja nije bila na takmičenju skoro 40 godina da bude u rangu sa vicešampionom? Kao ni Maroko koji je jednom u istoriji prošao grupu. Što ne znači da će biti vam lako i da su za potcenjivanje, ali isto tako da se ne može smatrati teškom grupom.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/04/2022 : 15:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Prolaz u skupini ne bi trebao biti upitan
Zajeb je kad se prođe skupina
Španjolci i Njemci čekaju na voleju
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/04/2022 : 15:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Neki su nešto računali https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2022&mm=04&dd=02&nav_id=2132722



Kad procitam paramete koje su uzimali u obzir odmh mi je jasno koliko kvalitetna procjena je u pitanju:
značaj utakmice, prednost domaćeg terena i šanse za pobedu
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/04/2022 : 17:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ovo je firma koja je do sada davala najbolje i najtačnije procene.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 02/04/2022 : 17:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Ne znam za procjene i statistike, ali meni najjače i najneizvjesnije izgledaju grupe D i H.

U grupi D su jaki Francuska i Danska, očekujem da će tu doći i nezgodni Peru

U grupi H su jaki Portugal i Urugvaj, Koreja nije nimalo naivna ekipa, a i Gana bi mogla nekome pomrsiti račune.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 02/04/2022 17:49:15
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29299 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/04/2022 : 13:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Old Firm krenuo efikasno, 1:1 nakon 7 minuta

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/04/2022 : 14:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
McGregor pravi panter.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29299 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/04/2022 : 14:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da li postoji derby koji je više puta igran? Mislim da su odigrali skoro 400 Old Firmova, nešto su uspješniji Rangersi.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/04/2022 : 15:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Dobar derbi, kvaliteta skromna, ali sve ostalo sjajno. Celtic, prakticno osvojio titulu

Mislim da nema derbija sa vise odigranih meceva od Old Firm-a. S obzirom na godine osnivanja oba kluba, nema sanse.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12931 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/04/2022 : 16:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Celtic stavio obe ruke na titulu.
Go to Top of Page
Page: of 80 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000