forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber 2018
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

Andrey
New Member



British Indian Ocean Territories
265 Posts

Member since 06/01/2009

Posted - 18/11/2018 : 10:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrey a Private Message  Reply with Quote
Zbilja, ima li još Akira?


puno postam, uprati https://twitter.com/talsakob

sclavi>originalni radovi junjija ita
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/11/2018 : 13:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nije bilo jasno zašto se jaki okomio na jadnog Zagora...

... dok nismo shvatili čiji lobi ga hrani.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 18/11/2018 13:07:50
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 19/11/2018 : 10:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

[size=3]Nije bilo jasno zašto se jaki okomio na jadnog Zagora...

Vješalica labava pa je zakucavao.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/11/2018 : 10:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zbogom Zagrebe!
Povratak kuci nakon 8 dana..
Bilo je lijepo ali i dopi.... mi je:)
Veliki pozdrav svim kupcima a i onima koji su samo smetali na standu

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 19/11/2018 10:17:20
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 19/11/2018 : 10:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

a i onima koji su samo smetali na standu


Da sam osjetljiv pomislio bih: čudno da ovo odmah iza moga posta. 🤔
Al’ srećom pa nisam. 😎

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6596 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 19/11/2018 : 11:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Jučer i prekjučer na Interliberu, ukupni trošak preko 2600 kuna, bar 1700 na stripove. Najviše potrošeno na Strip Agentu gdje me razočaralo kako nude Plave bluze 4 i 5 ako nemaju od 1 do 3, mislim ako je nestalo zašto tolika pauza? I opet, ako je nestalo sigurno neće biti puno novih čitatelja, evo meni se ne kreće u lov po prva 3 broja. Zagor Maxiji i Chico specijali su do subote nestali pa sam ih kupio na kiosku, Ken Parkera mnogo, nisi mogao ne kupiti... Na Fibrinom štandu sam uzeo 4 stripa, nisam "silovao" peti radi majice ali Markos samo pita koju želim i poslije par minuta dozvoljava da izbor zamijenim u korist mršavijeg brata koji bi drugu. Na Libellusu pokupio naručene Mister No-ove, na Školskoj knjizi kupio najsvježija izdanja Veselog četvrtka. I da, na Columbu, nešto sitno. Uslikam poslije na odgovarajućoj temi. Uglavnom, Interliber je zakon.

loading...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/11/2018 : 11:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by jaki

a i onima koji su samo smetali na standu


Da sam osjetljiv pomislio bih: čudno da ovo odmah iza moga posta. 🤔
Al’ srećom pa nisam. 😎


Ja spadam u obje kategorije!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/11/2018 : 11:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by jaki

a i onima koji su samo smetali na standu


Da sam osjetljiv pomislio bih: čudno da ovo odmah iza moga posta. 🤔
Al’ srećom pa nisam. 😎


Ja spadam u obje kategorije!



+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12889 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 19/11/2018 : 11:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Jučer i prekjučer na Interliberu, ukupni trošak preko 2600 kuna, bar 1700 na stripove. Najviše potrošeno na Strip Agentu gdje me razočaralo kako nude Plave bluze 4 i 5 ako nemaju od 1 do 3, mislim ako je nestalo zašto tolika pauza? I opet, ako je nestalo sigurno neće biti puno novih čitatelja, evo meni se ne kreće u lov po prva 3 broja. Zagor Maxiji i Chico specijali su do subote nestali pa sam ih kupio na kiosku, Ken Parkera mnogo, nisi mogao ne kupiti... Na Fibrinom štandu sam uzeo 4 stripa, nisam "silovao" peti radi majice ali Markos samo pita koju želim i poslije par minuta dozvoljava da izbor zamijenim u korist mršavijeg brata koji bi drugu. Na Libellusu pokupio naručene Mister No-ove, na Školskoj knjizi kupio najsvježija izdanja Veselog četvrtka. I da, na Columbu, nešto sitno. Uslikam poslije na odgovarajućoj temi. Uglavnom, Interliber je zakon.



Uvijek!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28964 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/11/2018 : 17:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
I tako prođe još jedan Interliber... Što se Fibre tiče, bio je izuzetno uspješan, ali i jednako tako iscrpljujući. Sad slijedi par dana odmora i onda natrag na pripremu novih izdanja. Hvala svima koji su navratili na lijepim riječima i podršci, ohrabrujuće je vidjeti kako vas je svake godine sve više.

Majice su, očekivano, izazvale puno pozitivnih reakcija, stoga ćemo pokušati održati tu tradiciju i narednih godina. U međuvremenu, neke su manje količine ovogodišnjih majica ostale nepodijeljene, njih ćemo podijeliti tijekom predstojećih zimskih popusta na našem webshopu, pa ako je netko propustio Interliber, imat će novu priliku!

I za kraj, kao i obično, top lista najprodavanijih naslova ove godine:

Eternaut 139
Sandman knjiga šesta 92
Eternaut II 89
Muk 85
Sandman knjiga peta 82
Propovjednik: knjiga treća 76
Strašan vic 60
Universal War One 58
Pobjednik crv - Nesvakidašnja mjesta 57
Djeca kapetana Granta 57
Preživjeli 57
Locke & Key: svezak prvi 57

Pozdrav i još jednom veliko hvala svima!


Trouble will find me
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 19/11/2018 : 17:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Covjece, trece izdanje Eternauta i svejedno najprodavaniji. Eternaut je neunistiv

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/11/2018 : 17:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Eternaut... pa to je preslo sve granice!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3730 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 19/11/2018 : 18:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast za cjelokupni IL, a i za novo izdanje Eternauta koje je ocito pun pogodak
Drago mi je da su tu i Batman i Sandman naslovi

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/11/2018 : 18:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Covjece, trece izdanje Eternauta i svejedno najprodavaniji. Eternaut je neunistiv


potpuno zasluženo

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 19/11/2018 : 18:38:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Cestitke i da ne trazim po forumu. Kakva razlika je u prodaji u odnosu na proslu godinu ? Fino bi bilo vidjeti prodaju zadnjih par Interlibera. Mislim ukupno prodaju Fibre.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 19/11/2018 18:39:00
Go to Top of Page

fasnik
Starting Member



83 Posts

Member since 14/07/2010

Posted - 19/11/2018 : 19:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send fasnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Cestitke i da ne trazim po forumu. Kakva razlika je u prodaji u odnosu na proslu godinu ? Fino bi bilo vidjeti prodaju zadnjih par Interlibera. Mislim ukupno prodaju Fibre.


2017. godina
Strašan vic 137
Torpedo: knjiga prva 133
Torpedo: knjiga druga 115
Crna banda - Krvava obitelj 92
Saga: knjiga druga 89
Veliki zli lisac 84
Sjeme propasti - Buđenje đavla 82
Propovjednik: knjiga prva 71
Brodeckov izvještaj 67
Crvena maska 63

2016. godina
Živi mrtvaci: Treći omnibus 163
Brodeckov izvještaj 158
Potraga za Pticom vremena 110
Saga: knjiga prva 83
Mi, mrtvi 77
Presveto srce 62
Slatke godine 53
Jedna noć u Rimu 51
Mračna pobjeda 50
Maus 49

Koliko je ukupno, vjerojatno zna samo Markos. Ovo je 10 najprodavanijih.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 19/11/2018 : 20:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Hvala fasnik.

Bas me zanima raste li prodaja, opada ili je to tu negdje. U zadnje vrijeme cesto cujem kako se podize strip kultura, sve vise ljudi prelaze na stripove a meni djeluje da je to tu negdje. Vise - manje da isti ljudi stalno kupuju :) Obicno kad odem na neki festival, ili nesto vezano za stripove vecinom su isti ljudi. A nisam primjetio da rastu tirazi stripova. Cak i po ovim brojkama naprodavanijih to je tu negdje. 2016 godine 856, 2017 godine 933, 2018 godine 909 ...

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 19/11/2018 20:18:03
Go to Top of Page

fasnik
Starting Member



83 Posts

Member since 14/07/2010

Posted - 19/11/2018 : 20:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send fasnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Hvala fasnik.

Bas me zanima raste li prodaja, opada ili je to tu negdje. U zadnje vrijeme cesto cujem kako se podize strip kultura, sve vise ljudi prelaze na stripove a meni djeluje da je to tu negdje. Vise - manje da isti ljudi stalno kupuju :) Obicno kad odem na neki festival, ili nesto vezano za stripove vecinom su isti ljudi. A nisam primjetio da rastu tirazi stripova. Cak i po ovim brojkama naprodavanijih to je tu negdje. 2016 godine 856, 2017 godine 933, 2018 godine 909 ...


Moje skromno mišljenje je da raste pomalo. Naravno da se nikada nećemo vratiti na razine osamdesetih, ali tu je toliko novih parametara da bi bilo iluzorno razmišljati drugačije. Ono što je meni bio hajlajt ovog Interlibera je situacija kada sam uzimao novo izdanje Eternauta, a iza mene dvije starije gospođe (recimo u šezdesetima) komentiraju stripove i kako bi da im je penzija malo veća sigurno uzele puno naslova sa štanda, a ovako je jedna osuđena na Mausa kojeg je morala imati jer je to "nevjerojatno tužna priča", a druga je imala sličnu priču s Brodeckom. Želja kod ljudi postoji, djeca i mladi su se navukli na superjunake u jednakoj mjeri kako su mladi prije uživali u naprimjer Tarzanu. Nažalost, ono što kod nas i u svijetu diktira sve jest novac kojega mi imamo (pre)malo. Barem za ono što bi većina nas htjela.

Edited by - fasnik on 19/11/2018 20:33:46
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28964 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/11/2018 : 20:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nama je ovo bio debelo najuspješniji Interliber ikad.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/11/2018 : 20:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Sad će se Curunir javiti zbog ikad:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 19/11/2018 : 20:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Nama je ovo bio debelo najuspješniji Interliber ikad.


Neka Vam ovo bude debelo najuspješniji Interliber ikada samo do onog sljedećeg. Zaslužili ste to svojim radom, ponašanjem i odnosom prema kupcima...
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 19/11/2018 : 20:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
fasnik te stvari su super, ali nije to nista novo. Starija gospodja koja cita to i nije neka novost. Prije je to bilo normalno i svaka kuca je imala komplete knjiga, uzimali stripove i slicno, tako da je odgajana u periodu kad je to bilo dio svakodnevnog zivota. Vise se iznenadim kad vidim neku mladu raju da kupuju stripove, iako oni obicno nemaju para za Fibru i ove "kolekcionarske" stripove, ali dobro je ako uzimaju na kiosku. Upitno je kolko su se djeca navukli na superheroje. Jesu na filmove, ali citanje to vec puno teze ide.

Markos drago mi je ako je tako i nadati se da ce i u buducnosti rasti prodaja.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18397 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/11/2018 : 20:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Nama je ovo bio debelo najuspješniji Interliber ikad.



Kako se Ken prodavao?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

fasnik
Starting Member



83 Posts

Member since 14/07/2010

Posted - 19/11/2018 : 20:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send fasnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

fasnik te stvari su super, ali nije to nista novo. Starija gospodja koja cita to i nije neka novost. Prije je to bilo normalno i svaka kuca je imala komplete knjiga, uzimali stripove i slicno, tako da je odgajana u periodu kad je to bilo dio svakodnevnog zivota. Vise se iznenadim kad vidim neku mladu raju da kupuju stripove, iako oni obicno nemaju para za Fibru i ove "kolekcionarske" stripove, ali dobro je ako uzimaju na kiosku. Upitno je kolko su se djeca navukli na superheroje. Jesu na filmove, ali citanje to vec puno teze ide.

Markos drago mi je ako je tako i nadati se da ce i u buducnosti rasti prodaja.


Ne kažem da je neobično, ali je lijepo bilo za vidjeti i čuti. I moji roditelji su od prve plaće kupovali knjige (komplete knjiga). Sve do nedavno sam još u podrumu imao Epohinog Tarzana, uostalom. Nadam se da će strip-kultura doživjeti svoj revival kao što su doživjele i vinilke unazad deset godina.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3730 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 19/11/2018 : 21:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice Fibre procvat je sigurno u zamahu, lako se ukljuciti u te stripove, nisu to serijali koji idu u nedogled, to su zatvorene cjeline ili naslovi sami za sebe
A i selekcija je vrlo kvalitetna i ljudi to prepoznaju

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000