forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber 2018
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

tihomirduras
Average Member

816 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/10/2018 :  11:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote

O sajmu
Zagrebački velesajam i ove godine u studenom postaje in mjesto u gradu. Najomiljeniji sajam za sve generacije INTERLIBER vraća se od 13. do 18. studenog na radost svih knjigoljubaca.

Interliber je najveća književna manifestacija u Hrvatskoj i platforma za promociju knjiga, pisaca, čitanja, znanosti i znanja koja okuplja najznačajnije nakladnike i knjižare.

Paviljone Interlibera više od 300 izlagača popunit će knjigama najrazličitijih žanrova, a sajam će nadopunjavati uvijek zanimljivi i raznovrsni sadržaji za sve uzraste, od predstavljanja novih knjiga, druženja i razgovora s književnicima, susreta nakladnika, knjižara i knjižničara, do književnih čitaonica i radionica, okruglih stolova, kvizova, dodjela književnih nagrada, aukcije starih i rijetkih knjiga...

U vrijeme kada se trendovi izmjenjuju gotovo svakodnevno potreba za cjeloživotnim obrazovanjem je veća nego ikada. Interliber na jednom mjestu nudi najopsežniju ponudu stručne i poslovne literature, udžbenika i ostalih pomagala za daljnju izobrazbu.

Kroz šareni svijet knjiga najmlađe će čarobnim štapićem voditi sami autori. Upoznat će svoje junake, otkriti neke nove svjetove. Izaberite knjige koje ćete im čitati za laku noć. Pronađite nešto i za sebe jer djeca uče o ljubavi prema knjizi promatrajući roditelje koji čitaju.

Brojni naslovi svjetski poznatih bestselera i književne spisateljske zvijezde samo su komadić slasnog kolača koji se nudi na najboljem književnom sajmu u okruženju, a rado ga posjećuju i svoj interes i zadovoljstvo na njemu pronalaze jednako i djeca i poslovni ljudi i umirovljenici.

WORLD EDUCATION FAIR - SAJAM SVJETSKOG OBRAZOVANJA

Novost na ovogodišnjem Interliberu je World Education Fair - Sajam svjetskog obrazovanja koji se održava 16. i 17. studenog 2018. (petak, subota) u Kongresnoj dvorani Zagrebačkog velesajma.

Na World Education Fairu svi zainteresirani za obrazovanje u inozemstvu moći će dobiti informacije o studiranju, srednjim školama, jezičnim tečajevima u inozemstvu i Work&Travel USA programu studentske kulturalne razmjene u SAD-u. Tako će se po četvrti puta hrvatskim srednjoškolcima i studentima, ali i njihovim roditeljima i svima koji žele saznati više o obrazovanju u inozemstvu pružiti jedinstvena prilika da pitaju sva pitanja i uživo se susretnu s predstavnicima i profesorima sjajnih inozemnih sveučilišta, privatnih srednjih škola i centara za učenje stranih jezika iz Velike Britanije, Nizozemske, Danske, Švicarske, Austrije, Poljske i drugih.

Tijekom WEF-a svi posjetitelji će imati priliku i poslušati zanimljive radionice i predavanja na temu obrazovanja u inozemstvu, ali i ostvariti popuste na jezične tečajeve i saznati kako doći do dobrih stipendija.

ŠKOLICA ZNANSTVENOG KVARTA

Znanstveni kvart predstavlja školicu s programom druženja sa znanstvenicima, radionicama za niže razrede osnovne škole te u popodnevnim satima otvorene radionice uz edukativno-zabavne pokuse za djecu od 5 do 10 godina.

BESPLATAN ULAZ

Ulaz na Interliber je besplatan za sve posjetitelje.

"Ulicama" Zagrebačkog velesajma za vrijeme trajanja Interlibera svake godine prošeta oko 130.000 zaljubljenika u knjigu.

Sajam se održava pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture Republike Hrvatske i gradonačelnika Grada Zagreba.

Edited by - tihomirduras on 01/10/2018 11:23:01

tihomirduras
Average Member

816 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/10/2018 :  11:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
.
Go to Top of Page

tihomirduras
Average Member

816 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/10/2018 :  11:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
evo još malo više od mjesec dana, s nestrpljenjem očekujem nadolazeći interliber za nabavku svega onoga što sam propustio tokom čitave godine,očekujem da ću uspjeti doći bar dva dana i potrošiti popriličnu količinu novaca,a kakvi su vaši planovi?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
13169 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/10/2018 :  11:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Vidimo se na štandu Columbo stripovi:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

don_draper
New Member

286 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 01/10/2018 :  11:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
što se tiče stripova Interliber je uvijek dobra odluka
ali mi se sve manje sviđa to što kod beletristike popusti nisu ni po čemu specijalni, dapače sve su manji i takvih se kroz godinu nađe po par puta pa sam skužio da i nije to neka velika isplativost kupiti puno toga na sajmu, tako da ipak idem ekonomično
vjerojatno ciljano obići nekoliko izdavača kao i uvijek, kod Fibre svraćam po 10 stripova po običaju, možda nabasam putem na neko iznenađenje i to je to

Edited by - don_draper on 01/10/2018 11:33:59
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
13841 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/10/2018 :  11:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
svake godine kažem idem na sljedeći
i svake godine kako se bliži sve mi mrže i mrskije ići

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

dicmanjac
Average Member

Croatia
944 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 01/10/2018 :  11:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Oće biti opet pive?
Go to Top of Page

tihomirduras
Average Member

816 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/10/2018 :  11:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

imaš tamo i mladih djeva koje te animiraju
Go to Top of Page

tihomirduras
Average Member

816 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/10/2018 :  11:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
i onda ti uvale uplatnicu za unicef
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
13169 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/10/2018 :  12:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

quote:

Oće biti opet pive?

Vjerovatno:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
1343 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/10/2018 :  12:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Idem, naravno ;)
Nego obično idem subotom ili nedjeljom i tada je KAOS.
Da li je išta bolje ići preko tjedna UTO-PET, ako da pretpostavljam da je PET i dalje krcat dan a UTO-SRI-ČET ipak nisu ili...?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
13169 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/10/2018 :  12:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Je bolje je.
Manja je gužva utorak-četvrtak.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
13841 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/10/2018 :  12:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:

pohotne device

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4207 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 01/10/2018 :  12:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:

pohotne device

Jbt, ti k'o neki ocvali junfer pa loviš zadnji vlak.
Uostalom, jesi gledao kad Big Bang Theory i scene u striparnici? Tko tamo traži djeve?

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
25268 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/10/2018 :  13:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Idem, naravno ;)
Nego obično idem subotom ili nedjeljom i tada je KAOS.
Da li je išta bolje ići preko tjedna UTO-PET, ako da pretpostavljam da je PET i dalje krcat dan a UTO-SRI-ČET ipak nisu ili...?

Srijeda i četvrtak najmanja gužva
Go to Top of Page

vukozec
Average Member

865 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 01/10/2018 :  13:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Lažu! Utorkom, srijedom i četvrtkom je najveća gužva, nikako nemojte tad doći, trust me ;)
Go to Top of Page

don_draper
New Member

286 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 01/10/2018 :  13:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
1.dan navale ljudi, mediji i skolske grupe, tako da srijeda i cetvrtak su optimalni
I najbolje vrijeme za mirno razgledati je sve prije 16h, lijepo je suncano, manje ljudi, nema guranja da se dode do standa itd.
Go to Top of Page

Anto_123
Starting Member

89 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 01/10/2018 :  14:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Zadnje dvije god. bio i nisam požalio pa uvijek nešto naleti neplanirano.predprošle god. bilo dosta TEX GIGANT od STRIP AGENTA taman da popunim sve što je falilo.Prošle 20 kom Magičnog 70 kn kom.Od Fibre takođe kroz godinu nešto ošicanim.Jedino što samo subotom mogu a onda je i popriličan krkljanac.ne znam za ostale dane ali čini mi se da je svakih par minuta stizao po jedan bus pun posjetitelja.Aaa to da sniženja nisu nešto eeee to je istina.evo npr. Zagor LL predprošle godine 110 kn. kom. za one sa žigom a prošle 139 knza iste. Slično i Tex colorci sa žigom.ali da je doživljaj je.
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member

509 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 01/10/2018 :  17:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
od veljače se satvlja pomalo sa strane za ovaj interliber, pošto se očekuje podosta toga ljepoga od fibre.
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
1947 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/10/2018 :  18:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

što se tiče stripova Interliber je uvijek dobra odluka
ali mi se sve manje sviđa to što kod beletristike popusti nisu ni po čemu specijalni, dapače sve su manji i takvih se kroz godinu nađe po par puta pa sam skužio da i nije to neka velika isplativost kupiti puno toga na sajmu

Ovisi što te zanima. Primjerice Disput, Vuković&Runjić, Oceanmore, Šareni dućan i Fraktura znaju imati sasvim pristojne popuste. Ja sam prošle godine kupio 6 knjiga za 250 kuna, a puna cijena im je bila oko 800 kuna, dakle popust od 70% što je i više nego pristojno. Naravno, to vrijedi za starija izdanja, dok su novi naslovi obično sniženi tek 10-20%.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

14622 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/10/2018 :  18:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by dicmanjac

quote:

Oće biti opet pive?

Vjerovatno:)

Opet moram uzeti tjedan slobodno od faksa.
Go to Top of Page

petarStripovi10
New Member

Croatia
120 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 01/10/2018 :  18:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pomalo. Ima vremena za faks.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
13169 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/10/2018 :  19:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
[

bez tebe nije to to:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

14622 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/10/2018 :  19:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Sada je samo pitanje želimo li uopće da to bude to?
Go to Top of Page

vice
Advanced Member

4983 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/10/2018 :  19:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Samo nek se zna, jaki me nikad pivom ponudija nije. Ni na prošlogodišnjem Interliberu. :P

Dolazim i ove godine, i Zagreb Film festival je tad.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

14622 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/10/2018 :  20:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Čovika je strah da ga ne bi pijan liječio.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000