forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI ČETVRTAK X-XII 2018.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7745 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/11/2018 : 13:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
naravno da je glupost... dokle se to srozalo i koliko samo se nema ideja više da se mora drevni egipat stvoriti usred darkwooda...

ali hajde to, još mi gore bude kad ove stare, dobre epizode u obliku OP u*eru sa lošom naslovnicom, te ponekad i lošim naslovom.

"Experience is simply the name we give our mistakes"

Edited by - I like girlz on 22/11/2018 13:26:14
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16874 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/11/2018 : 07:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Nije me previše briga koje naslovnice biraju, jer ih imamo već u sto verzija sve...
Više me brinu ovakve nebuloze, pa tako i nakon nevjerojatno glupog Hellingena idu još i gore priče.
Go to Top of Page

Gris
Starting Member



76 Posts

Member since 28/09/2015

Posted - 23/11/2018 : 09:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Gris a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče ove poslednje Zagorove priče koju objavljuje VČ... sa piramidama, meni je lično katastrofalna. Ali sve je stvar ukusa. Po meni oslikava situaciju u kojoj se urednik nalazi. Bezidejno.

A zadnja VČ Zagor OP... ne razumem odabranu naslovnicu... msilim, možda jesu odabrane priče (u stvari kako koja) ali def nisu odabrane naslovnice! Hahahahaha

VČ je inače sasvim izgubio kompas. E sad nznm da li imaju slobodu da sami organizuju serijale i edicije ili im se to po ugovoru diktira iz Italije, to stvarno nznm pa ne mogu ni da komentarišem ali uviđam sledeće: - trend (a po meni problem) i kod SBE ali i kod ovih preko bare da se poslednjih godina forsiraju novi serijali na uštrb redovne serije bilo kog strip junaka i kvaliteta iste. Ja sam npr. ranije mngo voleo Betmena i kada sam skoro počeo da skidam sa neta sve stripove (naravno materijala je mnogo) nisam mogao da sae sastavim šta se dešava...Eto ako se vratimo na VČ, oni sada cepaju po novoj ZS čiju svrhu objavljivanja uopšte ne vidim. Zato mi se više sviđaju komšije, oni kad originalčni izdavač izbaci Maxije ili Almanahe, po licenci uzimaju isto i štampaju. Ne izmišljaju za staro sranje novo pakovanje.

A o tome kako im je pukla edicija knjige Zagor KI i perspektivi iste bolje da ne govorim...

Edited by - Gris on 23/11/2018 09:13:02
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4277 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 23/11/2018 : 11:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
ja sam pricao da nove zagorove price su jako lose nazalost al mi niko nije verovao..cak su neke i pohvaljene...dovoljno je da vidim sve te povratke starih likova na traci pa da sve bude jasno-ideja nema...ipak mozda bude bar po neko svetlo u tunelu..
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/11/2018 : 12:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Kod VČ-a stiže jubilarni 350. Dilanov broj u boji
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/11/2018 : 12:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/11/2018 : 12:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/11/2018 : 21:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gris

Što se tiče ove poslednje Zagorove priče koju objavljuje VČ... sa piramidama, meni je lično katastrofalna. Ali sve je stvar ukusa. Po meni oslikava situaciju u kojoj se urednik nalazi. Bezidejno.

A zadnja VČ Zagor OP... ne razumem odabranu naslovnicu... msilim, možda jesu odabrane priče (u stvari kako koja) ali def nisu odabrane naslovnice! Hahahahaha

VČ je inače sasvim izgubio kompas. E sad nznm da li imaju slobodu da sami organizuju serijale i edicije ili im se to po ugovoru diktira iz Italije, to stvarno nznm pa ne mogu ni da komentarišem ali uviđam sledeće: - trend (a po meni problem) i kod SBE ali i kod ovih preko bare da se poslednjih godina forsiraju novi serijali na uštrb redovne serije bilo kog strip junaka i kvaliteta iste. Ja sam npr. ranije mngo voleo Betmena i kada sam skoro počeo da skidam sa neta sve stripove (naravno materijala je mnogo) nisam mogao da sae sastavim šta se dešava...Eto ako se vratimo na VČ, oni sada cepaju po novoj ZS čiju svrhu objavljivanja uopšte ne vidim. Zato mi se više sviđaju komšije, oni kad originalčni izdavač izbaci Maxije ili Almanahe, po licenci uzimaju isto i štampaju. Ne izmišljaju za staro sranje novo pakovanje.

A o tome kako im je pukla edicija knjige Zagor KI i perspektivi iste bolje da ne govorim...


mnogo stvari se slažem da može VČL bolje...ali ako ti ne vidiš svrhu Zlatne Serije ne znaći da svrha ne postoji...
Dvije su svrhe:

-utrpati razne magazine i albume u ovoj kojeg krasi žuta traka na koju se ljudi pale...bar 80% nostalgičara(i ja među njima)
-i na taj način zaraditi novce za druga nerentabilnija izdanja ..

U jednom interjuju Mladenovcič kaže da je Zlatna Serija pun pogodak i da je svakim brojem prodaja sve bolja...
Dakle svrha postoji, to što je ti ne vidiš ne znaći da je nema...
Ima Veseli mana, nitko ne zatiska oči..ali setite se samo svih predhodnih izdavaća poslje Dnevnika i njihovog RIP poslje 6 brojeva i pomislite strip scenu u Srbiji i šire da nema Veselog...
Kritike su ponekad opravdane ali da se Veseli prilagođava svakoj ideji svojih čitatelja, davno bi ugasili...
Dajmo jim podržku i budimo manje kritizerski...
Nek konačno počnu Taličnog integrale i pojačaju tempo knjiga.. ostalo je dosta ok!



CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 24/11/2018 21:49:49
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16874 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/11/2018 : 22:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Što li nas tek čeka u epizodi "Pipci", strah me i pomisliti.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7891 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 25/11/2018 : 01:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Gris

Što se tiče ove poslednje Zagorove priče koju objavljuje VČ... sa piramidama, meni je lično katastrofalna. Ali sve je stvar ukusa. Po meni oslikava situaciju u kojoj se urednik nalazi. Bezidejno.

A zadnja VČ Zagor OP... ne razumem odabranu naslovnicu... msilim, možda jesu odabrane priče (u stvari kako koja) ali def nisu odabrane naslovnice! Hahahahaha

VČ je inače sasvim izgubio kompas. E sad nznm da li imaju slobodu da sami organizuju serijale i edicije ili im se to po ugovoru diktira iz Italije, to stvarno nznm pa ne mogu ni da komentarišem ali uviđam sledeće: - trend (a po meni problem) i kod SBE ali i kod ovih preko bare da se poslednjih godina forsiraju novi serijali na uštrb redovne serije bilo kog strip junaka i kvaliteta iste. Ja sam npr. ranije mngo voleo Betmena i kada sam skoro počeo da skidam sa neta sve stripove (naravno materijala je mnogo) nisam mogao da sae sastavim šta se dešava...Eto ako se vratimo na VČ, oni sada cepaju po novoj ZS čiju svrhu objavljivanja uopšte ne vidim. Zato mi se više sviđaju komšije, oni kad originalčni izdavač izbaci Maxije ili Almanahe, po licenci uzimaju isto i štampaju. Ne izmišljaju za staro sranje novo pakovanje.

A o tome kako im je pukla edicija knjige Zagor KI i perspektivi iste bolje da ne govorim...


mnogo stvari se slažem da može VČL bolje...ali ako ti ne vidiš svrhu Zlatne Serije ne znaći da svrha ne postoji...
Dvije su svrhe:

-utrpati razne magazine i albume u ovoj kojeg krasi žuta traka na koju se ljudi pale...bar 80% nostalgičara(i ja među njima)
-i na taj način zaraditi novce za druga nerentabilnija izdanja ..

U jednom interjuju Mladenovcič kaže da je Zlatna Serija pun pogodak i da je svakim brojem prodaja sve bolja...
Dakle svrha postoji, to što je ti ne vidiš ne znaći da je nema...
Ima Veseli mana, nitko ne zatiska oči..ali setite se samo svih predhodnih izdavaća poslje Dnevnika i njihovog RIP poslje 6 brojeva i pomislite strip scenu u Srbiji i šire da nema Veselog...
Kritike su ponekad opravdane ali da se Veseli prilagođava svakoj ideji svojih čitatelja, davno bi ugasili...
Dajmo jim podržku i budimo manje kritizerski...
Nek konačno počnu Taličnog integrale i pojačaju tempo knjiga.. ostalo je dosta ok!





fala bogu i teller da kaze nesto pametno.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/11/2018 : 03:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
auuu boli brate, boli..ovo je bilo izpod pojasa...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 25/11/2018 03:33:47
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 25/11/2018 : 18:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Teller često kaže nešto pametno, samo ne razumeju ga baš uvek svi, a i ima svoj specifičan stil da to predoči.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 25/11/2018 : 19:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
Svrha u životu nije kontraštvo, a samim tim i ne uvek kritika, i uvek predočavanje onog što je manje dobro, ili ono što se nekome ne sviđa... VČ je pre svega kiosk izdavač, i kao takav pramca mu nema u redovnosti i kvalitetu... izdanja su im fenomenalno odrađena sa tehničke strane, uvez, štampa, otisak, sken, dizajn, uvodnici (predgovor)... tepmo izdanja pojedinih junaka je takav kakave su okolnosti, a u Srbiji veoma loše u standardu, socijali, ekonomiji... ZS je jedan odličan projekat, kao što reče teller, a to se odmah u početku znalo da će tu ići magazini i almanasi uz dodatke nekih starih bonelijevih junaka... eto jedino KI izdanja nisu na nivou onoga što bi mnogi želeli, ali kažem u ovakvim okolnostima ko bi to sve ispratio...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/11/2018 : 20:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

Teller često kaže nešto pametno, samo ne razumeju ga baš uvek svi, a i ima svoj specifičan stil da to predoči.


hvala prijatelju..danas da privuces neciju paznju moras malo posolit ili pobiberit svoje izjave...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11208 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 26/11/2018 : 20:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 27/11/2018 : 13:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 27/11/2018 : 18:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Pici dalje Dilan Doze, da te braca na policu sloze neko ovo ima u potpisu al ne mogu da se sjetim ko
Inace, osrednje su mi ove nove epizode, ima poneka i dobra. Ali pricekat cemo rasplet situacije, i ostvarenje Rekijonijeve vizije, pa da vidimo sta ce ispasti.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4608 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 27/11/2018 : 23:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Bez mene, ovo je postalo svojevrsni mazohizam. Dylan duboko na dnu i u kanalu.

sangue navajo
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 28/11/2018 : 07:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
ambrozini uvek ima sansu kod mene

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

stojsins
New Member

Serbia
110 Posts

Member since 15/02/2018

Posted - 28/11/2018 : 13:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send stojsins a Private Message  Reply with Quote
Novi Obojeni program broj 28 u prodaji:


Every minute of the future, is a memory of the past...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/11/2018 : 20:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Krasna edicija taj obojeni
..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7737 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 28/11/2018 : 20:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Krasna edicija taj obojeni
..


mogla bi biti i bolja...
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11208 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 28/11/2018 : 23:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
I jeftinija.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16874 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/11/2018 : 23:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

I jeftinija.



To pogotovo.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/11/2018 : 07:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Najbolje besplatna...
Nego dobar je 'novi' Dylan. Barem bolji od ostalih Bonelli mastodonata koji recilkuliraju sami sebe.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000