forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 USA spuštanje na Mjesec
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 23/09/2018 : 12:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Pa imaš mnogo stvari koje su neobjašnjive, nismo mi ljudi nikakvi anđeli, poprilično smo limitirani. Vjerovati u Boga je, kao mnogo toga u životu, stvar izbora. Iako sam vjernik, ni na kraj pameti mi nije preobraćati nekog. Isto tako mi je neukusno da se neki ateist kontinuirano bavi fenomenom vjere i pokušava ljude preobratiti na svoju stranu.
Novac je bitna stvar, ali gdje će biti na ljestvici prioriteta je opet izbor pojedinca. Svakako da će netko posvetiti cijeli život stjecanju novca i moći, ali to ne mora nužno ugrožavati sreću onog koji to nije odabrao.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/09/2018 : 13:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Pa imaš mnogo stvari koje su neobjašnjive, nismo mi ljudi nikakvi anđeli, poprilično smo limitirani. Vjerovati u Boga je, kao mnogo toga u životu, stvar izbora. Iako sam vjernik, ni na kraj pameti mi nije preobraćati nekog. Isto tako mi je neukusno da se neki ateist kontinuirano bavi fenomenom vjere i pokušava ljude preobratiti na svoju stranu.
Novac je bitna stvar, ali gdje će biti na ljestvici prioriteta je opet izbor pojedinca. Svakako da će netko posvetiti cijeli život stjecanju novca i moći, ali to ne mora nužno ugrožavati sreću onog koji to nije odabrao.


Pokušavam ljude prizvati razumu, bar ponekog ako je moguće.
Novac je svima prioritet danas. Na žalost. I sticanje velikog novca uvijek ide na račun tuđe sreće (nesreće).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 23/09/2018 13:27:29
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 24/09/2018 : 00:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Pa imaš mnogo stvari koje su neobjašnjive, nismo mi ljudi nikakvi anđeli, poprilično smo limitirani. Vjerovati u Boga je, kao mnogo toga u životu, stvar izbora. Iako sam vjernik, ni na kraj pameti mi nije preobraćati nekog. Isto tako mi je neukusno da se neki ateist kontinuirano bavi fenomenom vjere i pokušava ljude preobratiti na svoju stranu.
Novac je bitna stvar, ali gdje će biti na ljestvici prioriteta je opet izbor pojedinca. Svakako da će netko posvetiti cijeli život stjecanju novca i moći, ali to ne mora nužno ugrožavati sreću onog koji to nije odabrao.



Niko nikog ne zeli preobratiti...jednostavno je smesno da neko u 21.vijeku vjeruje u boga i sudbinu.iako su fizicari i astrofizicari davno dokazali da sudbina ne postoji a bog jos manje
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 24/09/2018 : 17:04:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Dexters

Pa imaš mnogo stvari koje su neobjašnjive, nismo mi ljudi nikakvi anđeli, poprilično smo limitirani. Vjerovati u Boga je, kao mnogo toga u životu, stvar izbora. Iako sam vjernik, ni na kraj pameti mi nije preobraćati nekog. Isto tako mi je neukusno da se neki ateist kontinuirano bavi fenomenom vjere i pokušava ljude preobratiti na svoju stranu.
Novac je bitna stvar, ali gdje će biti na ljestvici prioriteta je opet izbor pojedinca. Svakako da će netko posvetiti cijeli život stjecanju novca i moći, ali to ne mora nužno ugrožavati sreću onog koji to nije odabrao.



Niko nikog ne zeli preobratiti...jednostavno je smesno da neko u 21.vijeku vjeruje u boga i sudbinu.iako su fizicari i astrofizicari davno dokazali da sudbina ne postoji a bog jos manje


Gospodine, ja ne znam sa sigurnošću da li Bog postoji, ipak vjerujem da postoji, ali zato sa sigurnošću znam da ste vi budala
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/09/2018 : 21:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Dexters

@Obi-Wan kad otvaraš topic o NLO-u kojeg si vidio? Zanimaju me tvoja iskustva


Pravo da ti kažem, u životu nisam vidio ništa tipa neobjašnjivo ili natprirodno. Nisam vidio (niti iskusio) boga, reinkarnaciju, NLO, vanzemaljce, duhove, telepatiju, telekinezu. Mada sam čuo druge ljude da pričaju kako su svjedočili tome. No, to su skoro uvijek bili ljudi ponešto skromnijih mogućnosti rasuđivanja. S druge strane, ja sam skeptik i teško me zavarati oko tih stvari. Puno je laži o obmane u svijetu, no to ipak ne znači da navedene stvari ne postoje. Nisam toliko isključiv, ali ipak dok ne vidim ili bar ne dobijem uvjerljive dokaze, ne vjerujem.
Ono u što sam siguran je da biblijski bog ne postoji i da se sve na svijetu događa radi sticanja moći uglavnom putem novca. Na 90% pitanja, odgovor je isti: novac.
Stvar je sada već toliko očigledna i jednostavna da samo onaj tko ne želi vidjeti i ne vidi.
Spuštanje na Mjesec mi i nije previše važno, ova tema je čisto da se vidi kako ljudi razmišljaju. Možda su i bili, ja sam nekih 70% / 30% u korist da je lažirano.



Imaš problem uspoređuješ materijalne stvari sa duhovnim. NLO je materijalna stvar, a Bog duhovna. Neusporedivo.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/09/2018 : 22:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

NLO je materijalna stvar, a Bog duhovna. Neusporedivo.


Za običnog čovjeka NLO je nešto neopipljivo.

Edited by - delboj on 24/09/2018 22:01:52
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2481 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 24/09/2018 : 23:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message  Reply with Quote
Däniken je namlatio prilične pare izjednačujuči boga i NLO

@Obi-wan - ono 70/30 znači, da su od 6 sljetanja 2 prava, a 4 su lažirana (sigurno ona sa autima)?

Edited by - GGG on 24/09/2018 23:59:19
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/09/2018 : 00:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Dexters

Pa imaš mnogo stvari koje su neobjašnjive, nismo mi ljudi nikakvi anđeli, poprilično smo limitirani. Vjerovati u Boga je, kao mnogo toga u životu, stvar izbora. Iako sam vjernik, ni na kraj pameti mi nije preobraćati nekog. Isto tako mi je neukusno da se neki ateist kontinuirano bavi fenomenom vjere i pokušava ljude preobratiti na svoju stranu.
Novac je bitna stvar, ali gdje će biti na ljestvici prioriteta je opet izbor pojedinca. Svakako da će netko posvetiti cijeli život stjecanju novca i moći, ali to ne mora nužno ugrožavati sreću onog koji to nije odabrao.



Niko nikog ne zeli preobratiti...jednostavno je smesno da neko u 21.vijeku vjeruje u boga i sudbinu.iako su fizicari i astrofizicari davno dokazali da sudbina ne postoji a bog jos manje


Gospodine, ja ne znam sa sigurnošću da li Bog postoji, ipak vjerujem da postoji, ali zato sa sigurnošću znam da ste vi budala



Aha dodao si smajlić na kraju pa je onda izjava ok?
Ajmo bez uvreda.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/09/2018 : 12:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Kruger

NLO je materijalna stvar, a Bog duhovna. Neusporedivo.


Za običnog čovjeka NLO je nešto neopipljivo.



Da, ali NLO ako bi postojalo je materijalna stvar.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/09/2018 : 12:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GGG

Däniken je namlatio prilične pare izjednačujuči boga i NLO

@Obi-wan - ono 70/30 znači, da su od 6 sljetanja 2 prava, a 4 su lažirana (sigurno ona sa autima)?



Netko će namlatiti pare prodajući maglu. Ustvari takvi najbolje zarađuju u današnje doba. Ovdje se ne radi o tome tko kako zarađuje nego to da je Bog van svih ovih naših materijalnih shvaćanja s kojim trujemo svoju svijest,.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 27/09/2018 : 19:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/vijesti/clanak/objavljene-nove-slike-s-asteroida-udaljenog-oko-300-milijuna-kilometara/2026789.aspx

fejk njuz?
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000