forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Koja priča najbolje predstavlja Zagora?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/08/2018 : 22:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Podsmijava (usput, pravilno je 'podsmijeva') cijeli forum? Ti i tri-četiri jadnička niste cijeli forum. A promijeniti tekst nečijeg posta, pa to 'kvoutati' i reći da se slažeš s tim, to je zaista djetinjsto.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/08/2018 : 22:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

kad odrastao covjek ima vremena za igre stripove knjige filmove serije...
marti misterrija mi pada na pamet...

nesto mora trpjeti obitelj? posao? zdravlje?
psiha?
igre nisam nikad igrao
jer ih nisam znao preci :D
nijednu nisam zavrsio



Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/08/2018 : 22:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Podsmijava (usput, pravilno je 'podsmijeva') cijeli forum? Ti i tri-četiri jadnička niste cijeli forum. A promijeniti tekst nečijeg posta, pa to 'kvoutati' i reći da se slažeš s tim, to je zaista djetinjsto.




Opa, curica se uvrijedila
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/08/2018 : 23:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Po čemu to zaključuješ, gnomu?
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/08/2018 : 23:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Podsmijava (usput, pravilno je 'podsmijeva') cijeli forum? Ti i tri-četiri jadnička niste cijeli forum. A promijeniti tekst nečijeg posta, pa to 'kvoutati' i reći da se slažeš s tim, to je zaista djetinjsto.




Hehe... znaš - narcisoidan čovjek smatra kako je upravo on najsavršeniji primjerak ljudske vrste. Očekuje da drugi budu ushićeni njegovom pojavom. Uvijek ističe tuđe mane i zaljubljen je u sebe. Sav si je važan, hvališe se, preuveličava svoje sposobnosti, očekuje da ga drugi poštuju, nikad neće priznati da bi drugi u bilo cemu bili uspješniji od njega.
A ustvari samo im treba malo pažnje jer su nesigurni i ne osjećaju se vrijednim - pa reko da ti olakšam i ovim postom malo poklonim pažnje :)

Edited by - logo111 on 25/08/2018 23:07:13
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/08/2018 : 23:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Valtere, samo polako, bez vrijeđanja. Nemaš argumenata pa počinješ vrijeđati. A baš sam pohvalio tebe i ostalu dvojicu zbog drugačijeg stava čime bi se dobilo na dinamici i raznovrsnosti rasprave .A ti moraš uprskati em svojim cvilenjem em svojim standardnim vrijeđanje. Pomalo, prije nego što nešto napišeš odgovor udahni malo zraka, popij čaj i opusti se.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/08/2018 : 23:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@VALTER
Ako ne želiš poći na hlađenje morat ćeš se smiriti.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 25/08/2018 : 23:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
valter šalter

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/08/2018 : 23:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@VALTER
Ako ne želiš poći na hlađenje morat ćeš se smiriti.



Vi moderatori trebate uzeti u obzir da se možda malo ras.izdio, ljudi smo, dogodi se, a on je lako zapaljiv i ima oštar jezik.
Bilo bi bolje da svoj snagu upotrijebi na kritičko razmišljanje o Zagoru.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/08/2018 : 23:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Krigeru, zašto izigravaš časnu sestru i psihologa, a opće je poznato da si jedna od najneuravnoteženijih osoba ovdje, koja je u alkoholiziranom stanju dolazila na forum i ispisivala svakakve pokliče?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/08/2018 : 06:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by VALTER

Tipično zagorološko blebetanje, koje za cilj ima dati naknadni, tobože dublji smisao konfuznom i nedorađenom scenariju.




Ja nisan zagorolog.



Nisi 'doktor', ali svakako pripadaš skupini zagorologa. Dobro je što ta imenica sve više i više poprima pogrdno značenje.



Opet ne čitaš šta pišen nego guraš svoje. Zagorologija za mene ne postoji, barem ne u onom obimu u kakvom se definira. Ti se pak na svakom topicu trudiš "izdrkat" po svima. Podsjećaš me na onog najmanjeg Japanca u bukkake ekipi koji li ga mlati pa mlati, al ne izlazi ništa.


He,he, jbt. a ja bas maloprije sletio u Tokyo. 😃

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18405 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/08/2018 : 08:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Podsmijava (usput, pravilno je 'podsmijeva') cijeli forum? Ti i tri-četiri jadnička niste cijeli forum. A promijeniti tekst nečijeg posta, pa to 'kvoutati' i reći da se slažeš s tim, to je zaista djetinjsto.



u pravu si...sram me..valjda se ne ljutiš na tellera jednička?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 26/08/2018 08:01:40
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/08/2018 : 09:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Znaš i sam da se čovjek na tebe ne može naljutiti.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 26/08/2018 : 09:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Krigeru, zašto izigravaš časnu sestru i psihologa, a opće je poznato da si jedna od najneuravnoteženijih osoba ovdje, koja je u alkoholiziranom stanju dolazila na forum i ispisivala svakakve pokliče?



Pogrešno. eksperimentirao sam, mogao sam u jednom danu odigrati tri lika na tri različita topica, jer to je virtualan svijet, ne stvaran kako ga doživljava većina koja se usudi koristiti svemrežje.
A što se tiče psihologije ... u svakom slučaju upotrijebi svoju energiju za konstruktivno pisanje o temi, a ne na režanje na sve oko sebe.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/08/2018 : 12:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Kako god, da si to napisao na austrijskom forumu, i da si bio dostupan austrijskom pravosuđu, završio bi u zatvoru.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 26/08/2018 : 12:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Mislim kako je s tobom besmisleno raspravljati o temi svemređžja, jer si osoba, jedna od mnogih, koja uopće ne kuži što je to. Općenito ljudska istraživanja bilo čega nemaju granice, pogotovo što se tiče psihologije ... ah, da to je svijet koji još manje kužiš.

Drž se ti teme, ovdje si ionako, pretpostavljam, radi stripova, a sve ostalo je sporedno i trebalo bi biti opuštenije.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/08/2018 : 13:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Odrasli ljudi NE igraju video igre. Ne znam da li možeš ovo shvatiti, ali neću objašnjavati.
Rekao bih da odrasli ljudi ne čitaju ni stripove...


Ne mogu to shvatiti, a i hvala što mi nećeš objasniti pošto me ne zanima

Vjerujem da ti nije namjera bila nikoga uvrijediti pošto mislim da nisi takav, ali mogao si ispred ove rečenice u svom postu staviti "Meni je...":

quote:
Originally posted by Obi-wan

Zagor zastario, naivan, dosadan i nekvalitetan.



I sve ok. Meni isto neke stvari ne pašu otprije i najbolje ih je ostaviti u prošlosti, te na njih imati lijepo sjećanje. Ako nešto danas ne ide, onda ne treba forsirati. Što se tiče stripa, barem danas hvala bogu ima izbora napretek

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 26/08/2018 : 13:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Sve je to fino Reem, ajde sad reci koja priča najbolje predstavlja Zagora?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/08/2018 : 15:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, pojma nemam i da me netko pita da nabrojim 10 top priča Zagora, meni bi to bilo nezahvalno za napravit takvu listu, a kamoli ovo. Tek sam na 1/3 pročitanog Zagora tako da ne bih znao, imam još toga dosta za otkriti.

A sad, ako se ovom temom mislilo naći usput ep koja bi se predstavila Zagora nekome (pretpostavljamo da ta osoba nikada nije bila u kontaktu s tim junakom), teško da ćemo nekoj osobi 20+ danas moći preporučiti ako ga nikad nije čitao ili ako nikad nije bio u dodiru sa stripom, vjerojatno onda nikada niti neće.

Ako je neko dijete 10-12g u pitanju, svakako bi mu preporučio čitat otpočetka kronološki da se upozna sa Zagorom, taj dio je i najnaivniji, ali možda djeci bi to i odgovoralo te bi polako čitanjem došli do nekih ozbiljnijih tema koje bi im onda lakše "sjele" nego da im te iste odmah budu "prvi" Zagor

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/08/2018 : 15:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Obi-wan

Odrasli ljudi NE igraju video igre. Ne znam da li možeš ovo shvatiti, ali neću objašnjavati.
Rekao bih da odrasli ljudi ne čitaju ni stripove...


Ne mogu to shvatiti, a i hvala što mi nećeš objasniti pošto me ne zanima
A ne zanima te? Ajd dobro onda.

Vjerujem da ti nije namjera bila nikoga uvrijediti pošto mislim da nisi takav, ali mogao si ispred ove rečenice u svom postu staviti "Meni je...":

quote:
Originally posted by Obi-wan

Zagor zastario, naivan, dosadan i nekvalitetan.



I sve ok. Meni isto neke stvari ne pašu otprije i najbolje ih je ostaviti u prošlosti, te na njih imati lijepo sjećanje. Ako nešto danas ne ide, onda ne treba forsirati. Što se tiče stripa, barem danas hvala bogu ima izbora napretek


Ovo je tema o preporučivanju Zagora. Tko voli neka čita naravno, ali kada su preporuke u pitanju, tu se već mora nešto reći. Dakle prvo "nemoj", a zatim više diplomatski "zašto"? Neki argument zašto bi netko nekome preporučio Zagora za čitanje...Fascinira me da nešto meni tako loše može imati toliku pozornost kod nas. Čitam sve moguće knjige, stripove, igram igre, gledam filmove već par decenija. Čovjek razvije određen ukus nakon tolikog vremena. Zagor je bio dobar odskok prije 30+ godina, ali neki ga se još drže dok su Seagal i Dudukoff davno izašli iz mode. Svaka moja rasprava je u smislu da shvatim zašto. Kada jednom shvatim, neću se više mješati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 26/08/2018 15:57:27
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 26/08/2018 : 16:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Iskreno, pojma nemam i da me netko pita da nabrojim 10 top priča Zagora, meni bi to bilo nezahvalno za napravit takvu listu, a kamoli ovo. Tek sam na 1/3 pročitanog Zagora tako da ne bih znao, imam još toga dosta za otkriti.

A sad, ako se ovom temom mislilo naći usput ep koja bi se predstavila Zagora nekome (pretpostavljamo da ta osoba nikada nije bila u kontaktu s tim junakom), teško da ćemo nekoj osobi 20+ danas moći preporučiti ako ga nikad nije čitao ili ako nikad nije bio u dodiru sa stripom, vjerojatno onda nikada niti neće.

Ako je neko dijete 10-12g u pitanju, svakako bi mu preporučio čitat otpočetka kronološki da se upozna sa Zagorom, taj dio je i najnaivniji, ali možda djeci bi to i odgovoralo te bi polako čitanjem došli do nekih ozbiljnijih tema koje bi im onda lakše "sjele" nego da im te iste odmah budu "prvi" Zagor



Ako ništa drugo kad extra stigne SD imat ćemo veliku povezanu cjelinu Zagora.
Možda je bolje pričati o najboljem periodu Zagora, a priča o najboljoj epizodi ili koja epizoda najbolje predstavlja Zagora je teško pitanje.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/08/2018 : 16:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Obi-wan

Odrasli ljudi NE igraju video igre. Ne znam da li možeš ovo shvatiti, ali neću objašnjavati.
Rekao bih da odrasli ljudi ne čitaju ni stripove...


Ne mogu to shvatiti, a i hvala što mi nećeš objasniti pošto me ne zanima
A ne zanima te? Ajd dobro onda.

Vjerujem da ti nije namjera bila nikoga uvrijediti pošto mislim da nisi takav, ali mogao si ispred ove rečenice u svom postu staviti "Meni je...":

quote:
Originally posted by Obi-wan

Zagor zastario, naivan, dosadan i nekvalitetan.



I sve ok. Meni isto neke stvari ne pašu otprije i najbolje ih je ostaviti u prošlosti, te na njih imati lijepo sjećanje. Ako nešto danas ne ide, onda ne treba forsirati. Što se tiče stripa, barem danas hvala bogu ima izbora napretek


Ovo je tema o preporučivanju Zagora. Tko voli neka čita naravno, ali kada su preporuke u pitanju, tu se već mora nešto reći. Dakle prvo "nemoj", a zatim više diplomatski "zašto"? Neki argument zašto bi netko nekome preporučio Zagora za čitanje...Fascinira me da nešto meni tako loše može imati toliku pozornost kod nas. Čitam sve moguće knjige, stripove, igram igre, gledam filmove već par decenija. Čovjek razvije određen ukus nakon tolikog vremena. Zagor je bio dobar odskok prije 30+ godina, ali neki ga se još drže dok su Seagal i Dudukoff davno izašli iz mode. Svaka moja rasprava je u smislu da shvatim zašto. Kada jednom shvatim, neću se više mješati...



Zagor zastario, naivan, dosadan i nekvalitetan? Obi, sam si priznao da si zadnjeg Zagora čitao još u Jugoslaviji. Preskočio si skoro 30 godina serijala, ali ti si uvjeren da Zagor ne valja. Ne radi se to tako. ;)
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 26/08/2018 : 16:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Zagor zastario, naivan, dosadan i nekvalitetan? Obi, sam si priznao da si zadnjeg Zagora čitao još u Jugoslaviji. Preskočio si skoro 30 godina serijala, ali ti si uvjeren da Zagor ne valja. Ne radi se to tako. ;)




Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/08/2018 : 16:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Valter čita i novije epizode i možda je malo kompetentniji po tom pitanju ali tip je toliko iskompleksiran zagorologijom, zavišću i slijepim obožavanjem propalih totalitarističkih režima da ti ga je na kraju žao. Najradije bi mu kupio čokoladicu, potapšao po glavi i vratio u sobu obloženu jastucima iz koje je pobjegao.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 26/08/2018 : 16:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Valter čita i novije epizode i možda je malo kompetentniji po tom pitanju ali tip je toliko iskompleksiran zagorologijom, zavišću i slijepim obožavanjem propalih totalitarističkih režima da ti ga je na kraju žao. Najradije bi mu kupio čokoladicu, potapšao po glavi i vratio u sobu obloženu jastucima iz koje je pobjegao.





Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000